Sierre VS Olten


Sierre

Olten

Sierre (T1) VS Olten (T2)

Sierre

Olten

Zaujímavé

Sierre

  • 58% prehier (28 zápasov) z celkového počtu 48 tímu Sierre.
  • Až 26 zápasov tímu Sierre skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 54%.
  • Sierre už 5 zápasov v rade neremízovali.

Olten

  • 29 víťazstiev z celkového počtu 49 (59% výhier).

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 11 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 11 vzájomných zápasov, čo je 64%.

Pravdepodobnosť výsledku

14.00%
5.00%
81.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
14.01.2020 20:00 Sierre Olten over 0:6 0:3,0:2,0:1
17.12.2019 19:45 Olten Sierre over 7:1 3:0,1:0,3:1
17.11.2019 17:30 Olten Sierre under 4:1 0:0,3:0,1:1
06.10.2019 18:00 Sierre Olten under 1:3 0:1,0:1,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga B / 2005/2006
26.02.2006 18:00 Sierre Olten over 6:1 1:0,2:1,3:0
24.02.2006 20:00 Olten Sierre under 1:3 1:1,0:0,0:2
21.02.2006 20:00 Sierre Olten under 4:1 1:0,2:0,1:1
19.02.2006 17:30 Olten Sierre under 3:1 0:0,1:0,2:1
17.02.2006 20:00 Sierre Olten over 6:2 1:0,4:0,1:2
10.02.2006 20:00 Olten Sierre under 1:4 0:1,1:1,0:2
07.01.2006 18:00 Sierre Olten under 0:4 0:0,0:3,0:1

Sierre

5 - 0 - 6

Olten

Sierre


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 17:00 Winterthur Sierre over 6:3 1:1,3:2,2:0
28.02.20 20:00 Sierre Winterthur over 5:1 0:0,3:0,2:1
23.02.20 16:00 Biasca Sierre under 0:2 0:1,0:0,0:1
21.02.20 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 6:3 0:2,4:1,2:0
15.02.20 16:45 Visp Sierre under 4:1 1:1,2:0,1:0
11.02.20 19:45 Sierre Academy Zug EVZ under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,3:1
01.02.20 16:30 Chaux de Fonds Sierre over 4:2 2:2,1:0,1:0
28.01.20 20:00 Ajoie Sierre over 5:2 2:1,1:0,2:1
25.01.20 18:00 Sierre Langenthal over 4:7 0:2,3:4,1:1
21.01.20 20:00 Biasca Sierre over 3:6 1:2,2:2,0:2
18.01.20 18:00 Sierre Thurgau under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
14.01.20 20:00 Sierre Olten over 0:6 0:3,0:2,0:1
11.01.20 17:30 Winterthur Sierre over 3:4 1:2,0:1,2:1
08.01.20 19:45 Sierre Kloten over 1:8 0:3,1:4,0:1
05.01.20 15:45 GCK Lions Sierre over 4:2 0:2,2:0,2:0
02.01.20 18:00 Sierre GCK Lions under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
29.12.19 18:00 Sierre Ajoie under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.12.19 20:00 Langenthal Sierre over 5:2 4:0,0:0,1:2
23.12.19 20:00 Sierre Biasca under 4:1 2:0,1:1,1:0
21.12.19 17:30 Thurgau Sierre under 3:2 0:0,2:2,1:0
17.12.19 19:45 Olten Sierre over 7:1 3:0,1:0,3:1
07.12.19 18:00 Sierre Winterthur over 7:2 2:0,3:2,2:0
03.12.19 19:45 Kloten Sierre under 4:1 1:1,2:0,1:0
01.12.19 18:30 Sierre Visp under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.11.19 16:00 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds under 3:1 1:0,0:0,2:1
19.11.19 20:00 Sierre Ajoie under 1:3 0:0,0:2,1:1
17.11.19 17:30 Olten Sierre under 4:1 0:0,3:0,1:1
15.11.19 20:00 Sierre Kloten under 2:1 2:0,0:0,0:1
12.11.19 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 8:2 3:0,2:2,3:0
02.11.19 19:45 Chaux de Fonds Sierre over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
29.10.19 20:00 Sierre Langenthal over 4:2 0:1,2:0,2:1
27.10.19 16:00 Winterthur Sierre over 5:1 2:0,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Sierre Visp over 6:2 1:1,2:0,3:1
22.10.19 20:00 Thurgau Sierre under 3:1 0:0,3:1,0:0
18.10.19 20:00 Sierre Biasca under 3:1 1:1,1:0,1:0
15.10.19 20:00 GCK Lions Sierre over 4:3 1:1,2:1,1:1
12.10.19 18:00 Sierre GCK Lions under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.10.19 19:45 Ajoie Sierre over 6:2 2:1,1:0,3:1
06.10.19 18:00 Sierre Olten under 1:3 0:1,0:1,1:1
04.10.19 19:45 Kloten Sierre over 7:0 0:0,4:0,3:0
02.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.09.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds over 2:5 1:3,0:0,1:2
24.09.19 20:00 Langenthal Sierre under 4:1 2:0,1:0,1:1
21.09.19 18:00 Sierre Winterthur over 2:5 1:2,1:2,0:1
18.09.19 19:45 Visp Sierre under 1:3 1:0,0:0,0:3
14.09.19 18:00 Sierre Thurgau over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,2:3
13.09.19 20:00 Biasca Sierre over 4:7 2:1,1:5,1:1

Olten


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 19:45 Olten Langenthal under 1:4 0:0,0:2,1:2
26.02.20 19:45 Langenthal Olten under 4:1 2:1,1:0,1:0
23.02.20 17:30 Olten Langenthal over 7:0 2:0,4:0,1:0
21.02.20 19:45 Langenthal Olten over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
19.02.20 19:45 Olten Langenthal over 4:5pp 2:1,1:3,1:0,0:1
15.02.20 16:45 Olten Biasca over 7:2 4:0,1:1,2:1
11.02.20 19:45 Winterthur Olten under 1:4 1:2,0:1,0:1
01.02.20 17:30 Olten GCK Lions over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
29.01.20 19:45 Olten Kloten under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
25.01.20 17:30 Thurgau Olten under 3:1 2:0,1:0,0:1
21.01.20 20:00 Langenthal Olten over 2:5 0:1,1:1,1:3
18.01.20 17:30 Olten Visp under 4:1 2:1,1:0,1:0
14.01.20 20:00 Sierre Olten over 0:6 0:3,0:2,0:1
12.01.20 17:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,0:1,1:1
07.01.20 19:45 Olten Chaux de Fonds over 6:2 2:1,1:1,3:0
05.01.20 17:30 Olten Ajoie over 5:1 1:0,2:0,2:1
03.01.20 20:00 Ajoie Olten over 3:4pp 1:0,0:3,2:0,0:1
29.12.19 15:45 Kloten Olten under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
27.12.19 19:45 Olten Thurgau over 5:3 1:0,1:3,3:0
23.12.19 19:45 Olten Langenthal under 1:4 0:2,1:2,0:0
21.12.19 17:45 Visp Olten over 1:5 0:3,1:1,0:1
17.12.19 19:45 Olten Sierre over 7:1 3:0,1:0,3:1
07.12.19 17:30 Olten Academy Zug EVZ over 10:5 3:2,4:1,3:2
04.12.19 19:45 Chaux de Fonds Olten over 1:7 0:1,0:1,1:5
01.12.19 16:00 Biasca Olten under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.11.19 19:45 Olten Winterthur over 5:4 2:0,2:3,1:1
23.11.19 17:00 GCK Lions Olten over 5:4 3:2,2:1,0:1
20.11.19 19:45 Langenthal Olten over 3:5 0:1,0:1,3:3
17.11.19 17:30 Olten Sierre under 4:1 0:0,3:0,1:1
15.11.19 20:00 Thurgau Olten under 3:2 1:1,1:1,1:0
13.11.19 19:45 Olten Visp under 3:1 2:0,0:0,1:1
02.11.19 19:45 Kloten Olten over 2:7 1:2,0:3,1:2
31.10.19 19:45 Olten Biasca under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
29.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.10.19 17:30 Olten Chaux de Fonds under 3:1 1:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 GCK Lions Olten under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
22.10.19 20:00 Biasca Olten under 2:3 1:3,1:0,0:0
18.10.19 19:45 Olten Winterthur over 6:3 3:0,2:2,1:1
15.10.19 19:45 Olten Ajoie over 4:7 0:2,1:3,3:2
12.10.19 20:00 Ajoie Olten over 4:3 1:1,3:1,0:1
06.10.19 18:00 Sierre Olten under 1:3 0:1,0:1,1:1
04.10.19 19:45 Olten Thurgau over 6:2 1:2,2:0,3:0
01.10.19 19:45 Visp Olten over 5:2 0:0,1:0,4:2
28.09.19 17:30 Olten Kloten under 0:2 0:0,0:1,0:1
24.09.19 19:45 Olten Academy Zug EVZ under 1:0 0:0,1:0,0:0
21.09.19 19:45 Chaux de Fonds Olten over 7:2 1:0,1:2,5:0
17.09.19 19:45 Olten GCK Lions over 7:1 4:0,1:1,2:0
14.09.19 17:30 Olten Langenthal over 6:3 2:1,3:1,1:1
13.09.19 20:00 Winterthur Olten under 2:1 0:0,1:1,1:0

Sierre


nenájdený žiadny zápas

Olten


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
2. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
3. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
4. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59
9. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
10. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
11. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
12. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
2. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
3. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
4. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
5. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
2. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
3. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
4. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
2. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
3. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
4. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
5. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
9. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31
10. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
11. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
12. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
4. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
5. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
6. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
7. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
8. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
2. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
3. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
4. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
4. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
5. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
6. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
7. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28
8. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
9. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
10. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
11. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
12. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13