Arlan Kokshetau VS Belfast Giants
Arlan Kokshetau |
Belfast Giants |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Arlan Kokshetau (T1) VS Belfast Giants (T2)
Arlan Kokshetau
Belfast Giants
Zaujímavé
Arlan Kokshetau
- 3 víťazstiev z celkového počtu 5 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Arlan Kokshetau. 60% úspešnosť výhier.
- Počet remíz tímu Arlan Kokshetau je až 2 z celkového počtu 5 zápasov, čo je až 40%.
- Až 3 zápasov tímu Arlan Kokshetau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
- Arlan Kokshetau už 5 zápasov v rade neprehrali.
Belfast Giants
- 80% (4 z 5) výhier mužstva Belfast Giants.
- Tím Belfast Giants odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 5 zápasov.
- Belfast Giants už 5 zápasov v rade neremízovali.
nenájdený žiadny zápas
Arlan Kokshetau
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
12.01.19 | 16:00 | Arlan Kokshetau | Gomel | 8:2 | 4:0,3:1,1:1 | |
11.01.19 | 16:00 | Katowice | Arlan Kokshetau | 2:4 | 0:3,2:0,0:1 | |
18.11.18 | 14:00 | Arlan Kokshetau | Gomel | 3:0 | 2:0,1:0,0:0 | |
17.11.18 | 15:00 | Arlan Kokshetau | Kurbads HK | 4:3pp | 1:2,1:0,1:1,1:0 | |
16.11.18 | 20:30 | Lyon | Arlan Kokshetau | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2 |
Belfast Giants
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
12.01.19 | 20:00 | Belfast Giants | Katowice | 4:2 | 1:0,1:2,2:0 | |
11.01.19 | 20:00 | Belfast Giants | Gomel | 5:0 | 1:0,1:0,3:0 | |
17.11.18 | 20:00 | Belfast Giants | Katowice | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
16.11.18 | 20:00 | Belfast Giants | Ritten Collalbo | 6:2 | 2:2,2:0,2:0 | |
15.11.18 | 20:00 | Medveščak Zagreb KHL | Belfast Giants | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 |
Arlan Kokshetau
nenájdený žiadny zápas
Belfast Giants
nenájdený žiadny zápas
First Round - Group A (ESP)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
2. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
2. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 |
Third Round - Group A (FRA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 26 | 10 | 18 | |
2. | Kaunas City | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 23 | 38 | 15 | 13 | |
3. | Zemgale/LLU | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 13 | 12 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 17 | 31 | 14 | 11 | |
5. | Herning | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | -2 | 20 | 22 | 9 | |
6. | Cardiff | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | 18 | 9 | |
7. | Katowice | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 23 | 17 | 9 | |
8. | Panter Purikad | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 24 | 13 | 6 | |
9. | Brašov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 16 | 7 | 6 | |
10. | Cortina | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | -8 | 8 | 16 | 4 | |
11. | Liege | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -11 | 12 | 23 | 3 | |
12. | Celje | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | 3 | |
13. | Sokil Kyiv | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | 6 | 13 | 3 | |
14. | Zagreb KHL | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 | 9 | 20 | 3 | |
15. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
16. | CZ Bělehrad | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -11 | 6 | 17 | 2 | |
17. | Grenoble | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -25 | 4 | 29 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
2. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 |
Second Round - Group B (SRB)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
2. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 |
Third Round - Group B (ITA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 |
Third Round - Group A (FRA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 | 4 | 9 | |
2. | Katowice | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 8 | |
3. | Kaunas City | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 | 2 | 6 | |
4. | Ferencváros Budapešť | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 16 | 4 | 6 | |
5. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 6 | |
6. | Brašov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 3 | |
7. | Celje | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
8. | Jaca CH | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 16 | 8 | 3 | |
9. | Sokil Kyiv | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 5 | 8 | 3 | |
10. | Panter Purikad | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 18 | 9 | 3 | |
11. | Cardiff | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 8 | 9 | 3 | |
12. | CZ Bělehrad | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Herning | 3 | -1 | 1 | 0 | 2 | -5 | 8 | 13 | 2 | |
14. | Cortina | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
15. | Irbis-Skate Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Liege | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 | |
17. | Skautafelag Akureyrar | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 3 | 5 | 0 | |
18. | Grenoble | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
19. | Zagreb KHL | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -13 | 4 | 17 | 0 |
First Round - Group A (ESP)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 |
First Round - Group B (LTU)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
2. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
3. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |
Second Round - Group A (LAT)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
2. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Second Round - Group B (SRB)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
2. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 |
Third Round - Group B (ITA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 |
Third Round - Group A (FRA)
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nomad Astana | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 14 | 6 | 9 | |
2. | Herning | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 3 | 12 | 9 | 7 | |
3. | Kaunas City | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | 23 | 13 | 7 | |
4. | Zemgale/LLU | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 6 | |
5. | Cardiff | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
6. | Ferencváros Budapešť | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 15 | 10 | 5 | |
7. | Zagreb KHL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
8. | Panter Purikad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
9. | Brašov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 3 | |
10. | Cortina | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 4 | 11 | 3 | |
11. | Liege | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | 11 | 21 | 3 | |
12. | Katowice | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 3 | 6 | 1 | |
13. | Jaca CH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Grenoble | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | |
15. | Celje | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
16. | Sokil Kyiv | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
17. | CZ Bělehrad | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | 2 | 14 | 0 | |
18. | Irbis-Skate Sofia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | 2 | 15 | 0 | |
19. | Skautafelag Akureyrar | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -23 | 1 | 24 | 0 |