Odense VS Sonderjylland IK


Odense

Sonderjylland IK

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Odense (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Odense

Sonderjylland IK

Zaujímavé

Odense

  • Odense už 7 zápasov v rade neprehrali.

Sonderjylland IK

  • Tím Sonderjylland IK odohral až 26 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 72% z celkového počtu 36 zápasov.
  • Sonderjylland IK ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 38 z 63 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2022/2023
16.12.2022 19:00 Sonderjylland IK Odense over 2:6 1:0,1:4,0:2
22.11.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 0:2,1:2,1:1
28.10.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK over 5:1 3:0,1:0,1:1
11.09.2022 15:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2021/2022
25.03.2022 20:30 Sonderjylland IK Odense under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
22.03.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK under 3:1 3:0,0:0,0:1
20.03.2022 17:29 Sonderjylland IK Odense under 4:1 1:0,0:0,3:1
18.03.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK over 4:3 1:2,1:1,2:0
15.03.2022 17:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 0:0,2:0,1:1
13.03.2022 19:15 Odense Sonderjylland IK under 3:0 2:0,0:0,1:0
11.03.2022 19:00 Sonderjylland IK Odense over 4:3 3:1,1:2,0:0
15.02.2022 18:00 Odense Sonderjylland IK over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
14.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Odense over 2:4 1:1,1:1,0:2
22.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Odense under 3:1 1:1,2:0,0:0
07.09.2021 19:00 Odense Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2020/2021
05.03.2021 19:30 Sonderjylland IK Odense under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.02.2021 19:30 Sonderjylland IK Odense under 1:4 1:2,0:0,0:2
27.12.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:0,0:3
18.12.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 0:1,2:1,1:0
02.10.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
29.09.2020 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,2:0,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2019/2020
14.02.2020 19:30 Odense Sonderjylland IK under 0:4 0:0,0:3,0:1
19.01.2020 13:30 Sonderjylland IK Odense under 3:1 2:0,1:1,0:0
13.12.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.2019 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.10.2019 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,2:1,2:0
10.09.2019 19:00 Odense Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:1,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
01.02.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:2
29.12.2018 19:30 Sonderjylland IK Odense over 5:2 2:0,2:0,1:2
28.12.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.2018 15:00 Sonderjylland IK Odense over 5:1 2:1,1:0,2:0
21.09.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
20.02.2018 19:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 2:2,0:0,0:3
09.01.2018 19:00 Sonderjylland IK Odense over 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
12.12.2017 19:00 Odense Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.11.2017 19:30 Odense Sonderjylland IK under 4:0 2:0,2:0,0:0
03.11.2017 19:30 Sonderjylland IK Odense over 1:7 0:0,0:3,1:4
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
14.02.2017 20:30 Sonderjylland IK Odense over 2:4 1:1,1:1,0:2
10.01.2017 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
13.12.2016 19:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3 1:0,1:3,0:0
29.10.2016 19:30 Sonderjylland IK Odense over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
07.10.2016 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:0 1:0,1:0,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
26.02.2016 19:30 Odense Sonderjylland IK over 3:6 2:3,1:2,0:1
22.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Odense over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.12.2015 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
23.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Odense over 5:3 2:1,3:1,0:1
12.10.2015 20:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:1,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
31.01.2015 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:4 0:1,1:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
19.11.2010 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 2:1,0:0,1:1
15.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense over 6:1 2:0,2:1,2:0
19.10.2010 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3ppsn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
24.09.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
19.02.2010 20:00 Odense Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:2,0:1
02.02.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
22.01.2010 19:30 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.12.2009 20:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 1:0,0:2,1:3
20.11.2009 20:00 Odense Sonderjylland IK over 0:7 0:3,0:2,0:2
15.11.2009 15:00 Sonderjylland IK Odense under 3:0 1:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
13.02.2009 19:30 Odense Sonderjylland IK over 1:5 1:2,0:2,0:1
18.01.2009 14:30 Sonderjylland IK Odense under 1:2 1:1,0:1,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
19.02.2006 15:00 Odense Sonderjylland IK over 3:5 0:3,0:0,3:2
03.02.2006 20:00 Odense Sonderjylland IK under 3:1 0:0,0:1,3:0
03.01.2006 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:1 0:1,3:0,1:0

Odense

20 - 12 - 31

Sonderjylland IK

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.23 20:00 Herlev Odense under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
13.01.23 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 8:2 1:0,5:1,2:1
10.01.23 19:00 Aalborg Odense over 3:5 1:1,2:1,0:3
06.01.23 18:59 Odense Fredrikshavn over 4:2 1:0,2:0,1:2
03.01.23 19:00 Rungsted Odense over 2:9 0:2,2:1,0:6
30.12.22 20:00 Odense Herning under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
29.12.22 20:00 Herning Odense under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
27.12.22 18:59 Odense Aalborg over 2:4 1:2,0:0,1:2
21.12.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:0,1:3,0:0
16.12.22 19:00 Sonderjylland IK Odense over 2:6 1:0,1:4,0:2
14.12.22 19:00 Odense Esbjerg over 5:6 2:3,1:2,2:1
06.12.22 19:00 Odense Herlev over 4:3sn 1:2,0:0,2:1,0:0,-:-
29.11.22 20:00 Odense Herning under 1:4 0:2,0:0,1:2
27.11.22 15:30 Fredrikshavn Odense over 3:5 1:0,1:2,1:3
25.11.22 19:00 Odense Herlev over 6:1 2:1,2:0,2:0
22.11.22 19:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 0:2,1:2,1:1
18.11.22 19:00 Rungsted Odense under 2:0 2:0,0:0,0:0
16.11.22 19:00 Aalborg Odense over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
05.11.22 19:00 Odense Esbjerg under 3:2 0:0,2:2,1:0
04.11.22 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 3:6 0:2,3:2,0:2
29.10.22 19:00 Herning Odense under 3:1 1:1,1:0,1:0
28.10.22 19:00 Odense Sonderjylland IK over 5:1 3:0,1:0,1:1
25.10.22 19:00 Aalborg Odense under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
21.10.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:9 2:4,0:3,0:2
17.10.22 19:00 Odense Aalborg under 1:4 0:0,1:1,0:3
14.10.22 20:00 Fredrikshavn Odense under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.10.22 19:00 Herlev Odense under 1:4 0:1,1:2,0:1
07.10.22 20:00 Odense Esbjerg under 0:3 0:0,0:1,0:2
03.10.22 19:00 Rungsted Odense under 4:1 2:1,1:0,1:0
30.09.22 20:00 Odense Fredrikshavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
23.09.22 19:00 Esbjerg Odense under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.09.22 19:00 Odense Rungsted over 5:4sn 3:0,1:2,0:2,0:0,-:-
16.09.22 19:00 Odense Herlev over 6:3 3:0,1:0,2:3
11.09.22 15:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
09.09.22 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,2:1,1:0
02.09.22 19:00 Odense Herning under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.23 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 7:6pp 0:0,3:5,3:1,1:0
18.01.23 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 6:2 0:1,5:1,1:0
13.01.23 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:3 2:2,2:0,2:1
06.01.23 19:00 Sonderjylland IK Herning over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
04.01.23 20:00 Aalborg Sonderjylland IK under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
30.12.22 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,-:-
29.12.22 19:59 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:3 0:0,0:2,1:1
18.12.22 15:00 Sonderjylland IK Herlev under 0:1 0:0,0:1,0:0
16.12.22 19:00 Sonderjylland IK Odense over 2:6 1:0,1:4,0:2
11.12.22 15:30 Sonderjylland IK Rungsted under 3:1 1:0,2:0,0:1
09.12.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3 2:1,0:0,2:2
04.12.22 17:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:3 0:2,0:1,1:0
29.11.22 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 6:3 2:2,2:0,2:1
26.11.22 20:00 Herning Sonderjylland IK over 3:4pp 0:2,1:0,2:1,0:1
25.11.22 20:00 Sonderjylland IK Herning over 5:2 2:0,1:2,2:0
22.11.22 19:00 Odense Sonderjylland IK over 2:5 0:2,1:2,1:1
18.11.22 20:00 Sonderjylland IK Aalborg over 5:2 2:0,1:1,2:1
15.11.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:0 1:0,1:0,2:0
01.11.22 19:00 Herlev Sonderjylland IK over 1:7 0:1,0:5,1:1
29.10.22 16:59 Sonderjylland IK Herlev over 6:2 3:0,1:2,2:0
28.10.22 19:00 Odense Sonderjylland IK over 5:1 3:0,1:0,1:1
24.10.22 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 0:0,4:1,1:1
21.10.22 20:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:5sn 0:2,1:1,3:1,0:0,-:-
19.10.22 20:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 5:1 3:0,2:0,0:1
14.10.22 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 7:0 1:0,3:0,3:0
12.10.22 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:2 2:0,0:0,2:2
07.10.22 19:00 Herning Sonderjylland IK under 4:1 0:0,0:1,4:0
30.09.22 20:00 Sonderjylland IK Aalborg over 4:3 1:1,2:0,1:2
27.09.22 19:00 Herlev Sonderjylland IK over 6:3 0:2,2:1,4:0
25.09.22 16:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
20.09.22 20:00 Sonderjylland IK Herning over 4:3 1:1,2:2,1:0
16.09.22 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 3:5 1:2,2:1,0:2
11.09.22 15:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
09.09.22 20:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 0:4 0:1,0:3,0:0
07.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 1:2,1:2,0:1
02.09.22 19:00 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:1 1:1,0:0,1:0

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 19:00 Fredrikshavn Odense H2H
03.02.2023 20:00 Herning Odense H2H
06.02.2023 20:00 Odense Aalborg H2H
14.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Odense H2H
22.02.2023 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
26.02.2023 15:00 Herlev Odense H2H
03.03.2023 19:00 Esbjerg Odense H2H
05.03.2023 15:00 Odense Fredrikshavn H2H
07.03.2023 19:00 Odense Rungsted H2H

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.02.2023 19:00 Sonderjylland IK Herlev H2H
05.02.2023 17:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
14.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Odense H2H
22.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
24.02.2023 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
28.02.2023 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
03.03.2023 19:00 Sonderjylland IK Aalborg H2H
05.03.2023 13:30 Herning Sonderjylland IK H2H
07.03.2023 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 39 17 5 4 4 56 140 84 80
2. Herning 39 15 6 2 8 33 120 87 77
3. Odense 39 12 6 4 7 45 142 97 70
4. Sonderjylland IK 39 13 5 3 10 10 133 123 67
5. Esbjerg 38 15 1 7 7 6 115 109 57
6. Herlev 38 7 5 3 15 -22 98 120 49
7. Rungsted 39 11 1 8 10 -25 112 137 46
8. Fredrikshavn 38 6 5 2 18 -36 83 119 45
9. Rodovre Kobenhavn 39 6 2 3 23 -67 99 166 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Herning 19 12 2 1 1 41 69 28 47
2. Sonderjylland IK 19 10 2 2 1 24 74 50 42
3. Aalborg 19 12 0 3 1 33 73 40 39
4. Esbjerg 19 9 1 4 0 20 64 44 36
5. Odense 20 6 3 2 4 21 75 54 35
6. Fredrikshavn 20 7 2 1 7 -2 51 53 32
7. Rungsted 20 7 1 4 3 -2 67 69 30
8. Herlev 18 1 4 1 7 -4 50 54 24
9. Rodovre Kobenhavn 20 4 1 2 10 -25 51 76 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 20 5 5 1 3 23 67 44 41
2. Odense 19 6 3 2 3 24 67 43 35
3. Herning 20 3 4 1 7 -8 51 59 30
4. Herlev 20 6 1 2 8 -18 48 66 25
5. Sonderjylland IK 20 3 3 1 9 -14 59 73 25
6. Esbjerg 19 6 0 3 7 -14 51 65 21
7. Rungsted 19 4 0 4 7 -23 45 68 16
8. Fredrikshavn 18 -1 3 1 11 -34 32 66 13
9. Rodovre Kobenhavn 19 2 1 1 13 -42 48 90 12