Sonderjylland IK
not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Zaujímavé
Sonderjylland IK
- Sonderjylland IK vyhral 54% zápasov (z celkového počtu 63 vyhral 34 zápasov).
- Až 34 zápasov tímu Sonderjylland IK skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 63 zápasov, to je až 54%.
- Sonderjylland IK už 4 zápasov v rade neremízovali.
Dátum |
Čas |
DOMÁCI |
HOSTIA |
u/o |
Výsledok |
Detail |
20.01.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
7:0 |
2:0,2:0,3:0 |
19.01.24 |
16:00 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
4:1 |
1:1,1:0,2:0 |
16.04.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Esbjerg |
|
3:2 |
0:1,3:1,0:0 |
14.04.24 |
15:00 |
Esbjerg |
Sonderjylland IK |
|
4:3 |
1:1,2:1,1:1 |
13.04.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Esbjerg |
|
2:1pp |
1:1,0:0,0:0,1:0 |
07.04.24 |
14:29 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
4:2 |
0:0,3:1,1:1 |
05.04.24 |
19:30 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
2:4 |
0:0,2:2,0:2 |
02.04.24 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
5:4pp |
1:0,1:2,2:2,1:0 |
31.03.24 |
14:30 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
4:3 |
2:2,1:1,1:0 |
29.03.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
4:3pp |
1:1,1:2,1:0,1:0 |
26.03.24 |
19:00 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
4:0 |
1:0,0:0,3:0 |
15.03.24 |
19:30 |
Rungsted |
Sonderjylland IK |
|
2:3pp |
0:1,2:1,0:0,0:1 |
12.03.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
10.03.24 |
18:30 |
Rungsted |
Sonderjylland IK |
|
1:3 |
0:0,1:2,0:1 |
08.03.24 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
4:2 |
2:1,1:0,1:1 |
05.03.24 |
18:59 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
2:3 |
2:0,0:2,0:1 |
01.03.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Odense |
|
4:3 |
3:2,1:0,0:1 |
28.02.24 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn |
Sonderjylland IK |
|
1:2 |
0:0,1:1,0:1 |
23.02.24 |
19:30 |
Esbjerg |
Sonderjylland IK |
|
2:4 |
0:0,0:2,2:2 |
21.02.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Herlev |
|
5:1 |
2:1,1:0,2:0 |
18.02.24 |
18:00 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
4:1 |
0:0,2:1,2:0 |
16.02.24 |
19:00 |
Fredrikshavn |
Sonderjylland IK |
|
1:6 |
0:2,1:4,0:0 |
13.02.24 |
19:00 |
Aalborg |
Sonderjylland IK |
|
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
02.02.24 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Rodovre Kobenhavn |
|
4:1 |
2:0,2:0,0:1 |
31.01.24 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Aalborg |
|
10:0 |
4:0,3:0,3:0 |
26.01.24 |
19:30 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
1:5 |
1:2,0:3,0:0 |
24.01.24 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Fredrikshavn |
|
5:2 |
1:1,2:0,2:1 |
16.01.24 |
19:00 |
Herlev |
Sonderjylland IK |
|
3:5 |
0:2,3:0,0:3 |
12.01.24 |
19:30 |
Odense |
Sonderjylland IK |
|
2:6 |
1:2,0:3,1:1 |
09.01.24 |
19:29 |
Rungsted |
Sonderjylland IK |
|
1:4 |
0:2,1:1,0:1 |
05.01.24 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
5:3 |
4:1,0:1,1:1 |
30.12.23 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Esbjerg |
|
4:3pp |
1:1,2:1,0:1,1:0 |
29.12.23 |
20:00 |
Esbjerg |
Sonderjylland IK |
|
13:3 |
5:0,4:0,4:3 |
27.12.23 |
19:30 |
Aalborg |
Sonderjylland IK |
|
3:4pp |
0:0,2:1,1:2,0:1 |
22.12.23 |
20:14 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
6:2 |
1:1,3:0,2:1 |
10.12.23 |
15:00 |
Fredrikshavn |
Sonderjylland IK |
|
5:0 |
3:0,1:0,1:0 |
08.12.23 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Odense |
|
2:3 |
1:2,0:1,1:0 |
05.12.23 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn |
Sonderjylland IK |
|
3:8 |
2:3,0:2,1:3 |
03.12.23 |
15:02 |
Sonderjylland IK |
Herlev |
|
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
29.11.23 |
19:00 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
4:1 |
2:0,2:0,0:1 |
26.11.23 |
15:00 |
Sonderjylland IK |
Fredrikshavn |
|
7:2 |
4:1,3:0,0:1 |
24.11.23 |
19:00 |
Odense |
Sonderjylland IK |
|
4:2 |
1:0,1:1,2:1 |
22.11.23 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Aalborg |
|
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
17.11.23 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Esbjerg |
|
7:0 |
3:0,1:0,3:0 |
15.11.23 |
19:30 |
Herlev |
Sonderjylland IK |
|
4:1 |
0:0,2:1,2:0 |
03.11.23 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Rodovre Kobenhavn |
|
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
31.10.23 |
19:30 |
Rungsted |
Sonderjylland IK |
|
2:3pp |
1:1,0:0,1:1,0:1 |
29.10.23 |
17:00 |
Sonderjylland IK |
Rungsted |
|
5:2 |
1:0,2:0,2:2 |
27.10.23 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Herning |
|
3:5 |
2:3,0:1,1:1 |
24.10.23 |
19:00 |
Aalborg |
Sonderjylland IK |
|
1:2pp |
0:0,0:1,1:0,0:1 |
20.10.23 |
19:29 |
Sonderjylland IK |
Odense |
|
7:3 |
3:1,1:0,3:2 |
16.10.23 |
19:00 |
Rodovre Kobenhavn |
Sonderjylland IK |
|
6:5 |
2:3,2:0,2:2 |
13.10.23 |
19:30 |
Esbjerg |
Sonderjylland IK |
|
2:1sn |
1:0,0:0,0:1,0:0,-:- |
08.10.23 |
18:00 |
Sonderjylland IK |
Rodovre Kobenhavn |
|
5:2 |
1:1,3:0,1:1 |
06.10.23 |
19:30 |
Fredrikshavn |
Sonderjylland IK |
|
2:3pp |
0:2,1:0,1:0,0:1 |
02.10.23 |
19:00 |
Sonderjylland IK |
Herlev |
|
2:3pp |
0:0,2:0,0:2,0:1 |
29.09.23 |
19:00 |
Odense |
Sonderjylland IK |
|
0:4 |
0:0,0:1,0:3 |
22.09.23 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Aalborg |
|
1:3 |
0:1,0:0,1:2 |
20.09.23 |
19:00 |
Herlev |
Sonderjylland IK |
|
6:3 |
1:2,4:0,1:1 |
15.09.23 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Fredrikshavn |
|
5:2 |
1:0,2:1,2:1 |
08.09.23 |
19:30 |
Rungsted |
Sonderjylland IK |
|
3:2pp |
0:0,1:1,1:1,1:0 |
05.09.23 |
19:30 |
Sonderjylland IK |
Esbjerg |
|
3:1 |
1:0,2:0,0:1 |
01.09.23 |
19:30 |
Herning |
Sonderjylland IK |
|
4:3pp |
1:1,2:0,0:2,1:0 |