3241343-----------

Servette GE VS Rapperswill


Servette GE

Rapperswill

40****76607

Servette GE (T1) VS Rapperswill (T2)

Servette GE

Rapperswill

Zaujímavé

Servette GE

  • Servette GE už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Servette GE už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Servette GE už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Rapperswill

  • Mužsvo Rapperswill prehralo až 71% svojích zápasov (39 prehier z 55).
  • 33 z celkového počtu 55 zápasov tímu Rapperswill skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Rapperswill už 23 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 26 z 43 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2018/2019
22.02.2019 19:45 Rapperswill Servette GE over 2:4 1:1,0:2,1:1
11.01.2019 19:45 Servette GE Rapperswill under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
01.12.2018 19:45 Servette GE Rapperswill under 1:3 1:1,0:1,0:1
23.10.2018 19:45 Rapperswill Servette GE over 4:3 1:2,2:0,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2014/2015
24.02.2015 19:45 Rapperswill Servette GE under 3:0 2:0,0:0,1:0
10.02.2015 19:45 Servette GE Rapperswill over 5:2 3:2,1:0,1:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2013/2014
23.12.2013 19:45 Servette GE Rapperswill under 2:3 2:0,0:1,0:2
16.11.2013 19:45 Rapperswill Servette GE over 5:4pp 2:0,1:2,1:2,1:0
03.10.2013 19:45 Servette GE Rapperswill over 6:4 2:1,2:2,2:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2012/2013
22.02.2013 19:45 Servette GE Rapperswill under 4:0 1:0,2:0,1:0
06.01.2013 15:45 Rapperswill Servette GE under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.11.2012 19:45 Rapperswill Servette GE under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.10.2012 19:45 Servette GE Rapperswill over 8:1 2:1,3:0,3:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2011/2012
10.03.2012 19:45 Servette GE Rapperswill over 2:5 1:2,0:1,1:2
08.03.2012 19:45 Rapperswill Servette GE under 2:1 1:0,0:0,1:1
06.03.2012 19:45 Servette GE Rapperswill over 4:3 1:1,2:1,1:1
03.03.2012 19:45 Rapperswill Servette GE over 5:3 3:1,0:1,2:1
01.03.2012 19:45 Servette GE Rapperswill under 2:3 1:1,1:0,0:2
21.01.2012 19:45 Servette GE Rapperswill under 4:1 2:1,0:0,2:0
06.12.2011 19:45 Rapperswill Servette GE under 2:3 1:0,0:2,1:1
04.11.2011 19:45 Servette GE Rapperswill under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.09.2011 19:45 Rapperswill Servette GE under 3:0 1:0,0:0,2:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2010/2011
19.02.2011 19:45 Servette GE Rapperswill over 4:2 2:1,1:1,1:0
10.12.2010 19:45 Rapperswill Servette GE over 2:5 0:2,1:2,1:1
12.10.2010 19:45 Servette GE Rapperswill over 4:2 2:2,1:0,1:0
02.10.2010 19:45 Rapperswill Servette GE over 2:4 0:0,1:2,1:2
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2009/2010
31.01.2010 15:45 Rapperswill Servette GE over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
22.12.2009 19:45 Servette GE Rapperswill under 2:1 1:0,0:1,1:0
31.10.2009 19:45 Servette GE Rapperswill under 4:1 0:1,1:0,3:0
03.10.2009 19:45 Rapperswill Servette GE over 5:2 2:1,3:1,0:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2008/2009
31.01.2009 19:45 Rapperswill Servette GE over 3:5 0:4,2:0,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2007/2008
08.12.2007 19:45 Rapperswill Servette GE over 4:5ppsn 2:0,1:2,1:2,0:0,-:-
17.11.2007 19:45 Servette GE Rapperswill over 7:3 4:1,1:1,2:1
13.10.2007 19:45 Rapperswill Servette GE under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
15.09.2007 19:45 Rapperswill Servette GE over 5:1 1:1,3:0,1:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2006/2007
20.01.2007 19:45 Servette GE Rapperswill over 7:1 2:0,2:1,3:0
09.12.2006 19:45 Rapperswill Servette GE under 2:1 1:0,1:1,0:0
31.10.2006 19:45 Rapperswill Servette GE over 10:2 3:1,5:0,2:1
29.09.2006 19:45 Servette GE Rapperswill over 3:4ppsn 1:1,1:0,1:2,0:0,-:-
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2005/2006
27.01.2006 19:45 Rapperswill Servette GE over 3:4pp 1:3,0:0,2:0,0:1
20.12.2005 19:45 Servette GE Rapperswill over 3:4 1:1,0:3,2:0
15.11.2005 19:45 Rapperswill Servette GE over 6:2 2:0,4:0,0:2
30.09.2005 17:45 Servette GE Rapperswill over 6:0 3:0,3:0,0:0

Servette GE

20 - 7 - 16

Rapperswill

Servette GE


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.2019 20:00 Bern Servette GE over 4:3pp 0:0,2:3,1:0,1:0
16.03.2019 20:00 Servette GE Bern under 1:2 0:0,0:2,1:0
14.03.2019 20:00 Bern Servette GE under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
12.03.2019 20:00 Servette GE Bern under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
09.03.2019 20:00 Bern Servette GE under 0:2 0:2,0:0,0:0
04.03.2019 19:45 Servette GE SC Curych under 3:2 2:1,0:1,1:0
02.03.2019 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC under 4:1 1:1,1:0,2:0
01.03.2019 19:45 Fribourg Servette GE under 2:3 0:1,0:2,2:0
26.02.2019 19:45 Bern Servette GE over 4:3 1:1,1:0,2:2
22.02.2019 19:45 Rapperswill Servette GE over 2:4 1:1,0:2,1:1
17.02.2019 15:45 Lugano Servette GE over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,6:4
15.02.2019 19:45 Servette GE Davos over 2:5 0:2,0:0,2:3
12.02.2019 19:45 SC Curych Servette GE under 1:4 0:3,1:1,0:0
09.02.2019 19:45 Ambri Piota Servette GE under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
08.02.2019 19:45 Servette GE Langnau over 3:5 0:2,3:1,0:2
01.02.2019 19:45 Fribourg Servette GE over 5:3 0:2,2:0,3:1
29.01.2019 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC under 1:3 1:2,0:1,0:0
26.01.2019 19:45 Langnau Servette GE under 0:3 0:2,0:1,0:0
24.01.2019 19:45 Servette GE Ambri Piota under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
22.01.2019 19:45 Zug Servette GE over 5:2 1:1,4:0,0:1
15.01.2019 19:45 Servette GE Bern over 4:5pp 2:1,2:0,0:3,0:1
12.01.2019 19:45 Lausanne Servette GE over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,2:3
11.01.2019 19:45 Servette GE Rapperswill under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
06.01.2019 15:45 Davos Servette GE over 3:4 1:0,1:2,1:2
05.01.2019 19:45 Servette GE Lugano over 6:3 2:0,1:1,3:2
22.12.2018 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE over 5:3 1:1,0:2,4:0
21.12.2018 20:15 Servette GE Zug under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
18.12.2018 19:45 Servette GE Lausanne over 4:2 1:1,1:1,2:0
08.12.2018 19:45 SC Curych Servette GE under 0:2 0:1,0:1,0:0
07.12.2018 19:45 Lausanne Servette GE over 7:1 3:0,1:1,3:0
04.12.2018 19:45 Langnau Servette GE under 3:0 0:0,0:0,3:0
01.12.2018 19:45 Servette GE Rapperswill under 1:3 1:1,0:1,0:1
30.11.2018 19:45 Davos Servette GE over 2:4 0:0,2:2,0:2
24.11.2018 19:45 Fribourg Servette GE over 3:5 2:2,0:2,1:1
23.11.2018 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC over 6:1 1:0,2:1,3:0
20.11.2018 19:45 Servette GE Fribourg under 5:0 2:0,1:0,2:0
16.11.2018 19:45 Servette GE Zug under 0:4 0:1,0:0,0:3
15.11.2018 19:45 Lugano Servette GE over 5:2 2:1,1:0,2:1
13.11.2018 19:45 Bern Servette GE over 7:0 3:0,3:0,1:0
03.11.2018 19:45 Servette GE Ambri Piota over 6:4 1:2,1:1,4:1
30.10.2018 19:45 Servette GE Lausanne over 4:6 1:0,1:5,2:1
27.10.2018 19:45 Servette GE Langnau over 2:6 1:2,1:2,0:2
23.10.2018 19:45 Rapperswill Servette GE over 4:3 1:2,2:0,1:1
19.10.2018 19:45 Servette GE Davos under 4:1 1:0,1:0,2:1
13.10.2018 19:45 Servette GE Fribourg under 2:1 1:0,0:0,1:1
12.10.2018 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE over 5:1 1:0,1:0,3:1
09.10.2018 19:45 Servette GE Lausanne under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,3:3
06.10.2018 19:45 Servette GE Lugano under 3:0 2:0,0:0,1:0
05.10.2018 19:45 Zug Servette GE over 5:1 1:0,2:1,2:0
03.10.2018 19:45 Servette GE Bern under 3:1 1:0,0:1,2:0
29.09.2018 19:45 Ambri Piota Servette GE over 4:2 1:1,0:1,3:0
28.09.2018 19:45 Servette GE SC Curych under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.2018 19:45 Lausanne Servette GE over 4:2 2:2,0:0,2:0
22.09.2018 19:45 Servette GE Fribourg under 3:1 1:0,1:0,1:1
21.09.2018 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE under 3:0 1:0,2:0,0:0
ukáž viac

Rapperswill


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.03.2019 20:00 SC Curych Rapperswill under 1:4 0:2,0:0,1:2
19.03.2019 20:00 Rapperswill Fribourg over 2:4 2:1,0:1,0:2
16.03.2019 20:00 Fribourg Rapperswill under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.03.2019 20:00 Rapperswill SC Curych under 2:3 0:1,2:1,0:1
09.03.2019 20:00 Davos Rapperswill under 1:3 0:1,1:1,0:1
04.03.2019 19:45 Ambri Piota Rapperswill over 4:3 2:1,1:1,1:1
02.03.2019 19:45 SC Curych Rapperswill over 6:2 3:0,1:2,2:0
01.03.2019 19:45 Rapperswill Langnau over 5:2 2:1,2:0,1:1
26.02.2019 19:45 Rapperswill Davos under 1:3 1:0,0:1,0:2
23.02.2019 19:45 Lugano Rapperswill over 8:5 2:1,3:0,3:4
22.02.2019 19:45 Rapperswill Servette GE over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.02.2019 19:45 Rapperswill Lausanne under 1:2 0:1,0:0,1:1
15.02.2019 19:45 Bern Rapperswill under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.02.2019 15:45 Fribourg Rapperswill under 1:4 0:1,0:2,1:1
08.02.2019 19:45 Rapperswill Biel Bienne EHC over 2:6 0:2,1:2,1:2
01.02.2019 19:45 Rapperswill SC Curych under 4:1 1:1,1:0,2:0
29.01.2019 19:45 Rapperswill Zug under 1:4 0:0,0:3,1:1
26.01.2019 19:45 Biel Bienne EHC Rapperswill under 4:1 0:0,1:1,3:0
24.01.2019 19:45 Rapperswill Fribourg under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.01.2019 19:45 Langnau Rapperswill over 5:3 1:1,3:1,1:1
19.01.2019 19:45 Rapperswill Ambri Piota over 4:2 3:0,0:2,1:0
18.01.2019 19:45 Davos Rapperswill over 4:2 0:0,3:0,1:2
12.01.2019 19:45 Rapperswill Lugano under 2:3 1:0,1:1,0:2
11.01.2019 19:45 Servette GE Rapperswill under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
05.01.2019 19:45 Lausanne Rapperswill under 4:1 2:0,1:0,1:1
04.01.2019 19:45 Rapperswill Bern under 1:2 0:1,0:1,1:0
02.01.2019 15:45 SC Curych Rapperswill under 1:0 0:0,1:0,0:0
22.12.2018 19:45 Zug Rapperswill over 5:1 1:0,2:0,2:1
21.12.2018 19:45 Rapperswill Langnau over 0:6 0:0,0:3,0:3
08.12.2018 19:45 Bern Rapperswill under 2:1 0:1,1:0,1:0
07.12.2018 19:45 Rapperswill Bern under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.12.2018 19:45 Servette GE Rapperswill under 1:3 1:1,0:1,0:1
30.11.2018 19:45 Rapperswill Ambri Piota over 2:5 1:3,1:1,0:1
24.11.2018 19:45 Rapperswill Lugano over 6:3 2:1,1:1,3:1
23.11.2018 19:45 Langnau Rapperswill under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17.11.2018 19:45 Zug Rapperswill over 7:2 2:1,3:1,2:0
16.11.2018 19:45 Rapperswill Biel Bienne EHC over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
13.11.2018 19:45 Lausanne Rapperswill over 6:1 2:0,2:0,2:1
03.11.2018 19:45 Rapperswill Fribourg under 1:4 0:0,1:3,0:1
02.11.2018 19:45 Bern Rapperswill under 3:1 2:0,0:1,1:0
30.10.2018 19:45 Rapperswill Davos under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
29.10.2018 19:45 SC Curych Rapperswill over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.10.2018 19:45 Rapperswill SC Curych under 0:1 0:1,0:0,0:0
23.10.2018 19:45 Rapperswill Servette GE over 4:3 1:2,2:0,1:1
19.10.2018 19:45 Ambri Piota Rapperswill under 2:1 0:0,1:0,1:1
13.10.2018 19:45 Lugano Rapperswill over 6:0 1:0,4:0,1:0
12.10.2018 19:45 Rapperswill Langnau under 0:2 0:1,0:1,0:0
06.10.2018 19:45 Rapperswill Zug under 1:4 0:1,0:3,1:0
05.10.2018 19:45 Biel Bienne EHC Rapperswill under 2:0 0:0,1:0,1:0
02.10.2018 19:45 Rapperswill Lausanne under 2:1 0:1,0:0,2:0
29.09.2018 19:45 Fribourg Rapperswill under 3:2 2:2,1:0,0:0
28.09.2018 19:45 Rapperswill Bern over 1:5 0:2,0:1,1:2
25.09.2018 19:45 Davos Rapperswill under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.09.2018 19:45 Rapperswill SC Curych under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.09.2018 19:45 Langnau Rapperswill over 5:2 1:2,2:0,2:0
ukáž viac

Servette GE


nenájdený žiadny zápas

Rapperswill


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.03.2019 20:00 Rapperswill Davos porovnaj tímy
26.03.2019 20:00 Davos Rapperswill porovnaj tímy
28.03.2019 20:00 Rapperswill Davos porovnaj tímy
30.03.2019 20:00 Davos Rapperswill porovnaj tímy
02.04.2019 20:00 Rapperswill Davos porovnaj tímy
ukáž viac

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 50 28 3 2 12 44 143 99 101
2. Zug 50 29 1 5 9 44 159 115 97
3. Lausanne 50 23 2 3 17 15 141 126 82
4. Biel Bienne EHC 50 22 2 3 18 11 149 138 79
5. Ambri Piota 50 15 6 4 15 -2 138 140 79
6. Langnau 50 18 4 4 16 6 132 126 78
7. Lugano 50 22 2 2 20 19 160 141 78
8. Servette GE 50 17 4 4 17 -13 137 150 75

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SC Curych 54 14 7 5 16 -5 138 143 82
2. Fribourg 54 21 3 3 21 4 139 135 81
3. Davos 54 11 4 1 33 -48 133 181 54
4. Rapperswill 54 10 1 3 36 -75 102 177 38
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 50 28 3 2 12 44 143 99 101
2. Zug 50 29 1 5 9 44 159 115 97
3. SC Curych 54 14 7 5 16 -5 138 143 82
4. Lausanne 50 23 2 3 17 15 141 126 82
5. Biel Bienne EHC 50 22 2 3 18 11 149 138 79
6. Fribourg 54 21 3 3 21 4 139 135 81
7. Ambri Piota 50 15 6 4 15 -2 138 140 79
8. Langnau 50 18 4 4 16 6 132 126 78
9. Lugano 50 22 2 2 20 19 160 141 78
10. Servette GE 50 17 4 4 17 -13 137 150 75
11. Davos 54 11 4 1 33 -48 133 181 54
12. Rapperswill 54 10 1 3 36 -75 102 177 38

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 18 0 2 3 33 75 42 56
2. Zug 25 17 0 1 6 32 89 57 52
3. Lausanne 25 15 1 1 6 23 86 63 51
4. Biel Bienne EHC 25 11 2 1 8 17 76 59 44
5. Ambri Piota 25 10 3 1 7 9 69 60 46
6. Langnau 25 8 3 1 9 7 61 54 40
7. Lugano 25 14 2 0 7 37 97 60 52
8. Servette GE 25 10 3 2 5 15 78 63 47

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SC Curych 27 4 6 4 3 9 74 65 46
2. Fribourg 27 10 2 0 13 10 80 70 40
3. Davos 27 4 2 0 19 -30 64 94 22
4. Rapperswill 27 6 1 1 17 -25 55 80 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 18 0 2 3 33 75 42 56
2. Zug 25 17 0 1 6 32 89 57 52
3. Lugano 25 14 2 0 7 37 97 60 52
4. Lausanne 25 15 1 1 6 23 86 63 51
5. Servette GE 25 10 3 2 5 15 78 63 47
6. Ambri Piota 25 10 3 1 7 9 69 60 46
7. SC Curych 27 4 6 4 3 9 74 65 46
8. Biel Bienne EHC 25 11 2 1 8 17 76 59 44
9. Langnau 25 8 3 1 9 7 61 54 40
10. Fribourg 27 10 2 0 13 10 80 70 40
11. Rapperswill 27 6 1 1 17 -25 55 80 24
12. Davos 27 4 2 0 19 -30 64 94 22

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 10 3 0 9 11 68 57 45
2. Zug 25 12 1 4 3 12 70 58 45
3. Lausanne 25 8 1 2 11 -8 55 63 31
4. Biel Bienne EHC 25 11 0 2 10 -6 73 79 35
5. Ambri Piota 25 5 3 3 8 -11 69 80 33
6. Langnau 25 10 1 3 7 -1 71 72 38
7. Lugano 25 8 0 2 13 -18 63 81 26
8. Servette GE 25 7 1 2 12 -28 59 87 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SC Curych 27 10 1 1 13 -14 64 78 36
2. Fribourg 27 11 1 3 8 -6 59 65 41
3. Davos 27 7 2 1 14 -18 69 87 32
4. Rapperswill 27 4 0 2 19 -50 47 97 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 10 3 0 9 11 68 57 45
2. Zug 25 12 1 4 3 12 70 58 45
3. Fribourg 27 11 1 3 8 -6 59 65 41
4. Langnau 25 10 1 3 7 -1 71 72 38
5. SC Curych 27 10 1 1 13 -14 64 78 36
6. Biel Bienne EHC 25 11 0 2 10 -6 73 79 35
7. Ambri Piota 25 5 3 3 8 -11 69 80 33
8. Davos 27 7 2 1 14 -18 69 87 32
9. Lausanne 25 8 1 2 11 -8 55 63 31
10. Servette GE 25 7 1 2 12 -28 59 87 28
11. Lugano 25 8 0 2 13 -18 63 81 26
12. Rapperswill 27 4 0 2 19 -50 47 97 14