Topoľčany VS Dubnica


Topoľčany

Dubnica

Topoľčany (T1) VS Dubnica (T2)

Topoľčany

Dubnica

Zaujímavé

Topoľčany

  • Počet remíz tímu Topoľčany je až 12 z celkového počtu 45 zápasov, čo je až 27%.
  • Až 27 zápasov tímu Topoľčany skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 60%.
  • Topoľčany ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Dubnica

  • Dubnica už 5 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
12.02.2020 18:00 Dubnica Topolčany under 1:4 1:2,0:1,0:1
18.12.2019 18:00 Topolčany Dubnica under 1:2 1:1,0:0,0:1
15.11.2019 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
09.10.2019 18:00 Topolčany Dubnica under 3:1 1:0,1:1,1:0
11.09.2019 18:00 Dubnica Topolčany over 4:3 1:0,1:1,2:2
Slovensko / 1. liga / 2018/2019
22.01.2019 18:00 Topolčany Dubnica over 2:8 2:3,0:4,0:1
19.12.2018 18:00 Dubnica Topolčany over 5:3 1:0,3:2,1:1
16.11.2018 18:00 Topolčany Dubnica over 4:3 1:0,1:0,2:3
05.10.2018 18:00 Dubnica Topolčany over 2:4 0:0,1:3,1:1
Slovensko / 1. liga / 2017/2018
17.02.2018 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3 0:1,2:0,0:2
14.02.2018 18:00 Topolčany Dubnica under 3:2 1:0,1:0,1:2
13.02.2018 18:00 Topolčany Dubnica under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
02.02.2018 18:00 Topolčany Dubnica over 2:4 0:2,1:1,1:1
29.12.2017 18:00 Topolčany Dubnica under 4:1 2:1,2:0,0:0
01.12.2017 18:00 Topolčany Dubnica under 3:1 1:0,0:0,2:1
03.11.2017 18:00 Dubnica Topolčany over 3:4ppsn 3:0,0:3,0:0,0:0,1:2
04.10.2017 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
Slovensko / Baráž o Extraligu / 2005/2006
13.04.2005 19:50 Topolčany Dubnica over 1:7 -:-,-:-,-:-
11.04.2005 19:50 Dubnica Topolčany over 8:0 2:0,5:0,1:0
08.04.2005 17:00 Topolčany Dubnica under 0:3 -:-,-:-,-:-
07.04.2005 16:30 Topolčany Dubnica under 2:1 -:-,-:-,-:-
04.04.2005 16:40 Dubnica Topolčany over 2:4 0:2,1:0,1:2
03.04.2005 17:00 Dubnica Topolčany over 7:1 1:1,5:0,1:0

Topoľčany

10 - 4 - 9

Dubnica

Topoľčany


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 18:30 Bratislava HC Topolčany under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
14.02.20 17:00 Skalica Topolčany under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.02.20 18:00 Dubnica Topolčany under 1:4 1:2,0:1,0:1
07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
31.01.20 18:00 Topolčany Martin under 2:1 0:0,1:1,1:0
24.01.20 18:00 Topolčany Bratislava HC over 2:4 0:1,0:0,2:3
22.01.20 18:00 Topolčany Skalica over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,1:0
17.01.20 18:00 Žilina Topolčany under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 18:00 Topolčany Levice over 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
08.01.20 17:30 Trnava Topolčany over 6:7 4:1,1:4,1:2
03.01.20 18:00 Topolčany Skalica over 5:2 0:0,4:1,1:1
28.12.19 17:00 Topolčany Považská Bystrica under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
20.12.19 18:00 Martin Topolčany over 5:4 2:0,3:2,0:2
18.12.19 18:00 Topolčany Dubnica under 1:2 1:1,0:0,0:1
13.12.19 18:00 Topolčany Žilina under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
11.12.19 18:00 Levice Topolčany over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,0:1
09.12.19 18:30 Bratislava HC Topolčany under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.12.19 18:00 Topolčany Trnava over 7:6 1:2,2:4,4:0
04.12.19 17:00 Skalica Topolčany under 0:2 0:1,0:0,0:1
29.11.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 4:1 0:0,2:1,2:0
27.11.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany over 5:4sn 2:1,2:1,0:2,0:0,3:1
22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
20.11.19 18:00 Topolčany Martin under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15.11.19 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13.11.19 18:00 Žilina Topolčany over 3:5 0:2,1:1,2:2
01.11.19 18:00 Topolčany Levice under 3:1 0:0,2:0,1:1
30.10.19 17:30 Trnava Topolčany over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.19 18:00 Topolčany Skalica under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
23.10.19 18:30 Bratislava HC Topolčany over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:2
18.10.19 18:00 Topolčany Považská Bystrica under 3:2 1:0,2:1,0:1
16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
11.10.19 18:00 Topolčany Martin under 4:1 2:0,1:0,1:1
09.10.19 18:00 Topolčany Dubnica under 3:1 1:0,1:1,1:0
04.10.19 18:00 Topolčany Žilina under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Levice Topolčany under 2:3 0:1,2:2,0:0
29.09.19 17:00 Topolčany Trnava over 7:2 3:0,1:0,3:2
27.09.19 17:00 Skalica Topolčany under 2:3 0:1,1:0,1:2
25.09.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
20.09.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany under 2:3 0:1,2:1,0:1
18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.09.19 18:00 Martin Topolčany under 4:1 0:1,3:0,1:0
11.09.19 18:00 Dubnica Topolčany over 4:3 1:0,1:1,2:2
19.01.20 17:00 Topolčany Slovensko 18 over 4:2 1:0,0:1,3:1
24.11.19 17:30 Slovensko 18 Topolčany over 1:7 0:2,1:4,0:1

Dubnica


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.02.20 18:00 Dubnica Martin under 1:2 0:2,0:0,1:0
12.02.20 18:00 Dubnica Topolčany under 1:4 1:2,0:1,0:1
31.01.20 19:00 Bratislava HC Dubnica over 6:2 2:1,1:0,3:1
29.01.20 18:00 Dubnica Skalica under 2:3 0:2,1:1,1:0
24.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
22.01.20 18:00 Martin Dubnica over 4:2 0:0,1:2,3:0
17.01.20 18:00 Martin Dubnica under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
15.01.20 18:00 Dubnica Žilina over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,3:2
08.01.20 19:00 Levice Dubnica under 0:3 0:2,0:1,0:0
03.01.20 18:00 Dubnica Trnava under 4:1 1:1,1:0,2:0
30.12.19 17:00 Skalica Dubnica over 5:4pp 2:1,2:3,0:0,1:0
28.12.19 17:00 Bratislava HC Dubnica over 5:1 1:0,2:0,2:1
22.12.19 17:00 Považská Bystrica Dubnica under 3:2 2:0,0:1,1:1
20.12.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.12.19 18:00 Topolčany Dubnica under 1:2 1:1,0:0,0:1
13.12.19 18:00 Dubnica Martin under 1:3 0:2,1:0,0:1
11.12.19 18:00 Žilina Dubnica over 5:2 1:0,2:1,2:1
06.12.19 18:00 Dubnica Levice under 1:0 0:0,0:0,1:0
04.12.19 17:30 Trnava Dubnica over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
29.11.19 17:15 Skalica Dubnica over 5:2 1:1,2:1,2:0
27.11.19 18:00 Dubnica Bratislava HC over 1:12 0:3,0:3,1:6
22.11.19 18:00 Dubnica Považská Bystrica over 4:2 2:1,1:0,1:1
20.11.19 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica over 2:6 1:2,1:2,0:2
15.11.19 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13.11.19 18:00 Martin Dubnica over 4:3 2:0,1:3,1:0
01.11.19 18:00 Dubnica Žilina under 2:0 0:0,0:0,2:0
30.10.19 17:00 Levice Dubnica over 2:5 1:3,1:1,0:1
25.10.19 18:00 Dubnica Trnava over 5:4 2:1,2:2,1:1
23.10.19 18:00 Dubnica Skalica over 8:3 4:1,3:0,1:2
18.10.19 18:30 Bratislava HC Dubnica over 7:2 2:1,2:0,3:1
16.10.19 18:00 Považská Bystrica Dubnica under 3:2 2:1,1:1,0:0
11.10.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,0:2,3:0
09.10.19 18:00 Topolčany Dubnica under 3:1 1:0,1:1,1:0
04.10.19 18:00 Dubnica Martin over 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
02.10.19 18:00 Žilina Dubnica over 2:5 1:2,1:2,0:1
29.09.19 18:00 Dubnica Levice over 6:5pp 3:1,2:4,0:0,1:0
27.09.19 17:30 Trnava Dubnica over 4:2 1:2,1:0,2:0
25.09.19 18:00 Dubnica Skalica over 5:2 1:0,1:2,3:0
20.09.19 18:00 Dubnica Bratislava HC under 2:3 1:1,1:2,0:0
18.09.19 18:00 Dubnica Považská Bystrica under 3:2 1:1,0:1,2:0
13.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica over 3:5 0:3,3:1,0:1
11.09.19 18:00 Dubnica Topolčany over 4:3 1:0,1:1,2:2
17.12.19 18:00 Dubnica Slovensko 18 under 4:1 1:0,0:0,3:1
01.12.19 17:30 Slovensko 18 Dubnica under 2:1 0:1,2:0,0:0

Topoľčany


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany porovnaj tímy
26.02.2020 18:00 Martin Topolčany porovnaj tímy
28.02.2020 18:00 Topolčany Dubnica porovnaj tímy

Dubnica


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 17:00 Skalica Dubnica porovnaj tímy
26.02.2020 18:00 Dubnica Bratislava HC porovnaj tímy
28.02.2020 18:00 Topolčany Dubnica porovnaj tímy

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 45 34 1 5 -1 130 224 94 112
2. Martin 45 24 3 4 7 49 168 119 91
3. Topolčany 45 13 10 2 8 38 149 111 91
4. Dubnica 45 14 5 3 15 -4 134 138 70
5. Skalica 45 16 3 4 15 17 153 136 67
6. Spišská Nová Ves 45 16 3 3 17 0 148 148 66
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 47 20 3 3 15 25 157 132 78
2. Levice 47 15 3 3 20 -6 163 169 63
3. Považská Bystrica 47 8 3 4 25 -63 117 180 43
4. Trnava 47 9 0 4 30 -112 133 245 31
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 45 34 1 5 -1 130 224 94 112
2. Topolčany 45 13 10 2 8 38 149 111 91
3. Martin 45 24 3 4 7 49 168 119 91
4. Žilina 47 20 3 3 15 25 157 132 78
5. Dubnica 45 14 5 3 15 -4 134 138 70
6. Skalica 45 16 3 4 15 17 153 136 67
7. Spišská Nová Ves 45 16 3 3 17 0 148 148 66
8. Levice 47 15 3 3 20 -6 163 169 63
9. Považská Bystrica 47 8 3 4 25 -63 117 180 43
10. Trnava 47 9 0 4 30 -112 133 245 31
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 22 14 2 2 0 41 96 55 54
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Dubnica 23 10 3 1 5 9 73 64 46
5. Skalica 22 10 1 1 8 21 79 58 36
6. Spišská Nová Ves 22 8 3 2 4 22 92 70 41
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
2. Levice 24 9 1 2 9 2 81 79 34
3. Považská Bystrica 24 5 2 1 13 -22 63 85 26
4. Trnava 23 6 0 2 13 -45 67 112 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 22 14 2 2 0 41 96 55 54
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Dubnica 23 10 3 1 5 9 73 64 46
5. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
6. Spišská Nová Ves 22 8 3 2 4 22 92 70 41
7. Skalica 22 10 1 1 8 21 79 58 36
8. Levice 24 9 1 2 9 2 81 79 34
9. Považská Bystrica 24 5 2 1 13 -22 63 85 26
10. Trnava 23 6 0 2 13 -45 67 112 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 23 16 1 2 1 68 114 46 55
2. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
3. Topolčany 22 6 4 1 6 8 71 63 39
4. Dubnica 22 4 2 2 10 -13 61 74 24
5. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
6. Spišská Nová Ves 23 8 0 1 13 -22 56 78 25
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 23 8 2 2 7 9 73 64 36
2. Levice 23 6 2 1 11 -8 82 90 29
3. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
4. Trnava 24 3 0 2 17 -67 66 133 11
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 23 16 1 2 1 68 114 46 55
2. Topolčany 22 6 4 1 6 8 71 63 39
3. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
4. Žilina 23 8 2 2 7 9 73 64 36
5. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
6. Levice 23 6 2 1 11 -8 82 90 29
7. Spišská Nová Ves 23 8 0 1 13 -22 56 78 25
8. Dubnica 22 4 2 2 10 -13 61 74 24
9. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
10. Trnava 24 3 0 2 17 -67 66 133 11
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2