Lokomotiv Orsha VS Khimvolokno Mogilev


Lokomotiv Orsha

Khimvolokno Mogilev

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Lokomotiv Orsha (T1) VS Khimvolokno Mogilev (T2)

Lokomotiv Orsha

Khimvolokno Mogilev

Zaujímavé

Lokomotiv Orsha

  • Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Lokomotiv Orsha až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov.

Khimvolokno Mogilev

  • 50% zápasov tímu Khimvolokno Mogilev skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasov.
  • 2 z celkového počtu 2 zápasov tímu Khimvolokno Mogilev skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 21 z 32 vzájomných zápasov, čo je 66%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
22.02.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 4:0 0:0,2:0,2:0
20.02.2022 15:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:3 0:1,0:2,2:0
22.10.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:0,0:1
20.10.2021 17:45 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
25.09.2021 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.2021 17:45 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0
09.08.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 3:1 2:0,0:1,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
01.04.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 2:4 0:1,1:2,1:1
09.03.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:2 2:1,1:1,1:0
22.02.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 2:0 1:0,1:0,0:0
16.01.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 0:5 0:3,0:1,0:1
09.01.2021 11:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 5:3 3:0,0:3,2:0
14.11.2020 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:4 0:0,1:2,0:2
20.10.2020 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:2,0:1,0:0
29.09.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:0 -:-,-:-,-:-
07.09.2020 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 6:1 1:1,4:0,1:0
18.08.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:3 0:0,1:2,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
19.02.2020 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:0,0:0,0:2
29.01.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 0:0,2:1,0:0
22.01.2020 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,1:0,0:1
27.12.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 4:0 1:0,2:0,1:0
20.12.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
14.08.2019 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:1 1:0,1:1,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
06.04.2019 12:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
02.04.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
14.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,1:0,2:1
02.02.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:2 3:0,0:0,1:2
10.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:2 2:0,0:1,1:1
24.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
25.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
22.09.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 5:2 1:0,2:0,2:2
18.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:2 2:0,0:1,2:1

Lokomotiv Orsha

16 - 5 - 11

Khimvolokno Mogilev

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.08.22 18:00 Lokomotiv Orsha Gomel over 0:6 0:1,0:2,0:3
03.08.22 16:55 Lokomotiv Orsha Žlobin under 1:0 0:0,1:0,0:0

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.08.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
03.08.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 1:2 0:0,1:1,0:1

Lokomotiv Orsha


nenájdený žiadny zápas

Khimvolokno Mogilev


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 5 2 1 0 1 2 21 19 11
2. Brest 5 0 2 0 1 3 16 13 10
3. Junost Minsk 5 2 0 1 1 1 12 11 7
4. Dinamo Maladzyechna 5 0 1 2 -1 -1 14 15 7
5. Lida 5 0 1 1 1 2 15 13 6
6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 3 0 0 2 3 10 7 9
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Khimvolokno Mogilev 5 0 1 0 3 -8 6 14 5
6. Lokomotiv Orsha 5 1 0 0 4 -9 4 13 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Něman Grodno 5 2 1 0 1 2 21 19 11
3. Brest 5 0 2 0 1 3 16 13 10
4. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
5. Novopolock 5 3 0 0 2 3 10 7 9
6. Junost Minsk 5 2 0 1 1 1 12 11 7
7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
8. Dinamo Maladzyechna 5 0 1 2 -1 -1 14 15 7
9. Lida 5 0 1 1 1 2 15 13 6
10. Khimvolokno Mogilev 5 0 1 0 3 -8 6 14 5
11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
12. Lokomotiv Orsha 5 1 0 0 4 -9 4 13 3

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 2 2 0 0 0 4 10 6 6
2. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
3. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
5. Lida 3 0 1 0 1 4 12 8 5
6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 2 0 0 1 2 6 4 6
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
6. Lokomotiv Orsha 3 1 0 0 2 -6 2 8 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 2 0 0 1 2 6 4 6
4. Něman Grodno 2 2 0 0 0 4 10 6 6
5. Lida 3 0 1 0 1 4 12 8 5
6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
8. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
9. Lokomotiv Orsha 3 1 0 0 2 -6 2 8 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
2. Brest 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
3. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
4. Dinamo Maladzyechna 2 1 0 1 -1 0 6 6 4
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -5 3 8 3
6. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
6. Dinamo Maladzyechna 2 1 0 1 -1 0 6 6 4
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Brest 2 1 0 0 1 -1 7 8 3
9. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -5 3 8 3
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1
12. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -3 2 5 0