Novopolock VS Junost Minsk


Novopolock

Junost Minsk

not draw --1--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Novopolock (T1) VS Junost Minsk (T2)

Novopolock

Junost Minsk

Zaujímavé

Novopolock

  • Z celkového počtu 45 prehralo mužstvo Novopolock až 56% svojích zápasov. 25 prehraných zápasov.
  • Až 29 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 64%.

Junost Minsk

  • 26 z celkového počtu 45 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Junost Minsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 90% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 10 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
30.12.2022 15:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
28.12.2022 17:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
12.10.2022 18:00 Junost Minsk Novopolock under 1:0 0:0,1:0,0:0
10.10.2022 18:00 Junost Minsk Novopolock over 4:2 2:0,1:0,1:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
24.12.2021 17:00 Novopolock Junost Minsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
26.11.2021 16:45 Junost Minsk Novopolock under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
14.10.2021 18:00 Novopolock Junost Minsk under 0:5 0:1,0:2,0:2
16.09.2021 17:45 Junost Minsk Novopolock under 2:1 0:0,1:0,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
08.11.2017 16:00 Junost Minsk Novopolock over 5:2 2:1,1:0,2:1
14.09.2017 18:00 Novopolock Junost Minsk over 1:5 0:1,1:3,0:1

Novopolock

0 - 1 - 9

Junost Minsk

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,0:1,1:1
20.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,-:-
18.01.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 3:1 2:0,0:1,1:0
15.01.23 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 6:3 1:1,3:0,2:2
13.01.23 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 5:4 2:1,2:0,1:3
09.01.23 17:25 Gomel Novopolock under 5:0 3:0,2:0,0:0
07.01.23 13:55 Gomel Novopolock under 2:0 1:0,1:0,0:0
04.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 5:3 1:0,3:2,1:1
30.12.22 15:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
28.12.22 17:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.12.22 17:00 Vitebsk Novopolock over 3:4 1:3,2:0,0:1
19.12.22 17:00 Vitebsk Novopolock over 3:4 0:0,1:2,2:2
11.12.22 12:00 Novopolock Lida under 4:1 2:0,1:0,1:1
09.12.22 17:00 Novopolock Lida under 1:2 0:0,0:1,1:1
04.12.22 12:25 Něman Grodno Novopolock over 7:1 3:1,2:0,2:0
02.12.22 17:00 Něman Grodno Novopolock over 6:2 3:0,0:1,3:1
28.11.22 17:00 Žlobin Novopolock under 3:2 0:0,1:1,2:1
26.11.22 10:00 Žlobin Novopolock under 3:2 1:0,1:0,1:2
22.11.22 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:1 0:0,2:1,1:0
20.11.22 10:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:1 0:0,3:1,0:0
17.11.22 17:00 Brest Novopolock under 3:0 1:0,2:0,0:0
15.11.22 17:00 Brest Novopolock under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
05.11.22 12:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,2:2,1:0
03.11.22 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 6:3 1:2,4:1,1:0
30.10.22 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk over 2:6 0:3,1:0,1:3
28.10.22 18:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
25.10.22 17:45 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
23.10.22 13:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 0:4 0:1,0:1,0:2
18.10.22 18:00 Novopolock Gomel over 3:4 2:0,0:2,1:2
16.10.22 16:00 Novopolock Gomel over 2:4 1:3,1:0,0:1
12.10.22 18:00 Junost Minsk Novopolock under 1:0 0:0,1:0,0:0
10.10.22 18:00 Junost Minsk Novopolock over 4:2 2:0,1:0,1:2
07.10.22 18:00 Novopolock Vitebsk over 4:3 2:2,1:0,1:1
05.10.22 18:00 Novopolock Vitebsk over 3:4 1:2,1:1,1:1
30.09.22 18:00 Lida Novopolock under 3:1 2:0,0:1,1:0
28.09.22 18:00 Lida Novopolock under 1:3 1:2,0:1,0:0
25.09.22 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.09.22 18:00 Novopolock Něman Grodno under 2:3 1:2,1:0,0:1
19.09.22 18:00 Novopolock Žlobin under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.09.22 16:00 Novopolock Žlobin under 2:3 1:0,0:1,1:2
13.09.22 17:55 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 2:0,3:1,0:1
11.09.22 13:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.09.22 18:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
01.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 2:3 2:1,0:1,0:1

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:35 Vitebsk Junost Minsk over 5:2 0:1,1:1,4:0
19.01.23 17:00 Junost Minsk Vitebsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
17.01.23 16:45 Junost Minsk Vitebsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
14.01.23 12:00 Lida Junost Minsk over 1:5 1:0,0:2,0:3
12.01.23 17:00 Lida Junost Minsk under 1:3 0:1,0:2,1:0
08.01.23 13:25 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
06.01.23 18:10 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
03.01.23 18:10 Žlobin Junost Minsk over 4:5 1:2,2:1,1:2
30.12.22 15:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
28.12.22 17:00 Novopolock Junost Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.12.22 16:55 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.12.22 17:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:0 0:0,0:0,1:0
10.12.22 12:00 Brest Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.12.22 17:00 Brest Junost Minsk under 2:3 1:2,0:1,1:0
05.12.22 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:6sn 2:2,3:1,0:2,0:0,-:-
03.12.22 13:25 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:1,0:0,2:0
28.11.22 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.22 12:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-
23.11.22 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:0,1:2,2:0
21.11.22 15:55 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 6:2 3:1,2:0,1:1
16.11.22 17:00 Gomel Junost Minsk over 5:3 4:1,1:1,0:1
14.11.22 17:55 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
06.11.22 15:00 Junost Minsk Žlobin over 6:1 2:1,2:0,2:0
04.11.22 17:55 Junost Minsk Žlobin over 4:3 1:1,3:2,0:0
31.10.22 17:00 Vitebsk Junost Minsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 16:00 Vitebsk Junost Minsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
24.10.22 18:00 Junost Minsk Lida over 7:3 3:0,2:1,2:2
22.10.22 13:00 Junost Minsk Lida over 4:5sn 1:0,2:4,1:0,0:0,-:-
19.10.22 16:40 Něman Grodno Junost Minsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
17.10.22 18:00 Něman Grodno Junost Minsk over 5:1 1:0,4:1,0:0
12.10.22 18:00 Junost Minsk Novopolock under 1:0 0:0,1:0,0:0
10.10.22 18:00 Junost Minsk Novopolock over 4:2 2:0,1:0,1:2
07.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
05.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 5:2 1:1,2:1,2:0
01.10.22 13:00 Junost Minsk Brest under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
29.09.22 18:00 Junost Minsk Brest under 0:2 0:0,0:1,0:1
24.09.22 10:55 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
19.09.22 18:55 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
17.09.22 13:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
12.09.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:5 1:2,0:3,0:0
10.09.22 13:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
07.09.22 18:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.09.22 18:00 Junost Minsk Gomel under 3:1 1:1,2:0,0:0
31.08.22 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:00 Lida Novopolock H2H
03.02.2023 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
05.02.2023 12:00 Brest Novopolock H2H
14.02.2023 17:00 Novopolock Žlobin H2H
16.02.2023 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
18.02.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
22.02.2023 17:00 Gomel Novopolock H2H
24.02.2023 17:00 Vitebsk Novopolock H2H

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:55 Junost Minsk Gomel H2H
02.02.2023 17:00 Junost Minsk Žlobin H2H
04.02.2023 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
15.02.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk H2H
17.02.2023 17:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.02.2023 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk H2H
23.02.2023 17:00 Junost Minsk Brest H2H
25.02.2023 12:00 Junost Minsk Lida H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
2. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
3. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
4. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
7. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
8. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
9. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
2. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
3. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
4. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
7. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
8. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
9. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
3. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
4. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
5. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
6. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
7. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
8. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
3. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
4. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
5. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
6. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
7. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
8. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7