Žlobin VS Khimvolokno Mogilev


Žlobin

Khimvolokno Mogilev

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Žlobin (T1) VS Khimvolokno Mogilev (T2)

Žlobin

Khimvolokno Mogilev

Zaujímavé

Žlobin

  • Počet remíz tímu Žlobin je až 2 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 5 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 71%.
  • Žlobin už 4 zápasov v rade neremízovali.

Khimvolokno Mogilev

  • Mužsvo Khimvolokno Mogilev prehralo až 71% svojích zápasov (5 prehier z 7).
  • 29% zápasov tímu Khimvolokno Mogilev skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 7 zápasov.
  • Tím Khimvolokno Mogilev odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 7 zápasov.
  • Khimvolokno Mogilev už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 22 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 15, čo je 68%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Pohár / 2022/2023
05.08.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
16.01.2022 10:45 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
14.01.2022 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 6:0 1:0,4:0,1:0
06.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
07.08.2021 16:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,2:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
18.02.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 3:5 1:0,1:3,1:2
30.01.2021 11:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:0,1:0,0:2
29.12.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.12.2020 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 9:0 2:0,3:0,4:0
22.10.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:6 0:3,0:3,1:0
15.10.2020 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:4 2:2,2:0,1:2
10.09.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 3:2 0:1,2:0,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
19.11.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
16.10.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:1,2:0,2:0
27.09.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:2 2:1,2:1,0:0
05.09.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:1,0:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
11.04.2019 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 0:0,3:1,2:0
30.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 3:5 1:1,1:2,1:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
25.11.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:2,0:3,1:2
08.09.2017 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 6:2 0:1,3:0,3:1
21.08.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:5 0:0,0:3,0:2

Žlobin

15 - 3 - 4

Khimvolokno Mogilev

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.22 18:00 Novopolock Žlobin under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.09.22 16:00 Novopolock Žlobin under 2:3 1:0,0:1,1:2
12.09.22 18:00 Žlobin Gomel over 3:4 0:2,1:1,2:1
10.09.22 12:40 Žlobin Gomel under 2:3 1:0,0:2,1:1
06.09.22 18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
31.08.22 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.22 18:05 Gomel Khimvolokno Mogilev over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
17.09.22 13:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:0 3:0,2:0,2:0
12.09.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:5 1:2,0:3,0:0
10.09.22 13:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
07.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,2:0,1:1
05.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:0,1:1,0:0
31.08.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2 0:0,0:0,1:2

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2022 16:00 Něman Grodno Žlobin H2H
05.10.2022 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
07.10.2022 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk H2H
11.10.2022 18:00 Lida Žlobin H2H
13.10.2022 18:00 Lida Žlobin H2H
17.10.2022 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
19.10.2022 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna H2H
22.10.2022 16:00 Vitebsk Žlobin H2H
24.10.2022 18:00 Vitebsk Žlobin H2H
28.10.2022 18:00 Žlobin Brest H2H
30.10.2022 12:00 Žlobin Brest H2H
04.11.2022 17:00 Junost Minsk Žlobin H2H
06.11.2022 15:00 Junost Minsk Žlobin H2H
15.11.2022 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
17.11.2022 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
21.11.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
23.11.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
26.11.2022 15:00 Žlobin Novopolock H2H
28.11.2022 17:00 Žlobin Novopolock H2H
02.12.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
04.12.2022 12:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
08.12.2022 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
10.12.2022 15:00 Žlobin Něman Grodno H2H
19.12.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
21.12.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
28.12.2022 17:00 Žlobin Lida H2H
30.12.2022 17:00 Žlobin Lida H2H
03.01.2023 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
06.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
08.01.2023 15:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
12.01.2023 17:00 Žlobin Vitebsk H2H
14.01.2023 15:00 Žlobin Vitebsk H2H
17.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
19.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
24.01.2023 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
26.01.2023 17:00 Žlobin Lida H2H
28.01.2023 15:00 Žlobin Brest H2H
31.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
02.02.2023 17:00 Junost Minsk Žlobin H2H
04.02.2023 12:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
14.02.2023 17:00 Novopolock Žlobin H2H
16.02.2023 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
18.02.2023 15:00 Žlobin Gomel H2H
22.02.2023 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
24.02.2023 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.10.2022 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev H2H
06.10.2022 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev H2H
10.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
12.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
16.10.2022 13:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev H2H
18.10.2022 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev H2H
23.10.2022 13:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
25.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
29.10.2022 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
31.10.2022 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
04.11.2022 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
06.11.2022 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
14.11.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk H2H
16.11.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk H2H
21.11.2022 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
23.11.2022 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
26.11.2022 12:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
28.11.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
02.12.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
04.12.2022 12:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin H2H
09.12.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev H2H
11.12.2022 12:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev H2H
20.12.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna H2H
22.12.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna H2H
28.12.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
30.12.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
03.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida H2H
07.01.2023 15:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
09.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
13.01.2023 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
15.01.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
18.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
20.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
24.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida H2H
26.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
28.01.2023 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
31.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev H2H
02.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev H2H
04.02.2023 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
14.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
16.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
18.02.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
22.02.2023 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
24.02.2023 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
2. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
5. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
6. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
7. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
8. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
9. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
10. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
2. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
5. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
6. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
7. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
8. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
9. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
10. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
11. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
3. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
4. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
5. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
6. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
7. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
8. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
9. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2
12. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
3. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
4. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
5. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
6. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
7. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
8. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
9. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
12. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2