Almaz Cherepovets U21
Almaz Cherepovets U21 |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Zaujímavé
Almaz Cherepovets U21
- Almaz Cherepovets U21 vyhral 54% zápasov (z celkového počtu 61 vyhral 33 zápasov).
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
25.03.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Loko Yaroslavl U21 | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
23.03.24 | 11:00 | Almaz Cherepovets U21 | Loko Yaroslavl U21 | 0:6 | 0:2,0:3,0:1 | |
20.03.24 | 16:30 | Loko Yaroslavl U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:3 | 1:2,1:1,0:0 | |
19.03.24 | 16:30 | Loko Yaroslavl U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | |
15.03.24 | 17:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
13.03.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | HC MVD Balashikha U21 | 3:2pp | 0:1,2:1,0:0,1:0 | |
12.03.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | HC MVD Balashikha U21 | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
09.03.24 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:3 | 0:1,2:2,2:0 | |
08.03.24 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
24.02.24 | 11:00 | Almaz Cherepovets U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 5:3 | 3:2,1:1,1:0 | |
21.02.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 5:4pp | 1:2,3:1,0:1,1:0 | |
17.02.24 | 11:30 | Almaz Cherepovets U21 | Loko Yaroslavl U21 | 2:3sn | 0:1,2:0,0:1,0:0,-:- | |
16.02.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Loko Yaroslavl U21 | 2:3sn | 0:2,1:0,1:0,0:0,-:- | |
08.02.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | SKA-GUOR Karelia U21 | 8:0 | 1:0,4:0,3:0 | |
04.02.24 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
03.02.24 | 11:00 | HC MVD Balashikha U21 | Almaz Cherepovets U21 | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
01.02.24 | 17:00 | SKA-Varyagi U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:6 | 1:1,0:0,1:5 | |
30.01.24 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
24.01.24 | 15:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
22.01.24 | 15:00 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
20.01.24 | 11:00 | MHC Spartak Moscow U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:3 | 0:3,2:0,0:0 | |
18.01.24 | 16:00 | MHC Spartak Moscow U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
15.01.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
10.01.24 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
06.01.24 | 11:00 | Almaz Cherepovets U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
29.12.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:5 | 0:2,0:1,1:2 | |
27.12.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
25.12.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
23.12.23 | 11:00 | Almaz Cherepovets U21 | Dynamo St.Petersburg U21 | 3:6 | 1:5,2:0,0:1 | |
18.12.23 | 16:00 | Almaz Cherepovets U21 | AKM U21 | 4:2 | 0:1,0:0,4:1 | |
15.12.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Atlanty Mytishchi U21 | 4:1 | 1:1,3:0,0:0 | |
11.12.23 | 17:00 | Kapitan Stupino U21 | Almaz Cherepovets U21 | 4:3sn | 2:0,1:1,0:2,0:0,-:- | |
10.12.23 | 11:00 | Kapitan Stupino U21 | Almaz Cherepovets U21 | 5:4 | 1:1,2:1,2:2 | |
08.12.23 | 17:00 | Mikhaylov Academy U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
06.12.23 | 17:00 | Mikhaylov Academy U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
28.11.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Kapitan Stupino U21 | 2:5 | 0:0,2:2,0:3 | |
27.11.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Kapitan Stupino U21 | 7:2 | 1:0,4:0,2:2 | |
24.11.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Mikhaylov Academy U21 | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
23.11.23 | 16:30 | Almaz Cherepovets U21 | Mikhaylov Academy U21 | 1:3 | 0:0,1:2,0:1 | |
17.11.23 | 16:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Almaz Cherepovets U21 | 5:2 | 0:2,2:0,3:0 | |
14.11.23 | 14:30 | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:5 | 1:2,1:2,0:1 | |
08.11.23 | 10:00 | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:3pp | 0:0,1:1,1:1,0:1 | |
06.11.23 | 05:30 | Taifun Primorsky Krai U21 | Almaz Cherepovets U21 | 6:7 | 4:3,1:3,1:1 | |
03.11.23 | 09:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:5 | 1:2,1:0,1:3 | |
24.10.23 | 17:30 | Loko Yaroslavl U21 | Almaz Cherepovets U21 | 6:1 | 1:0,3:1,2:0 | |
23.10.23 | 17:30 | Loko Yaroslavl U21 | Almaz Cherepovets U21 | 5:1 | 1:1,1:0,3:0 | |
17.10.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 5:2 | 0:1,2:0,3:1 | |
16.10.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,-:- | |
12.10.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:1 | 0:0,3:1,0:0 | |
10.10.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | MHC Spartak Moscow U21 | 3:8 | 1:3,0:2,2:3 | |
05.10.23 | 18:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:6 | 0:2,1:1,0:3 | |
30.09.23 | 12:00 | AKM U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:6 | 1:3,2:2,0:1 | |
28.09.23 | 18:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:6 | 1:0,0:3,1:3 | |
25.09.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | HC MVD Balashikha U21 | 4:5pp | 1:1,1:2,2:1,0:1 | |
24.09.23 | 12:00 | Almaz Cherepovets U21 | HC MVD Balashikha U21 | 5:1 | 2:0,1:1,2:0 | |
17.09.23 | 12:00 | Almaz Cherepovets U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
15.09.23 | 17:30 | Almaz Cherepovets U21 | SKA-Varyagi U21 | 7:6 | 2:3,3:2,2:1 | |
11.09.23 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 6:2 | 1:1,3:1,2:0 | |
10.09.23 | 12:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:4 | 0:3,1:0,0:1 | |
07.09.23 | 16:00 | Dynamo St.Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 3:4pp | 1:0,2:1,0:2,0:1 | |
06.09.23 | 17:30 | Dynamo St.Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 2:3 | 2:2,0:0,0:1 |
nenájdený žiadny zápas