Sonderjylland IK VS Rungsted


Sonderjylland IK

Rungsted

Sonderjylland IK (T1) VS Rungsted (T2)

Sonderjylland IK

Rungsted

Zaujímavé

Sonderjylland IK

  • Sonderjylland IK už 9 zápasov v rade neremízovali.

Rungsted

  • 25 víťazstiev z celkového počtu 41 (61% výhier).
  • Tím Rungsted odohral až 28 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 41 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
23.02.2021 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:3 2:1,1:0,1:2
29.01.2021 17:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:3 1:0,1:2,2:1
08.12.2020 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 6:3 1:0,3:1,2:2
09.10.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
04.10.2020 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 2:4 1:1,0:1,1:2
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
21.02.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1 0:0,1:0,1:1
14.01.2020 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 6:2 3:0,3:0,0:2
03.01.2020 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:2,2:1,0:2
06.12.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,0:2,1:1
13.10.2019 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 1:2,1:0,2:2,0:0,1:2
17.09.2019 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 1:0,1:1,0:4
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.04.2019 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.04.2019 20:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:0 0:0,1:0,1:0
14.04.2019 14:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 0:0,0:2,2:1
12.04.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
22.02.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:4 0:2,1:0,1:2
18.12.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:1 0:0,2:0,1:1
09.12.2018 15:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,2:2,0:2
19.10.2018 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
05.10.2018 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 0:3 0:0,0:2,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
10.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:0 0:0,1:0,2:0
07.01.2018 14:00 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3 1:0,2:1,1:2
08.12.2017 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 3:4 0:0,1:2,2:2
31.10.2017 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.09.2017 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
28.02.2017 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:2,0:0,1:1
30.12.2016 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:5ppsn 0:1,1:1,3:2,0:0,-:-
29.12.2016 19:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:3 0:1,0:2,1:0
25.10.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 5:2 1:0,3:1,1:1
21.10.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 5:3 2:0,2:3,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
02.02.2016 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 1:2,1:0,2:0
26.01.2016 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 1:0,1:2,0:1
29.11.2015 13:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
20.11.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.09.2015 19:45 Rungsted Sonderjylland IK over 1:6 0:3,1:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 5:3 1:0,2:2,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
15.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
12.03.2010 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 9:0 1:0,5:0,3:0
08.03.2010 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:6 1:2,1:4,0:0
06.03.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.02.2010 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.02.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted over 4:2 1:0,1:2,2:0
05.01.2010 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 4:1 2:0,2:0,0:1
27.11.2009 20:00 Rungsted Sonderjylland IK under 1:4 0:3,1:0,0:1

Sonderjylland IK

23 - 5 - 17

Rungsted

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:3 2:1,1:0,1:2
19.02.21 19:30 Sonderjylland IK Odense under 1:4 1:2,0:0,0:2
16.02.21 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:4 1:1,3:1,1:2
07.02.21 15:00 Sonderjylland IK Aalborg under 3:1 1:0,1:1,1:0
05.02.21 19:30 Herning Sonderjylland IK over 5:2 1:0,1:1,3:1
02.02.21 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
26.01.21 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 6:1 2:1,2:0,2:0
24.01.21 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.01.21 19:30 Herning Sonderjylland IK under 2:3 0:0,2:2,0:1
19.01.21 19:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
17.01.21 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 2:4 0:1,0:2,2:1
12.01.21 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 6:2 0:0,2:2,4:0
10.01.21 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 2:4 0:2,1:0,1:2
08.01.21 19:30 Sonderjylland IK Herning over 2:6 0:3,0:2,2:1
30.12.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
29.12.20 18:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
27.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:0,0:3
18.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 0:1,2:1,1:0
15.12.20 19:00 Sonderjylland IK Herlev over 2:5 2:1,0:2,0:2
11.12.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 1:4 0:2,1:0,0:2
08.12.20 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 6:3 1:0,3:1,2:2
04.12.20 19:30 Sonderjylland IK Herning over 3:4 1:1,1:1,1:2
01.12.20 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK over 6:1 1:0,1:1,4:0
27.11.20 19:30 Esbjerg Sonderjylland IK over 5:3 2:1,1:1,2:1
24.11.20 19:00 Sonderjylland IK Herlev under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
22.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
20.11.20 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:2 1:1,3:1,0:0
17.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
13.11.20 19:30 Sonderjylland IK Herning under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.11.20 19:00 Herlev Sonderjylland IK under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
01.11.20 15:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 4:0 1:0,1:0,2:0
30.10.20 19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK over 7:5 0:1,1:1,6:3
27.10.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
23.10.20 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
18.10.20 15:00 Aalborg Sonderjylland IK under 4:1 2:0,1:0,1:1
16.10.20 19:30 Sonderjylland IK Herlev under 3:0 1:0,1:0,1:0
09.10.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
04.10.20 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 2:4 1:1,0:1,1:2
02.10.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
29.09.20 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,2:0,0:0
22.09.20 19:00 Sonderjylland IK Aalborg over 3:5 1:1,2:1,0:3
18.09.20 19:30 Herning Sonderjylland IK over 3:6 0:1,1:2,2:3

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 4:3 2:1,1:0,1:2
19.02.21 19:30 Rungsted Herlev over 8:1 3:0,4:1,1:0
16.02.21 19:00 Odense Rungsted under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
05.02.21 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:4 0:2,0:0,1:2
02.02.21 19:00 Rungsted Odense under 1:4 0:0,0:3,1:1
26.01.21 19:00 Fredrikshavn Rungsted over 3:9 1:3,1:3,1:3
24.01.21 15:00 Rungsted Fredrikshavn over 6:1 2:0,1:0,3:1
22.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 1:6 1:2,0:3,0:1
19.01.21 19:00 Rungsted Herning over 5:2 3:0,0:2,2:0
15.01.21 19:30 Herlev Rungsted over 4:5pp 1:1,1:3,2:0,0:1
12.01.21 19:00 Rungsted Esbjerg over 5:2 5:1,0:1,0:0
10.01.21 15:00 Esbjerg Rungsted over 6:7sn 1:2,2:0,3:4,0:0,0:1
08.01.21 19:30 Rungsted Fredrikshavn over 3:4 0:2,0:2,3:0
05.01.21 19:00 Esbjerg Rungsted under 0:2 0:2,0:0,0:0
29.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 8:2 3:0,1:0,4:2
27.12.20 15:00 Rungsted Aalborg under 3:0 0:0,2:0,1:0
22.12.20 19:00 Fredrikshavn Rungsted over 1:7 0:1,0:4,1:2
15.12.20 19:00 Aalborg Rungsted over 6:2 1:1,2:0,3:1
11.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,3:1
08.12.20 19:00 Rungsted Sonderjylland IK over 6:3 1:0,3:1,2:2
06.12.20 15:00 Herning Rungsted over 4:2 1:2,1:0,2:0
04.12.20 19:30 Rungsted Herlev over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
01.12.20 19:00 Odense Rungsted under 1:2 0:0,0:2,1:0
29.11.20 15:00 Rungsted Odense over 9:2 4:0,3:2,2:0
24.11.20 19:00 Rungsted Herning under 2:3 0:2,0:1,2:0
22.11.20 15:00 Herning Rungsted under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20.11.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:1,2:0,2:2
17.11.20 19:00 Herning Rungsted over 1:5 0:1,1:3,0:1
13.11.20 19:30 Rungsted Herlev under 2:1 0:0,2:0,0:1
01.11.20 15:00 Rungsted Esbjerg under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
30.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
27.10.20 19:00 Rungsted Fredrikshavn under 4:1 1:0,2:1,1:0
20.10.20 19:00 Aalborg Rungsted over 6:3 1:2,2:1,3:0
16.10.20 19:30 Rungsted Odense over 8:2 2:1,5:0,1:1
13.10.20 19:00 Odense Rungsted over 4:7 2:2,1:4,1:1
09.10.20 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
04.10.20 15:00 Sonderjylland IK Rungsted over 2:4 1:1,0:1,1:2
29.09.20 19:00 Rungsted Aalborg over 1:5 0:3,0:0,1:2
25.09.20 19:30 Herlev Rungsted under 1:2 0:1,1:0,0:1
22.09.20 19:00 Rungsted Herning over 6:2 1:2,4:0,1:0
18.09.20 19:30 Esbjerg Rungsted over 3:4sn 0:2,3:0,0:1,0:0,1:3

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2021 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK H2H
28.02.2021 15:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn H2H
02.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK H2H
05.03.2021 19:30 Sonderjylland IK Odense H2H
07.03.2021 15:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
09.03.2021 20:30 Sonderjylland IK Rungsted H2H

Rungsted


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2021 19:30 Rungsted Aalborg H2H
28.02.2021 15:00 Aalborg Rungsted H2H
02.03.2021 19:00 Rungsted Esbjerg H2H
05.03.2021 19:30 Herlev Rungsted H2H
07.03.2021 15:00 Rungsted Sonderjylland IK H2H
09.03.2021 20:30 Sonderjylland IK Rungsted H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 41 18 7 1 7 76 177 101 90
2. Esbjerg 40 18 5 6 0 64 169 105 85
3. Aalborg 41 18 5 2 9 44 144 100 81
4. Herning 39 15 3 1 16 3 123 120 61
5. Sonderjylland IK 42 14 3 4 14 2 130 128 61
6. Fredrikshavn 39 13 3 3 14 -15 120 135 57
7. Herlev 38 6 4 4 16 -37 98 135 42
8. Rodovre Kobenhavn 37 7 1 4 20 -55 101 156 30
9. Odense 41 8 0 6 21 -82 99 181 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 21 11 3 0 4 48 95 47 48
2. Esbjerg 21 10 3 3 -1 49 102 53 48
3. Aalborg 21 7 4 1 4 25 81 56 42
4. Sonderjylland IK 21 10 0 3 5 9 64 55 33
5. Fredrikshavn 18 9 1 0 7 11 71 60 32
6. Herning 19 6 2 1 7 5 59 54 29
7. Herlev 20 4 2 3 6 -9 58 67 25
8. Rodovre Kobenhavn 18 5 1 1 9 -13 50 63 21
9. Odense 20 4 0 3 10 -32 47 79 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 20 7 4 1 3 28 82 54 42
2. Aalborg 20 11 1 1 5 19 63 44 39
3. Esbjerg 19 8 2 3 1 15 67 52 37
4. Herning 20 9 1 0 9 -2 64 66 32
5. Sonderjylland IK 21 4 3 1 9 -7 66 73 28
6. Fredrikshavn 21 4 2 3 7 -26 49 75 25
7. Herlev 18 2 2 1 10 -28 40 68 17
8. Odense 21 4 0 3 11 -50 52 102 15
9. Rodovre Kobenhavn 19 2 0 3 11 -42 51 93 9