Lida VS Něman Grodno
Lida |
Něman Grodno |
not win --4--0---0
not lost --4--0---0
Lida (T1) VS Něman Grodno (T2)
Lida
Něman Grodno
Zaujímavé
Lida
- Z celkového počtu 4 prehralo mužstvo Lida až 50% svojích zápasov. 2 prehraných zápasov.
- Počet remíz tímu Lida je až 2 z celkového počtu 4 zápasov, čo je až 50%.
- Až 3 zápasov tímu Lida skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 75%.
- Lida ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
- Lida už 4 zápasov v rade nevyhrali.
Něman Grodno
- Mužsvo Něman Grodno prehralo až 75% svojích zápasov (3 prehier z 4).
- Tím Něman Grodno odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 4 zápasov.
- Něman Grodno už 4 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 95% vzájomných zápasov, čo je 20 výhier z 21 zápasov.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 21 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
28.02.2021 | 15:00 | Něman Grodno | Lida | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
26.02.2021 | 17:00 | Lida | Něman Grodno | 2:4 | 1:0,0:0,1:4 | |
24.08.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Lida | 7:0 | 3:0,3:0,1:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
02.11.2019 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
26.10.2019 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
21.09.2019 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
31.08.2019 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
11.03.2019 | 17:00 | Lida | Něman Grodno | 2:3 | 0:0,0:1,2:2 | |
10.03.2019 | 15:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
07.03.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
06.03.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 5:0 | 2:0,1:0,2:0 | |
12.01.2019 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
22.12.2018 | 11:00 | Něman Grodno | Lida | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
17.11.2018 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
30.10.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Lida | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
20.10.2018 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,1:3,0:2 | |
22.09.2018 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:5 | 0:0,0:2,1:3 | |
11.09.2018 | 18:00 | Něman Grodno | Lida | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
26.10.2017 | 18:00 | Lida | Něman Grodno | 1:4 | 0:2,1:1,0:1 | |
14.10.2017 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 10:0 | 2:0,4:0,4:0 |
Lida |
0 - 1 - 20 |
Něman Grodno |
Lida
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
08.08.21 | 13:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 4:5sn | 1:1,1:0,2:3,0:0,0:1 | |
04.08.21 | 18:00 | Brest | Lida | 2:1sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,4:3 | |
02.08.21 | 18:00 | Junost Minsk | Lida | 7:0 | 2:0,2:0,3:0 | |
31.07.21 | 13:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 |
Něman Grodno
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.08.21 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:5 | 1:1,0:1,2:3 | |
04.08.21 | 18:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:6 | 1:0,0:2,1:4 | |
31.07.21 | 18:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
29.07.21 | 18:00 | Brest | Něman Grodno | 3:6 | 2:3,1:2,0:1 |
Lida
nenájdený žiadny zápas
Něman Grodno
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |