Aalborg VS Rodovre Kobenhavn


Aalborg

Rodovre Kobenhavn

Aalborg (T1) VS Rodovre Kobenhavn (T2)

Aalborg

Rodovre Kobenhavn

Zaujímavé

Aalborg

  • 26 víťazstiev z celkového počtu 44 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Aalborg. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 24 zápasov tímu Aalborg skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 55%.
  • Aalborg ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Aalborg už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Aalborg už 5 zápasov v rade neremízovali.

Rodovre Kobenhavn

  • 64% prehier (25 zápasov) z celkového počtu 39 tímu Rodovre Kobenhavn.
  • Tím Rodovre Kobenhavn odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 64% z celkového počtu 39 zápasov.
  • Rodovre Kobenhavn už 15 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
23.02.2021 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.11.2020 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3ppsn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
04.10.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
06.03.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:1,0:2,2:2
28.01.2020 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:2 4:0,2:2,1:0
20.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.11.2019 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 7:3 0:0,2:1,5:2
25.10.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.09.2019 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:1,2:0,2:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
22.02.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:2
18.12.2018 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 2:0,0:0,3:1
09.12.2018 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:3 0:1,2:0,2:2
19.10.2018 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 5:0 3:0,2:0,0:0
05.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
28.01.2018 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 1:2 0:0,1:1,0:1
27.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:4 1:2,2:1,0:1
18.11.2017 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:3 2:2,2:1,1:0
17.11.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:3 0:1,0:1,1:1
12.09.2017 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 6:3 3:1,1:1,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
17.02.2017 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 6:0 1:0,5:0,0:0
08.01.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
16.12.2016 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
12.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:5 0:2,2:2,1:1
11.10.2016 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 2:1,0:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
01.02.2016 20:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:4ppsn 2:2,0:0,2:2,0:0,-:-
26.01.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:2 1:0,2:2,1:0
29.11.2015 14:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3 1:1,1:1,2:1
20.11.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.09.2015 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 2:6 2:3,0:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
20.02.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 5:1 1:0,1:0,3:1
13.01.2015 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 1:6 0:2,1:2,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
26.11.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 0:3 0:1,0:0,0:2
26.10.2010 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 1:0,4:1,0:0
28.09.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:1 0:0,2:1,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
26.02.2010 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,2:1,2:1
12.01.2010 19:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.11.2009 17:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
18.10.2009 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 5:1 0:1,2:0,3:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
12.03.2006 15:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 3:4 2:1,0:0,1:3
10.03.2006 20:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:2 2:0,1:2,1:0
07.03.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 4:1 0:0,2:1,2:0
05.03.2006 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
03.03.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:2 1:1,1:0,2:1
28.02.2006 20:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
19.02.2006 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
03.01.2006 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 3:0 1:0,1:0,1:0

Aalborg

25 - 7 - 14

Rodovre Kobenhavn

Aalborg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.21 19:00 Odense Aalborg over 2:4 1:2,1:1,0:1
28.02.21 15:00 Aalborg Rungsted over 6:3 0:2,2:0,4:1
26.02.21 19:30 Rungsted Aalborg over 3:5 1:2,2:0,0:3
23.02.21 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.02.21 15:00 Herlev Aalborg under 1:2 1:0,0:1,0:1
18.02.21 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
16.02.21 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:4 1:1,3:1,1:2
07.02.21 15:00 Sonderjylland IK Aalborg under 3:1 1:0,1:1,1:0
05.02.21 19:30 Aalborg Fredrikshavn over 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,1:3
26.01.21 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 6:1 2:1,2:0,2:0
24.01.21 15:00 Esbjerg Aalborg over 5:3 2:0,1:1,2:2
22.01.21 19:30 Aalborg Esbjerg over 2:4 0:1,0:0,2:3
19.01.21 19:00 Sonderjylland IK Aalborg under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
15.01.21 19:30 Aalborg Herning over 4:6 1:5,0:1,3:0
30.12.20 19:30 Aalborg Fredrikshavn under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.12.20 19:30 Fredrikshavn Aalborg over 5:3 2:1,2:1,1:1
27.12.20 15:00 Rungsted Aalborg under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.12.20 15:00 Aalborg Herning under 5:0 1:0,4:0,0:0
18.12.20 19:00 Fredrikshavn Aalborg over 4:7 4:2,0:1,0:4
15.12.20 19:00 Aalborg Rungsted over 6:2 1:1,2:0,3:1
13.12.20 15:00 Aalborg Herlev under 5:0 0:0,4:0,1:0
11.12.20 19:30 Herning Aalborg under 0:5 0:2,0:2,0:1
08.12.20 19:00 Aalborg Odense over 5:4 3:1,2:1,0:2
04.12.20 19:30 Aalborg Esbjerg over 1:5 0:2,0:2,1:1
01.12.20 19:00 Herlev Aalborg under 1:3 0:0,0:1,1:2
29.11.20 15:00 Aalborg Herlev under 3:2 0:0,4:0,1:0
27.11.20 19:30 Herning Aalborg over 2:5 0:0,2:2,0:3
24.11.20 19:00 Aalborg Odense under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.11.20 15:00 Odense Aalborg over 0:7 0:4,0:2,0:1
17.11.20 19:00 Herlev Aalborg under 2:1 1:1,1:0,0:0
13.11.20 19:30 Aalborg Esbjerg over 4:5 2:4,0:0,2:1
12.11.20 19:00 Esbjerg Aalborg over 5:2 1:2,1:0,3:0
01.11.20 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
30.10.20 19:30 Odense Aalborg under 2:3 0:1,0:1,2:1
24.10.20 20:15 Herning Aalborg under 0:2 0:1,0:0,0:1
20.10.20 19:00 Aalborg Rungsted over 6:3 1:2,2:1,3:0
18.10.20 15:00 Aalborg Sonderjylland IK under 4:1 2:0,1:0,1:1
16.10.20 19:30 Fredrikshavn Aalborg under 1:2 1:0,0:1,0:1
04.10.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.10.20 19:30 Aalborg Herning under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.09.20 19:00 Rungsted Aalborg over 1:5 0:3,0:0,1:2
25.09.20 19:30 Aalborg Fredrikshavn over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1
22.09.20 19:00 Sonderjylland IK Aalborg over 3:5 1:1,2:1,0:3
18.09.20 19:30 Aalborg Odense over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:0,0:3,1:2
28.02.21 15:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 2:4 0:1,2:1,0:2
23.02.21 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.02.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.02.21 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 9:2 2:1,5:0,2:1
05.02.21 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:4 0:2,0:0,1:2
02.02.21 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
26.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.01.21 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 1:6 1:2,0:3,0:1
30.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 1:5 0:2,0:0,1:3
29.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 8:2 3:0,1:0,4:2
27.12.20 15:00 Herlev Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
22.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,1:0,2:3
18.12.20 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
11.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,3:1
08.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 1:3 0:1,0:1,1:1
06.12.20 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 7:3 1:1,3:1,3:1
04.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 2:1,3:1,1:0
01.12.20 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:0,1:1,2:1
29.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
27.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
22.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
20.11.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:1,2:0,2:2
17.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
13.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
11.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
01.11.20 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
30.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
27.10.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
20.10.20 18:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,2:0,1:0
18.10.20 14:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 6:4 1:1,2:2,3:1
13.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3 1:1,1:2,0:0
09.10.20 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,1:0,3:1
04.10.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.10.20 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 8:7pp 1:1,4:4,2:2,1:0
23.09.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn over 6:3 2:1,3:1,1:1
18.09.20 19:30 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,3:1,2:0

Aalborg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.03.2021 15:00 Aalborg Herlev H2H
09.03.2021 20:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.03.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
07.03.2021 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
09.03.2021 20:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 44 19 7 1 9 73 187 114 93
2. Aalborg 44 21 5 2 9 51 159 108 90
3. Esbjerg 43 18 5 6 3 58 176 118 85
4. Sonderjylland IK 45 15 4 4 14 10 146 136 69
5. Herning 41 16 3 1 17 2 129 127 64
6. Fredrikshavn 42 14 3 4 14 -14 133 147 61
7. Herlev 41 7 4 4 18 -41 106 147 45
8. Rodovre Kobenhavn 39 8 1 4 21 -57 106 163 33
9. Odense 43 9 0 6 22 -82 105 187 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 23 12 3 0 5 48 102 54 51
2. Esbjerg 22 10 3 3 0 48 105 57 48
3. Aalborg 22 8 4 1 4 28 87 59 45
4. Sonderjylland IK 22 9 1 3 5 10 67 57 35
5. Fredrikshavn 20 10 1 0 8 13 82 69 35
6. Herning 20 6 2 1 8 3 61 58 29
7. Herlev 21 5 2 3 6 -6 63 69 28
8. Rodovre Kobenhavn 19 5 1 1 10 -17 51 68 21
9. Odense 22 5 0 3 11 -32 53 85 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 22 13 1 1 5 23 72 49 45
2. Rungsted 21 7 4 1 4 25 85 60 42
3. Esbjerg 21 8 2 3 3 10 71 61 37
4. Herning 21 10 1 0 9 -1 68 69 35
5. Sonderjylland IK 23 6 3 1 9 0 79 79 34
6. Fredrikshavn 22 4 2 4 6 -27 51 78 26
7. Herlev 20 2 2 1 12 -35 43 78 17
8. Odense 21 4 0 3 11 -50 52 102 15
9. Rodovre Kobenhavn 20 3 0 3 11 -40 55 95 12