Národná liga B - Švajčiarsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
15.02.2020 16:45 Chaux de Fonds - GCK Lions 5:4 2:1,3:2,0:1
16:45 Academy Zug EVZ - Ajoie 1:5 1:0,0:4,0:1
16:45 Langenthal - Winterthur 2:3 0:1,1:1,1:1
16:45 Olten - Biasca 7:2 4:0,1:1,2:1
16:45 Thurgau - Kloten 2:1 0:0,0:0,2:1
16:45 Visp - Sierre 4:1 1:1,2:0,1:0
11.02.2020 19:45 Ajoie - Chaux de Fonds 5:1 1:0,4:1,0:0
19:45 GCK Lions - Langenthal 2:4 1:3,1:1,0:0
19:45 Kloten - Visp 2:3 1:1,0:2,1:0
19:45 Sierre - Academy Zug EVZ 3:2 0:0,2:1,0:1
19:45 Biasca - Thurgau 6:3 1:1,3:1,2:1
19:45 Winterthur - Olten 1:4 1:2,0:1,0:1
01.02.2020 19:45 Academy Zug EVZ - Winterthur 6:4 2:1,3:2,1:1
17:30 Langenthal - Kloten 1:8 0:2,1:6,0:0
17:30 Olten - GCK Lions 4:5 0:1,1:2,3:1
16:30 Chaux de Fonds - Sierre 4:2 2:2,1:0,1:0
31.01.2020 20:00 Thurgau - Ajoie 2:3 1:2,0:0,1:1
19:45 Visp - Biasca 3:2 0:1,2:1,0:0
29.01.2020 19:45 Olten - Kloten 2:3 1:1,0:1,1:0
28.01.2020 20:00 Langenthal - Chaux de Fonds 3:2 0:2,1:0,2:0
20:00 Biasca - Winterthur 1:7 0:1,1:2,0:4
20:00 Ajoie - Sierre 5:2 2:1,1:0,2:1
19:45 Academy Zug EVZ - Thurgau 1:3 0:0,0:1,1:2
19:45 Visp - GCK Lions 5:1 2:1,0:0,3:0
25.01.2020 19:45 Chaux de Fonds - Visp 3:2 1:2,1:0,1:0
19:45 Kloten - Biasca 9:1 2:1,2:0,5:0
18:00 Sierre - Langenthal 4:7 0:2,3:4,1:1
17:30 Thurgau - Olten 3:1 2:0,1:0,0:1
17:30 Winterthur - Ajoie 1:9 0:1,0:6,1:2
17:00 GCK Lions - Academy Zug EVZ 7:5 0:1,4:4,3:0
23.01.2020 19:45 Academy Zug EVZ - Langenthal 4:3 0:1,3:2,1:0
22.01.2020 19:45 Winterthur - Thurgau 0:4 0:0,0:2,0:2
21.01.2020 20:00 Biasca - Sierre 3:6 1:2,2:2,0:2
20:00 Langenthal - Olten 2:5 0:1,1:1,1:3
20:00 GCK Lions - Ajoie 3:5 2:1,1:2,0:2
19:45 Chaux de Fonds - Kloten 3:2 1:0,1:0,1:2
19:45 Visp - Academy Zug EVZ 5:1 1:0,2:0,2:1
18.01.2020 20:00 Ajoie - Langenthal 7:4 2:3,3:1,2:0
19:45 Academy Zug EVZ - Chaux de Fonds 4:3 0:1,2:0,2:2
19:45 Kloten - Winterthur 7:0 4:0,2:0,1:0
18:00 Sierre - Thurgau 3:2 1:0,0:1,1:1
17:30 Olten - Visp 4:1 2:1,1:0,1:0
16:00 Biasca - GCK Lions 3:4 2:1,0:2,1:0
15.01.2020 19:45 GCK Lions - Kloten 1:2 0:1,1:0,0:1
14.01.2020 20:00 Langenthal - Academy Zug EVZ 4:1 1:0,0:1,3:0
20:00 Sierre - Olten 0:6 0:3,0:2,0:1
20:00 Thurgau - Visp 1:2 0:0,1:0,0:1
20:00 Winterthur - Chaux de Fonds 1:5 1:2,0:1,0:2
20:00 Biasca - Ajoie 2:7 1:1,1:3,0:3
12.01.2020 17:45 Academy Zug EVZ - Olten 1:4 0:2,0:1,1:1
11.01.2020 19:45 Kloten - Ajoie 2:3 0:1,0:1,2:0
19:45 Chaux de Fonds - Biasca 2:5 2:1,0:2,0:2
17:45 Visp - Langenthal 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 Thurgau - GCK Lions 2:4 1:1,1:2,0:1
17:30 Winterthur - Sierre 3:4 1:2,0:1,2:1
08.01.2020 19:45 Sierre - Kloten 1:8 0:3,1:4,0:1
07.01.2020 20:00 Ajoie - Visp 0:2 0:0,0:1,0:1
20:00 GCK Lions - Winterthur 4:0 0:0,2:0,2:0
20:00 Langenthal - Thurgau 6:3 2:1,4:0,0:2
20:00 Biasca - Academy Zug EVZ 3:2 1:1,1:0,0:1
19:45 Olten - Chaux de Fonds 6:2 2:1,1:1,3:0
05.01.2020 17:45 Chaux de Fonds - Thurgau 1:2 1:1,0:0,0:0
17:45 Visp - Winterthur 6:2 1:0,3:0,2:2
17:30 Olten - Ajoie 5:1 1:0,2:0,2:1
16:00 Biasca - Langenthal 1:9 0:1,0:1,1:7
15:45 Kloten - Academy Zug EVZ 3:1 0:0,1:1,2:0
15:45 GCK Lions - Sierre 4:2 0:2,2:0,2:0
03.01.2020 20:00 Ajoie - Olten 3:4 1:0,0:3,2:0
20:00 Thurgau - Chaux de Fonds 3:6 2:1,0:1,1:4
20:00 Winterthur - Visp 1:6 0:1,0:3,1:2
02.01.2020 18:00 Sierre - GCK Lions 2:1 0:0,0:0,1:1
17:30 Langenthal - Biasca 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Academy Zug EVZ - Kloten 4:6 1:3,2:1,1:2
30.12.2019 20:00 GCK Lions - Visp 2:4 0:1,1:0,1:3
20:00 Winterthur - Biasca 4:2 2:0,0:1,2:1
29.12.2019 18:00 Sierre - Ajoie 0:4 0:0,0:3,0:1
17:45 Chaux de Fonds - Langenthal 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 Thurgau - Academy Zug EVZ 5:1 3:0,1:1,1:0
15:45 Kloten - Olten 3:2 2:0,0:1,0:1
27.12.2019 20:00 Ajoie - Winterthur 7:1 2:0,4:0,1:1
20:00 Langenthal - Sierre 5:2 4:0,0:0,1:2
20:00 Biasca - Kloten 2:3 0:0,2:1,0:1
19:45 Olten - Thurgau 5:3 1:0,1:3,3:0
17:45 Visp - Chaux de Fonds 1:5 1:0,0:3,0:2
16:00 Academy Zug EVZ - GCK Lions 3:4 1:1,0:1,2:2
23.12.2019 20:00 Ajoie - GCK Lions 5:1 0:0,3:1,2:0
20:00 Sierre - Biasca 4:1 2:0,1:1,1:0
20:00 Thurgau - Winterthur 3:2 0:1,1:0,1:1
19:45 Kloten - Chaux de Fonds 6:4 0:1,4:0,2:3
19:45 Olten - Langenthal 1:4 0:2,1:2,0:0
15:00 Academy Zug EVZ - Visp 0:3 0:1,0:1,0:1
21.12.2019 19:45 Chaux de Fonds - Academy Zug EVZ 2:3 0:1,1:1,1:1
17:45 Visp - Olten 1:5 0:3,1:1,0:1
17:30 Langenthal - Ajoie 1:5 1:0,0:3,0:2
17:30 Thurgau - Sierre 3:2 0:0,2:2,1:0
17:00 GCK Lions - Biasca 2:1 0:0,1:1,1:0
20.12.2019 20:00 Winterthur - Kloten 1:7 1:1,0:2,0:4
18.12.2019 19:45 Academy Zug EVZ - Langenthal 3:2 1:1,2:0,0:1
17.12.2019 20:00 Ajoie - Biasca 4:2 0:1,3:0,1:1
19:45 Kloten - GCK Lions 5:0 5:0,0:0,0:0
19:45 Olten - Sierre 7:1 3:0,1:0,3:1
19:45 Visp - Thurgau 1:2 0:2,1:0,0:0
19:45 Chaux de Fonds - Winterthur 5:2 1:2,2:0,2:0
10.12.2019 20:00 Ajoie - Academy Zug EVZ 5:1 1:0,3:1,1:0
07.12.2019 20:00 Ajoie - Kloten 1:3 0:1,0:0,1:2
18:00 Sierre - Winterthur 7:2 2:0,3:2,2:0
17:30 Langenthal - Visp 2:3 0:1,1:1,1:1
17:30 Olten - Academy Zug EVZ 10:5 3:2,4:1,3:2
17:00 GCK Lions - Thurgau 1:2 1:1,0:0,0:1
16:00 Biasca - Chaux de Fonds 1:8 0:3,0:5,1:0
04.12.2019 19:45 Chaux de Fonds - Olten 1:7 0:1,0:1,1:5
03.12.2019 20:00 Thurgau - Langenthal 3:0 1:0,1:0,1:0
20:00 Winterthur - GCK Lions 1:7 0:1,1:5,0:1
19:45 Visp - Ajoie 3:2 0:0,2:1,1:1
19:45 Academy Zug EVZ - Biasca 6:1 2:0,2:0,2:1
19:45 Kloten - Sierre 4:1 1:1,2:0,1:0
01.12.2019 18:30 Sierre - Visp 0:4 0:0,0:3,0:1
16:00 Biasca - Olten 1:4 0:1,1:2,0:1
16:00 Winterthur - Langenthal 1:4 0:1,1:2,0:1
15:45 GCK Lions - Chaux de Fonds 4:5 0:1,3:1,1:2
15:45 Kloten - Thurgau 5:1 1:1,1:0,3:0
30.11.2019 16:00 Academy Zug EVZ - Sierre 3:2 1:1,1:0,1:1
29.11.2019 20:00 Thurgau - Biasca 2:0 0:0,0:0,2:0
20:00 Langenthal - GCK Lions 1:4 0:1,0:2,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Ajoie 1:2 0:0,0:0,1:2
19:45 Olten - Winterthur 5:4 2:0,2:3,1:1
19:45 Visp - Kloten 0:5 0:0,0:3,0:2
27.11.2019 19:45 Biasca - Visp 6:2 1:0,3:1,2:1
23.11.2019 19:45 Kloten - Langenthal 2:3 0:1,1:1,1:1
18:00 Sierre - Chaux de Fonds 3:1 1:0,0:0,2:1
17:30 Winterthur - Academy Zug EVZ 2:3 0:2,2:1,0:0
17:00 GCK Lions - Olten 5:4 3:2,2:1,0:1
21.11.2019 20:00 Ajoie - Thurgau 2:3 0:1,2:1,0:1
20.11.2019 19:45 Langenthal - Olten 3:5 0:1,0:1,3:3
19.11.2019 20:00 GCK Lions - Kloten 0:1 0:0,0:0,0:1
20:00 Sierre - Ajoie 1:3 0:0,0:2,1:1
20:00 Thurgau - Academy Zug EVZ 2:1 2:0,0:0,0:1
20:00 Winterthur - Biasca 6:3 1:1,2:1,3:1
19:45 Chaux de Fonds - Visp 2:4 2:0,0:3,0:1
17.11.2019 17:45 Academy Zug EVZ - GCK Lions 1:5 1:1,0:3,0:1
17:45 Visp - Thurgau 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Ajoie - Winterthur 7:1 4:0,2:1,1:0
17:30 Olten - Sierre 4:1 0:0,3:0,1:1
16:00 Biasca - Langenthal 1:5 1:0,0:4,0:1
15:45 Kloten - Chaux de Fonds 3:2 1:1,1:1,0:0
15.11.2019 20:00 Thurgau - Olten 3:2 1:1,1:1,1:0
20:00 Winterthur - Visp 2:3 0:2,1:1,1:0
20:00 Langenthal - Ajoie 4:3 1:0,2:0,1:3
20:00 Sierre - Kloten 2:1 2:0,0:0,0:1
20:00 GCK Lions - Biasca 9:3 2:0,2:1,5:2
19:45 Chaux de Fonds - Academy Zug EVZ 6:1 2:0,1:1,3:0
13.11.2019 19:45 Olten - Visp 3:1 2:0,0:0,1:1
12.11.2019 20:00 Sierre - Academy Zug EVZ 8:2 3:0,2:2,3:0
20:00 Biasca - Kloten 0:3 0:1,0:0,0:2
20:00 Winterthur - Chaux de Fonds 3:5 0:1,2:0,1:4
20:00 Ajoie - Thurgau 1:0 1:0,0:0,0:0
20:00 Langenthal - GCK Lions 4:3 1:0,2:1,0:2
02.11.2019 20:00 Thurgau - GCK Lions 4:3 2:0,0:2,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Sierre 3:4 0:0,1:2,2:1
19:45 Kloten - Olten 2:7 1:2,0:3,1:2
19:00 Academy Zug EVZ - Winterthur 3:2 0:0,2:0,1:2
17:45 Visp - Langenthal 7:2 2:2,2:0,3:0
16:00 Biasca - Ajoie 3:2 1:0,2:0,0:2
31.10.2019 19:45 Visp - Academy Zug EVZ 5:0 2:0,1:0,2:0
19:45 Olten - Biasca 2:1 1:0,0:1,0:0
30.10.2019 19:45 Kloten - Winterthur 8:2 2:2,3:0,3:0
29.10.2019 20:00 Ajoie - Visp 4:3 1:0,1:0,1:3
20:00 GCK Lions - Chaux de Fonds 2:5 1:2,0:3,1:0
20:00 Sierre - Langenthal 4:2 0:1,2:0,2:1
20:00 Thurgau - Biasca 1:0 0:0,1:0,0:0
19:45 Academy Zug EVZ - Olten 1:4 0:2,1:0,0:2
27.10.2019 17:45 Visp - GCK Lions 4:1 2:0,1:0,1:1
17:30 Ajoie - Kloten 3:4 0:2,2:0,1:1
17:30 Langenthal - Thurgau 3:2 2:0,0:2,0:0
17:30 Olten - Chaux de Fonds 3:1 1:1,2:0,0:0
16:00 Biasca - Academy Zug EVZ 4:5 2:2,1:1,1:1
16:00 Winterthur - Sierre 5:1 2:0,2:1,1:0
25.10.2019 20:00 GCK Lions - Olten 2:3 0:0,1:2,1:0
20:00 Sierre - Visp 6:2 1:1,2:0,3:1
20:00 Thurgau - Winterthur 8:0 3:0,4:0,1:0
19:45 Kloten - Langenthal 5:1 2:1,2:0,1:0
19:45 Chaux de Fonds - Biasca 7:3 3:2,2:1,2:0
19:45 Academy Zug EVZ - Ajoie 1:4 0:1,0:1,1:2
23.10.2019 19:45 Ajoie - Chaux de Fonds 8:5 2:2,1:0,5:3
22.10.2019 20:00 Langenthal - Academy Zug EVZ 5:0 2:0,2:0,1:0
20:00 Thurgau - Sierre 3:1 0:0,3:1,0:0
20:00 Biasca - Olten 2:3 1:3,1:0,0:0
20:00 Winterthur - GCK Lions 3:1 1:0,1:1,1:0
19:45 Visp - Kloten 0:4 0:2,0:2,0:0
18.10.2019 20:00 GCK Lions - Ajoie 5:4 1:1,1:1,2:2
20:00 Sierre - Biasca 3:1 1:1,1:0,1:0
19:45 Chaux de Fonds - Langenthal 0:4 0:1,0:2,0:1
19:45 Kloten - Thurgau 4:3 0:1,3:2,1:0
19:45 Olten - Winterthur 6:3 3:0,2:2,1:1
17.10.2019 19:45 Academy Zug EVZ - Visp 1:3 0:2,0:1,1:0
16.10.2019 19:45 Langenthal - Winterthur 4:3 0:0,2:2,2:1
15.10.2019 20:00 GCK Lions - Sierre 4:3 1:1,2:1,1:1
19:45 Olten - Ajoie 4:7 0:2,1:3,3:2
19:45 Visp - Biasca 6:2 5:0,1:1,0:1
19:45 Kloten - Academy Zug EVZ 3:2 0:0,1:1,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Thurgau 0:1 0:0,0:1,0:0
12.10.2019 20:00 Ajoie - Olten 4:3 1:1,3:1,0:1
20:00 Thurgau - Chaux de Fonds 1:0 0:0,1:0,0:0
19:45 Academy Zug EVZ - Kloten 2:4 0:2,1:1,1:1
18:00 Sierre - GCK Lions 0:3 0:1,0:2,0:0
17:30 Winterthur - Langenthal 2:5 0:2,1:2,1:1
16:00 Biasca - Visp 3:7 1:2,0:1,2:4
09.10.2019 19:45 Ajoie - Sierre 6:2 2:1,1:0,3:1
08.10.2019 20:00 Biasca - Winterthur 3:4 1:1,1:2,1:1
19:45 Visp - Chaux de Fonds 4:2 3:0,1:1,0:1
19:45 Academy Zug EVZ - Thurgau 2:3 1:1,0:0,1:1
19:45 Kloten - GCK Lions 1:0 1:0,0:0,0:0
06.10.2019 18:00 Sierre - Olten 1:3 0:1,0:1,1:1
17:45 Chaux de Fonds - Kloten 5:4 0:2,2:1,3:1
17:30 Langenthal - Biasca 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Thurgau - Visp 0:7 0:2,0:3,0:2
16:00 Winterthur - Ajoie 1:7 0:2,0:3,1:2
15:45 GCK Lions - Academy Zug EVZ 2:4 1:0,1:1,0:3
04.10.2019 20:00 Ajoie - Langenthal 0:3 0:1,0:0,0:2
20:00 Biasca - GCK Lions 4:5 2:0,2:1,0:4
19:45 Academy Zug EVZ - Chaux de Fonds 4:5 2:0,1:3,1:1
19:45 Kloten - Sierre 7:0 0:0,4:0,3:0
19:45 Olten - Thurgau 6:2 1:2,2:0,3:0
19:45 Visp - Winterthur 9:2 3:0,5:0,1:2
02.10.2019 19:45 Academy Zug EVZ - Sierre 3:2 0:1,2:0,1:1
19:45 Thurgau - Ajoie 3:2 1:2,2:0,0:0
01.10.2019 20:00 GCK Lions - Langenthal 3:4 0:3,2:0,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Winterthur 3:1 0:0,2:1,1:0
19:45 Kloten - Biasca 3:2 0:1,2:0,0:1
19:45 Visp - Olten 5:2 0:0,1:0,4:2
28.09.2019 20:15 Winterthur - Academy Zug EVZ 3:6 0:1,1:4,2:1
18:00 Sierre - Chaux de Fonds 2:5 1:3,0:0,1:2
17:30 Langenthal - Visp 6:2 2:0,1:0,3:2
17:30 Olten - Kloten 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 GCK Lions - Thurgau 3:4 0:0,1:2,2:2
27.09.2019 20:00 Ajoie - Biasca 3:2 0:1,2:1,0:0
25.09.2019 19:45 Winterthur - Kloten 1:7 0:2,0:3,1:2
24.09.2019 20:00 Langenthal - Sierre 4:1 2:0,1:0,1:1
20:00 Biasca - Thurgau 2:4 0:1,2:2,0:1
19:45 Chaux de Fonds - GCK Lions 5:2 2:0,3:2,0:0
19:45 Olten - Academy Zug EVZ 1:0 0:0,1:0,0:0
19:45 Visp - Ajoie 2:3 1:1,0:1,1:0
21.09.2019 20:00 Thurgau - Langenthal 4:2 2:1,0:1,2:0
19:45 Chaux de Fonds - Olten 7:2 1:0,1:2,5:0
19:45 Kloten - Ajoie 4:6 1:1,2:3,1:2
18:00 Sierre - Winterthur 2:5 1:2,1:2,0:1
17:00 GCK Lions - Visp 3:2 1:0,0:1,2:1
19.09.2019 19:45 Academy Zug EVZ - Biasca 0:2 0:1,0:1,0:0
18.09.2019 19:45 Visp - Sierre 1:3 1:0,0:0,0:3
17.09.2019 20:00 Ajoie - Academy Zug EVZ 8:3 2:2,3:1,3:0
20:00 Langenthal - Kloten 1:3 0:1,1:0,0:2
20:00 Biasca - Chaux de Fonds 7:3 1:0,3:3,3:0
20:00 Winterthur - Thurgau 3:0 0:0,0:0,3:0
19:45 Olten - GCK Lions 7:1 4:0,1:1,2:0
14.09.2019 19:45 Chaux de Fonds - Ajoie 4:6 0:1,2:4,2:1
19:45 Kloten - Visp 1:3 1:0,0:0,0:3
18:00 Sierre - Thurgau 3:4 2:1,1:1,0:1
17:30 Olten - Langenthal 6:3 2:1,3:1,1:1
17:00 GCK Lions - Winterthur 7:4 1:1,4:2,2:1
13.09.2019 20:00 Ajoie - GCK Lions 4:2 1:0,1:0,2:2
20:00 Winterthur - Olten 2:1 0:0,1:1,1:0
20:00 Langenthal - Chaux de Fonds 4:0 3:0,0:0,1:0
20:00 Biasca - Sierre 4:7 2:1,1:5,1:1
20:00 Thurgau - Kloten 2:3 1:0,0:2,1:0