HokejLive.netBieloruskoExtraliga › Výsledky

Extraliga - Bielorusko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
25.01.2021 16:45 Novopolock - Bělorusko 18 2:3 0:0,0:2,2:0
24.01.2021 11:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno 1:4 0:2,1:0,0:2
11:00 Junost Minsk - Gomel 1:2 0:1,1:1,0:0
22.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo Maladzyechna 2:1 2:0,0:0,0:1
17:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno 3:4 0:2,1:1,2:0
17:00 Junost Minsk - Gomel 4:0 2:0,1:0,1:0
17:00 Lida - Baranavichy 4:3 1:2,1:1,1:0
17:00 Bělorusko 18 - Brest 2:3 0:1,1:1,1:0
16:45 Shakhtar Soligorsk - Žlobin 4:1 1:1,2:0,1:0
20.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno 4:1 1:0,1:1,2:0
17:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna 2:3 1:2,1:1,0:0
17:00 Lida - Brest 4:1 1:1,1:0,2:0
17:00 Bělorusko 18 - Baranavichy 8:3 4:2,3:1,1:0
16:45 Shakhtar Soligorsk - Gomel 1:2 0:0,1:0,0:2
16:00 Junost Minsk - Žlobin 1:2 0:0,1:1,0:1
19.01.2021 16:45 Pinskiye Yastreby - Novopolock 2:5 1:1,0:2,1:2
17.01.2021 15:00 Baranavichy - Vitebsk 2:3 1:0,0:1,1:2
15:00 Pinskiye Yastreby - Lida 4:1 1:0,0:1,3:0
11:00 Brest - Novopolock 1:5 1:2,0:1,0:2
16.01.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev - Lokomotiv Orsha 0:5 0:3,0:1,0:1
15:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno 3:4 0:1,2:0,1:2
15:00 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk 2:0 2:0,0:0,0:0
11:00 Žlobin - Gomel 1:0 0:0,0:0,1:0
15.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Baranavichy - Novopolock 2:3 0:0,2:0,0:3
16:45 Brest - Vitebsk 2:1 0:0,1:1,1:0
14.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Junost Minsk 2:1 0:0,1:1,1:0
17:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk 1:4 1:1,0:0,0:3
17:00 Něman Grodno - Žlobin 2:4 1:1,0:2,1:1
16:45 Dinamo Maladzyechna - Gomel 2:6 0:1,1:3,1:2
13.01.2021 16:45 Pinskiye Yastreby - Vitebsk 3:4 0:1,0:2,3:0
12.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Shakhtar Soligorsk 1:2 0:0,0:1,1:0
17:00 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk 2:7 0:2,1:3,1:2
16:45 Dinamo Maladzyechna - Žlobin 2:7 1:0,0:2,1:5
16:30 Něman Grodno - Gomel 1:3 0:2,1:1,0:0
11.01.2021 17:00 Bělorusko 18 - Lida 4:3 2:0,1:2,1:1
16:45 Baranavichy - Brest 1:4 1:0,0:2,0:2
10.01.2021 11:00 Novopolock - Vitebsk 2:1 1:0,1:1,0:0
09.01.2021 15:00 Gomel - Žlobin 5:6 2:1,2:2,1:3
15:00 Něman Grodno - Dinamo Maladzyechna 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Junost Minsk - Shakhtar Soligorsk 5:4 1:1,2:1,1:2
15:00 Lida - Bělorusko 18 3:4 3:1,0:2,0:0
11:00 Lokomotiv Orsha - Khimvolokno Mogilev 5:3 3:0,0:3,2:0
08.01.2021 16:45 Novopolock - Brest 2:3 0:0,1:1,1:1
06.01.2021 17:30 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk 1:4 0:1,0:1,1:2
17:00 Vitebsk - Brest 2:5 1:2,1:2,0:1
17:00 Bělorusko 18 - Pinskiye Yastreby 4:5 1:0,1:3,2:1
16:45 Novopolock - Baranavichy 5:0 2:0,3:0,0:0
04.01.2021 17:00 Lida - Pinskiye Yastreby 3:1 0:0,2:0,1:1
16:45 Vitebsk - Baranavichy 4:2 0:1,1:0,3:1
29.12.2020 17:45 Junost Minsk - Něman Grodno 6:1 3:0,2:1,1:0
17:00 Khimvolokno Mogilev - Žlobin 1:3 0:1,1:1,0:1
15:30 Lokomotiv Orsha - Gomel 1:4 1:1,0:2,0:1
15:00 Shakhtar Soligorsk - Dinamo Maladzyechna 3:0 0:0,1:0,2:0
28.12.2020 17:00 Brest - Bělorusko 18 8:3 2:0,4:2,2:1
17:00 Baranavichy - Lida 1:6 1:4,0:1,0:1
17:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby 3:2 1:0,0:0,1:2
27.12.2020 15:00 Lokomotiv Orsha - Žlobin 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 Khimvolokno Mogilev - Gomel 3:2 0:0,1:1,2:1
11:00 Shakhtar Soligorsk - Něman Grodno 4:3 1:1,1:0,2:2
10:30 Junost Minsk - Dinamo Maladzyechna 1:3 1:1,0:0,0:2
26.12.2020 15:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby 3:6 1:1,1:2,1:3
15:00 Baranavichy - Bělorusko 18 2:1 1:1,0:0,1:0
11:00 Brest - Lida 3:1 0:1,2:0,1:0
24.12.2020 17:30 Gomel - Shakhtar Soligorsk 2:3 0:2,2:0,0:0
17:00 Dinamo Maladzyechna - Lokomotiv Orsha 4:1 1:0,2:1,1:0
17:00 Něman Grodno - Khimvolokno Mogilev 5:0 0:0,3:0,2:0
17:00 Žlobin - Junost Minsk 0:2 0:0,0:1,0:1
23.12.2020 17:00 Brest - Baranavichy 2:1 0:0,2:0,0:1
17:00 Bělorusko 18 - Vitebsk 1:2 0:0,1:2,0:0
17:00 Lida - Novopolock 4:5 2:1,1:0,1:3
22.12.2020 17:30 Gomel - Junost Minsk 1:3 1:2,0:1,0:0
17:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev 3:0 0:0,1:0,2:0
17:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha 3:2 1:0,1:1,0:1
17:00 Žlobin - Shakhtar Soligorsk 4:5 0:1,3:3,1:1
21.12.2020 17:00 Brest - Pinskiye Yastreby 3:1 1:1,2:0,0:0
17:00 Lida - Vitebsk 7:3 2:1,3:1,2:1
17:00 Bělorusko 18 - Novopolock 1:2 0:0,1:1,0:0
19.12.2020 11:00 Dinamo Maladzyechna - Junost Minsk 2:1 0:1,2:0,0:0
10:30 Něman Grodno - Shakhtar Soligorsk 1:2 0:0,1:0,0:2
18.12.2020 17:00 Baranavichy - Brest 0:4 0:1,0:2,0:1
17:00 Vitebsk - Lida 5:4 1:2,1:0,3:2
17.12.2020 16:30 Něman Grodno - Junost Minsk 3:1 1:0,0:1,2:0
16.12.2020 17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby 2:3 0:1,2:1,0:0
17:00 Novopolock - Lida 3:1 2:1,1:0,0:0
13.12.2020 15:00 Vitebsk - Novopolock 1:4 0:0,0:1,1:3
12.12.2020 16:00 Gomel - Dinamo Maladzyechna 3:1 2:1,0:0,1:0
15:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev 4:0 3:0,0:0,1:0
15:00 Junost Minsk - Lokomotiv Orsha 3:4 1:1,1:1,1:1
15:00 Žlobin - Něman Grodno 3:2 0:0,1:1,1:1
11.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Baranavichy 0:6 0:2,0:2,0:2
17:00 Lida - Brest 1:2 0:0,0:1,1:0
17:00 Novopolock - Vitebsk 3:0 1:0,2:0,0:0
10.12.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk - Lokomotiv Orsha 4:2 2:0,1:1,1:1
17:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev 5:1 1:0,1:0,3:1
17:00 Žlobin - Dinamo Maladzyechna 4:3 1:1,1:0,1:2
16:30 Gomel - Něman Grodno 4:2 2:0,1:1,1:1
09.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Brest 0:2 0:0,0:0,0:2
17:00 Lida - Baranavichy 6:1 2:0,3:0,1:1
06.12.2020 15:00 Pinskiye Yastreby - Novopolock 0:3 0:0,0:2,0:1
05.12.2020 15:00 Gomel - Lokomotiv Orsha 5:1 1:0,4:1,0:0
15:00 Dinamo Maladzyechna - Junost Minsk 1:0 0:0,0:0,0:0
15:00 Žlobin - Khimvolokno Mogilev 9:0 2:0,3:0,4:0
11:00 Něman Grodno - Shakhtar Soligorsk 3:2 0:1,1:1,1:0
04.12.2020 17:00 Baranavichy - Vitebsk 3:4 1:2,0:1,2:0
17:00 Brest - Novopolock 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18 3:4 1:1,0:1,2:1
03.12.2020 17:00 Žlobin - Lokomotiv Orsha 4:2 2:1,1:1,1:0
17:00 Gomel - Khimvolokno Mogilev 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Dinamo Maladzyechna - Shakhtar Soligorsk 4:3 0:2,3:0,1:1
17:00 Něman Grodno - Junost Minsk 0:1 0:1,0:0,0:0
02.12.2020 17:00 Baranavichy - Novopolock 2:5 0:1,2:1,0:3
17:00 Brest - Vitebsk 2:3 0:1,0:1,2:1
17:00 Pinskiye Yastreby - Lida 2:1 1:1,0:0,1:0
30.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby - Vitebsk 6:4 4:0,1:1,1:3
29.11.2020 15:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo Maladzyechna 2:3 0:1,0:0,2:2
15:00 Shakhtar Soligorsk - Žlobin 4:3 2:1,1:0,1:2
15:00 Junost Minsk - Gomel 4:2 3:0,1:2,0:0
27.11.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna 1:6 0:0,1:5,0:1
17:00 Shakhtar Soligorsk - Gomel 5:1 4:0,1:1,0:0
17:00 Junost Minsk - Žlobin 5:1 2:0,0:0,3:1
16:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno 1:0 1:0,0:0,0:0
26.11.2020 17:00 Bělorusko 18 - Lida 1:2 1:0,0:0,0:1
17:00 Brest - Baranavichy 8:2 2:0,2:1,4:1
25.11.2020 17:00 Junost Minsk - Žlobin 5:4 1:1,1:3,3:0
16:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno 0:2 0:1,0:1,0:0
24.11.2020 17:00 Lida - Bělorusko 18 4:1 2:0,1:0,1:1
17:00 Vitebsk - Novopolock 0:1 0:0,0:0,0:1
17:00 Pinskiye Yastreby - Brest 0:2 0:0,0:1,0:1
22.11.2020 15:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk 1:7 0:2,1:3,0:2
21.11.2020 15:00 Dinamo Maladzyechna - Žlobin 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Něman Grodno - Gomel 1:3 0:1,1:0,0:2
20.11.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Shakhtar Soligorsk 2:3 0:0,1:3,1:0
17:00 Novopolock - Baranavichy 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Vitebsk - Brest 3:6 0:1,2:3,1:2
17:00 Bělorusko 18 - Pinskiye Yastreby 3:2 1:0,2:2,0:0
19.11.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Gomel 1:0 1:0,0:0,0:0
18.11.2020 17:00 Lida - Pinskiye Yastreby 4:2 1:1,3:1,0:0
17:00 Novopolock - Brest 2:1 0:1,1:0,1:0
17:00 Vitebsk - Baranavichy 3:2 0:0,1:2,2:0
14.11.2020 11:00 Khimvolokno Mogilev - Lokomotiv Orsha 1:4 0:0,1:2,0:2
11:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno 1:4 0:0,1:3,0:1
13.11.2020 17:00 Baranavichy - Bělorusko 18 3:4 0:2,3:0,0:1
17:00 Brest - Lida 3:5 0:0,0:2,3:3
17:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby 1:0 1:0,0:0,0:0
12.11.2020 17:00 Junost Minsk - Lokomotiv Orsha 3:1 1:0,1:1,1:0
15:45 Gomel - Dinamo Maladzyechna 3:2 0:0,0:0,2:2
11.11.2020 17:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby 2:1 1:1,0:0,1:0
17:00 Baranavichy - Lida 4:3 1:0,1:0,1:3
17:00 Brest - Bělorusko 18 10:1 3:0,1:0,6:1
10.11.2020 18:15 Gomel - Něman Grodno 3:2 1:0,0:1,2:1
17:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev 3:1 0:0,0:1,3:0
08.11.2020 15:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev 4:1 1:1,2:0,1:0
06.11.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk - Lokomotiv Orsha 6:5 2:2,1:2,3:1
17:00 Pinskiye Yastreby - Baranavichy 2:3 0:0,0:3,2:0
31.10.2020 15:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha 4:1 1:1,3:0,0:0
11:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev 1:5 0:1,0:2,1:2
10:15 Gomel - Shakhtar Soligorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.2020 17:00 Baranavichy - Brest 2:3 1:1,0:1,1:1
17:00 Bělorusko 18 - Vitebsk 6:2 2:0,3:1,1:1
29.10.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Lokomotiv Orsha 4:3 2:0,0:1,2:2
17:00 Něman Grodno - Khimvolokno Mogilev 6:2 2:0,1:2,3:0
17:00 Žlobin - Shakhtar Soligorsk 0:6 0:2,0:2,0:2
15:45 Gomel - Junost Minsk 1:5 0:1,0:2,1:2
28.10.2020 17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby 5:1 2:1,2:0,1:0
17:00 Lida - Vitebsk 4:2 0:1,4:0,0:1
25.10.2020 15:00 Vitebsk - Bělorusko 18 3:5 0:2,1:1,2:2
24.10.2020 16:00 Junost Minsk - Něman Grodno 5:1 0:0,2:0,3:1
16:00 Khimvolokno Mogilev - Gomel 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 Shakhtar Soligorsk - Dinamo Maladzyechna 2:3 0:1,1:0,1:1
11:15 Lokomotiv Orsha - Žlobin 1:2 0:1,1:0,0:0
23.10.2020 18:00 Vitebsk - Bělorusko 18 8:3 5:2,2:0,1:1
18:00 Brest - Pinskiye Yastreby 2:3 2:1,0:0,0:2
22.10.2020 18:00 Lokomotiv Orsha - Gomel 2:3 1:1,0:1,1:1
18:00 Khimvolokno Mogilev - Žlobin 1:6 0:3,0:3,1:0
18:00 Shakhtar Soligorsk - Něman Grodno 4:2 1:0,0:1,3:1
18:00 Junost Minsk - Dinamo Maladzyechna 6:3 0:2,1:0,5:1
21.10.2020 18:00 Vitebsk - Lida 2:1 0:0,0:0,2:1
18:00 Novopolock - Bělorusko 18 1:2 0:0,0:0,1:1
20.10.2020 18:00 Gomel - Žlobin 5:4 2:0,1:3,2:1
18:00 Lokomotiv Orsha - Khimvolokno Mogilev 1:3 1:2,0:1,0:0
18:00 Něman Grodno - Dinamo Maladzyechna 1:4 0:0,0:3,1:1
18:00 Brest - Baranavichy 5:1 2:0,2:1,1:0
16:45 Junost Minsk - Shakhtar Soligorsk 4:2 1:0,2:0,1:2
17.10.2020 16:00 Žlobin - Lokomotiv Orsha 1:4 0:0,1:3,0:1
16:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18 2:3 0:0,0:3,2:0
11:15 Gomel - Khimvolokno Mogilev 4:1 0:0,4:0,0:1
16.10.2020 18:00 Baranavichy - Novopolock 0:2 0:0,0:1,0:1
15.10.2020 18:00 Gomel - Lokomotiv Orsha 4:1 1:0,3:0,0:1
18:00 Dinamo Maladzyechna - Shakhtar Soligorsk 2:3 1:1,1:1,0:0
18:00 Žlobin - Khimvolokno Mogilev 5:4 2:2,2:0,1:2
18:00 Pinskiye Yastreby - Lida 6:4 3:1,1:1,2:2
14.10.2020 18:00 Baranavichy - Vitebsk 6:1 0:0,3:0,3:1
18:00 Brest - Novopolock 3:5 0:3,1:1,2:1
12.10.2020 18:00 Brest - Vitebsk 6:1 4:0,1:0,1:1
18:00 Pinskiye Yastreby - Novopolock 3:2 0:1,2:1,0:0
18:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno 2:4 0:2,2:1,0:1
10.10.2020 16:00 Pinskiye Yastreby - Vitebsk 4:3 1:0,0:2,2:1
16:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna 5:3 1:3,1:0,3:0
12:00 Shakhtar Soligorsk - Gomel 2:1 0:0,1:1,0:0
09.10.2020 18:00 Bělorusko 18 - Baranavichy 3:4 0:1,2:0,1:2
18:00 Lida - Brest 3:2 0:1,1:0,2:1
08.10.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk 1:2 0:1,1:1,0:0
18:00 Shakhtar Soligorsk - Žlobin 4:3 2:0,1:2,0:1
07.10.2020 18:00 Bělorusko 18 - Brest 1:8 1:3,0:2,0:3
18:00 Baranavichy - Lida 2:5 1:2,1:2,0:1
06.10.2020 18:00 Vitebsk - Novopolock 0:6 0:4,0:1,0:1
04.10.2020 12:00 Něman Grodno - Žlobin 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.2020 16:00 Dinamo Maladzyechna - Gomel 1:4 1:1,0:2,0:1
16:00 Něman Grodno - Žlobin 0:5 0:3,0:0,0:2
12:30 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk 1:7 0:3,1:2,0:2
02.10.2020 18:00 Bělorusko 18 - Lida 3:5 1:0,1:2,1:3
18:00 Pinskiye Yastreby - Baranavichy 2:0 1:0,1:0,0:0
01.10.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk 1:4 0:1,0:1,1:2
18:00 Dinamo Maladzyechna - Žlobin 3:2 1:0,1:1,1:1
17:30 Něman Grodno - Gomel 4:3 0:3,1:0,2:0
30.09.2020 18:00 Novopolock - Vitebsk 4:0 1:0,2:0,1:0
18:00 Pinskiye Yastreby - Brest 1:5 0:1,1:2,0:2
18:00 Lida - Bělorusko 18 5:6 2:3,1:2,2:0
29.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno 5:2 4:0,0:0,1:2
18:00 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk 4:3 1:2,2:1,1:0
18:00 Žlobin - Gomel 5:4 3:1,1:2,0:1
26.09.2020 16:00 Gomel - Dinamo Maladzyechna 3:2 1:0,2:2,0:0
16:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev 5:4 3:1,1:2,1:1
16:00 Žlobin - Něman Grodno 3:4 1:0,1:3,1:1
25.09.2020 18:30 Baranavichy - Lida 2:4 0:1,1:3,1:0
18:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby 5:3 2:0,1:2,2:1
18:00 Brest - Bělorusko 18 3:1 0:0,0:1,3:0
24.09.2020 18:00 Gomel - Něman Grodno 2:1 0:1,2:0,0:0
18:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev 4:2 1:1,2:1,1:0
18:00 Žlobin - Dinamo Maladzyechna 3:2 1:1,1:0,0:1
23.09.2020 18:00 Brest - Lida 2:1 2:0,0:1,0:0
18:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby 6:3 2:1,4:1,0:1
18:00 Baranavichy - Bělorusko 18 7:1 2:0,3:0,2:1
19.09.2020 16:00 Gomel - Shakhtar Soligorsk 3:1 2:1,1:0,0:0
16:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev 8:1 1:0,3:0,4:1
16:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha 5:3 1:1,0:2,4:0
16:00 Žlobin - Junost Minsk 4:2 1:0,3:1,0:1
18.09.2020 18:00 Novopolock - Brest 4:3 0:2,1:1,3:0
18:00 Vitebsk - Baranavichy 4:5 0:1,3:2,1:2
17.09.2020 18:00 Gomel - Junost Minsk 4:1 1:1,1:0,2:0
18:00 Dinamo Maladzyechna - Lokomotiv Orsha 4:0 2:0,0:0,2:0
18:00 Něman Grodno - Khimvolokno Mogilev 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 Žlobin - Shakhtar Soligorsk 2:3 0:1,1:0,1:1
16.09.2020 18:00 Lida - Pinskiye Yastreby 4:3 1:1,2:1,1:1
18:00 Novopolock - Baranavichy 2:0 1:0,0:0,1:0
18:00 Vitebsk - Brest 0:3 0:1,0:2,0:0
12.09.2020 19:00 Shakhtar Soligorsk - Dinamo Maladzyechna 3:1 1:1,1:0,1:0
16:00 Lokomotiv Orsha - Žlobin 3:4 1:2,1:1,1:0
16:00 Khimvolokno Mogilev - Gomel 1:4 0:1,1:2,0:1
11:15 Junost Minsk - Něman Grodno 5:0 2:0,1:0,2:0
11.09.2020 18:00 Lida - Vitebsk 0:1 0:0,0:1,0:0
10.09.2020 18:00 Lokomotiv Orsha - Gomel 2:5 1:0,0:3,1:2
18:00 Khimvolokno Mogilev - Žlobin 3:2 0:1,2:0,1:1
18:00 Shakhtar Soligorsk - Něman Grodno 4:1 0:0,0:1,4:0
18:00 Junost Minsk - Dinamo Maladzyechna 3:2 0:0,0:1,3:1
09.09.2020 18:00 Lida - Novopolock 0:6 0:3,0:1,0:2
07.09.2020 18:00 Něman Grodno - Dinamo Maladzyechna 2:3 0:0,2:0,0:2
18:00 Gomel - Žlobin 1:4 0:0,0:3,1:1
18:00 Lokomotiv Orsha - Khimvolokno Mogilev 6:1 1:1,4:0,1:0
06.09.2020 15:30 Junost Minsk - Shakhtar Soligorsk 3:0 1:0,1:0,1:0