Pinskiye Yastreby VS Vitebsk


Pinskiye Yastreby

Vitebsk

Pinskiye Yastreby (T1) VS Vitebsk (T2)

Pinskiye Yastreby

Vitebsk

Zaujímavé

Pinskiye Yastreby

  • Z celkového počtu 31 prehralo mužstvo Pinskiye Yastreby až 52% svojích zápasov. 16 prehraných zápasov.
  • Až 17 zápasov tímu Pinskiye Yastreby skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 55%.

Vitebsk

  • 58% prehier (19 zápasov) z celkového počtu 33 tímu Vitebsk.
  • Tím Vitebsk odohral až 19 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 58% z celkového počtu 33 zápasov.

H2H

  • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 12, čo je 67%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
13.01.2021 16:45 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
26.12.2020 15:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 3:6 1:1,1:2,1:3
30.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 6:4 4:0,1:1,1:3
13.11.2020 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 1:0 1:0,0:0,0:0
10.10.2020 16:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
25.09.2020 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 5:3 2:0,1:2,2:1
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
13.11.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 1:4 1:1,0:2,0:1
27.10.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:2 2:2,1:0,1:0
25.09.2019 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 2:4 0:2,1:1,1:1
06.09.2019 18:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
23.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3 0:0,1:1,3:2
29.03.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 2:6 0:1,1:1,1:4
19.03.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 0:5 0:2,0:1,0:2
26.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
15.01.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 2:6 1:1,0:3,1:2
17.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3 3:2,0:1,1:0
30.10.2018 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 4:1 0:0,1:0,3:1
15.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0

Pinskiye Yastreby

12 - 3 - 3

Vitebsk

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 16:45 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:5 1:1,0:2,1:2
17.01.21 15:00 Pinskiye Yastreby Lida under 4:1 1:0,0:1,3:0
13.01.21 16:45 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
04.01.21 17:00 Lida Pinskiye Yastreby under 3:1 0:0,2:0,1:1
28.12.20 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
26.12.20 15:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 3:6 1:1,1:2,1:3
21.12.20 17:00 Brest Pinskiye Yastreby under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.12.20 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
06.12.20 15:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.12.20 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 2:1 1:1,0:0,1:0
30.11.20 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 6:4 4:0,1:1,1:3
24.11.20 17:00 Pinskiye Yastreby Brest under 0:2 0:0,0:1,0:1
18.11.20 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:2 1:1,3:1,0:0
13.11.20 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.11.20 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 2:1 1:1,0:0,1:0
06.11.20 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy under 2:3 0:0,0:3,2:0
28.10.20 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby over 5:1 2:1,2:0,1:0
23.10.20 18:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3 2:1,0:0,0:2
15.10.20 18:00 Pinskiye Yastreby Lida over 6:4 3:1,1:1,2:2
12.10.20 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
10.10.20 16:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
02.10.20 18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy under 2:0 1:0,1:0,0:0
30.09.20 18:00 Pinskiye Yastreby Brest over 1:5 0:1,1:2,0:2
25.09.20 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 5:3 2:0,1:2,2:1
23.09.20 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby over 6:3 2:1,4:1,0:1
16.09.20 18:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3 1:1,2:1,1:1
15.01.21 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 under 2:0 1:0,0:0,1:0
06.01.21 17:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby over 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,1:3
04.12.20 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
20.11.20 17:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby under 3:2 1:0,2:2,0:0
17.10.20 16:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 under 2:3 0:0,0:3,2:0

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 15:00 Baranavichy Vitebsk under 2:3 1:0,0:1,1:2
15.01.21 16:45 Brest Vitebsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.01.21 16:45 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
10.01.21 11:00 Novopolock Vitebsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
06.01.21 17:00 Vitebsk Brest over 2:5 1:2,1:2,0:1
04.01.21 16:45 Vitebsk Baranavichy over 4:2 0:1,1:0,3:1
26.12.20 15:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 3:6 1:1,1:2,1:3
21.12.20 17:00 Lida Vitebsk over 7:3 2:1,3:1,2:1
18.12.20 17:00 Vitebsk Lida over 5:4 1:2,1:0,3:2
13.12.20 15:00 Vitebsk Novopolock under 1:4 0:0,0:1,1:3
11.12.20 17:00 Novopolock Vitebsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
04.12.20 17:00 Baranavichy Vitebsk over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,0:1
02.12.20 17:00 Brest Vitebsk under 2:3 0:1,0:1,2:1
30.11.20 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 6:4 4:0,1:1,1:3
20.11.20 17:00 Vitebsk Brest over 3:6 0:1,2:3,1:2
18.11.20 17:00 Vitebsk Baranavichy under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.11.20 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 1:0 1:0,0:0,0:0
28.10.20 17:00 Lida Vitebsk over 4:2 0:1,4:0,0:1
21.10.20 18:00 Vitebsk Lida under 2:1 0:0,0:0,2:1
14.10.20 18:00 Baranavichy Vitebsk over 6:1 0:0,3:0,3:1
12.10.20 18:00 Brest Vitebsk over 6:1 4:0,1:0,1:1
10.10.20 16:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
06.10.20 18:00 Vitebsk Novopolock over 0:6 0:4,0:1,0:1
30.09.20 18:00 Novopolock Vitebsk under 4:0 1:0,2:0,1:0
25.09.20 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 5:3 2:0,1:2,2:1
18.09.20 18:00 Vitebsk Baranavichy over 4:5 0:1,3:2,1:2
16.09.20 18:00 Vitebsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
11.09.20 18:00 Lida Vitebsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
23.12.20 17:00 Bělorusko 18 Vitebsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.11.20 17:00 Vitebsk Novopolock under 0:1 0:0,0:0,0:1
30.10.20 17:00 Bělorusko 18 Vitebsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
25.10.20 15:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 3:5 0:2,1:1,2:2
23.10.20 18:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 8:3 5:2,2:0,1:1

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2021 16:45 Pinskiye Yastreby Baranavichy H2H
29.01.2021 16:45 Brest Pinskiye Yastreby H2H

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2021 16:45 Vitebsk Lida H2H
29.01.2021 16:45 Vitebsk Bělorusko 18 H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 39 15 7 3 4 49 128 79 83
2. Junost Minsk 37 24 1 2 7 60 127 67 79
3. Gomel 38 22 1 4 6 27 108 81 75
4. Dinamo Maladzyechna 39 15 3 5 8 10 106 96 65
5. Žlobin 36 9 6 2 11 22 119 97 59
6. Něman Grodno 38 5 5 2 19 -24 83 107 42
7. Lokomotiv Orsha 37 8 1 5 17 -40 77 117 34
8. Khimvolokno Mogilev 38 5 0 1 31 -104 59 163 16

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 31 19 3 3 0 53 96 43 75
2. Brest 34 18 3 0 10 54 120 66 69
3. Lida 33 13 2 5 6 14 104 90 54
4. Vitebsk 34 10 2 1 18 -33 84 117 41
5. Bělorusko 18 31 2 5 5 9 -37 81 118 36
6. Pinskiye Yastreby 31 4 4 3 13 -16 78 94 35
7. Baranavichy 34 6 2 4 16 -35 80 115 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 39 15 7 3 4 49 128 79 83
2. Junost Minsk 37 24 1 2 7 60 127 67 79
3. Novopolock 31 19 3 3 0 53 96 43 75
4. Gomel 38 22 1 4 6 27 108 81 75
5. Brest 34 18 3 0 10 54 120 66 69
6. Dinamo Maladzyechna 39 15 3 5 8 10 106 96 65
7. Žlobin 36 9 6 2 11 22 119 97 59
8. Lida 33 13 2 5 6 14 104 90 54
9. Něman Grodno 38 5 5 2 19 -24 83 107 42
10. Vitebsk 34 10 2 1 18 -33 84 117 41
11. Bělorusko 18 31 2 5 5 9 -37 81 118 36
12. Pinskiye Yastreby 31 4 4 3 13 -16 78 94 35
13. Lokomotiv Orsha 37 8 1 5 17 -40 77 117 34
14. Baranavichy 34 6 2 4 16 -35 80 115 32
15. Khimvolokno Mogilev 38 5 0 1 31 -104 59 163 16

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 20 11 3 1 1 31 69 38 49
2. Junost Minsk 19 14 1 1 1 40 76 36 48
3. Gomel 19 12 1 1 3 19 59 40 42
4. Dinamo Maladzyechna 19 10 1 2 3 7 54 47 37
5. Žlobin 15 1 4 1 4 5 48 43 24
6. Něman Grodno 19 3 3 1 8 -2 43 45 25
7. Lokomotiv Orsha 21 6 0 3 9 -24 38 62 21
8. Khimvolokno Mogilev 19 3 0 1 14 -49 30 79 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 15 9 1 2 0 20 39 19 34
2. Brest 17 11 0 0 6 25 63 38 33
3. Lida 16 8 1 4 -2 13 56 43 33
4. Vitebsk 16 7 0 0 9 -12 44 56 21
5. Bělorusko 18 16 5 0 5 1 -12 42 54 20
6. Pinskiye Yastreby 16 4 2 2 4 -2 42 44 24
7. Baranavichy 18 3 1 3 7 -11 46 57 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 20 11 3 1 1 31 69 38 49
2. Junost Minsk 19 14 1 1 1 40 76 36 48
3. Gomel 19 12 1 1 3 19 59 40 42
4. Dinamo Maladzyechna 19 10 1 2 3 7 54 47 37
5. Novopolock 15 9 1 2 0 20 39 19 34
6. Brest 17 11 0 0 6 25 63 38 33
7. Lida 16 8 1 4 -2 13 56 43 33
8. Něman Grodno 19 3 3 1 8 -2 43 45 25
9. Žlobin 15 1 4 1 4 5 48 43 24
10. Pinskiye Yastreby 16 4 2 2 4 -2 42 44 24
11. Vitebsk 16 7 0 0 9 -12 44 56 21
12. Lokomotiv Orsha 21 6 0 3 9 -24 38 62 21
13. Bělorusko 18 16 5 0 5 1 -12 42 54 20
14. Baranavichy 18 3 1 3 7 -11 46 57 17
15. Khimvolokno Mogilev 19 3 0 1 14 -49 30 79 10

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 19 4 4 2 3 18 59 41 34
2. Junost Minsk 18 10 0 1 6 20 51 31 31
3. Gomel 19 10 0 3 3 8 49 41 33
4. Dinamo Maladzyechna 20 5 2 3 5 3 52 49 28
5. Žlobin 21 8 2 1 7 17 71 54 35
6. Něman Grodno 19 2 2 1 11 -22 40 62 17
7. Lokomotiv Orsha 16 2 1 2 8 -16 39 55 13
8. Khimvolokno Mogilev 19 2 0 0 17 -55 29 84 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 16 10 2 1 0 33 57 24 41
2. Brest 17 7 3 0 4 29 57 28 36
3. Lida 17 5 1 1 8 1 48 47 21
4. Vitebsk 18 3 2 1 9 -21 40 61 20
5. Bělorusko 18 15 -3 5 0 8 -25 39 64 16
6. Pinskiye Yastreby 15 0 2 1 9 -14 36 50 11
7. Baranavichy 16 3 1 1 9 -24 34 58 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 16 10 2 1 0 33 57 24 41
2. Brest 17 7 3 0 4 29 57 28 36
3. Žlobin 21 8 2 1 7 17 71 54 35
4. Shakhtar Soligorsk 19 4 4 2 3 18 59 41 34
5. Gomel 19 10 0 3 3 8 49 41 33
6. Junost Minsk 18 10 0 1 6 20 51 31 31
7. Dinamo Maladzyechna 20 5 2 3 5 3 52 49 28
8. Lida 17 5 1 1 8 1 48 47 21
9. Vitebsk 18 3 2 1 9 -21 40 61 20
10. Něman Grodno 19 2 2 1 11 -22 40 62 17
11. Bělorusko 18 15 -3 5 0 8 -25 39 64 16
12. Baranavichy 16 3 1 1 9 -24 34 58 15
13. Lokomotiv Orsha 16 2 1 2 8 -16 39 55 13
14. Pinskiye Yastreby 15 0 2 1 9 -14 36 50 11
15. Khimvolokno Mogilev 19 2 0 0 17 -55 29 84 6