Rodovre Kobenhavn VS Sonderjylland IK


Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Zaujímavé

Rodovre Kobenhavn

  • Mužsvo Rodovre Kobenhavn prehralo až 71% svojích zápasov. 5 prehier z 7 odohraných zápasov.
  • Až 4 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 57%.
  • Rodovre Kobenhavn už 7 zápasov v rade neremízovali.

Sonderjylland IK

  • Sonderjylland IK už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 35 výhier z 62 zápasov.
  • 26% vzájomných zápasov (16 z 62) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
02.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:0,0:3,1:2
02.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
24.01.2021 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.11.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
17.11.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
27.10.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
03.03.2020 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:1 0:0,0:0,5:1
26.01.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
07.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
10.12.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:6pp 2:4,2:0,1:1,0:1
22.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2 0:2,1:0,0:0
24.09.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 1:2,2:0,3:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
06.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,1:0,2:1
03.12.2017 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
27.10.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.10.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
22.09.2017 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
29.01.2017 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:4 2:1,2:2,1:1
27.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,1:0,0:3
25.11.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 3:1,0:0,1:0
23.09.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 3:6 1:3,1:3,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
23.02.2016 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
08.01.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
15.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.10.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:1,0:0
09.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
08.03.2015 18:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:0 0:0,4:0,4:0
06.03.2015 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,0:3,1:0
03.03.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,0:0,3:0
01.03.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 0:1,2:0,0:0
27.02.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.02.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:1 3:0,1:0,2:1
06.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
22.12.2010 20:40 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:2,1:0
05.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,3:0,0:0
08.10.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 9:2 1:1,3:1,5:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
10.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 0:3,2:0,0:2
30.12.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:1,2:0,1:0
17.11.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
09.10.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:0,2:2,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
24.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 7:5 1:1,2:4,4:0
17.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
14.03.2009 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
20.02.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 1:0,0:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
22.01.2006 17:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0

Rodovre Kobenhavn

11 - 16 - 35

Sonderjylland IK

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 15:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:0,3:1,0:0
22.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 1:9 1:3,0:0,0:6
17.09.21 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:1,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.09.21 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:0 2:0,3:0,1:0
10.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Herning over 4:3 1:1,1:1,2:1
03.09.21 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,0:0,3:1

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.09.21 19:00 Herning Sonderjylland IK over 7:0 2:0,3:0,2:0
19.09.21 13:00 Sonderjylland IK Rungsted under 4:0 1:0,3:0,0:0
17.09.21 20:15 Sonderjylland IK Aalborg over 2:6 0:4,1:2,1:0
15.09.21 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 1:1,0:0,1:0
10.09.21 20:15 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,2:1
07.09.21 19:00 Odense Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2021 20:15 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
05.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
09.10.2021 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
15.10.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
20.10.2021 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
23.10.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
25.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
28.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
30.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
04.11.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
08.11.2021 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
16.11.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
19.11.2021 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
23.11.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
26.11.2021 19:30 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
29.11.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
03.12.2021 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
06.12.2021 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
09.12.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
13.12.2021 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
21.12.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
27.12.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
29.12.2021 18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
06.01.2022 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
07.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
09.01.2022 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
19.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
21.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
26.01.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
28.01.2022 20:15 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
30.01.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
01.02.2022 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
03.02.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
06.02.2022 15:45 Herning Rodovre Kobenhavn H2H
16.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
21.02.2022 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn H2H
25.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
28.02.2022 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
02.03.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Herlev H2H
06.03.2022 15:45 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn H2H
08.03.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 18:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
30.09.2021 19:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
08.10.2021 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
10.10.2021 15:00 Sonderjylland IK Herning H2H
17.10.2021 15:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
19.10.2021 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
22.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Odense H2H
24.10.2021 15:00 Sonderjylland IK Herlev H2H
26.10.2021 18:00 Aalborg Sonderjylland IK H2H
28.10.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
05.11.2021 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
07.11.2021 15:00 Herning Sonderjylland IK H2H
23.11.2021 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
01.12.2021 19:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
03.12.2021 19:30 Aalborg Sonderjylland IK H2H
08.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
10.12.2021 20:15 Sonderjylland IK Herlev H2H
12.12.2021 18:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
14.12.2021 20:15 Rungsted Sonderjylland IK H2H
16.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Herning H2H
21.12.2021 19:00 Sonderjylland IK Odense H2H
27.12.2021 20:15 Odense Sonderjylland IK H2H
29.12.2021 18:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
30.12.2021 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
07.01.2022 20:15 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
14.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Odense H2H
19.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
22.01.2022 15:00 Herlev Sonderjylland IK H2H
24.01.2022 18:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
27.01.2022 18:00 Aalborg Sonderjylland IK H2H
30.01.2022 13:30 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
01.02.2022 18:00 Herning Sonderjylland IK H2H
04.02.2022 18:00 Sonderjylland IK Rungsted H2H
07.02.2022 18:00 Sonderjylland IK Aalborg H2H
15.02.2022 18:00 Odense Sonderjylland IK H2H
23.02.2022 19:00 Sonderjylland IK Herlev H2H
25.02.2022 18:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
27.02.2022 17:15 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
01.03.2022 20:15 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
03.03.2022 20:15 Sonderjylland IK Aalborg H2H
05.03.2022 19:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
08.03.2022 18:00 Sonderjylland IK Herning H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 7 4 1 0 1 16 30 14 17
2. Fredrikshavn 7 3 1 0 2 10 24 14 14
3. Herlev 7 4 0 1 1 3 23 20 13
4. Herning 6 4 0 0 2 11 19 8 12
5. Esbjerg 7 2 0 4 -3 -4 26 30 10
6. Sonderjylland IK 6 1 1 0 3 -6 12 18 8
7. Odense 7 2 0 0 5 -4 16 20 6
8. Rodovre Kobenhavn 7 2 0 0 5 -17 11 28 6
9. Rungsted 6 -2 2 0 4 -9 12 21 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Herlev 5 3 0 1 0 2 15 13 10
2. Aalborg 3 1 1 0 0 5 12 7 8
3. Esbjerg 3 2 0 1 -1 2 13 11 7
4. Herning 3 2 0 0 1 7 10 3 6
5. Fredrikshavn 3 2 0 0 1 1 7 6 6
6. Odense 4 2 0 0 2 3 13 10 6
7. Rodovre Kobenhavn 3 2 0 0 1 -6 7 13 6
8. Sonderjylland IK 3 0 1 0 1 1 10 9 5
9. Rungsted 3 -1 1 0 2 -4 5 9 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 4 3 0 0 1 11 18 7 9
2. Fredrikshavn 4 1 1 0 1 9 17 8 8
3. Herning 3 2 0 0 1 4 9 5 6
4. Herlev 2 1 0 0 1 1 8 7 3
5. Sonderjylland IK 3 1 0 0 2 -7 2 9 3
6. Esbjerg 4 0 0 3 -2 -6 13 19 3
7. Rungsted 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
8. Odense 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
9. Rodovre Kobenhavn 4 0 0 0 4 -11 4 15 0