Glasgow Clan VS Dundee


Glasgow Clan

Dundee

Glasgow Clan (T1) VS Dundee (T2)

Glasgow Clan

Dundee

Zaujímavé

Glasgow Clan

  • Až 41 zápasov tímu Glasgow Clan skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 66%.
  • Glasgow Clan už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Glasgow Clan už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Glasgow Clan už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Dundee

  • 32% zápasov tímu Dundee skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 19 z celkového počtu 60 zápasov.
  • Tím Dundee odohral až 35 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 58% z celkového počtu 60 zápasov.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 57%.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Veľká Británia / Elite League / 2018/2019
15.03.2019 20:30 Glasgow Clan Dundee over 1:5 0:3,1:1,0:1
12.02.2019 20:30 Glasgow Clan Dundee over 5:1 2:0,1:0,2:1
10.02.2019 18:00 Dundee Glasgow Clan over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
05.01.2019 20:00 Glasgow Clan Dundee over 9:2 6:0,2:2,1:0
02.01.2019 20:30 Dundee Glasgow Clan under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.10.2018 18:00 Dundee Glasgow Clan under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:3
Veľká Británia / Elite League / 2017/2018
24.02.2018 20:00 Braehead Clan Dundee over 3:4 1:1,2:1,0:2
11.02.2018 18:00 Dundee Braehead Clan over 3:4 0:0,1:2,2:2
10.02.2018 20:00 Braehead Clan Dundee under 3:1 1:1,2:0,0:0
21.01.2018 19:30 Dundee Braehead Clan under 4:1 1:0,1:1,2:0
14.01.2018 19:30 Dundee Braehead Clan over 3:7 0:1,1:2,2:4
02.01.2018 20:30 Dundee Braehead Clan under 3:2ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
31.12.2017 15:00 Braehead Clan Dundee over 6:0 2:0,2:0,2:0
18.11.2017 20:00 Braehead Clan Dundee under 3:2 1:2,2:0,0:0

Glasgow Clan

8 - 3 - 3

Dundee

Glasgow Clan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.04.19 19:00 Glasgow Clan Guildford under 0:5 0:2,0:1,0:2
06.04.19 19:00 Guildford Glasgow Clan under 2:3 0:2,0:1,2:0
31.03.19 19:30 Fife Glasgow Clan over 2:4 0:1,1:2,1:1
30.03.19 20:00 Glasgow Clan Fife under 2:3 1:0,1:1,0:2
23.03.19 20:00 Glasgow Clan Nottingham under 0:4 0:1,0:1,0:2
20.03.19 20:30 Glasgow Clan Cardiff over 2:4 0:1,1:3,1:0
17.03.19 19:00 Cardiff Glasgow Clan under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.03.19 20:30 Glasgow Clan Dundee over 1:5 0:3,1:1,0:1
08.03.19 20:00 Belfast Giants Glasgow Clan over 5:4 1:1,3:1,1:2
03.03.19 19:00 Guildford Glasgow Clan under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
02.03.19 20:00 Glasgow Clan Guildford over 5:3 1:0,2:2,2:1
27.02.19 20:30 Cardiff Glasgow Clan over 5:2 1:1,3:1,1:0
24.02.19 19:00 Guildford Glasgow Clan over 4:2 1:0,2:0,1:2
23.02.19 20:00 Nottingham Glasgow Clan over 6:3 1:0,1:2,4:1
20.02.19 20:30 Sheffield Glasgow Clan over 1:6 0:2,0:4,1:0
17.02.19 17:00 Glasgow Clan Belfast Giants under 5:0 0:0,4:0,1:0
16.02.19 20:00 Belfast Giants Glasgow Clan under 4:1 2:0,1:1,1:0
12.02.19 20:30 Glasgow Clan Dundee over 5:1 2:0,1:0,2:1
10.02.19 18:00 Dundee Glasgow Clan over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
09.02.19 20:00 Glasgow Clan Manchester Storm over 6:4 1:2,3:1,2:1
03.02.19 18:15 Milton Keynes Glasgow Clan over 2:4 1:0,0:3,1:1
02.02.19 20:15 Fife Glasgow Clan under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
01.02.19 20:30 Glasgow Clan Fife under 2:1 0:0,2:1,0:0
27.01.19 19:00 Glasgow Clan Guildford under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
26.01.19 20:00 Sheffield Glasgow Clan over 0:6 0:0,0:3,0:3
24.01.19 20:30 Milton Keynes Glasgow Clan under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.01.19 20:00 Glasgow Clan Nottingham under 4:1 0:1,2:0,2:0
13.01.19 17:00 Glasgow Clan Milton Keynes over 8:3 2:0,3:2,3:1
12.01.19 20:00 Glasgow Clan Cardiff over 2:4 0:2,1:0,1:2
06.01.19 18:15 Coventry Blaze Glasgow Clan over 6:5sn 1:2,1:2,3:1,0:0,1:0
05.01.19 20:00 Glasgow Clan Dundee over 9:2 6:0,2:2,1:0
02.01.19 20:30 Dundee Glasgow Clan under 1:4 0:2,0:0,1:2
31.12.18 15:00 Glasgow Clan Fife over 5:2 1:1,2:0,2:1
29.12.18 20:00 Belfast Giants Glasgow Clan over 5:4 0:1,2:2,3:1
27.12.18 20:30 Glasgow Clan Manchester Storm over 3:4 0:0,2:2,1:2
26.12.18 18:30 Manchester Storm Glasgow Clan over 3:5 0:2,2:1,1:2
23.12.18 17:00 Glasgow Clan Sheffield over 6:3 2:0,2:1,2:2
22.12.18 20:15 Fife Glasgow Clan under 2:3 1:1,0:2,1:0
15.12.18 20:00 Glasgow Clan Belfast Giants over 4:2 1:0,0:2,3:0
09.12.18 17:00 Glasgow Clan Manchester Storm over 2:4 1:3,0:1,1:0
05.12.18 20:30 Glasgow Clan Sheffield over 5:2 1:0,1:0,3:2
02.12.18 17:00 Nottingham Glasgow Clan over 7:2 3:1,3:0,1:1
30.11.18 20:30 Glasgow Clan Coventry Blaze over 4:2 1:1,2:1,1:0
24.11.18 20:00 Glasgow Clan Guildford under 0:3 0:0,0:2,0:1
17.11.18 20:00 Glasgow Clan Milton Keynes over 6:3 1:0,3:1,2:2
16.11.18 20:30 Glasgow Clan Sheffield over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
14.11.18 20:30 Milton Keynes Glasgow Clan over 6:1 2:1,2:0,2:0
11.11.18 18:15 Coventry Blaze Glasgow Clan over 2:4 1:3,0:0,1:1
10.11.18 20:00 Glasgow Clan Coventry Blaze over 5:4pp 1:2,2:2,1:0,1:0
03.11.18 20:00 Glasgow Clan Belfast Giants under 1:4 0:0,0:3,1:1
31.10.18 20:30 Glasgow Clan Cardiff under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.10.18 20:00 Glasgow Clan Milton Keynes over 6:4 4:0,0:2,2:2
20.10.18 20:00 Glasgow Clan Coventry Blaze over 3:5 1:1,1:3,1:1
19.10.18 20:30 Glasgow Clan Nottingham over 6:3 1:0,3:2,2:1
14.10.18 18:00 Dundee Glasgow Clan under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:3
07.10.18 18:30 Manchester Storm Glasgow Clan over 6:2 1:0,2:1,3:1
06.10.18 20:00 Sheffield Glasgow Clan over 2:4 1:2,1:1,0:1
30.09.18 19:00 Cardiff Glasgow Clan over 8:1 2:0,3:1,3:0
29.09.18 20:00 Coventry Blaze Glasgow Clan under 2:1 0:0,0:1,2:0
23.09.18 19:00 Guildford Glasgow Clan under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.09.18 20:00 Nottingham Glasgow Clan over 2:5 1:1,0:2,1:2
16.09.18 18:30 Manchester Storm Glasgow Clan over 2:4 0:1,2:1,0:2

Dundee


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
31.03.19 19:00 Guildford Dundee over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
30.03.19 20:00 Belfast Giants Dundee over 6:4 3:3,1:1,2:0
24.03.19 18:00 Dundee Cardiff under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.03.19 20:30 Dundee Coventry Blaze under 2:3 0:0,1:2,1:1
17.03.19 17:00 Nottingham Dundee under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
16.03.19 19:00 Guildford Dundee under 3:2 0:1,1:1,2:0
15.03.19 20:30 Glasgow Clan Dundee over 1:5 0:3,1:1,0:1
10.03.19 18:00 Dundee Manchester Storm over 2:4 0:1,1:0,1:3
09.03.19 20:00 Nottingham Dundee under 4:1 2:0,2:0,0:1
03.03.19 18:00 Dundee Coventry Blaze over 4:3 1:0,0:3,3:0
02.03.19 20:00 Manchester Storm Dundee over 4:2 2:0,1:2,1:0
23.02.19 20:15 Fife Dundee over 4:3 2:0,1:1,1:2
20.02.19 20:30 Manchester Storm Dundee under 3:2 0:0,3:2,0:0
17.02.19 18:00 Dundee Fife under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.02.19 20:30 Glasgow Clan Dundee over 5:1 2:0,1:0,2:1
10.02.19 18:00 Dundee Glasgow Clan over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
09.02.19 20:00 Milton Keynes Dundee over 4:3sn 0:1,3:0,0:2,0:0,2:0
03.02.19 18:00 Dundee Guildford over 4:5 0:1,1:4,3:0
27.01.19 18:15 Coventry Blaze Dundee over 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
26.01.19 20:00 Dundee Manchester Storm under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.01.19 18:00 Dundee Guildford under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
18.01.19 20:30 Dundee Nottingham over 4:3 1:2,2:1,1:0
13.01.19 18:00 Dundee Sheffield over 6:1 2:0,3:1,1:0
12.01.19 20:00 Sheffield Dundee over 3:6 1:3,1:0,1:3
05.01.19 20:00 Glasgow Clan Dundee over 9:2 6:0,2:2,1:0
03.01.19 20:30 Dundee Milton Keynes over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
02.01.19 20:30 Dundee Glasgow Clan under 1:4 0:2,0:0,1:2
30.12.18 20:00 Belfast Giants Dundee under 2:3 2:2,0:0,0:1
27.12.18 19:30 Fife Dundee under 3:0 0:0,1:0,2:0
26.12.18 20:30 Dundee Fife over 5:4 1:0,4:4,0:0
23.12.18 18:00 Dundee Nottingham under 0:3 0:2,0:0,0:1
22.12.18 20:00 Cardiff Dundee over 4:2 2:0,1:1,1:1
16.12.18 18:15 Coventry Blaze Dundee over 2:5 1:0,1:3,0:2
15.12.18 20:00 Milton Keynes Dundee under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.12.18 20:30 Nottingham Dundee over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
09.12.18 18:00 Dundee Sheffield under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
08.12.18 20:00 Dundee Milton Keynes over 5:2 0:1,2:0,3:1
05.12.18 20:30 Dundee Belfast Giants over 6:4 1:1,2:2,3:1
02.12.18 19:00 Cardiff Dundee under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:3
01.12.18 20:00 Dundee Coventry Blaze over 4:2 0:0,1:1,3:1
25.11.18 19:30 Fife Dundee over 3:4sn 3:0,0:1,0:2,0:0,4:5
24.11.18 20:00 Dundee Fife under 3:0 1:0,2:0,0:0
18.11.18 18:00 Dundee Cardiff over 3:6 2:2,1:2,0:2
17.11.18 20:00 Coventry Blaze Dundee over 5:2 0:1,2:0,3:1
11.11.18 18:00 Dundee Sheffield over 1:6 1:3,0:1,0:2
04.11.18 18:00 Dundee Belfast Giants over 3:6 0:2,2:3,1:1
03.11.18 20:00 Sheffield Dundee under 4:0 2:0,0:0,2:0
26.10.18 20:30 Dundee Milton Keynes over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
21.10.18 18:00 Dundee Nottingham under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
20.10.18 20:00 Manchester Storm Dundee over 4:3pp 3:0,0:3,0:0,1:0
14.10.18 18:00 Dundee Glasgow Clan under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:3
13.10.18 20:00 Cardiff Dundee over 5:2 1:2,1:0,3:0
07.10.18 18:00 Dundee Guildford over 2:4 0:1,0:0,2:3
06.10.18 19:00 Guildford Dundee over 6:5 1:0,3:1,2:4
03.10.18 20:30 Dundee Cardiff under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
30.09.18 18:15 Milton Keynes Dundee under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
29.09.18 20:00 Dundee Belfast Giants over 5:3 2:3,2:0,1:0
28.09.18 20:00 Belfast Giants Dundee under 2:1 0:1,1:0,1:0
26.09.18 20:30 Sheffield Dundee under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:0
23.09.18 18:00 Dundee Manchester Storm under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1

Glasgow Clan


nenájdený žiadny zápas

Dundee


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belfast Giants 60 33 6 2 11 91 238 147 92
2. Cardiff 60 33 5 6 5 89 235 146 92
3. Nottingham 60 17 6 12 7 2 183 181 70
4. Guildford 60 14 8 7 16 9 189 180 67
5. Glasgow Clan 60 25 3 5 19 16 202 186 67
6. Fife 60 12 9 6 18 -16 188 204 66
7. Sheffield 60 16 7 4 22 -20 183 203 64
8. Coventry Blaze 60 11 8 8 17 -13 208 221 62
9. Manchester Storm 60 15 6 5 23 -29 179 208 59
10. Dundee 60 9 7 12 13 -31 169 200 58
11. Milton Keynes 60 3 6 4 37 -98 148 246 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belfast Giants 30 19 4 1 1 66 132 66 55
2. Cardiff 30 19 3 3 -1 62 134 72 53
3. Manchester Storm 30 11 4 4 3 9 109 100 42
4. Nottingham 30 12 3 4 4 10 88 78 40
5. Fife 30 10 4 3 6 8 100 92 39
6. Sheffield 30 11 4 0 11 6 94 88 38
7. Guildford 30 9 4 3 7 9 100 91 37
8. Glasgow Clan 30 15 1 2 9 24 113 89 36
9. Dundee 30 10 2 7 2 -1 90 91 35
10. Coventry Blaze 30 5 5 5 5 -4 104 108 35
11. Milton Keynes 30 5 3 2 15 -25 79 104 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Cardiff 30 14 2 3 6 27 101 74 39
2. Belfast Giants 30 14 2 1 10 25 106 81 37
3. Glasgow Clan 30 10 2 3 10 -8 89 97 31
4. Guildford 30 5 4 4 9 0 89 89 30
5. Nottingham 30 5 3 8 3 -8 95 103 30
6. Fife 30 2 5 3 12 -24 88 112 27
7. Coventry Blaze 30 6 3 3 12 -9 104 113 27
8. Sheffield 30 5 3 4 11 -26 89 115 26
9. Dundee 30 -1 5 5 11 -30 79 109 23
10. Manchester Storm 30 4 2 1 20 -38 70 108 17
11. Milton Keynes 30 -2 3 2 22 -73 69 142 10