Winterthur VS Thurgau


Winterthur

Thurgau

Winterthur (T1) VS Thurgau (T2)

Winterthur

Thurgau

Zaujímavé

Winterthur

  • Mužsvo Winterthur prehralo až 73% svojích zápasov. 35 prehier z 48 odohraných zápasov.
  • Až 34 zápasov tímu Winterthur skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 71%.
  • Winterthur už 18 zápasov v rade neremízovali.

Thurgau

  • 33 z celkového počtu 49 zápasov tímu Thurgau skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Thurgau ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 65% vzájomných zápasov, čo je 11 výhier z 17 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 17 vzájomných zápasov, čo je 59%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
22.01.2020 19:45 Winterthur Thurgau under 0:4 0:0,0:2,0:2
23.12.2019 20:00 Thurgau Winterthur under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
25.10.2019 20:00 Thurgau Winterthur over 8:0 3:0,4:0,1:0
17.09.2019 20:00 Winterthur Thurgau under 3:0 0:0,0:0,3:0
Švajčiarsko / Národná liga B / 2018/2019
12.02.2019 20:00 Winterthur Thurgau under 1:3 1:1,0:2,0:0
09.01.2019 19:45 Thurgau Winterthur under 2:0 1:0,1:0,0:0
07.12.2018 20:00 Winterthur Thurgau under 1:2 0:0,0:0,1:2
16.11.2018 20:00 Winterthur Thurgau over 2:5 0:1,0:2,2:2
26.10.2018 20:00 Thurgau Winterthur over 5:1 0:1,2:0,3:0
15.09.2018 17:30 Thurgau Winterthur over 2:4 1:1,1:0,0:3
Švajčiarsko / Nationalliga B / 2017/2018
11.02.2018 17:00 Thurgau Winterthur over 5:2 0:0,2:1,3:1
21.01.2018 16:00 Winterthur Thurgau under 1:4 1:0,0:2,0:2
28.12.2017 20:00 Thurgau Winterthur under 1:4 1:1,0:1,0:2
03.12.2017 17:00 Thurgau Winterthur under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.11.2017 20:00 Thurgau Winterthur under 4:0 2:0,1:0,1:0
13.10.2017 20:00 Winterthur Thurgau over 3:4ppsn 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
23.09.2017 17:30 Winterthur Thurgau over 6:5pp 0:2,1:3,4:0,1:0

Winterthur

3 - 3 - 11

Thurgau

Winterthur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 17:00 Winterthur Sierre over 6:3 1:1,3:2,2:0
28.02.20 20:00 Sierre Winterthur over 5:1 0:0,3:0,2:1
23.02.20 17:30 Academy Zug EVZ Winterthur under 1:2 0:1,1:1,0:0
21.02.20 20:00 Winterthur Biasca over 2:6 1:2,0:1,1:3
15.02.20 16:45 Langenthal Winterthur under 2:3 0:1,1:1,1:1
11.02.20 19:45 Winterthur Olten under 1:4 1:2,0:1,0:1
01.02.20 19:45 Academy Zug EVZ Winterthur over 6:4 2:1,3:2,1:1
28.01.20 20:00 Biasca Winterthur over 1:7 0:1,1:2,0:4
25.01.20 17:30 Winterthur Ajoie over 1:9 0:1,0:6,1:2
22.01.20 19:45 Winterthur Thurgau under 0:4 0:0,0:2,0:2
18.01.20 19:45 Kloten Winterthur over 7:0 4:0,2:0,1:0
14.01.20 20:00 Winterthur Chaux de Fonds over 1:5 1:2,0:1,0:2
11.01.20 17:30 Winterthur Sierre over 3:4 1:2,0:1,2:1
07.01.20 20:00 GCK Lions Winterthur under 4:0 0:0,2:0,2:0
05.01.20 17:45 Visp Winterthur over 6:2 1:0,3:0,2:2
03.01.20 20:00 Winterthur Visp over 1:6 0:1,0:3,1:2
30.12.19 20:00 Winterthur Biasca over 4:2 2:0,0:1,2:1
27.12.19 20:00 Ajoie Winterthur over 7:1 2:0,4:0,1:1
23.12.19 20:00 Thurgau Winterthur under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
20.12.19 20:00 Winterthur Kloten over 1:7 1:1,0:2,0:4
17.12.19 19:45 Chaux de Fonds Winterthur over 5:2 1:2,2:0,2:0
07.12.19 18:00 Sierre Winterthur over 7:2 2:0,3:2,2:0
03.12.19 20:00 Winterthur GCK Lions over 1:7 0:1,1:5,0:1
01.12.19 16:00 Winterthur Langenthal under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.11.19 19:45 Olten Winterthur over 5:4 2:0,2:3,1:1
23.11.19 17:30 Winterthur Academy Zug EVZ under 2:3 0:2,2:1,0:0
19.11.19 20:00 Winterthur Biasca over 6:3 1:1,2:1,3:1
17.11.19 17:30 Ajoie Winterthur over 7:1 4:0,2:1,1:0
15.11.19 20:00 Winterthur Visp under 2:3 0:2,1:1,1:0
12.11.19 20:00 Winterthur Chaux de Fonds over 3:5 0:1,2:0,1:4
02.11.19 19:00 Academy Zug EVZ Winterthur under 3:2 0:0,2:0,1:2
30.10.19 19:45 Kloten Winterthur over 8:2 2:2,3:0,3:0
27.10.19 16:00 Winterthur Sierre over 5:1 2:0,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Thurgau Winterthur over 8:0 3:0,4:0,1:0
22.10.19 20:00 Winterthur GCK Lions under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.10.19 19:45 Olten Winterthur over 6:3 3:0,2:2,1:1
16.10.19 19:45 Langenthal Winterthur over 4:3 0:0,2:2,2:1
12.10.19 17:30 Winterthur Langenthal over 2:5 0:2,1:2,1:1
08.10.19 20:00 Biasca Winterthur over 3:4 1:1,1:2,1:1
06.10.19 16:00 Winterthur Ajoie over 1:7 0:2,0:3,1:2
04.10.19 19:45 Visp Winterthur over 9:2 3:0,5:0,1:2
01.10.19 19:45 Chaux de Fonds Winterthur under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.09.19 20:15 Winterthur Academy Zug EVZ over 3:6 0:1,1:4,2:1
25.09.19 19:45 Winterthur Kloten over 1:7 0:2,0:3,1:2
21.09.19 18:00 Sierre Winterthur over 2:5 1:2,1:2,0:1
17.09.19 20:00 Winterthur Thurgau under 3:0 0:0,0:0,3:0
14.09.19 17:00 GCK Lions Winterthur over 7:4 1:1,4:2,2:1
13.09.19 20:00 Winterthur Olten under 2:1 0:0,1:1,1:0

Thurgau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 19:45 Visp Thurgau under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
26.02.20 20:00 Thurgau Visp under 1:4 1:2,0:1,0:1
23.02.20 17:30 Visp Thurgau under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
21.02.20 20:00 Thurgau Visp under 2:1 0:0,1:0,1:1
19.02.20 19:45 Visp Thurgau under 4:1 2:0,1:0,1:1
15.02.20 16:45 Thurgau Kloten under 2:1 0:0,0:0,2:1
11.02.20 19:45 Biasca Thurgau over 6:3 1:1,3:1,2:1
31.01.20 20:00 Thurgau Ajoie under 2:3 1:2,0:0,1:1
28.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.01.20 17:30 Thurgau Olten under 3:1 2:0,1:0,0:1
22.01.20 19:45 Winterthur Thurgau under 0:4 0:0,0:2,0:2
18.01.20 18:00 Sierre Thurgau under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
14.01.20 20:00 Thurgau Visp under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
11.01.20 17:30 Thurgau GCK Lions over 2:4 1:1,1:2,0:1
07.01.20 20:00 Langenthal Thurgau over 6:3 2:1,4:0,0:2
05.01.20 17:45 Chaux de Fonds Thurgau under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:2
03.01.20 20:00 Thurgau Chaux de Fonds over 3:6 2:1,0:1,1:4
29.12.19 17:30 Thurgau Academy Zug EVZ over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.12.19 19:45 Olten Thurgau over 5:3 1:0,1:3,3:0
23.12.19 20:00 Thurgau Winterthur under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
21.12.19 17:30 Thurgau Sierre under 3:2 0:0,2:2,1:0
17.12.19 19:45 Visp Thurgau under 1:2 0:2,1:0,0:0
07.12.19 17:00 GCK Lions Thurgau under 1:2 1:1,0:0,0:1
03.12.19 20:00 Thurgau Langenthal under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.12.19 15:45 Kloten Thurgau over 5:1 1:1,1:0,3:0
29.11.19 20:00 Thurgau Biasca under 2:0 0:0,0:0,2:0
21.11.19 20:00 Ajoie Thurgau under 2:3 0:1,2:1,0:1
19.11.19 20:00 Thurgau Academy Zug EVZ under 2:1 2:0,0:0,0:1
17.11.19 17:45 Visp Thurgau under 3:1 0:0,1:0,2:1
15.11.19 20:00 Thurgau Olten under 3:2 1:1,1:1,1:0
12.11.19 20:00 Ajoie Thurgau under 1:0 1:0,0:0,0:0
02.11.19 20:00 Thurgau GCK Lions over 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
29.10.19 20:00 Thurgau Biasca under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 17:30 Langenthal Thurgau under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
25.10.19 20:00 Thurgau Winterthur over 8:0 3:0,4:0,1:0
22.10.19 20:00 Thurgau Sierre under 3:1 0:0,3:1,0:0
18.10.19 19:45 Kloten Thurgau over 4:3 0:1,3:2,1:0
15.10.19 19:45 Chaux de Fonds Thurgau under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.10.19 20:00 Thurgau Chaux de Fonds under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
06.10.19 17:30 Thurgau Visp over 0:7 0:2,0:3,0:2
04.10.19 19:45 Olten Thurgau over 6:2 1:2,2:0,3:0
02.10.19 19:45 Thurgau Ajoie under 3:2 1:2,2:0,0:0
28.09.19 17:00 GCK Lions Thurgau over 3:4 0:0,1:2,2:2
24.09.19 20:00 Biasca Thurgau over 2:4 0:1,2:2,0:1
21.09.19 20:00 Thurgau Langenthal over 4:2 2:1,0:1,2:0
17.09.19 20:00 Winterthur Thurgau under 3:0 0:0,0:0,3:0
14.09.19 18:00 Sierre Thurgau over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,2:3
13.09.19 20:00 Thurgau Kloten under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1

Winterthur


nenájdený žiadny zápas

Thurgau


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
2. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
3. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
4. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59
9. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
10. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
11. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
12. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
2. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
3. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
4. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
5. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
2. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
3. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
4. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
2. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
3. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
4. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
5. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
9. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31
10. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
11. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
12. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
4. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
5. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
6. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
7. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
8. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
2. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
3. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
4. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
4. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
5. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
6. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
7. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28
8. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
9. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
10. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
11. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
12. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13