Vitebsk VS Gomel


Vitebsk

Gomel

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Vitebsk (T1) VS Gomel (T2)

Vitebsk

Gomel

Zaujímavé

Vitebsk

  • Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Vitebsk až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov.
  • Až 2 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.

Gomel

  • 100% (2 z 2) výhier mužstva Gomel.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
26.02.2022 15:00 Gomel Vitebsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
24.02.2022 17:00 Vitebsk Gomel over 4:5ppsn 1:2,1:1,2:1,0:0,-:-
16.01.2022 10:10 Gomel Vitebsk under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
14.01.2022 16:45 Gomel Vitebsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
06.11.2021 12:00 Vitebsk Gomel over 3:4 1:2,1:1,1:1
04.11.2021 16:45 Vitebsk Gomel under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
03.08.2021 18:00 Gomel Vitebsk over 5:3 3:0,1:1,1:2
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
06.08.2020 18:00 Gomel Vitebsk under 4:0 3:0,0:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
13.04.2019 12:00 Vitebsk Gomel under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
10.04.2019 18:00 Gomel Vitebsk over 8:1 5:1,1:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
02.11.2017 17:00 Vitebsk Gomel under 2:3 0:1,1:1,1:1
28.09.2017 18:00 Gomel Vitebsk over 9:1 2:0,3:0,4:1

Vitebsk

2 - 4 - 6

Gomel

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.08.22 18:00 Novopolock Vitebsk under 4:1 0:0,1:1,3:0
03.08.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 1:2 0:0,1:1,0:1

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.08.22 18:00 Lokomotiv Orsha Gomel over 0:6 0:1,0:2,0:3
03.08.22 18:00 Novopolock Gomel under 0:2 0:1,0:1,0:0

Vitebsk


nenájdený žiadny zápas

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.08.2022 19:10 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 5 2 1 0 1 2 21 19 11
2. Brest 5 0 2 0 1 3 16 13 10
3. Junost Minsk 5 2 0 1 1 1 12 11 7
4. Dinamo Maladzyechna 5 0 1 2 -1 -1 14 15 7
5. Lida 5 0 1 1 1 2 15 13 6
6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 3 0 0 2 3 10 7 9
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Khimvolokno Mogilev 5 0 1 0 3 -8 6 14 5
6. Lokomotiv Orsha 5 1 0 0 4 -9 4 13 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Něman Grodno 5 2 1 0 1 2 21 19 11
3. Brest 5 0 2 0 1 3 16 13 10
4. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
5. Novopolock 5 3 0 0 2 3 10 7 9
6. Junost Minsk 5 2 0 1 1 1 12 11 7
7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
8. Dinamo Maladzyechna 5 0 1 2 -1 -1 14 15 7
9. Lida 5 0 1 1 1 2 15 13 6
10. Khimvolokno Mogilev 5 0 1 0 3 -8 6 14 5
11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
12. Lokomotiv Orsha 5 1 0 0 4 -9 4 13 3

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 2 2 0 0 0 4 10 6 6
2. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
3. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
5. Lida 3 0 1 0 1 4 12 8 5
6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 2 0 0 1 2 6 4 6
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
6. Lokomotiv Orsha 3 1 0 0 2 -6 2 8 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 2 0 0 1 2 6 4 6
4. Něman Grodno 2 2 0 0 0 4 10 6 6
5. Lida 3 0 1 0 1 4 12 8 5
6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
8. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
9. Lokomotiv Orsha 3 1 0 0 2 -6 2 8 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
2. Brest 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
3. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
4. Dinamo Maladzyechna 2 1 0 1 -1 0 6 6 4
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -5 3 8 3
6. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
6. Dinamo Maladzyechna 2 1 0 1 -1 0 6 6 4
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Brest 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
9. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -5 3 8 3
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1
12. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -3 2 5 0