Martin VS Slovensko 18


Martin

Slovensko 18

Martin (T1) VS Slovensko 18 (T2)

Martin

Slovensko 18

Zaujímavé

Martin

  • 32 víťazstiev z celkového počtu 52 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Martin. 62% úspešnosť výhier.
  • Martin už 4 zápasov v rade neprehrali.

Slovensko 18

  • Mužsvo Slovensko 18 prehralo až 90% svojích zápasov (18 prehier z 20).
  • Tím Slovensko 18 odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 20 zápasov.
  • Slovensko 18 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Slovensko 18 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Slovensko 18 už 9 zápasov v rade nevyhrali.
  • Slovensko 18 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
03.12.2019 18:00 Martin Slovensko 18 over 6:2 1:0,2:1,3:1
19.11.2019 17:30 Slovensko 18 Martin under 0:4 0:1,0:1,0:2

Martin

2 - 0 - 0

Slovensko 18

Martin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.03.20 18:00 Žilina Martin over 0:6 0:2,0:4,0:0
08.03.20 18:00 Žilina Martin over 3:4 2:1,0:2,1:1
05.03.20 18:00 Martin Žilina under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
04.03.20 18:00 Martin Žilina under 2:1 1:0,0:0,1:1
28.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Martin under 3:2 0:2,1:0,2:0
26.02.20 18:00 Martin Topolčany over 4:2 3:0,0:2,1:0
21.02.20 18:00 Martin Bratislava HC over 4:2 1:0,1:1,2:1
19.02.20 18:00 Martin Skalica over 5:2 2:1,1:1,2:0
14.02.20 18:00 Dubnica Martin under 1:2 0:2,0:0,1:0
12.02.20 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,1:1,2:0
31.01.20 18:00 Topolčany Martin under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.01.20 18:30 Bratislava HC Martin over 5:2 2:0,1:1,2:1
24.01.20 17:00 Skalica Martin under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.01.20 18:00 Martin Dubnica over 4:2 0:0,1:2,3:0
17.01.20 18:00 Martin Dubnica under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
15.01.20 18:00 Bratislava HC Martin under 3:1 1:0,1:0,1:1
08.01.20 18:00 Martin Žilina under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.01.20 18:00 Považská Bystrica Martin over 2:4 1:1,0:2,1:1
30.12.19 18:00 Martin Levice under 3:2 2:0,1:1,0:1
22.12.19 16:00 Martin Trnava over 6:3 3:1,2:1,1:1
20.12.19 18:00 Martin Topolčany over 5:4 2:0,3:2,0:2
18.12.19 17:00 Skalica Martin under 3:2 0:1,1:1,2:0
15.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 5:2 1:1,2:1,2:0
13.12.19 18:00 Dubnica Martin under 1:3 0:2,1:0,0:1
11.12.19 18:00 Martin Bratislava HC over 4:3 3:1,0:0,1:2
06.12.19 18:00 Martin Žilina under 4:1 4:1,0:0,0:0
04.12.19 18:00 Martin Považská Bystrica over 11:2 3:0,6:1,2:1
29.11.19 18:00 Levice Martin under 4:1 1:0,1:0,2:1
27.11.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.11.19 17:30 Trnava Martin over 2:7 1:2,0:4,1:1
20.11.19 18:00 Topolčany Martin under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15.11.19 18:00 Martin Skalica under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.11.19 18:00 Martin Dubnica over 4:3 2:0,1:3,1:0
01.11.19 18:00 Martin Bratislava HC over 1:7 0:3,1:3,0:1
30.10.19 17:00 Žilina Martin under 1:2 0:2,1:0,0:0
25.10.19 18:00 Považská Bystrica Martin over 2:8 1:2,0:3,1:3
23.10.19 18:00 Martin Levice over 11:3 5:1,1:1,5:1
18.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 7:4 3:2,3:0,1:2
16.10.19 18:00 Martin Trnava over 6:2 4:0,0:0,2:2
11.10.19 18:00 Topolčany Martin under 4:1 2:0,1:0,1:1
09.10.19 18:00 Martin Skalica under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.10.19 18:00 Dubnica Martin over 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
02.10.19 18:30 Bratislava HC Martin over 5:3 2:0,2:1,1:2
29.09.19 18:00 Žilina Martin under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
27.09.19 18:00 Martin Považská Bystrica over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
25.09.19 18:00 Levice Martin under 1:4 0:0,0:3,1:1
20.09.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.19 17:30 Trnava Martin over 5:8 1:2,2:5,2:1
13.09.19 18:00 Martin Topolčany under 4:1 0:1,3:0,1:0
11.09.19 17:00 Skalica Martin under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.12.19 18:00 Martin Slovensko 18 over 6:2 1:0,2:1,3:1
19.11.19 17:30 Slovensko 18 Martin under 0:4 0:1,0:1,0:2

Slovensko 18


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.01.20 17:30 Levice Slovensko 18 over 6:1 1:1,2:0,3:0
26.01.20 18:00 Žilina Slovensko 18 over 7:0 3:0,2:0,2:0
21.01.20 17:00 Skalica Slovensko 18 over 8:3 3:0,3:1,2:2
19.01.20 17:00 Topolčany Slovensko 18 over 4:2 1:0,0:1,3:1
14.01.20 18:00 Považská Bystrica Slovensko 18 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
07.01.20 17:30 Bratislava HC Slovensko 18 under 3:2 2:0,1:2,0:0
05.01.20 17:30 Trnava Slovensko 18 under 3:2 0:2,1:0,2:0
17.12.19 18:00 Dubnica Slovensko 18 under 4:1 1:0,0:0,3:1
03.12.19 18:00 Martin Slovensko 18 over 6:2 1:0,2:1,3:1
01.12.19 17:30 Slovensko 18 Dubnica under 2:1 0:1,2:0,0:0
26.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Slovensko 18 over 11:1 4:1,5:0,2:0
24.11.19 17:30 Slovensko 18 Topolčany over 1:7 0:2,1:4,0:1
21.11.19 12:15 Slovensko 18 Bratislava HC under 0:4 0:1,0:0,0:3
19.11.19 17:30 Slovensko 18 Martin under 0:4 0:1,0:1,0:2
17.11.19 17:30 Slovensko 18 Žilina over 1:5 0:2,1:1,0:2
22.10.19 17:30 Slovensko 18 Trnava over 2:5 1:3,1:0,0:2
15.10.19 17:30 Slovensko 18 Skalica over 2:9 1:2,1:5,0:2
08.10.19 17:30 Slovensko 18 Považská Bystrica over 2:5 0:1,2:3,0:1
24.09.19 17:00 Slovensko 18 Levice over 4:7 0:3,2:3,2:1
17.09.19 17:00 Slovensko 18 Spišská Nová Ves over 2:6 1:1,0:3,1:2

Martin


nenájdený žiadny zápas

Slovensko 18


nenájdený žiadny zápas

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 48 35 1 5 1 127 233 106 115
2. Martin 48 26 3 4 8 52 178 126 97
3. Topolčany 48 13 10 2 11 31 157 126 91
4. Skalica 48 17 4 4 15 23 166 143 75
5. Dubnica 48 15 5 3 17 -6 146 152 73
6. Spišská Nová Ves 48 18 3 4 16 3 159 156 73
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 50 23 3 3 15 41 177 136 87
2. Levice 50 16 3 3 22 -14 170 184 66
3. Považská Bystrica 50 9 3 5 25 -63 128 191 47
4. Trnava 50 8 1 4 32 -120 140 260 33
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 48 35 1 5 1 127 233 106 115
2. Martin 48 26 3 4 8 52 178 126 97
3. Topolčany 48 13 10 2 11 31 157 126 91
4. Žilina 50 23 3 3 15 41 177 136 87
5. Skalica 48 17 4 4 15 23 166 143 75
6. Dubnica 48 15 5 3 17 -6 146 152 73
7. Spišská Nová Ves 48 18 3 4 16 3 159 156 73
8. Levice 50 16 3 3 22 -14 170 184 66
9. Považská Bystrica 50 9 3 5 25 -63 128 191 47
10. Trnava 50 8 1 4 32 -120 140 260 33
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 23 18 0 3 -1 60 112 52 57
2. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
3. Topolčany 24 7 6 1 3 28 82 54 52
4. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
5. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
6. Spišská Nová Ves 24 10 3 2 4 26 100 74 47
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 25 13 1 1 8 18 89 71 45
2. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
3. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
4. Trnava 25 6 0 2 15 -54 70 124 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
2. Bratislava HC 23 18 0 3 -1 60 112 52 57
3. Topolčany 24 7 6 1 3 28 82 54 52
4. Spišská Nová Ves 24 10 3 2 4 26 100 74 47
5. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
6. Žilina 25 13 1 1 8 18 89 71 45
7. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
8. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
9. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
10. Trnava 25 6 0 2 15 -54 70 124 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Martin 24 10 1 2 8 7 74 67 37
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Skalica 24 7 2 3 7 -2 78 80 34
5. Dubnica 24 5 2 2 11 -14 69 83 27
6. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
2. Levice 25 7 2 1 12 -10 88 98 32
3. Považská Bystrica 24 3 1 3 13 -43 57 100 17
4. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
2. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
4. Martin 24 10 1 2 8 7 74 67 37
5. Skalica 24 7 2 3 7 -2 78 80 34
6. Levice 25 7 2 1 12 -10 88 98 32
7. Dubnica 24 5 2 2 11 -14 69 83 27
8. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
9. Považská Bystrica 24 3 1 3 13 -43 57 100 17
10. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2