Zvolen U20 VS Slovensko 18


Zvolen U20

Slovensko 18

Zvolen U20 (T1) VS Slovensko 18 (T2)

Zvolen U20

Slovensko 18

Zaujímavé

Zvolen U20

  • Mužsvo Zvolen U20 prehralo až 67% svojích zápasov. 29 prehier z 43 odohraných zápasov.
  • Až 34 zápasov tímu Zvolen U20 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 43 zápasov, to je až 79%.
  • Zvolen U20 už 23 zápasov v rade nevyhrali.

Slovensko 18

  • Z celkového počtu 20 prehralo mužstvo Slovensko 18 až 55% svojích zápasov (11 prehraných zápasov).
  • Tím Slovensko 18 odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 20 zápasov.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 2 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. U20 League / 2019/2020
09.10.2019 15:00 Zvolen U20 Slovensko 18 over 5:3 -:-,-:-,-:-
04.09.2019 15:00 Slovensko 18 Zvolen U20 over 3:5 -:-,-:-,-:-

Zvolen U20

2 - 0 - 0

Slovensko 18

Zvolen U20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.20 16:00 Zvolen U20 Poprad U20 over 5:6pp 0:2,3:3,2:0,0:1
21.02.20 14:00 Poprad U20 Zvolen U20 under 4:0 1:0,1:0,2:0
20.02.20 17:00 Poprad U20 Zvolen U20 over 6:2 3:0,2:1,1:1
16.02.20 14:30 Košice U20 Zvolen U20 over 9:3 4:0,3:2,2:1
15.02.20 14:00 Košice U20 Zvolen U20 over 4:2 -:-,-:-,-:-
02.02.20 12:00 Zvolen U20 Nitra U20 over 1:6 0:1,1:1,0:4
01.02.20 14:00 Zvolen U20 Nitra U20 under 0:0 -:-,-:-,-:-
26.01.20 15:00 Trenčín U20 Zvolen U20 over 8:0 -:-,-:-,-:-
25.01.20 14:00 Trenčín U20 Zvolen U20 over 10:2 2:0,3:1,5:1
19.01.20 15:00 Banská Bystrica U20 Zvolen U20 over 4:3 3:1,1:2,0:0
18.01.20 15:00 Banská Bystrica U20 Zvolen U20 over 6:1 -:-,-:-,-:-
12.01.20 08:30 Zvolen U20 Poprad U20 over 3:5 -:-,-:-,-:-
11.01.20 14:00 Zvolen U20 Poprad U20 over 3:5 0:2,2:2,1:1
22.12.19 10:30 Zvolen U20 Trenčín U20 over 1:5 -:-,-:-,-:-
21.12.19 14:00 Zvolen U20 Trenčín U20 under 2:3 1:1,1:2,0:0
08.12.19 15:00 Nitra U20 Zvolen U20 over 5:2 -:-,-:-,-:-
07.12.19 15:00 Nitra U20 Zvolen U20 over 11:2 -:-,-:-,-:-
01.12.19 10:30 Zvolen U20 Košice U20 over 1:5 0:3,1:2,0:0
30.11.19 15:00 Zvolen U20 Košice U20 under 2:3 -:-,-:-,-:-
24.11.19 15:00 Poprad U20 Zvolen U20 under 3:1 -:-,-:-,-:-
23.11.19 15:00 Poprad U20 Zvolen U20 over 6:2 -:-,-:-,-:-
17.11.19 15:00 Zvolen U20 Banská Bystrica U20 over 2:4 -:-,-:-,-:-
16.11.19 15:00 Zvolen U20 Banská Bystrica U20 under 2:3pp -:-,-:-,-:-,-:-
03.11.19 12:30 Zvolen U20 Martin U20 under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.11.19 15:00 Zvolen U20 Žilina U20 over 8:1 -:-,-:-,-:-
27.10.19 10:30 Zvolen U20 Trenčín U20 over 3:5 1:1,0:1,2:3
26.10.19 14:00 Zvolen U20 Nitra U20 over 7:4 -:-,-:-,-:-
24.10.19 15:00 Banská Bystrica U20 Zvolen U20 over 3:4 -:-,-:-,-:-
23.10.19 17:00 Zvolen U20 Banská Bystrica U20 under 0:3 -:-,-:-,-:-
20.10.19 15:00 Košice U20 Zvolen U20 over 4:2 2:1,1:0,1:1
19.10.19 15:00 Poprad U20 Zvolen U20 over 11:0 -:-,-:-,-:-
09.10.19 15:00 Zvolen U20 Slovensko 18 over 5:3 -:-,-:-,-:-
06.10.19 10:30 Zvolen U20 Skalica U20 over 6:5 3:1,2:3,1:1
05.10.19 15:00 Zvolen U20 Slovan Bratislava U20 over 6:4 -:-,-:-,-:-
29.09.19 13:15 Trenčín U20 Zvolen U20 over 11:3 -:-,-:-,-:-
28.09.19 15:00 Nitra U20 Zvolen U20 over 5:2 -:-,-:-,-:-
26.09.19 14:00 Skalica U20 Zvolen U20 over 2:5 0:1,1:1,1:3
25.09.19 17:00 Slovan Bratislava U20 Zvolen U20 under 1:2 1:2,0:0,0:0
22.09.19 11:30 Martin U20 Zvolen U20 over 7:0 2:0,2:0,3:0
21.09.19 14:00 Žilina U20 Zvolen U20 over 7:5 -:-,-:-,-:-
14.09.19 14:00 Zvolen U20 Poprad U20 over 1:7 0:1,0:5,1:1
13.09.19 18:00 Zvolen U20 Košice U20 over 8:6 -:-,-:-,-:-
04.09.19 15:00 Slovensko 18 Zvolen U20 over 3:5 -:-,-:-,-:-

Slovensko 18


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.11.19 15:00 Slovensko 18 Skalica U20 over 7:3 -:-,-:-,-:-
30.10.19 15:00 Slovensko 18 Slovan Bratislava U20 over 4:3sn -:-,-:-,-:-,-:-,-:-
25.10.19 13:30 Slovensko 18 Košice U20 under 2:3 -:-,-:-,-:-
23.10.19 17:30 Slovensko 18 Poprad U20 over 2:5 -:-,-:-,-:-
18.10.19 15:00 Slovensko 18 Martin U20 under 1:2sn -:-,-:-,-:-,-:-,-:-
16.10.19 17:30 Slovensko 18 Žilina U20 over 6:0 -:-,-:-,-:-
11.10.19 15:00 Banská Bystrica U20 Slovensko 18 under 2:1pp -:-,-:-,-:-,-:-
09.10.19 15:00 Zvolen U20 Slovensko 18 over 5:3 -:-,-:-,-:-
04.10.19 15:00 Slovensko 18 Trenčín U20 under 1:2 -:-,-:-,-:-
02.10.19 15:00 Slovensko 18 Nitra U20 over 5:4 1:0,3:2,1:2
01.10.19 15:00 Nitra U20 Slovensko 18 over 6:5 -:-,-:-,-:-
28.09.19 15:00 Poprad U20 Slovensko 18 over 5:3 -:-,-:-,-:-
27.09.19 15:00 Košice U20 Slovensko 18 over 5:1 -:-,-:-,-:-
25.09.19 15:00 Trenčín U20 Slovensko 18 under 2:3pp -:-,-:-,-:-,-:-
18.09.19 18:30 Skalica U20 Slovensko 18 over 4:2 -:-,-:-,-:-
14.09.19 14:00 Žilina U20 Slovensko 18 under 2:3 -:-,-:-,-:-
13.09.19 14:00 Martin U20 Slovensko 18 over 5:4 0:0,2:1,3:3
11.09.19 17:00 Slovan Bratislava U20 Slovensko 18 under 1:3 -:-,-:-,-:-
05.09.19 15:00 Slovensko 18 Banská Bystrica U20 over 1:6 -:-,-:-,-:-
04.09.19 15:00 Slovensko 18 Zvolen U20 over 3:5 -:-,-:-,-:-

Zvolen U20


nenájdený žiadny zápas

Slovensko 18


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 20 3 2 2 9 -10 60 70 21

Second Stage - Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Trenčín U20 40 23 2 4 5 63 167 104 83
2. Poprad U20 40 18 4 4 6 53 170 117 78
3. Banská Bystrica U20 40 15 5 2 11 30 137 107 72
4. Nitra U20 40 21 1 3 10 31 149 118 72
5. Košice U20 40 15 4 4 9 35 157 122 69
6. Zvolen U20 40 11 0 1 26 -89 110 199 35

Second Stage - Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina U20 40 14 4 0 18 -27 108 135 62
2. Slovan Bratislava U20 40 10 5 4 12 33 154 121 59

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Michalovce U20 2 1 0 0 1 -4 9 13 3
2. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Trenčín U20 40 23 2 4 5 63 167 104 83
2. Poprad U20 40 18 4 4 6 53 170 117 78
3. Banská Bystrica U20 40 15 5 2 11 30 137 107 72
4. Nitra U20 40 21 1 3 10 31 149 118 72
5. Košice U20 40 15 4 4 9 35 157 122 69
6. Martin U20 42 20 1 3 14 0 119 119 68
7. Žilina U20 40 14 4 0 18 -27 108 135 62
8. Slovan Bratislava U20 40 10 5 4 12 33 154 121 59
9. Slovensko 18 20 3 2 2 9 -10 60 70 21
10. Skalica U20 42 10 3 0 26 -47 132 179 45
11. Zvolen U20 40 11 0 1 26 -89 110 199 35
12. Trnava U20 22 6 1 5 4 -14 52 66 28
13. Michalovce U20 2 1 0 0 1 -4 9 13 3
14. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 10 2 1 1 4 -1 32 33 12

Second Stage - Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Trenčín U20 20 15 0 1 3 49 97 48 46
2. Poprad U20 20 9 2 3 1 35 89 54 40
3. Banská Bystrica U20 20 6 4 1 4 24 78 54 39
4. Nitra U20 20 12 0 2 4 22 76 54 38
5. Košice U20 20 9 2 2 3 38 91 53 39
6. Zvolen U20 20 7 0 1 10 -15 64 79 23

Second Stage - Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina U20 20 7 2 0 9 -4 61 65 31
2. Slovan Bratislava U20 20 8 1 1 8 25 79 54 30

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Michalovce U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Trenčín U20 20 15 0 1 3 49 97 48 46
2. Poprad U20 20 9 2 3 1 35 89 54 40
3. Košice U20 20 9 2 2 3 38 91 53 39
4. Banská Bystrica U20 20 6 4 1 4 24 78 54 39
5. Nitra U20 20 12 0 2 4 22 76 54 38
6. Martin U20 20 12 0 0 8 14 64 50 36
7. Skalica U20 22 6 3 0 10 5 83 78 33
8. Žilina U20 20 7 2 0 9 -4 61 65 31
9. Slovan Bratislava U20 20 8 1 1 8 25 79 54 30
10. Zvolen U20 20 7 0 1 10 -15 64 79 23
11. Trnava U20 12 3 1 4 -1 4 35 31 18
12. Slovensko 18 10 2 1 1 4 -1 32 33 12
13. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Michalovce U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 10 1 1 1 5 -9 28 37 9

Second Stage - Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Trenčín U20 20 8 2 3 2 14 70 56 37
2. Poprad U20 20 9 2 1 5 18 81 63 38
3. Banská Bystrica U20 20 9 1 1 7 6 59 53 33
4. Nitra U20 20 9 1 1 6 9 73 64 34
5. Košice U20 20 6 2 2 6 -3 66 69 30
6. Zvolen U20 20 4 0 0 16 -74 46 120 12

Second Stage - Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina U20 20 7 2 0 9 -23 47 70 31
2. Slovan Bratislava U20 20 2 4 3 4 8 75 67 29

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Michalovce U20 2 1 0 0 1 -4 9 13 3
2. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poprad U20 20 9 2 1 5 18 81 63 38
2. Trenčín U20 20 8 2 3 2 14 70 56 37
3. Nitra U20 20 9 1 1 6 9 73 64 34
4. Banská Bystrica U20 20 9 1 1 7 6 59 53 33
5. Martin U20 22 8 1 3 6 -14 55 69 32
6. Žilina U20 20 7 2 0 9 -23 47 70 31
7. Košice U20 20 6 2 2 6 -3 66 69 30
8. Slovan Bratislava U20 20 2 4 3 4 8 75 67 29
9. Skalica U20 20 4 0 0 16 -52 49 101 12
10. Zvolen U20 20 4 0 0 16 -74 46 120 12
11. Trnava U20 10 3 0 1 5 -18 17 35 10
12. Slovensko 18 10 1 1 1 5 -9 28 37 9
13. Michalovce U20 2 1 0 0 1 -4 9 13 3
14. Dubnica nad Váhom U20 0 0 0 0 0 0 0 0 0