Mora IK VS Tingsryds AIF


Mora IK

Tingsryds AIF

Mora IK (T1) VS Tingsryds AIF (T2)

Mora IK

Tingsryds AIF

Zaujímavé

Mora IK

  • Počet remíz tímu Mora IK je až 12 z celkového počtu 47 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 28 zápasov tímu Mora IK skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 60%.

Tingsryds AIF

  • 32% zápasov tímu Tingsryds AIF skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 47 zápasov.
  • 30 z celkového počtu 47 zápasov tímu Tingsryds AIF skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (2 z 4) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Allsvenskan / 2019/2020
19.02.2020 19:00 Tingsryds AIF Mora IK under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
04.01.2020 18:00 Mora IK Tingsryds AIF under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
26.11.2019 19:00 Tingsryds AIF Mora IK over 5:3 2:1,1:0,2:2
09.10.2019 19:00 Mora IK Tingsryds AIF under 3:1 1:0,1:0,1:1

Mora IK

1 - 2 - 1

Tingsryds AIF

Mora IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 19:00 Tingsryds AIF Mora IK under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
14.02.20 19:00 Mora IK Vita Hästen under 0:4 0:3,0:0,0:1
12.02.20 19:00 Kristianstads Mora IK over 9:2 3:1,4:0,2:1
08.02.20 15:15 Mora IK Almtuna IS under 2:0 1:0,0:0,1:0
05.02.20 19:00 Vasteras Mora IK over 4:6 1:2,2:2,1:2
31.01.20 19:00 Mora IK Modo over 5:4 1:1,0:1,4:2
29.01.20 19:00 Karlskrona HK Mora IK under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
24.01.20 19:00 Mora IK Sodertalje SK over 3:4 0:2,1:2,2:0
22.01.20 19:00 Mora IK Bjorkloven over 5:3 3:0,0:1,2:2
17.01.20 19:00 Västerviks Mora IK under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:1
15.01.20 19:00 Mora IK Timra IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
10.01.20 19:00 Mora IK AIK Stockholm over 5:2 1:0,2:1,2:1
08.01.20 19:00 Karlskoga BIK Mora IK over 4:5 1:3,1:2,2:0
04.01.20 18:00 Mora IK Tingsryds AIF under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
27.12.19 19:00 Vita Hästen Mora IK under 2:1 0:0,0:0,2:1
21.12.19 15:15 Mora IK Kristianstads over 7:4 1:1,2:3,4:0
18.12.19 19:00 Almtuna IS Mora IK under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
14.12.19 15:15 Mora IK Vasteras under 1:4 1:0,0:3,0:1
11.12.19 19:00 Modo Mora IK over 4:3 1:2,3:0,0:1
06.12.19 19:00 Mora IK Karlskrona HK under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
04.12.19 19:00 Sodertalje SK Mora IK under 3:1 1:1,2:0,0:0
02.12.19 19:00 Bjorkloven Mora IK under 3:0 1:0,2:0,0:0
29.11.19 19:00 Mora IK Västerviks under 3:1 1:1,0:0,2:0
26.11.19 19:00 Tingsryds AIF Mora IK over 5:3 2:1,1:0,2:2
24.11.19 15:00 Almtuna IS Mora IK over 5:6 3:3,1:0,1:3
22.11.19 19:00 Timra IK Mora IK over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
20.11.19 19:00 AIK Stockholm Mora IK under 3:1 2:1,0:0,1:0
16.11.19 15:15 Mora IK Karlskoga BIK over 3:6 0:3,1:2,2:1
13.11.19 19:00 Mora IK Vita Hästen over 2:5 1:0,1:4,0:1
11.11.19 19:00 Kristianstads Mora IK under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:1
03.11.19 17:30 Vasteras Mora IK under 4:1 1:0,2:1,1:0
01.11.19 19:00 Mora IK Modo over 1:5 0:1,1:2,0:2
30.10.19 19:00 Karlskrona HK Mora IK over 4:2 2:0,1:1,1:1
27.10.19 15:00 Mora IK Sodertalje SK over 4:3 1:1,0:2,3:0
25.10.19 19:00 Mora IK Bjorkloven over 1:6 0:3,0:3,1:0
23.10.19 19:00 Västerviks Mora IK under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:2
19.10.19 18:00 Mora IK Timra IK under 1:2 0:1,1:0,0:1
16.10.19 19:00 Mora IK AIK Stockholm under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
12.10.19 15:15 Karlskoga BIK Mora IK under 4:1 2:1,1:0,1:0
09.10.19 19:00 Mora IK Tingsryds AIF under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.10.19 19:00 Vita Hästen Mora IK under 1:2 0:1,1:0,0:1
02.10.19 19:00 Mora IK Kristianstads under 3:2 1:0,1:0,1:2
29.09.19 15:00 Mora IK Almtuna IS under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
27.09.19 19:00 Mora IK Vasteras under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 19:00 Modo Mora IK over 7:1 2:1,3:0,2:0
22.09.19 17:30 Mora IK Karlskrona HK under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.19 19:00 Sodertalje SK Mora IK under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1

Tingsryds AIF


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 19:00 Tingsryds AIF Mora IK under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
15.02.20 18:00 Bjorkloven Tingsryds AIF over 5:2 2:1,1:1,2:0
12.02.20 19:00 Tingsryds AIF Västerviks over 5:1 2:1,1:0,2:0
10.02.20 19:00 AIK Stockholm Tingsryds AIF under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.02.20 19:00 Tingsryds AIF Karlskoga BIK under 2:3 0:2,0:1,2:0
31.01.20 19:00 Timra IK Tingsryds AIF under 3:2 1:1,1:1,1:0
29.01.20 19:00 Vita Hästen Tingsryds AIF under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
24.01.20 19:00 Tingsryds AIF Kristianstads over 5:7 0:2,2:4,3:1
22.01.20 19:00 Vasteras Tingsryds AIF under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:3
17.01.20 19:00 Tingsryds AIF Modo under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.01.20 19:00 Almtuna IS Tingsryds AIF under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
10.01.20 19:00 Karlskrona HK Tingsryds AIF over 4:3 0:1,1:1,3:1
08.01.20 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
04.01.20 18:00 Mora IK Tingsryds AIF under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
28.12.19 15:15 Bjorkloven Tingsryds AIF over 7:0 3:0,2:0,2:0
21.12.19 18:00 Västerviks Tingsryds AIF under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
18.12.19 19:00 Tingsryds AIF AIK Stockholm over 5:2 0:2,2:0,3:0
13.12.19 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF under 2:0 1:0,1:0,0:0
11.12.19 19:00 Tingsryds AIF Timra IK under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
06.12.19 19:00 Tingsryds AIF Vita Hästen under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
04.12.19 19:00 Kristianstads Tingsryds AIF under 0:3 0:0,0:2,0:1
01.12.19 17:30 Tingsryds AIF Vasteras under 2:3 0:2,2:1,0:0
29.11.19 19:00 Modo Tingsryds AIF over 5:2 2:0,1:1,2:1
26.11.19 19:00 Tingsryds AIF Mora IK over 5:3 2:1,1:0,2:2
24.11.19 17:30 AIK Stockholm Tingsryds AIF under 1:4 0:1,0:2,1:1
22.11.19 19:00 Tingsryds AIF Almtuna IS under 3:2 0:1,2:0,1:1
20.11.19 19:00 Tingsryds AIF Karlskrona HK under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
15.11.19 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 4:1 2:1,1:0,1:0
13.11.19 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven under 0:4 0:0,0:2,0:2
11.11.19 19:00 Tingsryds AIF Västerviks under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
03.11.19 17:30 Tingsryds AIF Karlskoga BIK over 2:5 1:1,1:2,0:2
01.11.19 19:00 Timra IK Tingsryds AIF under 3:2 3:0,0:1,0:1
30.10.19 19:00 Vita Hästen Tingsryds AIF under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
27.10.19 15:00 Tingsryds AIF Kristianstads under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
23.10.19 19:00 Tingsryds AIF Modo under 0:4 0:2,0:0,0:2
20.10.19 15:00 Vasteras Tingsryds AIF over 4:5 1:0,1:1,2:4
18.10.19 19:00 Almtuna IS Tingsryds AIF over 5:2 1:1,1:1,3:0
16.10.19 19:00 Karlskrona HK Tingsryds AIF under 0:4 0:2,0:0,0:2
11.10.19 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
09.10.19 19:00 Mora IK Tingsryds AIF under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.10.19 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven under 0:3 0:0,0:0,0:3
02.10.19 19:00 Västerviks Tingsryds AIF over 3:5 2:1,0:0,1:4
29.09.19 17:30 Tingsryds AIF AIK Stockholm under 3:1 0:1,2:0,1:0
27.09.19 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF over 5:3 0:0,3:0,2:3
25.09.19 19:00 Tingsryds AIF Timra IK under 2:3 0:0,2:3,0:0
22.09.19 15:00 Tingsryds AIF Vita Hästen over 6:4 1:0,2:2,3:2
20.09.19 19:00 Kristianstads Tingsryds AIF over 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1

Mora IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 19:00 Mora IK Karlskoga BIK porovnaj tímy
23.02.2020 15:00 AIK Stockholm Mora IK porovnaj tímy
28.02.2020 19:00 Timra IK Mora IK porovnaj tímy
04.03.2020 19:00 Mora IK Västerviks porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Bjorkloven Mora IK porovnaj tímy

Tingsryds AIF


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF porovnaj tímy
26.02.2020 19:00 Tingsryds AIF Karlskrona HK porovnaj tímy
28.02.2020 19:00 Tingsryds AIF Almtuna IS porovnaj tímy
04.03.2020 19:00 Modo Tingsryds AIF porovnaj tímy
06.03.2020 19:00 Tingsryds AIF Vasteras porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bjorkloven 47 28 5 2 5 84 162 78 111
2. Modo 47 32 0 4 7 66 181 115 100
3. Timra IK 47 19 7 4 6 47 152 105 96
4. Karlskoga BIK 47 23 3 5 8 46 178 132 89
5. Vasteras 47 15 5 7 8 7 136 129 77
6. Sodertalje SK 47 9 8 6 10 2 142 140 73
7. Vita Hästen 47 8 8 5 13 6 127 121 69
8. Mora IK 47 8 6 6 15 -34 115 149 60
9. Tingsryds AIF 47 1 10 5 16 -19 118 137 58
10. Västerviks 47 6 7 5 17 -31 107 138 58
11. Karlskrona HK 47 9 5 6 16 -33 109 142 58
12. Almtuna IS 47 6 5 8 15 -30 112 142 51
13. Kristianstads 47 7 5 4 22 -30 114 144 50
14. AIK Stockholm 47 8 1 8 21 -81 85 166 37
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bjorkloven 23 17 2 1 0 53 88 35 62
2. Modo 24 19 0 1 3 51 106 55 58
3. Karlskoga BIK 24 11 3 4 -1 45 111 66 52
4. Timra IK 23 10 4 1 3 34 83 49 51
5. Sodertalje SK 24 8 3 2 6 12 75 63 41
6. Vasteras 23 6 3 4 3 8 68 60 37
7. Vita Hästen 24 5 4 1 9 7 58 51 36
8. Mora IK 24 8 2 2 8 -7 61 68 36
9. Karlskrona HK 23 4 4 3 5 -4 61 65 35
10. Västerviks 24 3 4 2 9 -6 60 66 31
11. Tingsryds AIF 23 1 5 3 6 -6 61 67 31
12. Almtuna IS 24 2 4 5 4 -9 58 67 31
13. Kristianstads 23 4 3 1 11 -1 60 61 28
14. AIK Stockholm 23 5 0 4 10 -33 41 74 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bjorkloven 24 11 3 1 5 31 74 43 49
2. Timra IK 24 9 3 3 3 13 69 56 45
3. Modo 23 13 0 3 4 15 75 60 42
4. Vasteras 24 9 2 3 5 -1 68 69 40
5. Karlskoga BIK 23 12 0 1 9 1 67 66 37
6. Vita Hästen 23 3 4 4 4 -1 69 70 33
7. Sodertalje SK 23 1 5 4 4 -10 67 77 32
8. Tingsryds AIF 24 0 5 2 10 -13 57 70 27
9. Västerviks 23 3 3 3 8 -25 47 72 27
10. Mora IK 23 0 4 4 7 -27 54 81 24
11. Karlskrona HK 24 5 1 3 11 -29 48 77 23
12. Kristianstads 24 3 2 3 11 -29 54 83 22
13. Almtuna IS 23 4 1 3 11 -21 54 75 20
14. AIK Stockholm 24 3 1 4 11 -48 44 92 18