Langnau VS Biel Bienne EHC


Langnau

Biel Bienne EHC

Langnau (T1) VS Biel Bienne EHC (T2)

Langnau

Biel Bienne EHC

Zaujímavé

Langnau

  • Až 31 zápasov tímu Langnau skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 54%.
  • Langnau už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Langnau už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Langnau už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Biel Bienne EHC

  • Biel Bienne EHC už 5 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2018/2019
22.02.2019 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 4:3ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
11.01.2019 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 4:0 0:0,4:0,0:0
13.11.2018 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
02.10.2018 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:5 0:0,2:4,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2017/2018
23.01.2018 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.12.2017 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 1:4 0:3,0:0,1:1
25.11.2017 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
03.11.2017 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 2:1 0:0,2:0,0:1
29.09.2017 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 2:1 2:0,0:1,0:0
09.09.2017 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 6:3 3:2,0:1,3:0
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2016/2017
20.01.2017 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
29.11.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:5 1:0,0:2,2:3
11.11.2016 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 2:3 1:2,1:0,0:1
30.09.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 2:5 0:1,2:0,0:4
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2015/2016
31.03.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
28.03.2016 16:30 Biel Bienne EHC Langnau under 1:3 0:1,1:1,0:1
26.03.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 6:5 0:0,3:1,3:4
24.03.2016 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.03.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.03.2016 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 6:1 1:1,3:0,2:0
17.03.2016 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.03.2016 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 2:3 0:2,0:0,2:1
06.02.2016 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 4:1 1:0,2:0,1:1
23.12.2015 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
17.11.2015 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 7:0 1:0,5:0,1:0
09.10.2015 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 2:5 2:2,0:1,0:2
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2012/2013
23.02.2013 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 2:4 1:0,1:0,0:4
05.01.2013 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 5:4 1:2,0:1,4:1
20.11.2012 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
26.10.2012 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 6:1 3:0,2:0,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2011/2012
18.02.2012 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 1:5 0:0,1:4,0:1
02.01.2012 15:45 Langnau Biel Bienne EHC under 2:3 1:1,1:0,0:2
28.10.2011 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 1:2 1:2,0:0,0:0
23.09.2011 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 2:3 0:1,1:0,1:2
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2010/2011
08.01.2011 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 4:3 1:1,0:2,3:0
21.12.2010 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 2:4 2:0,0:3,0:1
12.10.2010 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 3:0 0:0,1:0,2:0
28.09.2010 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 0:3 0:1,0:1,0:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2009/2010
03.04.2010 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 1:4 0:1,1:0,0:3
01.04.2010 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 6:3 1:1,2:2,3:0
30.03.2010 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 4:2 1:0,3:1,0:1
27.03.2010 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 5:3 0:1,4:0,1:2
25.03.2010 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 2:5 1:1,0:2,1:2
16.01.2010 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.12.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.10.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 5:2 1:0,3:1,1:1
15.09.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 4:5ppsn 3:0,0:1,1:3,0:0,-:-
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2008/2009
12.03.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 5:1 2:1,3:0,0:0
10.03.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 4:3 1:2,2:0,1:1
07.03.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 5:0 3:0,1:0,1:0
05.03.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
03.03.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:4 3:0,0:4,0:0
28.02.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 4:1 2:0,1:1,1:0
26.02.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 5:1 0:1,2:0,3:0
14.02.2009 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 5:2 2:1,2:0,1:1
03.01.2009 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 3:0 1:0,1:0,1:0

Langnau

22 - 9 - 25

Biel Bienne EHC

Langnau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.03.19 20:00 Lausanne Langnau over 8:1 2:0,4:0,2:1
21.03.19 20:00 Langnau Lausanne over 4:2 2:0,1:1,1:1
19.03.19 20:00 Lausanne Langnau over 1:5 1:2,0:1,0:2
16.03.19 20:00 Langnau Lausanne under 1:2 0:0,0:2,1:0
14.03.19 20:00 Lausanne Langnau over 5:2 2:2,1:0,2:0
12.03.19 20:00 Langnau Lausanne under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.03.19 20:00 Lausanne Langnau over 1:5 1:2,0:1,0:2
04.03.19 19:45 Langnau Lausanne over 3:4 1:1,1:1,1:2
02.03.19 19:45 Langnau Bern over 4:2 0:0,1:1,3:1
01.03.19 19:45 Rapperswill Langnau over 5:2 2:1,2:0,1:1
26.02.19 19:45 SC Curych Langnau under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
23.02.19 19:45 Langnau Fribourg under 0:1 0:0,0:0,0:1
22.02.19 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
16.02.19 19:45 Langnau Ambri Piota under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.02.19 19:45 Zug Langnau over 4:2 1:0,2:1,1:1
09.02.19 19:45 Langnau Davos over 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
08.02.19 19:45 Servette GE Langnau over 3:5 0:2,3:1,0:2
01.02.19 19:45 Bern Langnau under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
29.01.19 19:45 Lugano Langnau over 2:4 0:1,0:0,2:3
27.01.19 15:45 Davos Langnau over 5:1 3:1,1:0,1:0
26.01.19 19:45 Langnau Servette GE under 0:3 0:2,0:1,0:0
22.01.19 19:45 Langnau Rapperswill over 5:3 1:1,3:1,1:1
19.01.19 19:45 SC Curych Langnau under 4:1 2:1,1:0,1:0
18.01.19 19:45 Langnau SC Curych under 1:0 1:0,0:0,0:0
15.01.19 19:45 Lausanne Langnau under 4:0 2:0,2:0,0:0
12.01.19 19:45 Fribourg Langnau under 1:3 0:1,0:1,1:1
11.01.19 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 4:0 0:0,4:0,0:0
05.01.19 19:45 Ambri Piota Langnau over 5:2 2:1,2:1,1:0
04.01.19 19:45 Langnau Zug under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.01.19 15:45 Langnau Bern under 1:4 0:0,0:0,1:4
22.12.18 19:45 Langnau Lugano under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.12.18 19:45 Rapperswill Langnau over 0:6 0:0,0:3,0:3
07.12.18 19:45 Langnau SC Curych over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
04.12.18 19:45 Langnau Servette GE under 3:0 0:0,0:0,3:0
01.12.18 19:45 Lausanne Langnau over 4:2 1:0,2:2,1:0
30.11.18 19:45 Langnau Zug under 1:2 0:1,1:1,0:0
24.11.18 19:45 Bern Langnau under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.11.18 19:45 Langnau Rapperswill under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17.11.18 19:45 Fribourg Langnau over 10:3 3:1,2:2,5:0
16.11.18 19:45 Langnau Lugano under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
13.11.18 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
03.11.18 19:45 Langnau Davos under 1:4 0:1,0:2,1:1
02.11.18 19:45 Ambri Piota Langnau over 2:4 0:0,2:1,0:3
30.10.18 19:45 Langnau SC Curych under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.18 19:45 Servette GE Langnau over 2:6 1:2,1:2,0:2
23.10.18 19:45 Langnau Lausanne over 4:3 1:1,1:1,2:1
19.10.18 19:45 Zug Langnau under 4:1 3:1,0:0,1:0
13.10.18 19:45 Langnau Bern under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.10.18 19:45 Rapperswill Langnau under 0:2 0:1,0:1,0:0
06.10.18 19:45 Langnau Fribourg under 0:2 0:0,0:0,0:2
05.10.18 19:45 Lugano Langnau under 1:4 0:0,0:3,1:1
02.10.18 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:5 0:0,2:4,1:1
29.09.18 19:45 Davos Langnau over 0:7 0:1,0:3,0:3
28.09.18 19:45 Langnau Ambri Piota under 0:2 0:0,0:1,0:1
25.09.18 19:45 SC Curych Langnau under 1:4 0:2,0:1,1:1
22.09.18 19:45 Bern Langnau under 3:0 2:0,0:0,1:0
21.09.18 19:45 Langnau Rapperswill over 5:2 1:2,2:0,2:0

Biel Bienne EHC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.04.19 20:00 Bern Biel Bienne EHC over 5:1 3:1,1:0,1:0
06.04.19 20:00 Biel Bienne EHC Bern under 0:1 0:1,0:0,0:0
04.04.19 20:00 Bern Biel Bienne EHC under 0:2 0:0,0:1,0:1
02.04.19 20:00 Biel Bienne EHC Bern over 2:5 0:1,1:1,1:3
30.03.19 20:00 Bern Biel Bienne EHC over 6:2 2:0,1:0,3:2
28.03.19 20:00 Biel Bienne EHC Bern under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
26.03.19 20:00 Bern Biel Bienne EHC over 2:4 0:2,2:1,0:1
19.03.19 20:00 Biel Bienne EHC Ambri Piota under 2:1 1:1,1:0,0:0
16.03.19 20:00 Ambri Piota Biel Bienne EHC under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.03.19 20:00 Biel Bienne EHC Ambri Piota over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.03.19 20:00 Ambri Piota Biel Bienne EHC under 2:3 0:0,1:1,1:2
09.03.19 20:00 Biel Bienne EHC Ambri Piota under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.03.19 19:45 Davos Biel Bienne EHC under 4:1 0:0,3:0,1:1
02.03.19 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC under 4:1 1:1,1:0,2:0
01.03.19 19:45 Biel Bienne EHC Lausanne over 4:2 1:1,2:1,1:0
26.02.19 19:45 Biel Bienne EHC Zug over 5:1 2:0,2:1,1:0
23.02.19 19:45 Ambri Piota Biel Bienne EHC under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.02.19 19:45 Biel Bienne EHC Langnau over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
16.02.19 19:45 Fribourg Biel Bienne EHC under 3:2 2:1,1:1,0:0
15.02.19 19:45 Biel Bienne EHC SC Curych over 2:4 1:1,0:1,1:2
09.02.19 19:45 Biel Bienne EHC Bern over 2:4 0:2,1:0,1:2
08.02.19 19:45 Rapperswill Biel Bienne EHC over 2:6 0:2,1:2,1:2
01.02.19 19:45 Lausanne Biel Bienne EHC over 5:2 1:2,2:0,2:0
29.01.19 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC under 1:3 1:2,0:1,0:0
26.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Rapperswill under 4:1 0:0,1:1,3:0
25.01.19 19:45 Bern Biel Bienne EHC under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Lugano over 3:5 0:2,1:1,2:2
19.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Davos over 4:2 2:1,1:1,1:0
18.01.19 19:45 Zug Biel Bienne EHC under 4:1 1:0,2:1,1:0
12.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Ambri Piota under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.01.19 19:45 Langnau Biel Bienne EHC under 4:0 0:0,4:0,0:0
05.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Fribourg under 1:3 1:0,0:2,0:1
04.01.19 19:45 SC Curych Biel Bienne EHC under 4:0 0:0,2:0,2:0
02.01.19 19:45 Biel Bienne EHC Lausanne under 3:2 0:0,2:1,1:1
23.12.18 15:45 Lugano Biel Bienne EHC over 6:5pp 2:1,1:3,2:1,1:0
22.12.18 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE over 5:3 1:1,0:2,4:0
08.12.18 19:45 Biel Bienne EHC Fribourg under 1:4 0:1,1:1,0:2
07.12.18 19:45 Fribourg Biel Bienne EHC under 0:4 0:3,0:1,0:0
01.12.18 19:45 Biel Bienne EHC SC Curych over 4:2 1:0,0:1,3:1
30.11.18 19:45 Lugano Biel Bienne EHC over 3:4 2:0,0:3,1:1
24.11.18 19:45 Biel Bienne EHC Zug under 2:3 0:0,2:1,0:2
23.11.18 19:45 Servette GE Biel Bienne EHC over 6:1 1:0,2:1,3:0
17.11.18 19:45 Biel Bienne EHC Davos over 2:7 2:1,0:2,0:4
16.11.18 19:45 Rapperswill Biel Bienne EHC over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
13.11.18 19:45 Biel Bienne EHC Langnau under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
03.11.18 19:45 Biel Bienne EHC Bern under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
30.10.18 19:45 Biel Bienne EHC Ambri Piota over 6:0 3:0,2:0,1:0
27.10.18 19:45 Lausanne Biel Bienne EHC over 4:2 0:0,2:1,2:1
26.10.18 19:45 Biel Bienne EHC Lausanne under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.10.18 19:45 SC Curych Biel Bienne EHC over 3:6 0:2,0:0,3:4
19.10.18 19:45 Biel Bienne EHC Lugano under 3:2 0:2,2:0,1:0
16.10.18 19:45 Fribourg Biel Bienne EHC under 3:0 1:0,0:0,2:0
13.10.18 19:45 Zug Biel Bienne EHC over 4:2 0:1,2:1,2:0
12.10.18 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE over 5:1 1:0,1:0,3:1
06.10.18 19:45 Davos Biel Bienne EHC over 3:7 1:3,0:0,2:4
05.10.18 19:45 Biel Bienne EHC Rapperswill under 2:0 0:0,1:0,1:0
02.10.18 19:45 Langnau Biel Bienne EHC over 3:5 0:0,2:4,1:1
29.09.18 19:45 Bern Biel Bienne EHC over 2:5 1:1,0:1,1:3
28.09.18 19:45 Biel Bienne EHC Fribourg under 2:3 2:0,0:2,0:1
25.09.18 19:45 Ambri Piota Biel Bienne EHC over 1:5 1:2,0:2,0:1
22.09.18 19:45 Lausanne Biel Bienne EHC under 1:4 1:0,0:1,0:3
21.09.18 19:45 Biel Bienne EHC Servette GE under 3:0 1:0,2:0,0:0

Langnau


nenájdený žiadny zápas

Biel Bienne EHC


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 50 28 3 2 12 44 143 99 101
2. Zug 50 29 1 5 9 44 159 115 97
3. Lausanne 50 23 2 3 17 15 141 126 82
4. Biel Bienne EHC 50 22 2 3 18 11 149 138 79
5. Ambri Piota 50 15 6 4 15 -2 138 140 79
6. Langnau 50 18 4 4 16 6 132 126 78
7. Lugano 50 22 2 2 20 19 160 141 78
8. Servette GE 50 17 4 4 17 -13 137 150 75

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 56 23 3 3 21 8 146 138 87
2. SC Curych 56 14 7 5 18 -11 141 152 82
3. Davos 56 11 4 1 35 -50 135 185 54
4. Rapperswill 56 12 1 3 36 -71 108 179 44
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 50 28 3 2 12 44 143 99 101
2. Zug 50 29 1 5 9 44 159 115 97
3. Fribourg 56 23 3 3 21 8 146 138 87
4. Lausanne 50 23 2 3 17 15 141 126 82
5. SC Curych 56 14 7 5 18 -11 141 152 82
6. Biel Bienne EHC 50 22 2 3 18 11 149 138 79
7. Ambri Piota 50 15 6 4 15 -2 138 140 79
8. Langnau 50 18 4 4 16 6 132 126 78
9. Lugano 50 22 2 2 20 19 160 141 78
10. Servette GE 50 17 4 4 17 -13 137 150 75
11. Davos 56 11 4 1 35 -50 135 185 54
12. Rapperswill 56 12 1 3 36 -71 108 179 44

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 18 0 2 3 33 75 42 56
2. Zug 25 17 0 1 6 32 89 57 52
3. Lausanne 25 15 1 1 6 23 86 63 51
4. Biel Bienne EHC 25 11 2 1 8 17 76 59 44
5. Ambri Piota 25 10 3 1 7 9 69 60 46
6. Langnau 25 8 3 1 9 7 61 54 40
7. Lugano 25 14 2 0 7 37 97 60 52
8. Servette GE 25 10 3 2 5 15 78 63 47

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 28 11 2 0 13 13 85 72 43
2. SC Curych 28 4 6 4 4 6 75 69 46
3. Davos 28 4 2 0 20 -31 65 96 22
4. Rapperswill 28 7 1 1 17 -24 57 81 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 18 0 2 3 33 75 42 56
2. Zug 25 17 0 1 6 32 89 57 52
3. Lugano 25 14 2 0 7 37 97 60 52
4. Lausanne 25 15 1 1 6 23 86 63 51
5. Servette GE 25 10 3 2 5 15 78 63 47
6. Ambri Piota 25 10 3 1 7 9 69 60 46
7. SC Curych 28 4 6 4 4 6 75 69 46
8. Biel Bienne EHC 25 11 2 1 8 17 76 59 44
9. Fribourg 28 11 2 0 13 13 85 72 43
10. Langnau 25 8 3 1 9 7 61 54 40
11. Rapperswill 28 7 1 1 17 -24 57 81 27
12. Davos 28 4 2 0 20 -31 65 96 22

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 10 3 0 9 11 68 57 45
2. Zug 25 12 1 4 3 12 70 58 45
3. Lausanne 25 8 1 2 11 -8 55 63 31
4. Biel Bienne EHC 25 11 0 2 10 -6 73 79 35
5. Ambri Piota 25 5 3 3 8 -11 69 80 33
6. Langnau 25 10 1 3 7 -1 71 72 38
7. Lugano 25 8 0 2 13 -18 63 81 26
8. Servette GE 25 7 1 2 12 -28 59 87 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 28 12 1 3 8 -5 61 66 44
2. SC Curych 28 10 1 1 14 -17 66 83 36
3. Davos 28 7 2 1 15 -19 70 89 32
4. Rapperswill 28 5 0 2 19 -47 51 98 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bern 25 10 3 0 9 11 68 57 45
2. Zug 25 12 1 4 3 12 70 58 45
3. Fribourg 28 12 1 3 8 -5 61 66 44
4. Langnau 25 10 1 3 7 -1 71 72 38
5. SC Curych 28 10 1 1 14 -17 66 83 36
6. Biel Bienne EHC 25 11 0 2 10 -6 73 79 35
7. Ambri Piota 25 5 3 3 8 -11 69 80 33
8. Davos 28 7 2 1 15 -19 70 89 32
9. Lausanne 25 8 1 2 11 -8 55 63 31
10. Servette GE 25 7 1 2 12 -28 59 87 28
11. Lugano 25 8 0 2 13 -18 63 81 26
12. Rapperswill 28 5 0 2 19 -47 51 98 17