Perth Thunder VS CBR Brave


Perth Thunder

CBR Brave

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Perth Thunder (T1) VS CBR Brave (T2)

Perth Thunder

CBR Brave

Zaujímavé

Perth Thunder

  • Perth Thunder vyhral 55% zápasov (z celkového počtu 22 vyhral 12 zápasov).
  • Až 18 zápasov tímu Perth Thunder skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 22 zápasov, to je až 82%.
  • Perth Thunder už 4 zápasov v rade neremízovali.

CBR Brave

  • Tím CBR Brave odohral až 19 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 90% z celkového počtu 21 zápasov.
  • CBR Brave ťahá aktuálne sériu 8 výhier v rade.
  • CBR Brave už 8 zápasov v rade neprehrali.
  • CBR Brave už 16 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 61% vzájomných zápasov, čo je 11 výhier z 18 zápasov.
  • 83% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 15 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Austrália / 1. liga / 2025/2026
13.04.2025 08:45 CBR Brave Perth Thunder over 2:7 0:1,1:4,1:2
12.04.2025 09:00 CBR Brave Perth Thunder over 4:6 2:1,1:2,1:3
Austrália / 1. liga / 2024/2025
23.08.2024 11:00 CBR Brave Perth Thunder under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.06.2024 09:15 CBR Brave Perth Thunder under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
14.04.2024 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 6:3 3:2,1:0,2:1
13.04.2024 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 7:2 0:1,4:0,3:1
Austrália / 1. liga / 2023/2024
26.08.2023 10:30 CBR Brave Perth Thunder under 4:1 2:1,0:0,2:0
15.07.2023 09:15 CBR Brave Perth Thunder over 3:4 0:1,2:1,1:2
24.06.2023 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 4:7 1:1,1:5,2:1
Austrália / 1. liga / 2019/2020
02.06.2019 08:30 CBR Brave Perth Thunder over 6:2 0:1,3:0,3:1
01.06.2019 09:30 CBR Brave Perth Thunder over 7:0 1:0,4:0,2:0
12.05.2019 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 1:5 1:0,0:2,0:3
11.05.2019 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 1:5 0:2,0:0,1:3
Austrália / 1. liga / 2018/2019
30.06.2018 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 2:6 1:2,1:0,0:4
17.06.2018 10:30 Perth Thunder CBR Brave over 2:5 1:2,1:0,0:3
20.05.2018 09:00 CBR Brave Perth Thunder over 3:4 1:1,2:3,0:0
19.05.2018 09:30 CBR Brave Perth Thunder over 6:2 1:1,5:0,0:1
Austrália / 1. liga / 2017/2018
02.09.2017 12:00 Perth Thunder CBR Brave over 2:6 0:0,1:2,1:4

Perth Thunder

6 - 1 - 11

CBR Brave

Perth Thunder


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.07.25 07:28 Central Coast Rhinos Perth Thunder over 1:10 0:1,0:4,1:5
19.07.25 09:00 Newcastle North Stars Perth Thunder under 4:0 0:0,1:0,3:0
13.07.25 10:00 Perth Thunder Central Coast Rhinos over 8:0 2:0,6:0,0:0
12.07.25 10:00 Perth Thunder Central Coast Rhinos over 8:2 2:1,3:1,3:0
29.06.25 10:00 Perth Thunder Brisbane Lightning over 5:4pp 3:1,0:3,1:0,1:0
28.06.25 10:00 Perth Thunder Brisbane Lightning over 11:2 5:1,2:1,4:0
22.06.25 08:00 Newcastle North Stars Perth Thunder under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
21.06.25 07:29 Central Coast Rhinos Perth Thunder over 5:6 0:4,3:2,2:0
15.06.25 06:00 Melbourne Mustangs Perth Thunder over 4:3 1:2,2:0,1:1
14.06.25 08:59 Melbourne Ice Perth Thunder over 6:2 3:1,2:1,1:0
08.06.25 10:00 Perth Thunder Adelaide Adrenaline over 7:4 1:1,2:2,4:1
07.06.25 10:00 Perth Thunder Adelaide Adrenaline over 4:7 2:4,2:1,0:2
25.05.25 06:00 Melbourne Mustangs Perth Thunder over 0:8 0:2,0:2,0:4
24.05.25 09:00 Melbourne Ice Perth Thunder over 9:8pp 2:4,4:2,2:2,1:0
11.05.25 07:45 Brisbane Lightning Perth Thunder under 2:3 1:1,1:1,0:1
10.05.25 08:43 Brisbane Lightning Perth Thunder over 6:5 4:3,1:1,1:1
27.04.25 10:00 Perth Thunder Melbourne Ice over 3:9 1:2,1:3,1:4
26.04.25 10:00 Perth Thunder Melbourne Ice under 0:3 0:0,0:1,0:2
13.04.25 08:45 CBR Brave Perth Thunder over 2:7 0:1,1:4,1:2
12.04.25 09:00 CBR Brave Perth Thunder over 4:6 2:1,1:2,1:3
06.04.25 10:00 Perth Thunder Newcastle North Stars over 6:1 3:1,1:0,2:0
05.04.25 10:00 Perth Thunder Newcastle North Stars over 7:4 1:0,4:3,2:1

CBR Brave


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.07.25 06:00 CBR Brave Melbourne Ice over 9:3 1:2,5:0,3:1
19.07.25 11:30 CBR Brave Melbourne Ice over 5:2 1:1,3:1,1:0
13.07.25 06:00 CBR Brave Melbourne Mustangs over 8:4 2:1,1:3,5:0
12.07.25 09:00 CBR Brave Melbourne Mustangs under 4:0 2:0,1:0,1:0
05.07.25 08:00 CBR Brave Central Coast Rhinos over 13:2 2:1,4:0,7:1
29.06.25 08:00 Newcastle North Stars CBR Brave over 3:4 1:3,1:1,1:0
28.06.25 07:30 Central Coast Rhinos CBR Brave over 6:9 3:1,0:5,3:3
15.06.25 08:00 CBR Brave Brisbane Lightning over 6:4 3:4,1:0,2:0
14.06.25 09:00 CBR Brave Brisbane Lightning over 6:8 0:4,4:3,2:1
07.06.25 09:00 Newcastle North Stars CBR Brave over 6:4 2:2,2:1,2:1
01.06.25 07:02 CBR Brave Adelaide Adrenaline over 7:1 1:0,4:1,2:0
31.05.25 06:00 CBR Brave Adelaide Adrenaline under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.05.25 06:00 Melbourne Mustangs CBR Brave over 10:2 2:0,5:0,3:2
17.05.25 09:00 Melbourne Ice CBR Brave over 10:2 4:0,3:1,3:1
10.05.25 09:00 CBR Brave Newcastle North Stars over 7:6 3:4,1:0,3:2
27.04.25 08:45 Adelaide Adrenaline CBR Brave over 2:5 1:1,1:1,0:3
26.04.25 09:11 Adelaide Adrenaline CBR Brave over 5:6pp 2:1,1:2,2:2,0:1
13.04.25 08:45 CBR Brave Perth Thunder over 2:7 0:1,1:4,1:2
12.04.25 09:00 CBR Brave Perth Thunder over 4:6 2:1,1:2,1:3
06.04.25 07:45 Brisbane Lightning CBR Brave over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
05.04.25 08:45 Brisbane Lightning CBR Brave over 6:5 1:0,2:2,3:3

Perth Thunder


nenájdený žiadny zápas

CBR Brave


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Perth Thunder 19 10 2 2 1 36 100 64 42
2. Newcastle North Stars 19 11 1 0 6 30 103 73 38
3. CBR Brave 20 8 2 1 6 19 94 75 35
4. Melbourne Mustangs 21 10 1 0 9 13 109 96 35
5. Sydney Bears 19 8 1 2 5 3 83 80 31
6. Sydney Ice Dogs 18 8 1 1 6 9 90 81 30
7. Melbourne Ice 19 7 1 2 6 -3 95 98 28
8. Central Coast Rhinos 22 7 1 0 13 -32 100 132 26
9. Brisbane Lightning 20 7 0 1 11 -26 105 131 22
10. Adelaide Adrenaline 19 0 1 2 13 -49 51 100 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Perth Thunder 10 3 2 2 -1 14 50 36 21
2. Brisbane Lightning 12 6 0 1 4 -1 73 74 19
3. CBR Brave 10 6 0 0 4 10 45 35 18
4. Sydney Bears 9 5 0 1 2 9 43 34 16
5. Melbourne Mustangs 10 5 0 0 5 -2 48 50 15
6. Sydney Ice Dogs 11 3 1 1 4 -7 44 51 15
7. Central Coast Rhinos 11 5 0 0 6 -14 49 63 15
8. Newcastle North Stars 8 4 0 0 4 3 41 38 12
9. Melbourne Ice 9 3 0 2 2 -14 43 57 11
10. Adelaide Adrenaline 8 0 1 0 6 -16 20 36 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Newcastle North Stars 11 7 1 0 2 27 62 35 26
2. Perth Thunder 9 7 0 0 2 22 50 28 21
3. Melbourne Mustangs 11 5 1 0 4 15 61 46 20
4. CBR Brave 10 2 2 1 2 9 49 40 17
5. Melbourne Ice 10 4 1 0 4 11 52 41 17
6. Sydney Ice Dogs 7 5 0 0 2 16 46 30 15
7. Sydney Bears 10 3 1 1 3 -6 40 46 15
8. Central Coast Rhinos 11 2 1 0 7 -18 51 69 11
9. Brisbane Lightning 8 1 0 0 7 -25 32 57 3
10. Adelaide Adrenaline 11 0 0 2 7 -33 31 64 2