Žlobin VS Něman Grodno


Žlobin

Něman Grodno

Žlobin (T1) VS Něman Grodno (T2)

Žlobin

Něman Grodno

Zaujímavé

Žlobin

  • Počet remíz tímu Žlobin je až 4 z celkového počtu 10 zápasov, čo je až 40%.
  • Až 6 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.
  • Žlobin už 4 zápasov v rade neprehrali.

Něman Grodno

  • 8 z celkového počtu 10 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Něman Grodno už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Něman Grodno ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 22 výhier z 33 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 20 z 33 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
22.02.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.01.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin over 2:4 1:1,0:2,1:1
12.12.2020 15:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.11.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 -:-,-:-,-:-
04.10.2020 12:00 Něman Grodno Žlobin under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.2020 16:00 Něman Grodno Žlobin under 0:5 0:3,0:0,0:2
26.09.2020 16:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:3,1:1
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
18.02.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.02.2020 13:30 Něman Grodno Žlobin over 5:1 0:0,2:0,3:1
16.01.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:5 0:1,1:1,2:3
30.12.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 0:0,3:0,0:0
24.12.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 1:0 0:0,0:0,1:0
30.11.2019 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
31.10.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
19.09.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.2019 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
28.02.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
23.02.2019 11:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.01.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 3:1,1:0,0:0
29.12.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2 1:0,2:2,0:0
13.11.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.11.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno over 2:7 1:2,1:3,0:2
29.09.2018 12:00 Něman Grodno Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
20.09.2018 18:00 Žlobin Něman Grodno over 2:5 0:2,1:2,1:1
17.08.2018 18:00 Něman Grodno Žlobin over 4:3 0:1,1:0,3:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.02.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
23.01.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.01.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:1,1:3
07.12.2017 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 2:0,0:0,1:1
30.11.2017 17:00 Žlobin Něman Grodno over 1:5 0:1,0:4,1:0
14.09.2017 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:2 2:0,0:2,3:0

Žlobin

7 - 4 - 22

Něman Grodno

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 13:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 1:3,0:0,1:2
23.09.21 18:00 Vitebsk Žlobin over 0:6 0:1,0:1,0:4
19.09.21 12:45 Žlobin Brest under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.09.21 18:00 Žlobin Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
04.09.21 12:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.21 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
31.08.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 0:1,2:2,1:1

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1 2:0,0:0,0:1
22.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1 0:1,2:0,0:0
19.09.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
11.09.21 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.21 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
05.09.21 13:30 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 3:5 0:2,2:0,1:3
03.09.21 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.09.21 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 1:4 0:1,0:2,1:1

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
01.10.2021 18:00 Žlobin Junost Minsk H2H
03.10.2021 13:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
07.10.2021 18:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
09.10.2021 13:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
13.10.2021 18:00 Něman Grodno Žlobin H2H
15.10.2021 18:00 Lida Žlobin H2H
17.10.2021 16:00 Brest Žlobin H2H
20.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk H2H
22.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk H2H
24.10.2021 16:00 Žlobin Gomel H2H
27.10.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
29.10.2021 18:00 Junost Minsk Žlobin H2H
31.10.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
04.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
06.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
15.11.2021 17:00 Gomel Žlobin H2H
23.11.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
25.11.2021 17:00 Žlobin Lida H2H
27.11.2021 15:00 Žlobin Brest H2H
02.12.2021 17:00 Novopolock Žlobin H2H
04.12.2021 15:00 Novopolock Žlobin H2H
07.12.2021 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
09.12.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
11.12.2021 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Lida Žlobin H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
29.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
05.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H
16.01.2022 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.09.2021 18:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
30.09.2021 17:45 Něman Grodno Novopolock H2H
02.10.2021 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
06.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
08.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
13.10.2021 18:00 Něman Grodno Žlobin H2H
15.10.2021 18:00 Něman Grodno Gomel H2H
17.10.2021 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
21.10.2021 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
23.10.2021 16:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
26.10.2021 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
28.10.2021 18:00 Novopolock Něman Grodno H2H
30.10.2021 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
18.11.2021 17:00 Něman Grodno Lida H2H
20.11.2021 15:00 Něman Grodno Lida H2H
23.11.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
25.11.2021 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
27.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
01.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.12.2021 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
10.12.2021 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
12.12.2021 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
30.12.2021 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
04.01.2022 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
06.01.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
08.01.2022 15:00 Lida Něman Grodno H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 10 4 2 2 -2 12 31 19 24
2. Shakhtar Soligorsk 10 6 1 1 0 12 23 11 24
3. Žlobin 10 1 3 1 1 9 26 17 19
4. Dinamo Maladzyechna 10 6 0 0 4 11 27 16 18
5. Novopolock 10 5 0 2 1 5 18 13 17
6. Lida 10 1 2 2 1 -3 23 26 15
7. Gomel 10 2 1 2 2 -1 22 23 13
8. Něman Grodno 10 4 0 1 4 1 22 21 13
9. Lokomotiv Orsha 10 2 1 2 2 -1 20 21 13
10. Vitebsk 10 0 2 0 6 -13 16 29 10
11. Brest 10 -1 2 0 7 -17 14 31 7
12. Khimvolokno Mogilev 10 2 0 1 6 -15 10 25 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 8 5 1 0 1 11 19 8 20
2. Junost Minsk 8 4 1 2 -2 10 25 15 19
3. Dinamo Maladzyechna 8 6 0 0 2 15 23 8 18
4. Novopolock 5 4 0 1 -1 7 12 5 13
5. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 14 8 10
6. Gomel 5 3 0 1 0 5 16 11 10
7. Žlobin 5 -1 2 1 0 1 7 6 8
8. Khimvolokno Mogilev 5 2 0 1 1 -4 7 11 7
9. Lida 2 2 0 0 0 4 8 4 6
10. Vitebsk 5 0 1 0 3 -10 9 19 5
11. Brest 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
12. Něman Grodno 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 8 4 0 0 4 3 18 15 12
2. Žlobin 5 2 1 0 1 8 19 11 11
3. Lida 8 -1 2 2 1 -7 15 22 9
4. Junost Minsk 2 0 1 0 0 2 6 4 5
5. Vitebsk 5 0 1 0 3 -3 7 10 5
6. Brest 8 0 1 0 6 -16 11 27 5
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 1 -1 1 4 3 4
8. Novopolock 5 1 0 1 2 -2 6 8 4
9. Gomel 5 -1 1 1 2 -6 6 12 3
10. Lokomotiv Orsha 5 -1 1 1 2 -7 6 13 3
11. Dinamo Maladzyechna 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 0 5 -11 3 14 0