Spišská Nová Ves VS Žilina


Spišská Nová Ves

Žilina

Spišská Nová Ves (T1) VS Žilina (T2)

Spišská Nová Ves

Žilina

Zaujímavé

Spišská Nová Ves

  • Až 32 zápasov tímu Spišská Nová Ves skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 70%.
  • Spišská Nová Ves už 5 zápasov v rade neremízovali.

Žilina

  • Žilina ťahá aktuálne sériu 8 výhier v rade.
  • Žilina už 8 zápasov v rade neprehrali.
  • Žilina už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 63%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
18.12.2019 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
15.11.2019 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
09.10.2019 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
11.09.2019 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
Slovensko / Extraliga / 2009/2010
14.02.2010 17:00 Žilina Spišská Nová Ves under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
29.12.2009 17:00 Spišská Nová Ves Žilina under 3:1 1:0,2:1,0:0
01.11.2009 17:00 Žilina Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,3:1,0:0
25.09.2009 17:00 Spišská Nová Ves Žilina over 6:3 0:3,4:0,2:0

Spišská Nová Ves

5 - 1 - 2

Žilina

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 5:2 2:1,2:1,1:0
19.02.20 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
12.02.20 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,1:1,2:0
07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
24.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
22.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
17.01.20 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 5:2 2:0,2:1,1:1
08.01.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 6:1 2:0,3:0,1:1
06.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:1 3:1,0:0,2:0
03.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
30.12.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves over 3:4 1:1,1:2,1:1
22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
20.12.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
15.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 5:2 1:1,2:1,2:0
13.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
11.12.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 3:4 0:2,2:2,1:0
04.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
29.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:0
27.11.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
20.11.19 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica over 2:6 1:2,1:2,0:2
15.11.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.11.19 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 3:4 2:0,1:2,0:2
01.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:2 0:1,3:1,2:0
30.10.19 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 5:3 1:1,1:1,3:1
25.10.19 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
23.10.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves under 1:4 1:0,0:4,0:0
18.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 7:4 3:2,3:0,1:2
16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
11.10.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,0:2,3:0
09.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
04.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 2:6 1:1,0:4,1:1
02.10.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves over 3:6 0:3,1:1,2:2
29.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 2:6 1:2,0:2,1:2
27.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
25.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica over 3:5 0:3,3:1,0:1
11.09.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
31.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 5:2 1:1,3:1,1:0
26.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Slovensko 18 over 11:1 4:1,5:0,2:0
17.09.19 17:00 Slovensko 18 Spišská Nová Ves over 2:6 1:1,0:3,1:2

Žilina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:30 Trnava Žilina over 0:8 0:2,0:2,0:4
19.02.20 18:00 Považská Bystrica Žilina under 0:5 0:3,0:2,0:0
14.02.20 18:00 Žilina Levice over 5:4 4:2,1:1,0:1
12.02.20 18:00 Žilina Trnava over 8:1 2:1,4:0,2:0
07.02.20 18:00 Žilina Považská Bystrica over 5:2 3:1,1:1,1:0
02.02.20 17:00 Levice Žilina under 0:4 0:0,0:1,0:3
31.01.20 17:30 Trnava Žilina over 3:5 0:1,1:1,2:3
29.01.20 18:00 Považská Bystrica Žilina under 2:3 0:1,1:1,1:1
24.01.20 18:00 Žilina Levice under 1:2 0:1,1:1,0:0
22.01.20 18:00 Žilina Trnava over 7:2 0:0,6:2,1:0
17.01.20 18:00 Žilina Topolčany under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 18:00 Dubnica Žilina over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,3:2
08.01.20 18:00 Martin Žilina under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.01.20 18:00 Levice Žilina over 4:7 2:3,1:1,1:3
30.12.19 17:30 Trnava Žilina over 1:5 0:2,0:3,1:0
28.12.19 18:00 Žilina Skalica under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
22.12.19 18:00 Žilina Bratislava HC over 3:5 1:2,1:3,1:0
20.12.19 18:00 Žilina Považská Bystrica over 4:3 1:1,2:0,1:2
18.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
13.12.19 18:00 Topolčany Žilina under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
11.12.19 18:00 Žilina Dubnica over 5:2 1:0,2:1,2:1
06.12.19 18:00 Martin Žilina under 4:1 4:1,0:0,0:0
04.12.19 18:00 Žilina Levice over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.11.19 18:00 Žilina Trnava over 7:5 2:0,2:3,3:2
27.11.19 17:00 Skalica Žilina over 8:5 3:3,0:1,5:1
22.11.19 18:00 Žilina Bratislava HC over 0:8 0:4,0:2,0:2
20.11.19 18:00 Považská Bystrica Žilina under 2:1 1:0,0:0,1:1
15.11.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.11.19 18:00 Žilina Topolčany over 3:5 0:2,1:1,2:2
01.11.19 18:00 Dubnica Žilina under 2:0 0:0,0:0,2:0
30.10.19 17:00 Žilina Martin under 1:2 0:2,1:0,0:0
25.10.19 18:00 Žilina Levice under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.10.19 17:30 Trnava Žilina under 2:3 1:0,0:3,1:0
18.10.19 18:00 Žilina Skalica over 2:4 0:1,1:2,1:1
16.10.19 18:30 Bratislava HC Žilina under 3:2 1:2,0:0,2:0
09.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
04.10.19 18:00 Topolčany Žilina under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Žilina Dubnica over 2:5 1:2,1:2,0:1
29.09.19 18:00 Žilina Martin under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
27.09.19 18:00 Levice Žilina over 2:6 1:1,0:3,1:2
25.09.19 18:00 Žilina Trnava over 5:3 3:1,2:1,0:1
20.09.19 17:00 Skalica Žilina under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:30 Bratislava HC Žilina under 3:1 0:0,2:0,1:1
13.09.19 18:00 Považská Bystrica Žilina over 3:6 0:2,1:2,2:2
11.09.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
26.01.20 18:00 Žilina Slovensko 18 over 7:0 3:0,2:0,2:0
17.11.19 17:30 Slovensko 18 Žilina over 1:5 0:2,1:1,0:2
11.10.19 18:00 Žilina Považská Bystrica under 2:1 0:0,1:1,1:0

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2020 17:00 Skalica Spišská Nová Ves porovnaj tímy
28.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Martin porovnaj tímy

Žilina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2020 18:00 Levice Žilina porovnaj tímy
28.02.2020 18:00 Žilina Považská Bystrica porovnaj tímy

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 46 34 1 5 0 128 226 98 112
2. Martin 46 25 3 4 7 51 172 121 94
3. Topolčany 46 13 10 2 9 35 151 116 91
4. Skalica 46 17 3 4 15 20 158 138 70
5. Dubnica 46 14 5 3 16 -7 136 143 70
6. Spišská Nová Ves 46 17 3 3 17 3 153 150 69
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 48 21 3 3 15 33 165 132 81
2. Levice 48 15 3 3 21 -9 165 174 63
3. Považská Bystrica 48 9 3 4 25 -60 122 182 46
4. Trnava 48 9 0 4 31 -120 133 253 31
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 46 34 1 5 0 128 226 98 112
2. Martin 46 25 3 4 7 51 172 121 94
3. Topolčany 46 13 10 2 9 35 151 116 91
4. Žilina 48 21 3 3 15 33 165 132 81
5. Skalica 46 17 3 4 15 20 158 138 70
6. Dubnica 46 14 5 3 16 -7 136 143 70
7. Spišská Nová Ves 46 17 3 3 17 3 153 150 69
8. Levice 48 15 3 3 21 -9 165 174 63
9. Považská Bystrica 48 9 3 4 25 -60 122 182 46
10. Trnava 48 9 0 4 31 -120 133 253 31
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 23 15 2 2 0 43 100 57 57
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Skalica 23 11 1 1 8 24 84 60 39
5. Dubnica 23 10 3 1 5 9 73 64 46
6. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
2. Levice 24 9 1 2 9 2 81 79 34
3. Považská Bystrica 25 6 2 1 13 -19 68 87 29
4. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 23 15 2 2 0 43 100 57 57
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Dubnica 23 10 3 1 5 9 73 64 46
5. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
6. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
7. Skalica 23 11 1 1 8 24 84 60 39
8. Levice 24 9 1 2 9 2 81 79 34
9. Považská Bystrica 25 6 2 1 13 -19 68 87 29
10. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 24 16 1 2 2 66 116 50 55
2. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
3. Topolčany 23 6 4 1 7 5 73 68 39
4. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
5. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
6. Spišská Nová Ves 23 8 0 1 13 -22 56 78 25
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 9 2 2 7 17 81 64 39
2. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
3. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
4. Trnava 24 3 0 2 17 -67 66 133 11
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 24 16 1 2 2 66 116 50 55
2. Žilina 24 9 2 2 7 17 81 64 39
3. Topolčany 23 6 4 1 7 5 73 68 39
4. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
5. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
6. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
7. Spišská Nová Ves 23 8 0 1 13 -22 56 78 25
8. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
9. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
10. Trnava 24 3 0 2 17 -67 66 133 11
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2