Gomel VS Vitebsk
Gomel |
Vitebsk |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Gomel (T1) VS Vitebsk (T2)
Gomel
Vitebsk
Zaujímavé
Gomel
- Gomel vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 43 vyhral 23 zápasov).
- Až 28 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 43 zápasov, to je až 65%.
- Gomel už 11 zápasov v rade neremízovali.
Vitebsk
- 35% zápasov tímu Vitebsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 43 zápasov.
- 29 z celkového počtu 43 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
- Vitebsk už 7 zápasov v rade neprehrali.
H2H
- Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
- 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 9 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
14.01.2022 | 16:45 | Gomel | Vitebsk | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
06.11.2021 | 12:00 | Vitebsk | Gomel | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
04.11.2021 | 16:45 | Vitebsk | Gomel | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
03.08.2021 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 5:3 | 3:0,1:1,1:2 | |
Bielorusko / Pohár / 2020/2021 | ||||||
06.08.2020 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 4:0 | 3:0,0:0,1:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
13.04.2019 | 12:00 | Vitebsk | Gomel | 1:2pp | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
10.04.2019 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 8:1 | 5:1,1:0,2:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
02.11.2017 | 17:00 | Vitebsk | Gomel | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
28.09.2017 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 9:1 | 2:0,3:0,4:1 |
Gomel |
6 - 2 - 1 |
Vitebsk |
Gomel
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.01.22 | 16:45 | Gomel | Vitebsk | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
12.01.22 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:5 | 1:2,2:2,0:1 | |
03.01.22 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:2 | 2:1,0:1,1:0 | |
29.12.21 | 16:45 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
25.12.21 | 15:00 | Lida | Gomel | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
23.12.21 | 17:00 | Něman Grodno | Gomel | 1:7 | 0:3,1:4,0:0 | |
21.12.21 | 16:45 | Brest | Gomel | 5:4 | 0:1,3:2,2:1 | |
13.12.21 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 7:3 | 0:0,3:2,4:1 | |
11.12.21 | 15:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 6:0 | 1:0,4:0,1:0 | |
07.12.21 | 16:10 | Gomel | Junost Minsk | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
04.12.21 | 10:25 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 1:3 | 1:1,0:0,0:2 | |
02.12.21 | 16:45 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 4:3pp | 1:1,2:2,0:0,1:0 | |
29.11.21 | 16:45 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 0:3 | 0:0,0:0,0:3 | |
27.11.21 | 12:00 | Gomel | Lida | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
25.11.21 | 16:45 | Gomel | Něman Grodno | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
23.11.21 | 17:00 | Gomel | Brest | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0 | |
15.11.21 | 16:45 | Gomel | Žlobin | 7:6 | 0:3,6:2,1:1 | |
06.11.21 | 12:00 | Vitebsk | Gomel | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
04.11.21 | 16:45 | Vitebsk | Gomel | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
31.10.21 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0 | |
29.10.21 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 6:1 | 1:0,4:1,1:0 | |
27.10.21 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 1:4 | 0:2,0:2,1:0 | |
24.10.21 | 11:55 | Žlobin | Gomel | 4:5sn | 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1 | |
22.10.21 | 18:00 | Gomel | Novopolock | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
20.10.21 | 18:00 | Gomel | Novopolock | 2:3sn | 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5 | |
17.10.21 | 16:00 | Lida | Gomel | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
15.10.21 | 16:55 | Něman Grodno | Gomel | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
13.10.21 | 17:45 | Brest | Gomel | 1:2sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2 | |
09.10.21 | 16:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
07.10.21 | 18:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
03.10.21 | 16:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 4:3 | 1:1,0:1,3:1 | |
01.10.21 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 7:1 | 1:0,2:1,4:0 | |
29.09.21 | 17:45 | Gomel | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
25.09.21 | 16:00 | Novopolock | Gomel | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
23.09.21 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 2:3pp | 0:1,1:1,1:0,0:1 | |
19.09.21 | 13:00 | Gomel | Lida | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
17.09.21 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:2 | 0:2,2:0,1:0 | |
15.09.21 | 18:00 | Gomel | Brest | 7:2 | 1:1,5:0,1:1 | |
10.09.21 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2 | |
08.09.21 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 3:2 | 0:1,3:0,0:1 | |
04.09.21 | 13:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
02.09.21 | 17:45 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
31.08.21 | 19:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 |
Vitebsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.01.22 | 16:45 | Gomel | Vitebsk | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
09.01.22 | 10:45 | Vitebsk | Lokomotiv Orsha | 4:3pp | 0:2,2:1,1:0,1:0 | |
07.01.22 | 12:00 | Vitebsk | Lokomotiv Orsha | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
05.01.22 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:3sn | 0:2,2:1,1:0,0:0,-:- | |
29.12.21 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 3:4 | 0:3,2:1,1:0 | |
26.12.21 | 15:00 | Vitebsk | Dinamo Maladzyechna | 6:1 | 1:1,2:0,3:0 | |
24.12.21 | 17:00 | Vitebsk | Shakhtar Soligorsk | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
22.12.21 | 17:00 | Vitebsk | Junost Minsk | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
12.12.21 | 12:00 | Lida | Vitebsk | 2:4 | 0:0,2:1,0:3 | |
10.12.21 | 17:00 | Brest | Vitebsk | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
08.12.21 | 17:00 | Něman Grodno | Vitebsk | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
04.12.21 | 15:00 | Vitebsk | Khimvolokno Mogilev | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
02.12.21 | 17:00 | Vitebsk | Khimvolokno Mogilev | 2:3sn | 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3 | |
28.11.21 | 12:00 | Dinamo Maladzyechna | Vitebsk | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
26.11.21 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Vitebsk | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
24.11.21 | 16:45 | Junost Minsk | Vitebsk | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
19.11.21 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Vitebsk | 4:3 | 0:1,3:2,1:0 | |
17.11.21 | 16:45 | Lokomotiv Orsha | Vitebsk | 1:2 | 1:0,0:2,0:0 | |
06.11.21 | 12:00 | Vitebsk | Gomel | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
04.11.21 | 16:45 | Vitebsk | Gomel | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
30.10.21 | 16:00 | Vitebsk | Lida | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
28.10.21 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 4:3 | 2:0,1:0,1:3 | |
26.10.21 | 17:45 | Vitebsk | Něman Grodno | 3:4 | 0:1,3:2,0:1 | |
22.10.21 | 18:00 | Žlobin | Vitebsk | 2:1pp | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
20.10.21 | 18:00 | Žlobin | Vitebsk | 4:5sn | 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2 | |
16.10.21 | 16:00 | Vitebsk | Dinamo Maladzyechna | 2:3sn | 1:1,1:1,0:0,0:0,1:3 | |
14.10.21 | 17:45 | Vitebsk | Shakhtar Soligorsk | 1:2sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1 | |
12.10.21 | 18:00 | Vitebsk | Junost Minsk | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
09.10.21 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:2pp | 1:0,1:1,0:1,1:0 | |
07.10.21 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
02.10.21 | 16:00 | Lida | Vitebsk | 4:3pp | 1:0,0:2,2:1,1:0 | |
30.09.21 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
28.09.21 | 18:00 | Něman Grodno | Vitebsk | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
25.09.21 | 13:00 | Vitebsk | Žlobin | 2:5 | 1:3,0:0,1:2 | |
23.09.21 | 18:00 | Vitebsk | Žlobin | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
18.09.21 | 13:00 | Dinamo Maladzyechna | Vitebsk | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
16.09.21 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Vitebsk | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
14.09.21 | 18:00 | Junost Minsk | Vitebsk | 2:3sn | 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3 | |
10.09.21 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
08.09.21 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
05.09.21 | 16:00 | Vitebsk | Lida | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
03.09.21 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 3:2 | 0:0,3:1,0:1 | |
01.09.21 | 18:00 | Vitebsk | Něman Grodno | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 |
Gomel
nenájdený žiadny zápas
Vitebsk
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info