26.03.2024 |
19:30 |
Aalborg - Esbjerg |
4:5 |
1:1,1:0,2:3 |
|
19:00 |
Herning - Sonderjylland IK |
4:0 |
1:0,0:0,3:0 |
22.03.2024 |
19:30 |
Odense - Esbjerg |
1:4 |
0:1,1:3,0:0 |
19.03.2024 |
19:00 |
Esbjerg - Odense |
5:1 |
0:0,1:1,4:0 |
17.03.2024 |
14:30 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
6:0 |
2:0,1:0,3:0 |
|
13:30 |
Odense - Esbjerg |
4:0 |
1:0,2:0,1:0 |
15.03.2024 |
19:30 |
Esbjerg - Odense |
3:2 |
1:0,1:1,0:1 |
|
19:30 |
Rungsted - Sonderjylland IK |
2:3 |
0:1,2:1,0:0 |
|
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Aalborg |
3:4 |
2:0,0:1,1:3 |
|
18:59 |
Herlev - Herning |
2:3 |
1:2,0:0,1:0 |
12.03.2024 |
19:30 |
Herning - Herlev |
6:3 |
2:1,0:2,4:0 |
|
19:30 |
Sonderjylland IK - Rungsted |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
2:1 |
1:1,1:0,0:0 |
|
19:00 |
Odense - Esbjerg |
7:4 |
2:1,3:2,2:1 |
10.03.2024 |
19:00 |
Esbjerg - Odense |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
18:30 |
Rungsted - Sonderjylland IK |
1:3 |
0:0,1:2,0:1 |
|
14:59 |
Herlev - Herning |
4:5 |
3:2,1:2,0:0 |
|
14:30 |
Rodovre Kobenhavn - Aalborg |
0:4 |
0:1,0:0,0:3 |
08.03.2024 |
19:30 |
Odense - Esbjerg |
3:4 |
0:1,1:1,2:1 |
|
19:30 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
3:4 |
2:1,1:2,0:1 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Rungsted |
4:2 |
2:1,1:0,1:1 |
|
19:00 |
Herning - Herlev |
6:1 |
0:1,4:0,2:0 |
05.03.2024 |
19:00 |
Rungsted - Aalborg |
1:3 |
0:0,1:1,0:2 |
|
19:00 |
Odense - Herlev |
2:3 |
1:1,1:1,0:0 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Fredrikshavn |
4:2 |
0:0,1:1,3:1 |
|
18:59 |
Sonderjylland IK - Herning |
2:3 |
2:0,0:2,0:1 |
03.03.2024 |
15:00 |
Fredrikshavn - Odense |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
|
15:00 |
Herlev - Esbjerg |
3:1 |
0:0,1:0,2:1 |
|
15:00 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
3:1 |
0:1,3:0,0:0 |
|
15:00 |
Herning - Rungsted |
3:5 |
1:2,1:1,1:2 |
01.03.2024 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Odense |
4:3 |
3:2,1:0,0:1 |
|
19:30 |
Herlev - Fredrikshavn |
2:3 |
1:0,0:2,1:0 |
|
19:00 |
Esbjerg - Herning |
4:5 |
2:0,1:2,1:2 |
|
18:59 |
Rodovre Kobenhavn - Rungsted |
3:4 |
1:2,1:1,1:1 |
28.02.2024 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK |
1:2 |
0:0,1:1,0:1 |
27.02.2024 |
19:30 |
Odense - Aalborg |
4:3 |
1:0,2:1,1:2 |
|
19:00 |
Herning - Herlev |
8:0 |
4:0,2:0,2:0 |
26.02.2024 |
19:15 |
Rungsted - Esbjerg |
4:2 |
2:0,1:1,1:1 |
25.02.2024 |
15:00 |
Fredrikshavn - Herning |
2:5 |
1:2,0:3,1:0 |
23.02.2024 |
20:00 |
Aalborg - Fredrikshavn |
2:1 |
1:0,0:0,1:1 |
|
19:30 |
Esbjerg - Sonderjylland IK |
2:4 |
0:0,0:2,2:2 |
|
19:30 |
Odense - Rodovre Kobenhavn |
9:1 |
3:0,4:0,2:1 |
|
19:00 |
Herlev - Rungsted |
3:2 |
1:0,0:0,1:2 |
21.02.2024 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Herlev |
5:1 |
2:1,1:0,2:0 |
|
19:00 |
Rungsted - Odense |
6:0 |
3:0,1:0,2:0 |
20.02.2024 |
19:00 |
Herning - Fredrikshavn |
5:3 |
2:0,0:3,3:0 |
|
19:00 |
Esbjerg - Aalborg |
1:2 |
0:1,1:0,0:1 |
18.02.2024 |
18:00 |
Sonderjylland IK - Rungsted |
4:1 |
0:0,2:1,2:0 |
|
17:00 |
Herlev - Aalborg |
1:4 |
0:1,0:3,1:0 |
|
15:00 |
Herning - Rodovre Kobenhavn |
5:1 |
3:0,2:1,0:0 |
16.02.2024 |
19:30 |
Esbjerg - Odense |
5:3 |
2:0,1:3,2:0 |
|
19:30 |
Aalborg - Herning |
2:3 |
1:0,0:1,1:1 |
|
19:29 |
Rodovre Kobenhavn - Herlev |
2:5 |
0:1,2:2,0:2 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Sonderjylland IK |
1:6 |
0:2,1:4,0:0 |
14.02.2024 |
19:00 |
Rungsted - Fredrikshavn |
4:3 |
2:2,1:1,1:0 |
13.02.2024 |
19:30 |
Odense - Herning |
4:3 |
0:3,1:0,2:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Sonderjylland IK |
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Esbjerg |
0:6 |
0:3,0:1,0:2 |
02.02.2024 |
19:30 |
Herning - Aalborg |
5:1 |
2:1,1:0,2:0 |
|
19:30 |
Odense - Esbjerg |
2:4 |
2:1,0:1,0:2 |
|
19:30 |
Rungsted - Herlev |
1:2 |
0:0,0:1,1:1 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn |
4:1 |
2:0,2:0,0:1 |
31.01.2024 |
19:00 |
Sonderjylland IK - Aalborg |
10:0 |
4:0,3:0,3:0 |
30.01.2024 |
19:00 |
Odense - Rungsted |
5:2 |
1:0,2:2,2:0 |
29.01.2024 |
19:00 |
Esbjerg - Rodovre Kobenhavn |
5:0 |
5:0,0:0,0:0 |
28.01.2024 |
18:00 |
Rungsted - Herning |
4:2 |
1:0,0:1,3:1 |
|
15:00 |
Fredrikshavn - Herlev |
4:3 |
0:0,2:3,1:0 |
26.01.2024 |
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Fredrikshavn |
4:1 |
2:0,0:0,2:1 |
|
19:30 |
Herning - Sonderjylland IK |
1:5 |
1:2,0:3,0:0 |
|
19:30 |
Aalborg - Esbjerg |
5:1 |
2:0,1:0,2:1 |
|
18:59 |
Odense - Herlev |
5:2 |
2:0,2:1,1:1 |
24.01.2024 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Fredrikshavn |
5:2 |
1:1,2:0,2:1 |
|
19:00 |
Herlev - Herning |
4:3 |
0:3,0:0,4:0 |
23.01.2024 |
19:00 |
Aalborg - Odense |
4:1 |
1:0,2:1,1:0 |
|
19:00 |
Esbjerg - Rungsted |
9:3 |
7:1,1:2,1:0 |
16.01.2024 |
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Odense |
3:2 |
1:1,1:0,0:1 |
|
19:00 |
Herlev - Sonderjylland IK |
3:5 |
0:2,3:0,0:3 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Esbjerg |
3:6 |
1:0,1:3,1:3 |
|
18:59 |
Herning - Rungsted |
5:2 |
3:0,1:1,1:1 |
14.01.2024 |
17:00 |
Esbjerg - Herlev |
3:0 |
1:0,1:0,1:0 |
12.01.2024 |
19:30 |
Odense - Sonderjylland IK |
2:6 |
1:2,0:3,1:1 |
|
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Aalborg |
1:4 |
1:2,0:1,0:1 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Rungsted |
2:3 |
1:0,1:1,0:1 |
10.01.2024 |
19:00 |
Aalborg - Herlev |
3:4 |
2:0,0:0,1:4 |
09.01.2024 |
19:29 |
Rungsted - Sonderjylland IK |
1:4 |
0:2,1:1,0:1 |
|
19:00 |
Esbjerg - Fredrikshavn |
4:3 |
1:1,2:0,1:2 |
07.01.2024 |
15:00 |
Herning - Odense |
5:4 |
0:1,3:3,1:0 |
06.01.2024 |
19:00 |
Aalborg - Rungsted |
6:3 |
0:0,3:2,3:1 |
05.01.2024 |
20:00 |
Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn |
3:2 |
2:1,0:0,1:1 |
|
19:30 |
Rungsted - Aalborg |
2:4 |
0:2,1:0,1:2 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Herning |
5:3 |
4:1,0:1,1:1 |
|
19:00 |
Herlev - Esbjerg |
6:4 |
1:2,2:2,3:0 |
03.01.2024 |
19:00 |
Herning - Esbjerg |
4:7 |
1:1,3:3,0:3 |
|
19:00 |
Odense - Rodovre Kobenhavn |
7:1 |
2:1,3:0,2:0 |
30.12.2023 |
19:30 |
Fredrikshavn - Aalborg |
2:5 |
0:1,2:2,0:2 |
|
19:30 |
Herlev - Rodovre Kobenhavn |
7:2 |
3:1,4:1,0:0 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Esbjerg |
4:3 |
1:1,2:1,0:1 |
|
19:00 |
Herning - Odense |
2:5 |
1:1,0:1,1:3 |
29.12.2023 |
20:00 |
Esbjerg - Sonderjylland IK |
13:3 |
5:0,4:0,4:3 |
|
19:30 |
Odense - Herning |
1:2 |
0:1,1:0,0:0 |
|
19:30 |
Aalborg - Fredrikshavn |
5:1 |
2:0,2:1,1:0 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Rungsted |
4:3 |
3:1,0:1,1:1 |
27.12.2023 |
19:30 |
Aalborg - Sonderjylland IK |
3:4 |
0:0,2:1,1:2 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Esbjerg |
3:6 |
0:3,2:2,1:1 |
|
19:00 |
Rungsted - Rodovre Kobenhavn |
5:1 |
3:0,1:1,1:0 |
|
18:59 |
Herlev - Odense |
4:7 |
3:2,1:1,0:4 |
22.12.2023 |
20:14 |
Sonderjylland IK - Rungsted |
6:2 |
1:1,3:0,2:1 |
|
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Herlev |
3:1 |
0:0,1:1,2:0 |
|
19:30 |
Esbjerg - Odense |
2:6 |
1:1,1:2,0:3 |
|
19:29 |
Herning - Fredrikshavn |
8:3 |
1:1,4:0,3:2 |
20.12.2023 |
18:59 |
Herlev - Fredrikshavn |
5:8 |
1:2,2:3,2:3 |
19.12.2023 |
19:00 |
Rungsted - Odense |
4:1 |
1:1,0:0,3:0 |
|
19:00 |
Esbjerg - Herning |
3:2 |
0:1,2:1,1:0 |
17.12.2023 |
15:00 |
Odense - Fredrikshavn |
4:1 |
0:0,2:0,2:1 |
15.12.2023 |
19:30 |
Fredrikshavn - Odense |
3:5 |
1:2,1:2,1:1 |
|
19:30 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
3:4 |
2:1,0:1,1:1 |
|
19:30 |
Rungsted - Esbjerg |
3:5 |
1:0,1:3,1:2 |
|
19:30 |
Herning - Herlev |
5:2 |
2:0,1:1,2:1 |
12.12.2023 |
19:00 |
Esbjerg - Aalborg |
2:6 |
1:1,1:3,0:2 |
10.12.2023 |
15:00 |
Fredrikshavn - Sonderjylland IK |
5:0 |
3:0,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Odense - Aalborg |
1:5 |
0:2,1:0,0:3 |
08.12.2023 |
19:30 |
Aalborg - Herning |
1:2 |
1:0,0:0,0:1 |
|
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Esbjerg |
3:4 |
2:1,1:0,0:3 |
|
19:00 |
Herlev - Rungsted |
2:3 |
1:1,1:1,0:1 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Odense |
2:3 |
1:2,0:1,1:0 |
06.12.2023 |
19:30 |
Herlev - Aalborg |
0:3 |
0:1,0:0,0:2 |
05.12.2023 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK |
3:8 |
2:3,0:2,1:3 |
04.12.2023 |
19:00 |
Rungsted - Fredrikshavn |
4:1 |
1:0,2:0,1:1 |
03.12.2023 |
15:02 |
Sonderjylland IK - Herlev |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
|
15:00 |
Herning - Rodovre Kobenhavn |
7:3 |
2:1,3:1,2:1 |
01.12.2023 |
19:30 |
Herlev - Rodovre Kobenhavn |
2:1 |
0:1,0:0,1:0 |
|
19:30 |
Aalborg - Esbjerg |
6:3 |
2:1,4:0,0:2 |
|
19:00 |
Odense - Rungsted |
0:4 |
0:3,0:0,0:1 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Herning |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
29.11.2023 |
19:00 |
Herning - Sonderjylland IK |
4:1 |
2:0,2:0,0:1 |
28.11.2023 |
19:29 |
Herlev - Odense |
3:2 |
1:1,1:0,1:1 |
|
19:00 |
Esbjerg - Fredrikshavn |
6:5 |
2:2,2:2,1:1 |
|
19:00 |
Aalborg - Rungsted |
3:1 |
0:1,0:0,3:0 |
27.11.2023 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Herning |
3:2 |
1:1,0:1,1:0 |
26.11.2023 |
15:00 |
Sonderjylland IK - Fredrikshavn |
7:2 |
4:1,3:0,0:1 |
24.11.2023 |
19:30 |
Herning - Esbjerg |
4:2 |
0:1,1:1,3:0 |
|
19:30 |
Aalborg - Herlev |
9:2 |
4:2,3:0,2:0 |
|
19:00 |
Odense - Sonderjylland IK |
4:2 |
1:0,1:1,2:1 |
23.11.2023 |
19:30 |
Rungsted - Rodovre Kobenhavn |
3:2 |
2:0,0:2,1:0 |
22.11.2023 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Aalborg |
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
|
19:00 |
Herlev - Herning |
0:5 |
0:0,0:4,0:1 |
21.11.2023 |
19:00 |
Esbjerg - Rungsted |
5:2 |
1:0,2:1,2:1 |
20.11.2023 |
19:00 |
Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn |
5:2 |
3:0,0:0,2:2 |
17.11.2023 |
19:30 |
Rungsted - Herlev |
9:1 |
4:0,5:0,0:1 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Aalborg |
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Esbjerg |
7:0 |
3:0,1:0,3:0 |
|
18:59 |
Odense - Fredrikshavn |
0:4 |
0:0,0:2,0:2 |
15.11.2023 |
19:30 |
Herlev - Sonderjylland IK |
4:1 |
0:0,2:1,2:0 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Rungsted |
4:3 |
1:0,1:1,2:2 |
|
19:00 |
Esbjerg - Rodovre Kobenhavn |
4:3 |
0:2,2:1,2:0 |
14.11.2023 |
19:00 |
Herning - Aalborg |
6:0 |
0:0,1:0,5:0 |
06.11.2023 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Odense |
2:5 |
0:2,1:2,1:1 |
05.11.2023 |
15:00 |
Esbjerg - Herlev |
4:0 |
1:0,2:0,1:0 |
03.11.2023 |
19:30 |
Fredrikshavn - Aalborg |
4:3 |
0:1,1:2,2:0 |
|
19:30 |
Odense - Esbjerg |
4:3 |
1:1,1:0,2:2 |
|
19:30 |
Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
19:00 |
Rungsted - Herning |
1:4 |
0:2,1:1,0:1 |
01.11.2023 |
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Herning |
4:3 |
0:1,1:1,2:1 |
|
19:00 |
Aalborg - Odense |
2:3 |
2:0,0:2,0:0 |
31.10.2023 |
19:30 |
Rungsted - Sonderjylland IK |
2:3 |
1:1,0:0,1:1 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Herlev |
4:2 |
0:0,2:2,2:0 |
29.10.2023 |
17:00 |
Odense - Aalborg |
2:5 |
2:0,0:2,0:3 |
|
17:00 |
Sonderjylland IK - Rungsted |
5:2 |
1:0,2:0,2:2 |
|
15:59 |
Herlev - Fredrikshavn |
2:3 |
0:1,1:1,1:1 |
|
15:00 |
Herning - Rodovre Kobenhavn |
6:4 |
1:2,1:1,4:1 |
27.10.2023 |
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Herlev |
2:3 |
1:2,0:0,1:1 |
|
19:30 |
Aalborg - Fredrikshavn |
9:2 |
6:0,3:0,0:2 |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Herning |
3:5 |
2:3,0:1,1:1 |
|
19:00 |
Esbjerg - Odense |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
25.10.2023 |
18:59 |
Odense - Rodovre Kobenhavn |
6:1 |
2:1,0:0,4:0 |
24.10.2023 |
19:00 |
Aalborg - Sonderjylland IK |
1:2 |
0:0,0:1,1:0 |
23.10.2023 |
19:00 |
Rungsted - Esbjerg |
1:2 |
0:0,1:1,0:1 |
22.10.2023 |
15:00 |
Herning - Herlev |
3:2 |
1:1,0:1,1:0 |
21.10.2023 |
16:00 |
Esbjerg - Aalborg |
4:5 |
2:1,2:1,0:3 |
20.10.2023 |
19:29 |
Herlev - Rungsted |
1:4 |
0:3,1:0,0:1 |
|
19:29 |
Sonderjylland IK - Odense |
7:3 |
3:1,1:0,3:2 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Fredrikshavn |
4:3 |
0:2,2:1,2:0 |
17.10.2023 |
19:30 |
Odense - Herning |
3:6 |
1:1,1:1,1:4 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Esbjerg |
5:3 |
1:0,2:1,2:2 |
16.10.2023 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Sonderjylland IK |
6:5 |
2:3,2:0,2:2 |
13.10.2023 |
19:30 |
Herning - Aalborg |
6:2 |
1:0,4:2,1:0 |
|
19:30 |
Esbjerg - Sonderjylland IK |
2:1 |
1:0,0:0,0:1 |
|
19:30 |
Odense - Herlev |
1:2 |
0:1,1:0,0:0 |
|
19:00 |
Rungsted - Fredrikshavn |
8:1 |
5:0,1:0,2:1 |
11.10.2023 |
19:00 |
Herlev - Esbjerg |
3:2 |
1:0,1:0,1:2 |
10.10.2023 |
19:00 |
Herning - Rungsted |
4:0 |
2:0,1:0,1:0 |
09.10.2023 |
19:00 |
Fredrikshavn - Odense |
3:5 |
0:0,1:2,2:3 |
08.10.2023 |
18:00 |
Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn |
5:2 |
1:1,3:0,1:1 |
|
16:36 |
Rungsted - Aalborg |
0:3 |
0:2,0:1,0:0 |
06.10.2023 |
19:30 |
Esbjerg - Herning |
2:4 |
1:3,0:0,1:1 |
|
19:30 |
Fredrikshavn - Sonderjylland IK |
2:3 |
0:2,1:0,1:0 |
|
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Rungsted |
2:7 |
1:1,1:3,0:3 |
|
19:00 |
Herlev - Aalborg |
1:3 |
0:0,1:1,0:2 |
03.10.2023 |
19:30 |
Rungsted - Odense |
5:4 |
1:2,2:0,2:2 |
|
19:00 |
Aalborg - Rodovre Kobenhavn |
4:0 |
3:0,1:0,0:0 |
|
19:00 |
Herning - Fredrikshavn |
4:3 |
1:0,1:3,1:0 |
02.10.2023 |
19:00 |
Sonderjylland IK - Herlev |
2:3 |
0:0,2:0,0:2 |
01.10.2023 |
15:00 |
Fredrikshavn - Aalborg |
2:6 |
1:1,1:1,0:4 |
|
14:00 |
Rodovre Kobenhavn - Esbjerg |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
29.09.2023 |
20:00 |
Aalborg - Esbjerg |
4:5 |
1:3,1:1,2:1 |
|
19:30 |
Herlev - Rodovre Kobenhavn |
6:1 |
3:0,1:0,2:1 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Rungsted |
2:5 |
1:0,1:4,0:1 |
|
19:00 |
Odense - Sonderjylland IK |
0:4 |
0:0,0:1,0:3 |
26.09.2023 |
19:30 |
Aalborg - Odense |
4:2 |
2:0,0:1,2:1 |
|
18:59 |
Rungsted - Herning |
3:2 |
2:0,0:2,1:0 |
24.09.2023 |
16:00 |
Esbjerg - Fredrikshavn |
6:2 |
0:1,2:0,4:1 |
22.09.2023 |
19:30 |
Herning - Esbjerg |
3:1 |
1:0,2:0,0:1 |
|
19:30 |
Rodovre Kobenhavn - Odense |
0:5 |
0:2,0:1,0:2 |
|
19:30 |
Sonderjylland IK - Aalborg |
1:3 |
0:1,0:0,1:2 |
|
19:00 |
Fredrikshavn - Herlev |
3:4 |
1:2,1:1,1:1 |
20.09.2023 |
19:00 |
Herlev - Sonderjylland IK |
6:3 |
1:2,4:0,1:1 |
19.09.2023 |
19:30 |
Fredrikshavn - Herning |
4:5 |
2:1,2:0,0:3 |
|
19:00 |
Odense - Esbjerg |
4:3 |
1:2,1:1,2:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Rungsted |
6:5 |
3:2,1:3,1:0 |
15.09.2023 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Fredrikshavn |
5:2 |
1:0,2:1,2:1 |
|
19:30 |
Esbjerg - Rodovre Kobenhavn |
6:2 |
2:0,1:0,3:2 |
|
19:00 |
Rungsted - Herlev |
6:3 |
3:0,1:1,2:2 |
|
19:00 |
Aalborg - Herning |
3:1 |
0:0,2:0,1:1 |
12.09.2023 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn - Aalborg |
5:8 |
2:5,1:3,2:0 |
11.09.2023 |
19:00 |
Odense - Rungsted |
4:3 |
1:1,2:0,1:2 |
10.09.2023 |
15:00 |
Herlev - Herning |
3:2 |
1:0,1:1,0:1 |
08.09.2023 |
19:30 |
Rungsted - Sonderjylland IK |
3:2 |
0:0,1:1,1:1 |
|
19:30 |
Herning - Odense |
2:3 |
1:0,1:0,0:2 |
|
19:15 |
Fredrikshavn - Rodovre Kobenhavn |
1:3 |
0:0,1:1,0:2 |
|
19:00 |
Esbjerg - Herlev |
5:3 |
1:0,2:3,2:0 |
05.09.2023 |
19:30 |
Sonderjylland IK - Esbjerg |
3:1 |
1:0,2:0,0:1 |
|
19:00 |
Odense - Fredrikshavn |
5:2 |
1:2,2:0,2:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Herlev |
8:0 |
2:0,2:0,4:0 |
04.09.2023 |
19:15 |
Rodovre Kobenhavn - Herning |
6:5 |
1:3,3:1,2:1 |
03.09.2023 |
15:00 |
Esbjerg - Rungsted |
2:1 |
2:1,0:0,0:0 |
01.09.2023 |
19:30 |
Herning - Sonderjylland IK |
4:3 |
1:1,2:0,0:2 |
|
19:30 |
Rungsted - Rodovre Kobenhavn |
5:6 |
1:2,1:1,3:2 |
|
18:00 |
Herlev - Odense |
3:5 |
2:1,0:2,1:2 |