Novopolock VS Lokomotiv Orsha
Novopolock |
Lokomotiv Orsha |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Novopolock (T1) VS Lokomotiv Orsha (T2)
Novopolock
Lokomotiv Orsha
Zaujímavé
Novopolock
- Mužsvo Novopolock prehralo až 67% svojích zápasov. 2 prehier z 3 odohraných zápasov.
- Až 3 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 100%.
Lokomotiv Orsha
- Mužsvo Lokomotiv Orsha prehralo až 67% svojích zápasov (2 prehier z 3).
- 2 z celkového počtu 3 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 16 výhier z 24 zápasov.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 24 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
28.02.2022 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
16.02.2022 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 2:1ppsn | 1:0,0:1,0:0,0:0,-:- | |
29.01.2022 | 15:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
16.01.2022 | 12:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
14.01.2022 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 5:1 | 2:0,2:1,1:0 | |
06.11.2021 | 15:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
04.11.2021 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
05.08.2021 | 18:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 3:4pp | 0:2,3:1,0:0,0:1 | |
26.01.2020 | 14:30 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
20.01.2020 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
23.12.2019 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
18.12.2019 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
18.11.2019 | 17:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
19.10.2019 | 15:30 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 3:2 | 1:0,0:0,2:2 | |
02.10.2019 | 18:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
03.09.2019 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
23.03.2019 | 11:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 2:5 | 1:1,1:1,0:3 | |
23.02.2019 | 11:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 4:2 | 1:0,3:2,0:0 | |
19.01.2019 | 11:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
08.12.2018 | 11:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 5:2 | 1:1,3:0,1:1 | |
03.11.2018 | 11:00 | Novopolock | Lokomotiv Orsha | 1:7 | 0:0,0:3,1:4 | |
06.10.2018 | 12:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
14.08.2018 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 3:4sn | 0:2,2:1,1:0,0:0,0:1 |
Novopolock |
5 - 3 - 16 |
Lokomotiv Orsha |
Novopolock
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
09.08.22 | 16:55 | Žlobin | Novopolock | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
05.08.22 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
03.08.22 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 |
Lokomotiv Orsha
Novopolock
nenájdený žiadny zápas
Lokomotiv Orsha
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |