Žlobin VS Lida


Žlobin

Lida

Žlobin (T1) VS Lida (T2)

Žlobin

Lida

Zaujímavé

Žlobin

  • Počet remíz tímu Žlobin je až 12 z celkového počtu 28 zápasov, čo je až 43%.
  • Až 16 zápasov tímu Žlobin skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 57%.

Lida

  • 57% prehier (16 zápasov) z celkového počtu 28 tímu Lida.
  • 20 z celkového počtu 28 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • Lida už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (5 z 19) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 19 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2021/2022
15.10.2021 18:00 Lida Žlobin over 2:5 1:1,0:3,1:1
17.09.2021 18:00 Žlobin Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
14.11.2019 17:00 Lida Žlobin under 0:3 0:0,0:2,0:1
29.10.2019 17:00 Žlobin Lida over 5:2 0:1,3:0,2:1
17.09.2019 18:00 Lida Žlobin over 6:2 0:1,3:1,3:0
11.09.2019 18:00 Žlobin Lida under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
06.04.2019 12:00 Lida Žlobin over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
02.04.2019 18:00 Žlobin Lida over 2:5 0:1,2:1,0:3
26.02.2019 17:00 Lida Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.02.2019 17:00 Žlobin Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.01.2019 17:00 Lida Žlobin under 4:1 1:1,1:0,2:0
27.12.2018 17:00 Žlobin Lida under 3:1 0:0,3:1,0:0
15.11.2018 17:00 Lida Žlobin under 1:3 0:0,1:3,0:0
02.11.2018 17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:0,1:2,1:1
27.09.2018 18:00 Lida Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.09.2018 18:00 Žlobin Lida over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.11.2017 17:00 Žlobin Lida over 5:3 2:1,0:2,3:0
16.09.2017 12:00 Lida Žlobin under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
19.08.2017 16:00 Žlobin Lida over 5:3 2:1,2:2,1:0

Žlobin

9 - 5 - 5

Lida

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.11.21 16:45 Žlobin Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15.11.21 16:45 Gomel Žlobin over 7:6 0:3,6:2,1:1
06.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
31.10.21 12:40 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
29.10.21 17:55 Junost Minsk Žlobin over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,1:3
27.10.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 1:3 0:2,1:1,0:0
24.10.21 11:55 Žlobin Gomel over 4:5sn 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1
22.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
20.10.21 18:00 Žlobin Vitebsk over 4:5sn 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2
17.10.21 16:00 Brest Žlobin over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
15.10.21 18:00 Lida Žlobin over 2:5 1:1,0:3,1:1
13.10.21 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:3 1:0,4:1,0:2
09.10.21 13:25 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 1:0,2:1,0:0
07.10.21 17:45 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:2 0:0,2:2,2:0
03.10.21 13:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:0,1:1,1:0
01.10.21 18:00 Žlobin Junost Minsk over 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3
29.09.21 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:3sn 0:0,3:2,0:1,0:0,2:0
25.09.21 13:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 1:3,0:0,1:2
23.09.21 18:00 Vitebsk Žlobin over 0:6 0:1,0:1,0:4
19.09.21 12:45 Žlobin Brest under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.09.21 18:00 Žlobin Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
04.09.21 12:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.21 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
31.08.21 17:45 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 0:1,2:2,1:1

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.11.21 15:00 Něman Grodno Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.11.21 17:00 Něman Grodno Lida over 9:1 4:0,3:1,2:0
05.11.21 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
03.11.21 16:45 Lida Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
30.10.21 16:00 Vitebsk Lida under 3:1 0:0,1:1,2:0
28.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 1:3 0:0,0:2,1:1
26.10.21 18:00 Novopolock Lida under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.10.21 13:00 Lida Junost Minsk under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
21.10.21 18:00 Lida Junost Minsk over 2:4 1:1,0:1,1:2
17.10.21 16:00 Lida Gomel under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.10.21 18:00 Lida Žlobin over 2:5 1:1,0:3,1:1
13.10.21 18:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
08.10.21 18:00 Brest Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
06.10.21 18:00 Brest Lida under 4:1 0:0,3:1,1:0
02.10.21 16:00 Lida Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
30.09.21 17:45 Lida Lokomotiv Orsha over 1:5 0:0,0:3,1:2
28.09.21 18:00 Lida Novopolock under 0:3 0:1,0:0,0:2
24.09.21 18:00 Junost Minsk Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.09.21 18:00 Junost Minsk Lida over 6:2 3:0,1:0,2:2
19.09.21 13:00 Gomel Lida under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.09.21 18:00 Žlobin Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
11.09.21 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.09.21 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:2 0:0,1:2,4:0
05.09.21 16:00 Vitebsk Lida under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
03.09.21 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
01.09.21 18:00 Novopolock Lida under 3:1 0:1,1:0,2:0

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.12.2021 17:00 Novopolock Žlobin H2H
04.12.2021 15:00 Novopolock Žlobin H2H
07.12.2021 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
09.12.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
11.12.2021 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Lida Žlobin H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
29.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
05.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H
16.01.2022 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida H2H
03.12.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida H2H
08.12.2021 17:00 Lida Novopolock H2H
10.12.2021 17:00 Lida Lokomotiv Orsha H2H
12.12.2021 15:00 Lida Vitebsk H2H
21.12.2021 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
23.12.2021 17:00 Lida Žlobin H2H
25.12.2021 15:00 Lida Gomel H2H
30.12.2021 17:00 Lida Brest H2H
04.01.2022 17:00 Lida Brest H2H
06.01.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
08.01.2022 15:00 Lida Něman Grodno H2H
13.01.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida H2H
15.01.2022 15:00 Shakhtar Soligorsk Lida H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žlobin 30 5 8 4 1 30 98 68 46
2. Shakhtar Soligorsk 29 11 5 2 4 26 80 54 44
3. Junost Minsk 29 12 3 7 -3 24 78 54 43
4. Gomel 30 9 5 4 3 13 80 67 42
5. Něman Grodno 30 9 3 4 7 22 82 60 34
6. Vitebsk 29 5 4 6 4 -11 61 72 32
7. Novopolock 29 7 3 6 4 0 50 50 32
8. Dinamo Maladzyechna 29 10 2 3 9 -3 70 73 31
9. Lokomotiv Orsha 29 5 4 3 10 -2 57 59 29
10. Khimvolokno Mogilev 30 5 3 2 15 -27 40 67 24
11. Lida 30 2 4 3 14 -39 51 90 23
12. Brest 30 1 4 4 13 -33 50 83 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 17 10 1 4 -3 18 44 26 28
2. Shakhtar Soligorsk 15 6 3 0 3 17 44 27 24
3. Žlobin 16 0 5 4 -2 10 44 34 24
4. Gomel 16 9 1 2 1 15 51 36 24
5. Khimvolokno Mogilev 17 5 2 2 4 -7 26 33 20
6. Dinamo Maladzyechna 17 9 0 1 6 8 39 31 19
7. Lokomotiv Orsha 13 2 3 1 3 7 34 27 17
8. Vitebsk 15 3 2 3 2 -8 32 40 17
9. Novopolock 13 6 0 3 1 -1 23 24 15
10. Brest 12 1 2 2 3 -3 23 26 12
11. Něman Grodno 14 2 1 3 4 2 36 34 11
12. Lida 12 0 2 1 6 -13 25 38 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 16 7 2 1 3 20 46 26 23
2. Žlobin 14 5 3 0 3 20 54 34 22
3. Shakhtar Soligorsk 14 5 2 2 1 9 36 27 20
4. Gomel 14 0 4 2 2 -2 29 31 18
5. Novopolock 16 1 3 3 3 1 27 26 17
6. Junost Minsk 12 2 2 3 0 6 34 28 15
7. Vitebsk 14 2 2 3 2 -3 29 32 15
8. Lida 18 2 2 2 8 -26 26 52 14
9. Lokomotiv Orsha 16 3 1 2 7 -9 23 32 12
10. Dinamo Maladzyechna 12 1 2 2 3 -11 31 42 12
11. Brest 18 0 2 2 10 -30 27 57 10
12. Khimvolokno Mogilev 13 0 1 0 11 -20 14 34 4