Lokomotiv Orsha VS Dinamo Maladzyechna


Lokomotiv Orsha

Dinamo Maladzyechna

not draw --12--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Lokomotiv Orsha (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Lokomotiv Orsha

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Lokomotiv Orsha

  • Až 27 zápasov tímu Lokomotiv Orsha skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 60%.
  • Lokomotiv Orsha už 12 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo Maladzyechna

  • Z celkového počtu 45 prehralo mužstvo Dinamo Maladzyechna až 56% svojích zápasov (25 prehraných zápasov).
  • 25 z celkového počtu 45 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 17 vzájomných zápasov, čo je 76%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
19.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 2:4 1:0,1:1,0:3
18.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:3 0:0,1:1,0:2
30.10.2022 09:55 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.10.2022 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:5ppsn 2:2,1:0,1:2,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
14.02.2022 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,0:1,3:0
27.01.2022 16:55 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:1,0:1,2:0
26.11.2021 16:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
16.09.2021 16:45 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
06.02.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
22.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1 2:0,0:0,0:1
24.12.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:1 1:0,2:1,1:0
29.11.2020 15:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:1,0:0,2:2
29.10.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 4:3 2:0,0:1,2:2
17.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
26.08.2020 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:0,0:4,0:0

Lokomotiv Orsha

6 - 3 - 8

Dinamo Maladzyechna

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:25 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
19.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 2:4 1:0,1:1,0:3
18.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:3 0:0,1:1,0:2
15.01.23 12:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.01.23 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
09.01.23 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.01.23 12:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 5:2 1:1,2:0,2:1
04.01.23 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.12.22 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.12.22 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel under 0:5 0:3,0:0,0:2
21.12.22 16:55 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.12.22 17:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:0 0:0,0:0,1:0
11.12.22 13:25 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
09.12.22 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.12.22 17:00 Lida Lokomotiv Orsha under 1:4 0:1,0:2,1:1
03.12.22 12:00 Lida Lokomotiv Orsha over 4:2 1:1,1:1,2:0
29.11.22 17:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 5:4 2:1,1:2,2:1
27.11.22 14:55 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 2:5 1:3,0:0,1:2
22.11.22 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:1 0:0,2:1,1:0
20.11.22 10:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 3:1 0:0,3:1,0:0
17.11.22 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha over 2:5 0:2,1:3,1:0
15.11.22 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
05.11.22 15:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:2 1:0,0:1,0:1
03.11.22 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 2:1 1:0,0:0,1:1
30.10.22 09:55 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:5sn 2:2,1:0,1:2,0:0,-:-
25.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,0:0,1:1
23.10.22 16:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
18.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:2 2:1,1:1,1:0
16.10.22 12:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:0,0:3
13.10.22 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
11.10.22 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 0:3 0:0,0:0,0:3
07.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
05.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk over 5:2 1:1,2:1,2:0
30.09.22 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
28.09.22 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:1,1:1
24.09.22 16:00 Lokomotiv Orsha Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.09.22 18:00 Lokomotiv Orsha Lida over 7:2 3:0,1:0,3:2
18.09.22 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:6 3:1,1:2,0:3
16.09.22 18:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 3:5 1:1,0:0,2:4
13.09.22 17:55 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 2:0,3:1,0:1
11.09.22 13:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.09.22 18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
01.09.22 18:00 Brest Lokomotiv Orsha over 1:5 1:0,0:5,0:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,0:1,1:1
19.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 2:4 1:0,1:1,0:3
18.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:3 0:0,1:1,0:2
15.01.23 12:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
13.01.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,1:1,1:0
08.01.23 10:55 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:4 0:0,0:3,1:1
06.01.23 15:55 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.01.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 5:3 1:0,3:2,1:1
29.12.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.12.22 15:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.12.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 2:5 0:2,0:3,2:0
20.12.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 0:0,2:3,1:0,1:0
10.12.22 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 2:4 0:0,2:2,0:2
08.12.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:2 0:2,1:0,3:0
05.12.22 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:6sn 2:2,3:1,0:2,0:0,-:-
03.12.22 13:25 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:1,0:0,2:0
29.11.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 2:5 1:3,1:1,0:1
27.11.22 10:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
22.11.22 16:45 Lida Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:3,2:0,0:0
20.11.22 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:1,1:0,3:2
17.11.22 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 1:0,0:2,0:2
15.11.22 16:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:6 3:2,0:2,0:2
05.11.22 12:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,2:2,1:0
03.11.22 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 6:3 1:2,4:1,1:0
30.10.22 09:55 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:5sn 2:2,1:0,1:2,0:0,-:-
25.10.22 17:55 Dinamo Maladzyechna Brest under 3:1 1:0,1:0,1:1
23.10.22 10:55 Dinamo Maladzyechna Brest over 4:3 3:1,1:2,0:0
19.10.22 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.22 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 1:5 0:1,0:1,1:3
13.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:1,0:0,2:0
11.10.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,3:0,2:0
06.10.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:2 1:0,0:1,2:1
04.10.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:2 0:0,2:0,1:2
01.10.22 13:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,1:0,1:1
29.09.22 16:55 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:2,0:1,0:0
24.09.22 10:55 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
18.09.22 16:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 0:0,2:1,2:2
16.09.22 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
13.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
11.09.22 13:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:1 0:1,1:0,1:0
06.09.22 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.09.22 13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
01.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 2:3 2:1,0:1,0:1

Lokomotiv Orsha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
03.02.2023 17:00 Lida Lokomotiv Orsha H2H
05.02.2023 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
14.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
16.02.2023 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
18.02.2023 12:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
22.02.2023 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
24.02.2023 17:00 Gomel Lokomotiv Orsha H2H

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev H2H
02.02.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel H2H
04.02.2023 12:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
15.02.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk H2H
17.02.2023 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
19.02.2023 12:00 Dinamo Maladzyechna Lida H2H
23.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna H2H
25.02.2023 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
2. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
3. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
4. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
7. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
8. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
9. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
2. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
3. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
4. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
7. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
8. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
9. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
3. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
4. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
5. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
6. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
7. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
8. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
3. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
4. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
5. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
6. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
7. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
8. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7