Ústí n. Labem VS Sokolov


Ústí n. Labem

Sokolov

Ústí n. Labem (T1) VS Sokolov (T2)

Ústí n. Labem

Sokolov

Zaujímavé

Ústí n. Labem

  • Z celkového počtu 4 prehralo mužstvo Ústí n. Labem až 50% svojích zápasov. 2 prehraných zápasov.
  • Až 3 zápasov tímu Ústí n. Labem skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 75%.
  • Ústí n. Labem už 4 zápasov v rade neremízovali.

Sokolov

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • 4 z celkového počtu 5 zápasov tímu Sokolov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Sokolov už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 9 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
Česko / 1. liga / 2020/2021
06.02.2021 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 6:4 3:2,3:1,0:1
03.12.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 3:0,0:1,0:0
Česko / 1. liga / 2019/2020
02.03.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
12.02.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
15.01.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
28.12.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
23.11.2019 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
05.10.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1

Ústí n. Labem

3 - 0 - 6

Sokolov

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 16:00 Ústí n. Labem Havířov over 4:3 2:1,1:0,1:2
18.09.21 18:00 Prostějov Ústí n. Labem under 0:3 0:2,0:0,0:1
15.09.21 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
11.09.21 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 5:2 1:1,1:1,3:0

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 17:00 Sokolov Benátky under 4:1 1:1,2:0,1:0
22.09.21 18:00 Frýdek - Místek Sokolov under 1:4 0:1,0:3,1:0
18.09.21 17:00 Sokolov Havířov under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
15.09.21 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
11.09.21 17:00 Sokolov Prostějov under 0:5 0:2,0:1,0:2

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem H2H
02.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Benátky H2H
06.10.2021 17:00 Kolín Ústí n. Labem H2H
09.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Šumperk H2H
11.10.2021 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
13.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Jihlava H2H
16.10.2021 17:00 Vsetín Ústí n. Labem H2H
20.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
23.10.2021 17:00 Přerov Ústí n. Labem H2H
25.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Vrchlabí H2H
27.10.2021 17:00 Litoměřice Ústí n. Labem H2H
30.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Slavia Praha H2H
03.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Třebíč H2H
06.11.2021 17:00 Sokolov Ústí n. Labem H2H
15.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Prostějov H2H
20.11.2021 17:00 Havířov Ústí n. Labem H2H
24.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek H2H
27.11.2021 17:00 Benátky Ústí n. Labem H2H
01.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Kolín H2H
04.12.2021 17:00 Šumperk Ústí n. Labem H2H
08.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Kadaň H2H
11.12.2021 17:00 Jihlava Ústí n. Labem H2H
20.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Vsetín H2H
22.12.2021 17:00 Poruba Ústí n. Labem H2H
27.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Přerov H2H
29.12.2021 17:00 Vrchlabí Ústí n. Labem H2H
03.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Litoměřice H2H
05.01.2022 17:00 Slavia Praha Ústí n. Labem H2H
08.01.2022 17:00 Třebíč Ústí n. Labem H2H
12.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Sokolov H2H
15.01.2022 17:00 Prostějov Ústí n. Labem H2H
19.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Havířov H2H
22.01.2022 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem H2H
26.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Benátky H2H
29.01.2022 17:00 Kolín Ústí n. Labem H2H
31.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Šumperk H2H
02.02.2022 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
05.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Jihlava H2H
16.02.2022 17:00 Vsetín Ústí n. Labem H2H
19.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
23.02.2022 17:00 Přerov Ústí n. Labem H2H
26.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Vrchlabí H2H
28.02.2022 17:00 Litoměřice Ústí n. Labem H2H
02.03.2022 17:00 Ústí n. Labem Slavia Praha H2H

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 18:00 Kolín Sokolov H2H
02.10.2021 17:00 Sokolov Šumperk H2H
06.10.2021 17:00 Kadaň Sokolov H2H
09.10.2021 17:00 Sokolov Jihlava H2H
11.10.2021 17:00 Vsetín Sokolov H2H
13.10.2021 17:00 Sokolov Poruba H2H
16.10.2021 17:00 Přerov Sokolov H2H
20.10.2021 17:00 Sokolov Vrchlabí H2H
23.10.2021 17:00 Litoměřice Sokolov H2H
25.10.2021 17:00 Sokolov Slavia Praha H2H
27.10.2021 17:00 Třebíč Sokolov H2H
03.11.2021 17:00 Prostějov Sokolov H2H
06.11.2021 17:00 Sokolov Ústí n. Labem H2H
15.11.2021 17:00 Havířov Sokolov H2H
17.11.2021 17:00 Sokolov Frýdek - Místek H2H
20.11.2021 17:00 Benátky Sokolov H2H
24.11.2021 17:00 Sokolov Kolín H2H
27.11.2021 17:00 Šumperk Sokolov H2H
01.12.2021 17:00 Sokolov Kadaň H2H
04.12.2021 17:00 Jihlava Sokolov H2H
08.12.2021 17:00 Sokolov Vsetín H2H
11.12.2021 17:00 Poruba Sokolov H2H
20.12.2021 17:00 Sokolov Přerov H2H
22.12.2021 17:00 Vrchlabí Sokolov H2H
27.12.2021 17:00 Sokolov Litoměřice H2H
29.12.2021 17:00 Slavia Praha Sokolov H2H
03.01.2022 17:00 Sokolov Třebíč H2H
08.01.2022 17:00 Sokolov Prostějov H2H
12.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Sokolov H2H
15.01.2022 17:00 Sokolov Havířov H2H
17.01.2022 17:00 Frýdek - Místek Sokolov H2H
19.01.2022 17:00 Sokolov Benátky H2H
22.01.2022 17:00 Kolín Sokolov H2H
26.01.2022 17:00 Sokolov Šumperk H2H
29.01.2022 17:00 Kadaň Sokolov H2H
31.01.2022 17:00 Sokolov Jihlava H2H
02.02.2022 17:00 Vsetín Sokolov H2H
05.02.2022 17:00 Sokolov Poruba H2H
16.02.2022 17:00 Přerov Sokolov H2H
19.02.2022 17:00 Sokolov Vrchlabí H2H
23.02.2022 17:00 Litoměřice Sokolov H2H
26.02.2022 17:00 Sokolov Slavia Praha H2H
28.02.2022 17:00 Třebíč Sokolov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třebíč 5 5 0 0 0 13 20 7 15
2. Slavia Praha 5 4 0 0 1 10 27 17 12
3. Litoměřice 5 2 1 1 -1 7 20 13 12
4. Vrchlabí 5 0 2 1 -1 5 15 10 11
5. Sokolov 5 3 0 1 0 1 14 13 10
6. Přerov 5 1 1 0 2 5 15 10 8
7. Jihlava 4 1 1 0 1 4 10 6 8
8. Šumperk 5 -1 2 1 0 1 15 14 8
9. Vsetín 4 2 0 1 0 6 16 10 7
10. Poruba 4 2 0 1 0 -3 9 12 7
11. Prostějov 4 2 0 0 2 2 13 11 6
12. Ústí n. Labem 4 2 0 0 2 0 12 12 6
13. Frýdek - Místek 5 1 0 1 2 -7 14 21 4
14. Kolín 5 1 0 1 2 -9 12 21 4
15. Havířov 5 -1 1 0 4 -11 13 24 2
16. Benátky 5 0 0 0 5 -10 6 16 0
17. Kadaň 5 0 0 0 5 -14 10 24 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třebíč 3 3 0 0 0 8 13 5 9
2. Slavia Praha 3 3 0 0 0 9 19 10 9
3. Přerov 3 1 1 0 0 8 13 5 8
4. Litoměřice 3 1 1 0 0 6 14 8 8
5. Jihlava 2 2 0 0 0 5 6 1 6
6. Vsetín 2 2 0 0 0 10 13 3 6
7. Vrchlabí 3 0 1 1 -1 2 6 4 6
8. Šumperk 2 0 1 0 0 2 6 4 5
9. Poruba 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
10. Kolín 2 1 0 1 -1 0 8 8 4
11. Sokolov 3 1 0 1 0 -3 6 9 4
12. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 0 7 7 3
13. Benátky 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
14. Kadaň 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
15. Prostějov 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
16. Havířov 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
17. Frýdek - Místek 2 0 0 0 2 -5 4 9 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třebíč 2 2 0 0 0 5 7 2 6
2. Prostějov 2 2 0 0 0 6 9 3 6
3. Sokolov 2 2 0 0 0 4 8 4 6
4. Vrchlabí 2 0 1 0 0 3 9 6 5
5. Litoměřice 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
6. Frýdek - Místek 3 1 0 1 0 -2 10 12 4
7. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 0 5 5 3
8. Slavia Praha 2 1 0 0 1 1 8 7 3
9. Poruba 2 1 0 0 1 -4 3 7 3
10. Šumperk 3 -1 1 1 0 -1 9 10 3
11. Jihlava 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
12. Havířov 3 -1 1 0 2 -6 10 16 2
13. Vsetín 2 0 0 1 0 -4 3 7 1
14. Přerov 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
15. Benátky 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
16. Kolín 3 0 0 0 3 -9 4 13 0
17. Kadaň 3 0 0 0 3 -10 7 17 0