Spišská Nová Ves VS Bratislava HC


Spišská Nová Ves

Bratislava HC

Spišská Nová Ves (T1) VS Bratislava HC (T2)

Spišská Nová Ves

Bratislava HC

Zaujímavé

Spišská Nová Ves

  • Až 33 zápasov tímu Spišská Nová Ves skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 70%.

Bratislava HC

  • 77% (36 z 47) výhier mužstva Bratislava HC.
  • Tím Bratislava HC odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 47 zápasov.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (5 z 15) skončilo remízou.
  • 73% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 15 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
14.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
22.01.2020 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
03.01.2020 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
04.12.2019 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
25.10.2019 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
27.09.2019 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
Slovensko / 1. liga / 2018/2019
06.01.2019 18:00 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 4:2 0:0,2:2,2:0
05.12.2018 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 2:1 0:0,0:1,2:0
26.10.2018 18:00 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 3:4ppsn 0:1,1:2,2:0,0:0,0:1
14.09.2018 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
Slovensko / 1. liga / 2017/2018
17.01.2018 17:00 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:6 1:1,0:2,3:3
14.12.2017 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 3:5 1:0,1:4,1:1
15.11.2017 17:00 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
18.10.2017 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.09.2017 17:00 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 7:1 2:0,4:1,1:0

Spišská Nová Ves

3 - 5 - 7

Bratislava HC

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
21.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 5:2 2:1,2:1,1:0
19.02.20 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
12.02.20 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,1:1,2:0
07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
24.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
22.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
17.01.20 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 5:2 2:0,2:1,1:1
08.01.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 6:1 2:0,3:0,1:1
06.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:1 3:1,0:0,2:0
03.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
30.12.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves over 3:4 1:1,1:2,1:1
22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
20.12.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
15.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 5:2 1:1,2:1,2:0
13.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
11.12.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 3:4 0:2,2:2,1:0
04.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
29.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:0
27.11.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
20.11.19 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica over 2:6 1:2,1:2,0:2
15.11.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.11.19 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 3:4 2:0,1:2,0:2
01.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:2 0:1,3:1,2:0
30.10.19 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 5:3 1:1,1:1,3:1
25.10.19 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
23.10.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves under 1:4 1:0,0:4,0:0
18.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 7:4 3:2,3:0,1:2
16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
11.10.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,0:2,3:0
09.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
04.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 2:6 1:1,0:4,1:1
02.10.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves over 3:6 0:3,1:1,2:2
29.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 2:6 1:2,0:2,1:2
27.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
25.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica over 3:5 0:3,3:1,0:1
11.09.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
31.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 5:2 1:1,3:1,1:0
26.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Slovensko 18 over 11:1 4:1,5:0,2:0
17.09.19 17:00 Slovensko 18 Spišská Nová Ves over 2:6 1:1,0:3,1:2

Bratislava HC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 18:00 Dubnica Bratislava HC over 4:5 2:1,1:2,1:2
21.02.20 18:00 Martin Bratislava HC over 4:2 1:0,1:1,2:1
19.02.20 18:30 Bratislava HC Topolčany under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
14.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
12.02.20 17:00 Skalica Bratislava HC over 2:5 1:2,0:3,1:0
31.01.20 19:00 Bratislava HC Dubnica over 6:2 2:1,1:0,3:1
28.01.20 18:30 Bratislava HC Martin over 5:2 2:0,1:1,2:1
24.01.20 18:00 Topolčany Bratislava HC over 2:4 0:1,0:0,2:3
22.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
15.01.20 18:00 Bratislava HC Martin under 3:1 1:0,1:0,1:1
12.01.20 18:00 Bratislava HC Skalica over 6:4 0:1,3:1,3:2
05.01.20 17:00 Považská Bystrica Bratislava HC under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
28.12.19 17:00 Bratislava HC Dubnica over 5:1 1:0,2:0,2:1
22.12.19 18:00 Žilina Bratislava HC over 3:5 1:2,1:3,1:0
18.12.19 17:30 Trnava Bratislava HC over 1:11 0:1,1:3,0:7
16.12.19 18:30 Bratislava HC Levice under 5:0 1:0,1:0,3:0
13.12.19 17:00 Skalica Bratislava HC under 0:3 0:2,0:0,0:1
11.12.19 18:00 Martin Bratislava HC over 4:3 3:1,0:0,1:2
09.12.19 18:30 Bratislava HC Topolčany under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.12.19 18:00 Považská Bystrica Bratislava HC over 2:5 0:1,1:1,1:3
04.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
29.11.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 4:1 0:0,2:1,2:0
27.11.19 18:00 Dubnica Bratislava HC over 1:12 0:3,0:3,1:6
22.11.19 18:00 Žilina Bratislava HC over 0:8 0:4,0:2,0:2
15.11.19 18:30 Bratislava HC Trnava over 3:4 0:3,2:0,1:1
13.11.19 18:30 Bratislava HC Skalica under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,1:2
04.11.19 18:30 Bratislava HC Levice over 12:3 3:1,4:1,5:1
01.11.19 18:00 Martin Bratislava HC over 1:7 0:3,1:3,0:1
30.10.19 18:00 Považská Bystrica Bratislava HC under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
23.10.19 18:30 Bratislava HC Topolčany over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:2
18.10.19 18:30 Bratislava HC Dubnica over 7:2 2:1,2:0,3:1
16.10.19 18:30 Bratislava HC Žilina under 3:2 1:2,0:0,2:0
11.10.19 18:00 Levice Bratislava HC under 1:4 0:0,1:3,0:1
09.10.19 18:30 Bratislava HC Trnava over 8:3 3:1,3:0,2:2
04.10.19 17:00 Skalica Bratislava HC under 3:2 1:0,1:0,1:2
02.10.19 18:30 Bratislava HC Martin over 5:3 2:0,2:1,1:2
29.09.19 17:00 Bratislava HC Považská Bystrica over 10:6 4:1,3:4,3:1
27.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
25.09.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
20.09.19 18:00 Dubnica Bratislava HC under 2:3 1:1,1:2,0:0
16.09.19 18:30 Bratislava HC Žilina under 3:1 0:0,2:0,1:1
13.09.19 18:00 Levice Bratislava HC over 3:9 2:2,0:3,1:4
11.09.19 17:30 Trnava Bratislava HC over 2:5 1:2,0:0,1:3
07.01.20 17:30 Bratislava HC Slovensko 18 under 3:2 2:0,1:2,0:0
21.11.19 12:15 Slovensko 18 Bratislava HC under 0:4 0:1,0:0,0:3

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Martin porovnaj tímy

Bratislava HC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 18:45 Bratislava HC Skalica porovnaj tímy

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 47 35 1 5 0 129 231 102 115
2. Martin 47 26 3 4 7 53 176 123 97
3. Topolčany 47 13 10 2 10 33 153 120 91
4. Skalica 47 16 4 4 15 21 162 141 72
5. Spišská Nová Ves 47 17 3 4 16 2 156 154 70
6. Dubnica 47 14 5 3 17 -8 140 148 70
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 49 22 3 3 15 39 172 133 84
2. Levice 49 15 3 3 22 -15 166 181 63
3. Považská Bystrica 49 9 3 5 24 -61 125 186 47
4. Trnava 49 8 1 4 31 -119 137 256 33
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 47 35 1 5 0 129 231 102 115
2. Martin 47 26 3 4 7 53 176 123 97
3. Topolčany 47 13 10 2 10 33 153 120 91
4. Žilina 49 22 3 3 15 39 172 133 84
5. Skalica 47 16 4 4 15 21 162 141 72
6. Dubnica 47 14 5 3 17 -8 140 148 70
7. Spišská Nová Ves 47 17 3 4 16 2 156 154 70
8. Levice 49 15 3 3 22 -15 166 181 63
9. Považská Bystrica 49 9 3 5 24 -61 125 186 47
10. Trnava 49 8 1 4 31 -119 137 256 33
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
5. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
6. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
2. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
3. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
4. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
2. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
5. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
6. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
7. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
8. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
9. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
10. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
5. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
6. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
2. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
3. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
4. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
5. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
6. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
7. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
8. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
9. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
10. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2