Ajoie VS Sierre


Ajoie

Sierre

Ajoie (T1) VS Sierre (T2)

Ajoie

Sierre

Zaujímavé

Ajoie

  • 65% (31 z 48) výhier mužstva Ajoie.
  • Až 31 zápasov tímu Ajoie skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 65%.
  • Ajoie už 12 zápasov v rade neremízovali.

Sierre

  • 59% prehier (27 zápasov) z celkového počtu 46 tímu Sierre.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 100%.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
28.01.2020 20:00 Ajoie Sierre over 5:2 2:1,1:0,2:1
29.12.2019 18:00 Sierre Ajoie under 0:4 0:0,0:3,0:1
19.11.2019 20:00 Sierre Ajoie under 1:3 0:0,0:2,1:1
09.10.2019 19:45 Ajoie Sierre over 6:2 2:1,1:0,3:1
Švajčiarsko / Nationalliga B / 2005/2006
24.01.2006 20:00 Sierre Ajoie over 6:6 2:2,4:2,0:2

Ajoie

4 - 0 - 0

Sierre

Ajoie


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 19:45 Chaux de Fonds Ajoie over 3:9 2:1,0:3,1:5
23.02.20 17:30 Ajoie Chaux de Fonds over 4:2 0:0,2:1,2:1
21.02.20 19:45 Chaux de Fonds Ajoie under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.02.20 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 6:2 2:0,2:2,2:0
15.02.20 16:45 Academy Zug EVZ Ajoie over 1:5 1:0,0:4,0:1
11.02.20 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 5:1 1:0,4:1,0:0
31.01.20 20:00 Thurgau Ajoie under 2:3 1:2,0:0,1:1
28.01.20 20:00 Ajoie Sierre over 5:2 2:1,1:0,2:1
25.01.20 17:30 Winterthur Ajoie over 1:9 0:1,0:6,1:2
21.01.20 20:00 GCK Lions Ajoie over 3:5 2:1,1:2,0:2
18.01.20 20:00 Ajoie Langenthal over 7:4 2:3,3:1,2:0
14.01.20 20:00 Biasca Ajoie over 2:7 1:1,1:3,0:3
11.01.20 19:45 Kloten Ajoie under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
07.01.20 20:00 Ajoie Visp under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.01.20 17:30 Olten Ajoie over 5:1 1:0,2:0,2:1
03.01.20 20:00 Ajoie Olten over 3:4pp 1:0,0:3,2:0,0:1
29.12.19 18:00 Sierre Ajoie under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.12.19 20:00 Ajoie Winterthur over 7:1 2:0,4:0,1:1
23.12.19 20:00 Ajoie GCK Lions over 5:1 0:0,3:1,2:0
21.12.19 17:30 Langenthal Ajoie over 1:5 1:0,0:3,0:2
17.12.19 20:00 Ajoie Biasca over 4:2 0:1,3:0,1:1
10.12.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 5:1 1:0,3:1,1:0
07.12.19 20:00 Ajoie Kloten under 1:3 0:1,0:0,1:2
03.12.19 19:45 Visp Ajoie under 3:2 0:0,2:1,1:1
29.11.19 19:45 Chaux de Fonds Ajoie under 1:2 0:0,0:0,1:2
21.11.19 20:00 Ajoie Thurgau under 2:3 0:1,2:1,0:1
19.11.19 20:00 Sierre Ajoie under 1:3 0:0,0:2,1:1
17.11.19 17:30 Ajoie Winterthur over 7:1 4:0,2:1,1:0
15.11.19 20:00 Langenthal Ajoie over 4:3 1:0,2:0,1:3
12.11.19 20:00 Ajoie Thurgau under 1:0 1:0,0:0,0:0
02.11.19 16:00 Biasca Ajoie under 3:2 1:0,2:0,0:2
29.10.19 20:00 Ajoie Visp over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
27.10.19 17:30 Ajoie Kloten over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,2:4
25.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Ajoie under 1:4 0:1,0:1,1:2
23.10.19 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 8:5 2:2,1:0,5:3
18.10.19 20:00 GCK Lions Ajoie over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
15.10.19 19:45 Olten Ajoie over 4:7 0:2,1:3,3:2
12.10.19 20:00 Ajoie Olten over 4:3 1:1,3:1,0:1
09.10.19 19:45 Ajoie Sierre over 6:2 2:1,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Winterthur Ajoie over 1:7 0:2,0:3,1:2
04.10.19 20:00 Ajoie Langenthal under 0:3 0:1,0:0,0:2
02.10.19 19:45 Thurgau Ajoie under 3:2 1:2,2:0,0:0
27.09.19 20:00 Ajoie Biasca under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
24.09.19 19:45 Visp Ajoie under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
21.09.19 19:45 Kloten Ajoie over 4:6 1:1,2:3,1:2
17.09.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 8:3 2:2,3:1,3:0
14.09.19 19:45 Chaux de Fonds Ajoie over 4:6 0:1,2:4,2:1
13.09.19 20:00 Ajoie GCK Lions over 4:2 1:0,1:0,2:2

Sierre


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 16:00 Biasca Sierre under 0:2 0:1,0:0,0:1
21.02.20 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 6:3 0:2,4:1,2:0
15.02.20 16:45 Visp Sierre under 4:1 1:1,2:0,1:0
11.02.20 19:45 Sierre Academy Zug EVZ under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,3:1
01.02.20 16:30 Chaux de Fonds Sierre over 4:2 2:2,1:0,1:0
28.01.20 20:00 Ajoie Sierre over 5:2 2:1,1:0,2:1
25.01.20 18:00 Sierre Langenthal over 4:7 0:2,3:4,1:1
21.01.20 20:00 Biasca Sierre over 3:6 1:2,2:2,0:2
18.01.20 18:00 Sierre Thurgau under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
14.01.20 20:00 Sierre Olten over 0:6 0:3,0:2,0:1
11.01.20 17:30 Winterthur Sierre over 3:4 1:2,0:1,2:1
08.01.20 19:45 Sierre Kloten over 1:8 0:3,1:4,0:1
05.01.20 15:45 GCK Lions Sierre over 4:2 0:2,2:0,2:0
02.01.20 18:00 Sierre GCK Lions under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
29.12.19 18:00 Sierre Ajoie under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.12.19 20:00 Langenthal Sierre over 5:2 4:0,0:0,1:2
23.12.19 20:00 Sierre Biasca under 4:1 2:0,1:1,1:0
21.12.19 17:30 Thurgau Sierre under 3:2 0:0,2:2,1:0
17.12.19 19:45 Olten Sierre over 7:1 3:0,1:0,3:1
07.12.19 18:00 Sierre Winterthur over 7:2 2:0,3:2,2:0
03.12.19 19:45 Kloten Sierre under 4:1 1:1,2:0,1:0
01.12.19 18:30 Sierre Visp under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.11.19 16:00 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds under 3:1 1:0,0:0,2:1
19.11.19 20:00 Sierre Ajoie under 1:3 0:0,0:2,1:1
17.11.19 17:30 Olten Sierre under 4:1 0:0,3:0,1:1
15.11.19 20:00 Sierre Kloten under 2:1 2:0,0:0,0:1
12.11.19 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 8:2 3:0,2:2,3:0
02.11.19 19:45 Chaux de Fonds Sierre over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
29.10.19 20:00 Sierre Langenthal over 4:2 0:1,2:0,2:1
27.10.19 16:00 Winterthur Sierre over 5:1 2:0,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Sierre Visp over 6:2 1:1,2:0,3:1
22.10.19 20:00 Thurgau Sierre under 3:1 0:0,3:1,0:0
18.10.19 20:00 Sierre Biasca under 3:1 1:1,1:0,1:0
15.10.19 20:00 GCK Lions Sierre over 4:3 1:1,2:1,1:1
12.10.19 18:00 Sierre GCK Lions under 0:3 0:1,0:2,0:0
09.10.19 19:45 Ajoie Sierre over 6:2 2:1,1:0,3:1
06.10.19 18:00 Sierre Olten under 1:3 0:1,0:1,1:1
04.10.19 19:45 Kloten Sierre over 7:0 0:0,4:0,3:0
02.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.09.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds over 2:5 1:3,0:0,1:2
24.09.19 20:00 Langenthal Sierre under 4:1 2:0,1:0,1:1
21.09.19 18:00 Sierre Winterthur over 2:5 1:2,1:2,0:1
18.09.19 19:45 Visp Sierre under 1:3 1:0,0:0,0:3
14.09.19 18:00 Sierre Thurgau over 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,2:3
13.09.19 20:00 Biasca Sierre over 4:7 2:1,1:5,1:1

Ajoie


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:45 Ajoie Chaux de Fonds porovnaj tímy

Sierre


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 20:00 Sierre Winterthur porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Winterthur Sierre porovnaj tímy
06.03.2020 20:00 Sierre Biasca porovnaj tímy
08.03.2020 17:30 Academy Zug EVZ Sierre porovnaj tímy

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 46 10 4 1 26 -44 117 161 51
2. Academy Zug EVZ 46 11 1 5 23 -71 107 178 43
3. Winterthur 46 11 0 1 33 -109 105 214 34
4. Biasca 46 6 1 7 24 -90 106 196 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59
9. Sierre 46 10 4 1 26 -44 117 161 51
10. Academy Zug EVZ 46 11 1 5 23 -71 107 178 43
11. Winterthur 46 11 0 1 33 -109 105 214 34
12. Biasca 46 6 1 7 24 -90 106 196 30

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
2. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
3. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
4. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
5. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 23 6 3 1 9 -7 65 72 34
2. Academy Zug EVZ 23 8 0 2 11 -21 55 76 26
3. Winterthur 23 6 0 0 17 -51 49 100 18
4. Biasca 23 3 1 3 12 -43 62 105 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
2. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
3. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
4. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
5. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. Sierre 23 6 3 1 9 -7 65 72 34
9. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31
10. Academy Zug EVZ 23 8 0 2 11 -21 55 76 26
11. Winterthur 23 6 0 0 17 -51 49 100 18
12. Biasca 23 3 1 3 12 -43 62 105 17

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
4. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
5. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
6. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
7. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
8. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 23 4 1 0 17 -37 52 89 17
2. Academy Zug EVZ 23 3 1 3 12 -50 52 102 17
3. Winterthur 23 5 0 1 16 -58 56 114 16
4. Biasca 23 3 0 4 12 -47 44 91 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
4. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
5. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
6. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
7. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28
8. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
9. Sierre 23 4 1 0 17 -37 52 89 17
10. Academy Zug EVZ 23 3 1 3 12 -50 52 102 17
11. Winterthur 23 5 0 1 16 -58 56 114 16
12. Biasca 23 3 0 4 12 -47 44 91 13