Rungsted VS Rodovre Kobenhavn


Rungsted

Rodovre Kobenhavn

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Rungsted (T1) VS Rodovre Kobenhavn (T2)

Rungsted

Rodovre Kobenhavn

Zaujímavé

Rungsted

  • Počet remíz tímu Rungsted je až 3 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 50%.
  • Až 5 zápasov tímu Rungsted skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Rungsted ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Rodovre Kobenhavn

  • Mužsvo Rodovre Kobenhavn prehralo až 80% svojích zápasov (4 prehier z 5).
  • Tím Rodovre Kobenhavn odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 80% z celkového počtu 5 zápasov.
  • Rodovre Kobenhavn už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 56 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 34, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2021/2022
21.02.2022 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:1,1:1,3:0
21.01.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 3:6 1:1,1:2,1:3
27.12.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:4 0:1,0:1,0:2
20.11.2021 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 4:3ppsn 1:0,0:1,2:2,0:0,2:0
19.11.2021 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.10.2021 20:15 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 5:3 1:3,3:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2020/2021
19.03.2021 16:50 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 3:4 0:0,2:1,1:3
16.03.2021 17:50 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:2,0:0,3:0
14.03.2021 18:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 4:6 0:1,3:2,1:3
12.03.2021 16:50 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
05.02.2021 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:4 0:2,0:0,1:2
22.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 1:6 1:2,0:3,0:1
29.12.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 8:2 3:0,1:0,4:2
11.12.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,3:1
20.11.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:1,2:0,2:2
30.10.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2019/2020
28.02.2020 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 2:0,1:0,1:2
29.12.2019 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.12.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 0:2 0:1,0:1,0:0
29.11.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
11.10.2019 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 9:5 3:2,5:1,1:2
13.09.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 0:0,2:0,2:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
12.02.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
29.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
28.12.2018 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,3:0,0:1
30.10.2018 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:0 1:0,1:0,1:0
28.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 2:0,0:1,2:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
23.03.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:4 1:1,0:2,0:1
20.03.2018 20:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 1:2 0:0,0:1,1:1
18.03.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 2:4 0:0,0:3,2:1
16.03.2018 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 1:2 0:1,1:0,0:1
13.03.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:2 1:0,0:0,0:2
11.03.2018 15:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,1:2,1:0
09.03.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 3:2 0:2,2:0,1:0
12.01.2018 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 3:4 1:0,1:2,1:2
29.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 4:3ppsn 1:2,1:0,1:1,0:0,2:1
28.11.2017 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 3:6 1:2,0:2,2:2
20.10.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 2:3 0:0,1:1,1:2
15.09.2017 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 6:5 2:2,3:1,1:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
03.02.2017 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:0,0:1,0:0
17.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 3:4ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
06.12.2016 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,1:1,2:0
19.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 5:8 2:4,1:1,2:3
30.09.2016 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:1,1:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
29.02.2016 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,2:1,2:0
30.12.2015 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 2:1 2:0,0:1,0:0
29.12.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 5:2 1:1,2:1,2:0
20.10.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 1:1,3:0,0:0
16.10.2015 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
27.01.2015 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 6:4 1:1,1:2,4:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
19.02.2010 20:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:0,1:1
22.01.2010 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 5:3 1:1,3:1,1:1
28.12.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 3:2ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
11.12.2009 20:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,2:0,1:1
19.11.2009 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:0,1:1,2:1
06.10.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 5:2 0:0,3:1,2:1

Rungsted

34 - 10 - 12

Rodovre Kobenhavn

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 19:00 Odense Rungsted over 5:4sn 3:0,1:2,0:2,0:0,-:-
16.09.22 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 3:5 1:2,2:1,0:2
14.09.22 19:00 Esbjerg Rungsted over 3:4 2:1,1:1,0:2
11.09.22 17:00 Herlev Rungsted over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
09.09.22 20:00 Rungsted Herning over 4:2 0:1,1:1,3:0
07.09.22 19:00 Rungsted Aalborg under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:1,0:1,2:3
16.09.22 20:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 7:4 2:0,2:3,3:1
12.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
09.09.22 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,2:1,1:0
07.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 1:2,1:2,0:1

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.10.2022 19:00 Rungsted Odense H2H
07.10.2022 20:00 Rungsted Fredrikshavn H2H
12.10.2022 19:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
14.10.2022 20:00 Rungsted Herlev H2H
18.10.2022 19:00 Herning Rungsted H2H
26.10.2022 19:00 Rungsted Esbjerg H2H
28.10.2022 20:00 Aalborg Rungsted H2H
30.10.2022 13:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
03.11.2022 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
04.11.2022 19:00 Esbjerg Rungsted H2H
06.11.2022 17:00 Rungsted Herning H2H
15.11.2022 20:00 Fredrikshavn Rungsted H2H
18.11.2022 19:00 Rungsted Odense H2H
21.11.2022 20:00 Aalborg Rungsted H2H
29.11.2022 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
02.12.2022 19:00 Herlev Rungsted H2H
04.12.2022 15:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
07.12.2022 19:00 Rungsted Fredrikshavn H2H
09.12.2022 20:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
16.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
22.12.2022 19:00 Rungsted Aalborg H2H
27.12.2022 20:00 Rungsted Herning H2H
29.12.2022 20:00 Herlev Rungsted H2H
03.01.2023 19:00 Rungsted Odense H2H
06.01.2023 20:00 Esbjerg Rungsted H2H
13.01.2023 19:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
19.01.2023 19:00 Rungsted Herlev H2H
20.01.2023 20:00 Herning Rungsted H2H
23.01.2023 19:00 Rungsted Fredrikshavn H2H
27.01.2023 20:00 Odense Rungsted H2H
28.01.2023 19:00 Rungsted Aalborg H2H
03.02.2023 20:00 Rungsted Esbjerg H2H
14.02.2023 20:00 Herning Rungsted H2H
22.02.2023 19:00 Aalborg Rungsted H2H
24.02.2023 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
26.02.2023 17:00 Fredrikshavn Rungsted H2H
01.03.2023 20:00 Rungsted Herlev H2H
03.03.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
05.03.2023 15:00 Rungsted Esbjerg H2H
07.03.2023 19:00 Odense Rungsted H2H

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.10.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
07.10.2022 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
11.10.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
14.10.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
21.10.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
24.10.2022 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
28.10.2022 20:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
30.10.2022 13:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
03.11.2022 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
04.11.2022 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
07.11.2022 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
15.11.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
18.11.2022 20:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
21.11.2022 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
25.11.2022 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
28.11.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
01.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
04.12.2022 15:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
09.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
13.12.2022 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
16.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
19.12.2022 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
21.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
30.12.2022 20:00 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
08.01.2023 15:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
12.01.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
13.01.2023 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
18.01.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
20.01.2023 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
24.01.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
27.01.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
03.02.2023 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
06.02.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
14.02.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
22.02.2023 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
24.02.2023 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
27.02.2023 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
01.03.2023 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
03.03.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
07.03.2023 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 9 5 1 1 0 9 33 24 21
2. Herning 7 3 1 0 2 10 28 18 14
3. Odense 7 1 2 1 0 14 29 15 14
4. Aalborg 7 2 1 1 1 5 23 18 12
5. Fredrikshavn 8 2 1 1 2 -7 14 21 12
6. Rungsted 8 3 0 3 -1 -1 26 27 12
7. Herlev 8 -2 3 0 4 -3 23 26 9
8. Esbjerg 8 2 0 1 4 -4 19 23 7
9. Rodovre Kobenhavn 8 1 0 1 5 -23 16 39 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Odense 5 2 1 1 -1 14 25 11 12
2. Sonderjylland IK 5 2 1 1 -1 3 16 13 12
3. Herning 3 3 0 0 0 10 17 7 9
4. Fredrikshavn 4 3 0 0 1 0 7 7 9
5. Herlev 4 -1 2 0 1 4 14 10 7
6. Rungsted 4 2 0 1 0 2 14 12 7
7. Aalborg 3 2 0 0 1 3 11 8 6
8. Esbjerg 3 1 0 1 0 -1 7 8 4
9. Rodovre Kobenhavn 4 0 0 1 2 -12 6 18 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 4 3 0 0 1 6 17 11 9
2. Aalborg 4 0 1 1 0 2 12 10 6
3. Herning 4 0 1 0 2 0 11 11 5
4. Rungsted 4 1 0 2 -1 -3 12 15 5
5. Fredrikshavn 4 -1 1 1 1 -7 7 14 3
6. Esbjerg 5 1 0 0 4 -3 12 15 3
7. Rodovre Kobenhavn 4 1 0 0 3 -11 10 21 3
8. Odense 2 -1 1 0 1 0 4 4 2
9. Herlev 4 -1 1 0 3 -7 9 16 2