Novopolock VS Junost Minsk


Novopolock

Junost Minsk

Novopolock (T1) VS Junost Minsk (T2)

Novopolock

Junost Minsk

Zaujímavé

Novopolock

  • Až 18 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 100%.
  • Novopolock už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Novopolock ťahá aktuálne sériu 18 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Junost Minsk

  • 33% zápasov tímu Junost Minsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 18 zápasov.
  • 12 z celkového počtu 18 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2021/2022
14.10.2021 18:00 Novopolock Junost Minsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
16.09.2021 17:45 Junost Minsk Novopolock under 2:1 0:0,1:0,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
08.11.2017 16:00 Junost Minsk Novopolock over 5:2 2:1,1:0,2:1
14.09.2017 18:00 Novopolock Junost Minsk over 1:5 0:1,1:3,0:1

Novopolock

0 - 0 - 4

Junost Minsk

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 16:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
14.10.21 18:00 Novopolock Junost Minsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
12.10.21 18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 0:3 0:2,0:1,0:0
09.10.21 16:00 Vitebsk Novopolock under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
07.10.21 18:00 Vitebsk Novopolock under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.21 16:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
30.09.21 18:00 Něman Grodno Novopolock under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
28.09.21 18:00 Lida Novopolock under 0:3 0:1,0:0,0:2
25.09.21 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.21 18:00 Novopolock Gomel under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
18.09.21 16:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 3:0 0:0,2:0,1:0
16.09.21 17:45 Junost Minsk Novopolock under 2:1 0:0,1:0,1:1
14.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.09.21 18:00 Žlobin Novopolock under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.09.21 17:45 Žlobin Novopolock under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 13:00 Novopolock Brest under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.09.21 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.09.21 18:00 Novopolock Lida under 3:1 0:1,1:0,2:0

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 11:10 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
14.10.21 18:00 Novopolock Junost Minsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
12.10.21 18:00 Vitebsk Junost Minsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.10.21 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
06.10.21 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.10.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.10.21 18:00 Žlobin Junost Minsk over 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3
29.09.21 17:45 Gomel Junost Minsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
24.09.21 18:00 Junost Minsk Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.09.21 18:00 Junost Minsk Lida over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 16:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:1 0:1,1:0,2:0
16.09.21 17:45 Junost Minsk Novopolock under 2:1 0:0,1:0,1:1
14.09.21 18:00 Junost Minsk Vitebsk under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3
11.09.21 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.21 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
04.09.21 13:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:1,0:0,1:1
02.09.21 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
31.08.21 19:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
22.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
26.10.2021 18:00 Novopolock Lida H2H
28.10.2021 18:00 Novopolock Něman Grodno H2H
30.10.2021 13:00 Novopolock Brest H2H
04.11.2021 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
06.11.2021 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
17.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
19.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
24.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock H2H
26.11.2021 17:00 Junost Minsk Novopolock H2H
28.11.2021 12:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock H2H
02.12.2021 17:00 Novopolock Žlobin H2H
04.12.2021 15:00 Novopolock Žlobin H2H
08.12.2021 17:00 Lida Novopolock H2H
10.12.2021 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
12.12.2021 12:00 Brest Novopolock H2H
22.12.2021 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H
24.12.2021 17:00 Novopolock Junost Minsk H2H
26.12.2021 12:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H
29.12.2021 17:00 Novopolock Vitebsk H2H
05.01.2022 17:00 Novopolock Vitebsk H2H
07.01.2022 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
09.01.2022 15:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
14.01.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
16.01.2022 12:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 18:00 Lida Junost Minsk H2H
23.10.2021 13:00 Lida Junost Minsk H2H
27.10.2021 17:45 Junost Minsk Gomel H2H
29.10.2021 17:55 Junost Minsk Žlobin H2H
31.10.2021 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
03.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk H2H
05.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk H2H
18.11.2021 17:00 Junost Minsk Brest H2H
20.11.2021 12:00 Junost Minsk Brest H2H
24.11.2021 17:00 Junost Minsk Vitebsk H2H
26.11.2021 17:00 Junost Minsk Novopolock H2H
28.11.2021 15:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha H2H
01.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
07.12.2021 17:00 Gomel Junost Minsk H2H
09.12.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
11.12.2021 12:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk H2H
22.12.2021 17:00 Vitebsk Junost Minsk H2H
24.12.2021 17:00 Novopolock Junost Minsk H2H
26.12.2021 15:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk H2H
30.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk H2H
04.01.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk H2H
06.01.2022 17:00 Brest Junost Minsk H2H
08.01.2022 15:00 Brest Junost Minsk H2H
13.01.2022 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna H2H
15.01.2022 15:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 18 8 2 4 -2 20 50 30 38
2. Žlobin 18 2 6 1 2 21 58 37 37
3. Shakhtar Soligorsk 18 8 2 2 2 13 39 26 36
4. Gomel 18 7 2 2 3 10 43 33 33
5. Něman Grodno 18 8 0 2 6 9 44 35 26
6. Novopolock 18 6 1 3 4 -1 28 29 26
7. Dinamo Maladzyechna 18 5 2 1 7 -4 38 42 26
8. Lokomotiv Orsha 18 3 3 2 5 0 38 38 26
9. Vitebsk 18 2 3 4 2 -12 33 45 25
10. Brest 18 1 3 2 7 -15 31 46 20
11. Lida 18 0 3 3 6 -18 33 51 18
12. Khimvolokno Mogilev 18 2 1 2 10 -23 21 44 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 10 6 1 2 -2 15 30 15 25
2. Gomel 10 7 0 1 1 12 31 19 22
3. Žlobin 10 0 4 1 0 11 27 16 21
4. Shakhtar Soligorsk 8 5 1 0 1 11 19 8 20
5. Dinamo Maladzyechna 10 6 0 0 4 6 23 17 18
6. Brest 10 1 2 2 1 1 20 19 15
7. Vitebsk 10 1 2 2 1 -8 19 27 15
8. Lokomotiv Orsha 8 1 2 1 1 5 20 15 14
9. Novopolock 8 4 0 1 2 -3 12 15 13
10. Khimvolokno Mogilev 8 3 0 2 1 -6 10 16 11
11. Lida 8 1 1 1 3 -7 17 24 9
12. Něman Grodno 8 2 0 2 2 -3 17 20 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 10 6 0 0 4 12 27 15 18
2. Shakhtar Soligorsk 10 3 1 2 1 2 20 18 16
3. Žlobin 8 2 2 0 2 10 31 21 16
4. Novopolock 10 2 1 2 2 2 16 14 13
5. Junost Minsk 8 2 1 2 0 5 20 15 13
6. Lokomotiv Orsha 10 2 1 1 4 -5 18 23 12
7. Gomel 8 0 2 1 2 -2 12 14 11
8. Vitebsk 8 1 1 2 1 -4 14 18 10
9. Lida 10 -1 2 2 3 -11 16 27 9
10. Dinamo Maladzyechna 8 -1 2 1 3 -10 15 25 8
11. Brest 8 0 1 0 6 -16 11 27 5
12. Khimvolokno Mogilev 10 -1 1 0 9 -17 11 28 2