Považská Bystrica VS Levice


Považská Bystrica

Levice

Považská Bystrica (T1) VS Levice (T2)

Považská Bystrica

Levice

Zaujímavé

Považská Bystrica

  • 59% prehier (29 zápasov) z celkového počtu 49 tímu Považská Bystrica.

Levice

  • Z celkového počtu 49 prehralo mužstvo Levice až 51% svojích zápasov (25 prehraných zápasov).
  • Tím Levice odohral až 33 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 49 zápasov.
  • Levice už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Levice ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 56%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
21.02.2020 18:00 Považská Bystrica Levice over 5:2 1:1,1:0,3:1
12.02.2020 18:00 Levice Považská Bystrica over 3:4 0:1,2:0,1:3
31.01.2020 18:00 Považská Bystrica Levice over 3:5 1:1,0:1,2:3
22.01.2020 18:00 Levice Považská Bystrica under 4:0 2:0,0:0,2:0
18.12.2019 18:00 Považská Bystrica Levice over 4:3 1:1,2:1,1:1
15.11.2019 18:00 Levice Považská Bystrica over 6:3 4:1,1:0,1:2
09.10.2019 18:00 Považská Bystrica Levice over 6:3 2:0,2:2,2:1
11.09.2019 19:00 Levice Považská Bystrica under 3:0 1:0,2:0,0:0
Slovensko / 1. liga / 2005/2006
27.01.2006 17:00 Považská Bystrica Levice under 5:0 -:-,-:-,-:-

Považská Bystrica

5 - 0 - 4

Levice

Považská Bystrica


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 18:00 Považská Bystrica Trnava over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
19.02.20 18:00 Považská Bystrica Žilina under 0:5 0:3,0:2,0:0
14.02.20 17:30 Trnava Považská Bystrica under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
12.02.20 18:00 Levice Považská Bystrica over 3:4 0:1,2:0,1:3
07.02.20 18:00 Žilina Považská Bystrica over 5:2 3:1,1:1,1:0
02.02.20 17:00 Považská Bystrica Trnava over 5:3 1:1,3:0,1:2
31.01.20 18:00 Považská Bystrica Levice over 3:5 1:1,0:1,2:3
29.01.20 18:00 Považská Bystrica Žilina under 2:3 0:1,1:1,1:1
24.01.20 17:30 Trnava Považská Bystrica over 7:4 2:1,2:1,3:2
22.01.20 18:00 Levice Považská Bystrica under 4:0 2:0,0:0,2:0
17.01.20 18:00 Trnava Považská Bystrica under 3:1 2:0,1:1,0:0
05.01.20 17:00 Považská Bystrica Bratislava HC under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 18:00 Považská Bystrica Martin over 2:4 1:1,0:2,1:1
30.12.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves over 3:4 1:1,1:2,1:1
28.12.19 17:00 Topolčany Považská Bystrica under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
22.12.19 17:00 Považská Bystrica Dubnica under 3:2 2:0,0:1,1:1
20.12.19 18:00 Žilina Považská Bystrica over 4:3 1:1,2:0,1:2
18.12.19 18:00 Považská Bystrica Levice over 4:3 1:1,2:1,1:1
13.12.19 18:00 Považská Bystrica Trnava over 6:2 0:1,2:0,4:1
11.12.19 17:00 Skalica Považská Bystrica under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.12.19 18:00 Považská Bystrica Bratislava HC over 2:5 0:1,1:1,1:3
04.12.19 18:00 Martin Považská Bystrica over 11:2 3:0,6:1,2:1
29.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:0
27.11.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany over 5:4sn 2:1,2:1,0:2,0:0,3:1
22.11.19 18:00 Dubnica Považská Bystrica over 4:2 2:1,1:0,1:1
20.11.19 18:00 Považská Bystrica Žilina under 2:1 1:0,0:0,1:1
15.11.19 18:00 Levice Považská Bystrica over 6:3 4:1,1:0,1:2
13.11.19 17:30 Trnava Považská Bystrica under 2:3 0:0,1:2,1:1
01.11.19 18:00 Považská Bystrica Skalica over 3:4 0:0,1:4,2:0
30.10.19 18:00 Považská Bystrica Bratislava HC under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 18:00 Považská Bystrica Martin over 2:8 1:2,0:3,1:3
23.10.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves under 1:4 1:0,0:4,0:0
18.10.19 18:00 Topolčany Považská Bystrica under 3:2 1:0,2:1,0:1
16.10.19 18:00 Považská Bystrica Dubnica under 3:2 2:1,1:1,0:0
09.10.19 18:00 Považská Bystrica Levice over 6:3 2:0,2:2,2:1
04.10.19 18:00 Považská Bystrica Trnava under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
02.10.19 17:00 Skalica Považská Bystrica over 10:1 5:0,2:1,3:0
29.09.19 17:00 Bratislava HC Považská Bystrica over 10:6 4:1,3:4,3:1
27.09.19 18:00 Martin Považská Bystrica over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
25.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany under 2:3 0:1,2:1,0:1
18.09.19 18:00 Dubnica Považská Bystrica under 3:2 1:1,0:1,2:0
13.09.19 18:00 Považská Bystrica Žilina over 3:6 0:2,1:2,2:2
11.09.19 19:00 Levice Považská Bystrica under 3:0 1:0,2:0,0:0
21.02.20 18:00 Považská Bystrica Levice over 5:2 1:1,1:0,3:1
15.01.20 18:00 Považská Bystrica Skalica under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.01.20 18:00 Považská Bystrica Slovensko 18 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
11.10.19 18:00 Žilina Považská Bystrica under 2:1 0:0,1:1,1:0
08.10.19 17:30 Slovensko 18 Považská Bystrica over 2:5 0:1,2:3,0:1

Levice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 18:00 Levice Žilina over 1:7 1:2,0:2,0:3
19.02.20 18:00 Levice Trnava over 5:4pp 2:3,1:0,1:1,1:0
14.02.20 18:00 Žilina Levice over 5:4 4:2,1:1,0:1
12.02.20 18:00 Levice Považská Bystrica over 3:4 0:1,2:0,1:3
05.02.20 17:30 Trnava Levice over 3:7 2:2,1:2,0:3
02.02.20 17:00 Levice Žilina under 0:4 0:0,0:1,0:3
31.01.20 18:00 Považská Bystrica Levice over 3:5 1:1,0:1,2:3
29.01.20 18:00 Levice Trnava over 6:0 1:0,4:0,1:0
24.01.20 18:00 Žilina Levice under 1:2 0:1,1:1,0:0
22.01.20 18:00 Levice Považská Bystrica under 4:0 2:0,0:0,2:0
17.01.20 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 5:2 2:0,2:1,1:1
15.01.20 18:00 Topolčany Levice over 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
08.01.20 19:00 Levice Dubnica under 0:3 0:2,0:1,0:0
03.01.20 18:00 Levice Žilina over 4:7 2:3,1:1,1:3
30.12.19 18:00 Martin Levice under 3:2 2:0,1:1,0:1
28.12.19 18:00 Levice Trnava over 8:3 2:1,1:1,5:1
22.12.19 17:00 Skalica Levice under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.12.19 18:00 Považská Bystrica Levice over 4:3 1:1,2:1,1:1
16.12.19 18:30 Bratislava HC Levice under 5:0 1:0,1:0,3:0
13.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
11.12.19 18:00 Levice Topolčany over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,0:1
06.12.19 18:00 Dubnica Levice under 1:0 0:0,0:0,1:0
04.12.19 18:00 Žilina Levice over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.11.19 18:00 Levice Martin under 4:1 1:0,1:0,2:1
27.11.19 17:30 Trnava Levice over 2:10 0:4,1:3,1:3
22.11.19 18:00 Levice Skalica over 4:2 0:1,1:1,3:0
15.11.19 18:00 Levice Považská Bystrica over 6:3 4:1,1:0,1:2
13.11.19 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 3:4 2:0,1:2,0:2
04.11.19 18:30 Bratislava HC Levice over 12:3 3:1,4:1,5:1
01.11.19 18:00 Topolčany Levice under 3:1 0:0,2:0,1:1
30.10.19 17:00 Levice Dubnica over 2:5 1:3,1:1,0:1
25.10.19 18:00 Žilina Levice under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.10.19 18:00 Martin Levice over 11:3 5:1,1:1,5:1
18.10.19 18:00 Levice Trnava over 4:3 0:1,3:1,1:1
16.10.19 17:00 Skalica Levice over 2:5 1:1,1:2,0:2
11.10.19 18:00 Levice Bratislava HC under 1:4 0:0,1:3,0:1
09.10.19 18:00 Považská Bystrica Levice over 6:3 2:0,2:2,2:1
04.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 2:6 1:1,0:4,1:1
02.10.19 18:00 Levice Topolčany under 2:3 0:1,2:2,0:0
29.09.19 18:00 Dubnica Levice over 6:5pp 3:1,2:4,0:0,1:0
27.09.19 18:00 Levice Žilina over 2:6 1:1,0:3,1:2
25.09.19 18:00 Levice Martin under 1:4 0:0,0:3,1:1
20.09.19 17:30 Trnava Levice over 1:5 1:0,0:5,0:0
18.09.19 18:00 Levice Skalica under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
13.09.19 18:00 Levice Bratislava HC over 3:9 2:2,0:3,1:4
11.09.19 19:00 Levice Považská Bystrica under 3:0 1:0,2:0,0:0
21.02.20 18:00 Považská Bystrica Levice over 5:2 1:1,1:0,3:1
28.01.20 17:30 Levice Slovensko 18 over 6:1 1:1,2:0,3:0
24.09.19 17:00 Slovensko 18 Levice over 4:7 0:3,2:3,2:1

Považská Bystrica


nenájdený žiadny zápas

Levice


nenájdený žiadny zápas

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 47 35 1 5 0 129 231 102 115
2. Martin 47 26 3 4 7 53 176 123 97
3. Topolčany 47 13 10 2 10 33 153 120 91
4. Skalica 47 16 4 4 15 21 162 141 72
5. Spišská Nová Ves 47 17 3 4 16 2 156 154 70
6. Dubnica 47 14 5 3 17 -8 140 148 70
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 49 22 3 3 15 39 172 133 84
2. Levice 49 15 3 3 22 -15 166 181 63
3. Považská Bystrica 49 9 3 5 24 -61 125 186 47
4. Trnava 49 8 1 4 31 -119 137 256 33
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 47 35 1 5 0 129 231 102 115
2. Martin 47 26 3 4 7 53 176 123 97
3. Topolčany 47 13 10 2 10 33 153 120 91
4. Žilina 49 22 3 3 15 39 172 133 84
5. Skalica 47 16 4 4 15 21 162 141 72
6. Dubnica 47 14 5 3 17 -8 140 148 70
7. Spišská Nová Ves 47 17 3 4 16 2 156 154 70
8. Levice 49 15 3 3 22 -15 166 181 63
9. Považská Bystrica 49 9 3 5 24 -61 125 186 47
10. Trnava 49 8 1 4 31 -119 137 256 33
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
2. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
5. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
6. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
2. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
3. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
4. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
2. Bratislava HC 22 18 0 3 -2 62 110 48 57
3. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
4. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
5. Spišská Nová Ves 23 9 3 2 4 25 97 72 44
6. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
7. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
8. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
9. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
10. Trnava 24 6 0 2 14 -53 67 120 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
5. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
6. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
2. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
3. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
4. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
5. Skalica 23 6 2 3 7 -4 74 78 31
6. Levice 24 6 2 1 12 -11 84 95 29
7. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
8. Dubnica 23 4 2 2 11 -16 63 79 24
9. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
10. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2