Gomel VS Brest


Gomel

Brest

Gomel (T1) VS Brest (T2)

Gomel

Brest

Zaujímavé

Gomel

  • Počet remíz tímu Gomel je až 3 z celkového počtu 10 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 9 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 90%.
  • Gomel ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Brest

  • Mužsvo Brest prehralo až 70% svojích zápasov (7 prehier z 10).
  • 8 z celkového počtu 10 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 83%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
24.08.2020 18:00 Gomel Brest under 1:0 0:0,1:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
20.04.2019 12:00 Gomel Brest over 3:4 2:1,1:2,0:1
02.04.2019 18:00 Brest Gomel over 2:4 2:1,0:1,0:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
25.11.2017 11:00 Brest Gomel under 1:4 0:1,1:1,0:2
08.09.2017 18:00 Gomel Brest over 5:1 3:0,1:0,1:1

Gomel

5 - 0 - 1

Brest

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.21 18:00 Novopolock Gomel under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.21 13:00 Gomel Lida under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
04.09.21 13:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.09.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.08.21 19:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 8:1 3:1,2:0,3:0
19.09.21 12:45 Žlobin Brest under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
11.09.21 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.09.21 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.09.21 13:00 Novopolock Brest under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.09.21 18:00 Vitebsk Brest under 3:2 0:0,3:1,0:1
01.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Brest under 3:0 1:0,1:0,1:0

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 17:45 Gomel Junost Minsk H2H
01.10.2021 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H
03.10.2021 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk H2H
07.10.2021 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev H2H
09.10.2021 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev H2H
13.10.2021 18:00 Brest Gomel H2H
15.10.2021 18:00 Něman Grodno Gomel H2H
17.10.2021 16:00 Lida Gomel H2H
20.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
22.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
24.10.2021 16:00 Žlobin Gomel H2H
27.10.2021 18:00 Junost Minsk Gomel H2H
29.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel H2H
31.10.2021 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel H2H
04.11.2021 17:00 Vitebsk Gomel H2H
06.11.2021 12:00 Vitebsk Gomel H2H
15.11.2021 17:00 Gomel Žlobin H2H
23.11.2021 17:00 Gomel Brest H2H
25.11.2021 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
27.11.2021 12:00 Gomel Lida H2H
29.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
02.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
04.12.2021 12:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
07.12.2021 17:00 Gomel Junost Minsk H2H
09.12.2021 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H
11.12.2021 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Lida Gomel H2H
29.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.01.2022 15:00 Gomel Vitebsk H2H

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.09.2021 17:45 Brest Lokomotiv Orsha H2H
30.09.2021 17:45 Brest Vitebsk H2H
02.10.2021 16:00 Brest Novopolock H2H
06.10.2021 18:00 Brest Lida H2H
08.10.2021 18:00 Brest Lida H2H
13.10.2021 18:00 Brest Gomel H2H
15.10.2021 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
17.10.2021 16:00 Brest Žlobin H2H
21.10.2021 18:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
23.10.2021 16:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
26.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Brest H2H
28.10.2021 18:00 Vitebsk Brest H2H
30.10.2021 13:00 Novopolock Brest H2H
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
18.11.2021 17:00 Junost Minsk Brest H2H
20.11.2021 12:00 Junost Minsk Brest H2H
23.11.2021 17:00 Gomel Brest H2H
25.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
27.11.2021 15:00 Žlobin Brest H2H
01.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
03.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
08.12.2021 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
10.12.2021 17:00 Brest Vitebsk H2H
12.12.2021 12:00 Brest Novopolock H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
30.12.2021 17:00 Lida Brest H2H
04.01.2022 17:00 Lida Brest H2H
06.01.2022 17:00 Brest Junost Minsk H2H
08.01.2022 15:00 Brest Junost Minsk H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 10 4 2 2 -2 12 31 19 24
2. Shakhtar Soligorsk 10 6 1 1 0 12 23 11 24
3. Žlobin 10 1 3 1 1 9 26 17 19
4. Dinamo Maladzyechna 10 6 0 0 4 11 27 16 18
5. Novopolock 10 5 0 2 1 5 18 13 17
6. Lida 10 1 2 2 1 -3 23 26 15
7. Gomel 10 2 1 2 2 -1 22 23 13
8. Něman Grodno 10 4 0 1 4 1 22 21 13
9. Lokomotiv Orsha 10 2 1 2 2 -1 20 21 13
10. Vitebsk 10 0 2 0 6 -13 16 29 10
11. Brest 10 -1 2 0 7 -17 14 31 7
12. Khimvolokno Mogilev 10 2 0 1 6 -15 10 25 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 8 5 1 0 1 11 19 8 20
2. Junost Minsk 8 4 1 2 -2 10 25 15 19
3. Dinamo Maladzyechna 8 6 0 0 2 15 23 8 18
4. Novopolock 5 4 0 1 -1 7 12 5 13
5. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 14 8 10
6. Gomel 5 3 0 1 0 5 16 11 10
7. Žlobin 5 -1 2 1 0 1 7 6 8
8. Khimvolokno Mogilev 5 2 0 1 1 -4 7 11 7
9. Lida 2 2 0 0 0 4 8 4 6
10. Vitebsk 5 0 1 0 3 -10 9 19 5
11. Brest 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
12. Něman Grodno 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 8 4 0 0 4 3 18 15 12
2. Žlobin 5 2 1 0 1 8 19 11 11
3. Lida 8 -1 2 2 1 -7 15 22 9
4. Junost Minsk 2 0 1 0 0 2 6 4 5
5. Vitebsk 5 0 1 0 3 -3 7 10 5
6. Brest 8 0 1 0 6 -16 11 27 5
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 1 -1 1 4 3 4
8. Novopolock 5 1 0 1 2 -2 6 8 4
9. Gomel 5 -1 1 1 2 -6 6 12 3
10. Lokomotiv Orsha 5 -1 1 1 2 -7 6 13 3
11. Dinamo Maladzyechna 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 0 5 -11 3 14 0