Něman Grodno VS Brest


Něman Grodno

Brest

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Brest (T2)

Něman Grodno

Brest

Zaujímavé

Něman Grodno

  • Až 4 zápasov tímu Něman Grodno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 100%.
  • Něman Grodno ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Brest

  • 50% zápasov tímu Brest skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 4 zápasov.
  • 3 z celkového počtu 4 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Brest už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.01.2022 10:45 Brest Něman Grodno under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno over 2:4 1:2,1:0,0:2
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest under 2:3 1:0,0:1,1:2
29.07.2021 18:00 Brest Něman Grodno over 3:6 2:3,1:2,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
28.10.2017 12:00 Něman Grodno Brest under 4:1 3:0,1:1,0:0
23.09.2017 12:00 Brest Něman Grodno over 4:3ppsn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-

Něman Grodno

3 - 3 - 1

Brest

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.22 18:55 Junost Minsk Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
10.08.22 16:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:3 1:2,1:1,3:0
06.08.22 13:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:5pp 0:4,2:0,2:0,0:1
04.08.22 18:00 Lida Něman Grodno over 7:2 2:1,2:0,3:1

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 3:4 1:1,2:1,0:2
10.08.22 18:00 Brest Lida under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
06.08.22 13:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
04.08.22 18:00 Brest Junost Minsk under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest H2H

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
3. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
4. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
6. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
7. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
8. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
4. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
7. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
3. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
4. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1