27.03.2024 |
16:30 |
Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:2 |
1:1,1:1,1:0 |
20.03.2024 |
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk |
1:0 |
0:0,1:0,0:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Almetievsk |
4:2 |
1:1,3:0,0:1 |
19.03.2024 |
15:00 |
Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk |
3:1 |
2:1,0:0,1:0 |
17.03.2024 |
15:00 |
Almetievsk - Kurgan |
6:2 |
1:0,2:1,3:1 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:3 |
1:1,2:0,0:2 |
16.03.2024 |
15:00 |
Karelia SKA - AKM |
0:1 |
0:0,0:0,0:0 |
|
15:00 |
Almetievsk - Kurgan |
5:4 |
3:0,0:4,1:0 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk |
5:2 |
1:1,3:0,1:1 |
|
11:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Ťumeň |
4:2 |
1:1,2:1,1:0 |
15.03.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - AKM |
2:4 |
0:1,2:2,0:1 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Ťumeň |
1:3 |
1:0,0:1,0:2 |
13.03.2024 |
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk |
3:2 |
0:1,1:1,1:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Almetievsk |
1:4 |
1:1,0:2,0:1 |
12.03.2024 |
17:00 |
AKM - Karelia SKA |
6:2 |
2:1,1:0,3:1 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk |
6:1 |
4:0,0:0,2:1 |
|
15:00 |
Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk |
6:2 |
2:1,1:0,3:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Almetievsk |
2:1 |
1:1,0:0,1:0 |
11.03.2024 |
17:30 |
AKM - Karelia SKA |
4:3 |
0:0,1:2,2:1 |
|
15:00 |
Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk |
2:0 |
1:0,0:0,1:0 |
07.03.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk |
4:1 |
1:1,1:0,2:0 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov |
2:0 |
1:0,1:0,0:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Zvezda Chekhov |
5:0 |
1:0,2:0,2:0 |
05.03.2024 |
17:00 |
Voroněž - Khimik Voskresensk |
2:4 |
1:1,0:1,1:2 |
04.03.2024 |
16:30 |
Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk |
1:2 |
0:0,1:0,0:1 |
|
15:00 |
Zvezda Chekhov - Kurgan |
3:2 |
0:1,2:1,1:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Karelia SKA |
3:1 |
1:0,0:1,2:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm |
4:3 |
0:1,2:1,2:1 |
02.03.2024 |
15:00 |
AKM - Toros Neftekamsk |
6:3 |
3:1,1:1,2:1 |
|
13:00 |
Ťumeň - Norilsk |
6:3 |
0:1,5:1,1:1 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Voroněž |
4:1 |
0:0,2:1,2:0 |
01.03.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk |
3:1 |
1:1,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov |
1:3 |
1:0,0:2,0:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Zvezda Chekhov |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
29.02.2024 |
13:00 |
Norilsk - Ťumeň |
4:5 |
2:0,2:3,0:1 |
28.02.2024 |
17:00 |
Voroněž - Khimik Voskresensk |
4:2 |
1:1,1:1,2:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Dinamo St. Petersburg |
5:3 |
2:2,1:0,2:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - AKM |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Ťumeň |
2:3 |
0:1,1:1,1:1 |
27.02.2024 |
17:00 |
Voroněž - Khimik Voskresensk |
2:1 |
1:0,1:0,0:1 |
|
16:30 |
Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:4 |
1:1,1:2,0:1 |
|
16:30 |
Almetievsk - Dinamo St. Petersburg |
4:3 |
1:1,2:1,1:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - AKM |
6:2 |
1:1,3:0,2:1 |
|
15:00 |
Zvezda Chekhov - Kurgan |
3:2 |
0:1,0:0,2:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Karelia SKA |
1:4 |
0:1,0:1,1:2 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm |
4:3 |
1:2,1:1,1:0 |
26.02.2024 |
16:30 |
Zvezda Chekhov - Kurgan |
1:3 |
1:1,0:2,0:0 |
|
16:30 |
Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk |
1:2 |
1:1,0:0,0:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Karelia SKA |
2:1 |
0:0,1:1,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm |
2:1 |
0:1,1:0,0:0 |
24.02.2024 |
15:00 |
AKM - Toros Neftekamsk |
2:1 |
1:1,1:0,0:0 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Almetievsk |
1:7 |
1:1,0:1,0:5 |
|
13:00 |
Ťumeň - Norilsk |
5:1 |
0:0,3:0,2:1 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Voroněž |
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
23.02.2024 |
15:00 |
AKM - Toros Neftekamsk |
6:2 |
1:2,4:0,1:0 |
|
15:00 |
Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk |
3:5 |
1:2,0:1,2:2 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Almetievsk |
4:5 |
2:0,2:2,0:2 |
|
14:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk |
8:0 |
3:0,3:0,2:0 |
|
13:00 |
Kurgan - Zvezda Chekhov |
1:5 |
0:2,1:1,0:2 |
|
13:00 |
Ťumeň - Norilsk |
2:3 |
0:0,1:1,1:2 |
|
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov |
3:4 |
2:2,1:1,0:1 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Voroněž |
3:1 |
1:0,1:1,1:0 |
22.02.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk |
3:2 |
0:1,0:0,2:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk |
1:4 |
0:0,0:2,1:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov |
0:2 |
0:1,0:0,0:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Zvezda Chekhov |
4:1 |
1:1,1:0,2:0 |
18.02.2024 |
15:00 |
Chelny - Gornyak Uchaly |
5:1 |
2:0,2:0,1:1 |
|
15:00 |
Almetievsk - Norilsk |
3:2 |
1:0,1:0,1:2 |
|
14:00 |
Samara - Sokol Krasnoyarsk |
2:1 |
1:0,1:1,0:0 |
|
14:00 |
Iževsk - Chelmet Čeljabinsk |
1:4 |
1:0,0:2,0:2 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Yuzhny Ural Orsk |
6:2 |
0:0,1:1,5:1 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Kurgan |
2:3 |
1:2,1:0,0:1 |
|
13:00 |
Ťumeň - Ryazan |
3:2 |
0:0,1:2,1:0 |
|
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk |
4:1 |
1:0,2:1,1:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Karelia SKA |
2:6 |
1:3,1:1,0:2 |
|
11:00 |
Tambov - Rostov |
3:2 |
0:1,1:0,1:1 |
|
10:00 |
Saratov - Voroněž |
2:3 |
2:2,0:0,0:1 |
|
10:00 |
Bars Kazan - Penza |
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
17.02.2024 |
10:00 |
Dynamo Altay - Omskie Krylia |
3:2 |
1:0,0:0,2:2 |
16.02.2024 |
17:00 |
AKM - Karelia SKA |
1:4 |
0:1,0:0,1:3 |
|
17:00 |
Chelny - Kurgan |
2:3 |
0:2,1:1,1:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Sokol Krasnoyarsk |
6:3 |
0:1,3:0,3:2 |
|
16:30 |
Tambov - Voroněž |
5:1 |
3:0,2:1,0:0 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Dinamo St. Petersburg |
5:4 |
0:0,2:3,2:1 |
|
16:00 |
Samara - Norilsk |
2:3 |
1:0,0:1,1:2 |
|
15:30 |
Saratov - Rostov |
4:1 |
0:0,2:0,2:1 |
|
15:30 |
Iževsk - Yuzhny Ural Orsk |
2:1 |
1:0,1:1,0:0 |
|
15:00 |
Ťumeň - Khimik Voskresensk |
0:2 |
0:0,0:0,0:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Ryazan |
3:1 |
2:0,1:1,0:0 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Gornyak Uchaly |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Chelmet Čeljabinsk |
4:3 |
2:2,1:1,0:0 |
15.02.2024 |
13:00 |
Novokuzněck - Omskie Krylia |
4:3 |
2:0,1:1,1:2 |
14.02.2024 |
17:00 |
Chelny - Yuzhny Ural Orsk |
1:6 |
0:4,0:2,1:0 |
|
17:00 |
AKM - Ryazan |
5:3 |
2:1,2:2,1:0 |
|
17:00 |
Penza - Norilsk |
0:5 |
0:1,0:2,0:2 |
|
15:30 |
Iževsk - Kurgan |
1:4 |
0:0,1:0,0:4 |
|
15:00 |
Ťumeň - Dinamo St. Petersburg |
2:6 |
0:3,1:1,1:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Karelia SKA |
1:4 |
0:0,1:2,0:2 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Chelmet Čeljabinsk |
2:1 |
1:0,0:0,1:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Gornyak Uchaly |
4:0 |
3:0,1:0,0:0 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk |
2:3 |
1:1,0:1,1:1 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Khimik Voskresensk |
2:6 |
0:2,0:1,2:3 |
13.02.2024 |
13:00 |
Novokuzněck - Dynamo Altay |
5:0 |
2:0,0:0,3:0 |
12.02.2024 |
17:00 |
Chelny - Chelmet Čeljabinsk |
1:9 |
0:2,0:6,1:1 |
|
17:00 |
AKM - Khimik Voskresensk |
3:1 |
2:0,0:1,1:0 |
|
17:00 |
Penza - Sokol Krasnoyarsk |
2:4 |
2:1,0:1,0:2 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Ryazan |
1:3 |
0:1,1:0,0:2 |
|
16:30 |
Tambov - Samara |
6:0 |
0:0,3:0,3:0 |
|
15:30 |
Saratov - Almetievsk |
1:5 |
1:1,0:4,0:0 |
|
15:30 |
Iževsk - Gornyak Uchaly |
2:1 |
0:0,1:1,0:0 |
|
15:00 |
Ťumeň - Karelia SKA |
1:4 |
0:1,1:1,0:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo St. Petersburg |
6:3 |
2:0,3:2,1:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk |
2:3 |
1:1,0:1,1:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Kurgan |
2:5 |
1:1,1:1,0:3 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Norilsk |
0:4 |
0:1,0:1,0:2 |
10.02.2024 |
11:00 |
AKM - Dinamo St. Petersburg |
1:5 |
1:2,0:0,0:3 |
|
11:00 |
Tambov - Almetievsk |
4:1 |
0:1,2:0,2:0 |
|
10:00 |
Saratov - Samara |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
08.02.2024 |
17:30 |
Rostov - Almetievsk |
4:3 |
2:1,1:1,0:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Samara |
4:1 |
2:0,1:0,1:1 |
|
16:30 |
Tambov - Bars Kazan |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
|
15:30 |
Saratov - Penza |
1:4 |
0:2,1:1,0:1 |
|
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:1 |
0:0,2:0,2:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Ťumeň |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm |
2:1 |
0:0,1:1,1:0 |
|
13:00 |
Norilsk - Iževsk |
2:3 |
0:2,2:0,0:0 |
07.02.2024 |
16:30 |
Khimik Voskresensk - Omskie Krylia |
4:5 |
1:1,1:1,2:2 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Novokuzněck |
5:3 |
2:1,2:0,1:2 |
06.02.2024 |
17:30 |
Rostov - Samara |
5:4 |
2:0,1:2,2:2 |
|
17:00 |
Voroněž - Almetievsk |
3:4 |
1:0,0:2,2:1 |
|
16:30 |
Tambov - Penza |
6:1 |
1:1,3:0,2:0 |
|
15:30 |
Saratov - Bars Kazan |
0:5 |
0:3,0:2,0:0 |
|
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Ťumeň |
1:4 |
0:1,0:2,1:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:4 |
1:1,1:1,1:2 |
|
14:30 |
Kurgan - AKM |
1:6 |
0:3,0:3,1:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Iževsk |
1:3 |
0:2,0:0,1:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Molot-Prikam'e Perm |
2:1 |
0:0,0:1,1:0 |
|
09:00 |
Gornyak Uchaly - Zvezda Chekhov |
3:2 |
0:0,1:2,1:0 |
05.02.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Novokuzněck |
6:3 |
2:1,1:0,3:2 |
|
17:00 |
Ryazan - Omskie Krylia |
2:1 |
2:0,0:1,0:0 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Dynamo Altay |
3:2 |
1:0,1:0,1:2 |
04.02.2024 |
15:00 |
Voroněž - Bars Kazan |
4:2 |
1:0,2:1,1:1 |
|
13:00 |
Gornyak Uchaly - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:4 |
0:2,2:1,0:1 |
|
13:00 |
Kurgan - Ťumeň |
0:4 |
0:0,0:2,0:2 |
|
11:00 |
Rostov - Penza |
1:7 |
0:3,0:1,1:3 |
|
11:00 |
Norilsk - Chelny |
9:4 |
3:2,3:0,3:2 |
|
11:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk |
5:3 |
2:1,2:0,1:2 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov |
2:3 |
1:0,1:1,0:1 |
|
09:00 |
Chelmet Čeljabinsk - AKM |
1:2 |
1:1,0:1,0:0 |
03.02.2024 |
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Omskie Krylia |
4:1 |
1:1,0:0,3:0 |
|
15:00 |
Ryazan - Dynamo Altay |
2:3 |
1:1,0:2,1:0 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Novokuzněck |
7:3 |
3:2,2:1,2:0 |
02.02.2024 |
17:30 |
Rostov - Bars Kazan |
1:3 |
0:0,1:2,0:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Penza |
3:1 |
0:0,3:0,0:1 |
|
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Zvezda Chekhov |
2:5 |
0:2,2:1,0:2 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - AKM |
1:4 |
0:1,0:3,1:0 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Ťumeň |
1:4 |
0:0,0:2,1:2 |
|
14:30 |
Kurgan - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:1 |
3:0,0:1,1:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Chelny |
3:2 |
0:1,0:0,3:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Toros Neftekamsk |
3:4 |
1:2,2:1,0:0 |
01.02.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Omskie Krylia |
2:1 |
0:0,0:0,1:1 |
|
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Dynamo Altay |
5:2 |
1:2,1:0,3:0 |
|
17:00 |
Ryazan - Novokuzněck |
4:3 |
2:0,2:2,0:1 |
|
16:00 |
Samara - Almetievsk |
0:1 |
0:0,0:0,0:0 |
31.01.2024 |
15:30 |
Iževsk - Tambov |
2:4 |
0:3,0:1,2:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Saratov |
7:2 |
1:0,4:2,2:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Zvezda Chekhov |
4:0 |
2:0,2:0,0:0 |
|
13:00 |
Gornyak Uchaly - AKM |
1:0 |
0:0,0:0,1:0 |
30.01.2024 |
17:00 |
Karelia SKA - Dynamo Altay |
9:4 |
6:2,1:1,2:1 |
29.01.2024 |
17:00 |
Chelny - Voroněž |
2:7 |
0:2,0:3,2:2 |
|
17:00 |
Ryazan - Khimik Voskresensk |
1:4 |
0:3,0:0,1:1 |
|
15:30 |
Iževsk - Saratov |
2:5 |
0:2,0:2,2:1 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Sokol Krasnoyarsk |
7:3 |
2:2,3:0,2:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Rostov |
2:1 |
1:0,0:0,1:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Tambov |
1:5 |
1:0,0:0,0:5 |
|
15:00 |
Ťumeň - Norilsk |
2:1 |
1:0,0:1,1:0 |
28.01.2024 |
15:00 |
Novokuzněck - AKM |
1:2 |
0:1,1:1,0:0 |
|
15:00 |
Almetievsk - Bars Kazan |
4:2 |
0:0,2:2,2:0 |
|
14:00 |
Samara - Penza |
3:4 |
2:1,1:1,0:2 |
|
08:00 |
Omskie Krylia - Yuzhny Ural Orsk |
2:1 |
1:1,0:0,1:0 |
27.01.2024 |
15:00 |
Chelny - Saratov |
1:3 |
0:1,1:1,0:1 |
|
14:00 |
Iževsk - Voroněž |
1:4 |
0:2,0:1,1:1 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Tambov |
3:4 |
0:0,1:1,2:3 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Rostov |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
|
13:00 |
Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk |
2:4 |
1:0,1:2,0:2 |
|
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Norilsk |
4:5 |
1:0,0:2,3:2 |
|
11:00 |
Dinamo St. Petersburg - Khimik Voskresensk |
7:6 |
4:3,1:2,1:1 |
26.01.2024 |
16:30 |
Almetievsk - Penza |
4:2 |
2:2,1:0,1:0 |
|
16:00 |
Samara - Bars Kazan |
3:2 |
0:0,2:2,1:0 |
|
12:00 |
Novokuzněck - Yuzhny Ural Orsk |
1:2 |
0:1,0:1,1:0 |
|
08:00 |
Omskie Krylia - Chelmet Čeljabinsk |
2:4 |
0:1,0:0,2:3 |
25.01.2024 |
17:00 |
Chelny - Tambov |
1:5 |
0:2,1:3,0:0 |
|
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Ryazan |
0:2 |
0:1,0:0,0:1 |
|
17:00 |
AKM - Norilsk |
3:2 |
1:1,2:0,0:1 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Khimik Voskresensk |
5:3 |
2:1,2:1,1:1 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
0:0,1:1,2:2 |
|
15:30 |
Iževsk - Rostov |
4:1 |
2:1,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Voroněž |
4:2 |
1:0,1:0,2:2 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Saratov |
4:1 |
1:0,1:0,2:1 |
24.01.2024 |
13:30 |
Omskie Krylia - Kurgan |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Yuzhny Ural Orsk |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
13:00 |
Novokuzněck - Chelmet Čeljabinsk |
3:1 |
0:1,2:0,1:0 |
23.01.2024 |
17:00 |
AKM - Sokol Krasnoyarsk |
3:2 |
1:0,0:2,1:0 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Ryazan |
2:3 |
2:1,0:0,0:1 |
|
17:00 |
Chelny - Rostov |
2:0 |
0:0,1:0,1:0 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Norilsk |
5:1 |
1:1,2:0,2:0 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Voroněž |
5:4 |
1:2,0:1,4:1 |
22.01.2024 |
13:30 |
Omskie Krylia - Gornyak Uchaly |
4:3 |
2:1,1:1,1:1 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Chelmet Čeljabinsk |
1:2 |
1:2,0:0,0:0 |
|
12:00 |
Novokuzněck - Kurgan |
1:0 |
0:0,1:0,0:0 |
21.01.2024 |
15:00 |
Almetievsk - Iževsk |
5:0 |
1:0,3:0,1:0 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Karelia SKA |
2:1 |
1:0,1:1,0:0 |
|
11:00 |
Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:3 |
0:1,1:0,1:1 |
|
10:00 |
Samara - Molot-Prikam'e Perm |
3:6 |
0:2,2:1,1:3 |
20.01.2024 |
11:00 |
Dynamo Altay - Kurgan |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
|
11:00 |
Novokuzněck - Gornyak Uchaly |
4:1 |
2:0,1:0,1:1 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk |
3:4 |
0:1,1:0,2:2 |
19.01.2024 |
17:30 |
Rostov - Yugra Khanty-Mansiysk |
1:3 |
0:1,0:0,1:2 |
|
17:00 |
Voroněž - AKM |
1:4 |
0:2,0:2,1:0 |
|
17:00 |
Penza - Toros Neftekamsk |
4:3 |
1:0,2:1,1:2 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Chelny |
4:3 |
0:3,1:0,2:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Molot-Prikam'e Perm |
3:4 |
2:1,1:1,0:1 |
|
16:30 |
Tambov - Ťumeň |
2:4 |
0:2,1:1,1:1 |
|
16:00 |
Samara - Iževsk |
5:4 |
2:1,1:1,1:2 |
|
13:30 |
Saratov - Zvezda Chekhov |
3:5 |
0:1,2:4,1:0 |
18.01.2024 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Khimik Voskresensk |
3:4 |
0:1,0:2,3:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Ryazan |
3:1 |
1:1,2:0,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Omskie Krylia |
4:3 |
1:1,1:2,2:0 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Gornyak Uchaly |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
17.01.2024 |
17:30 |
Rostov - Ťumeň |
2:3 |
0:1,0:1,2:0 |
|
17:00 |
Voroněž - Yugra Khanty-Mansiysk |
1:6 |
1:0,0:3,0:3 |
|
17:00 |
Penza - Iževsk |
4:2 |
2:1,0:1,2:0 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Molot-Prikam'e Perm |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
|
16:30 |
Almetievsk - Chelny |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
16:30 |
Tambov - Zvezda Chekhov |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
16:00 |
Samara - Toros Neftekamsk |
4:2 |
3:1,0:1,1:0 |
|
15:30 |
Saratov - AKM |
1:2 |
0:0,0:2,1:0 |
16.01.2024 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Ryazan |
1:0 |
0:0,0:0,0:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Dinamo St. Petersburg |
1:4 |
1:1,0:2,0:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Khimik Voskresensk |
3:4 |
0:1,1:2,2:0 |
|
13:00 |
Norilsk - Omskie Krylia |
3:4 |
1:1,1:1,1:1 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Novokuzněck |
1:4 |
1:3,0:0,0:1 |
15.01.2024 |
17:30 |
Rostov - Zvezda Chekhov |
0:3 |
0:1,0:0,0:2 |
|
17:00 |
Penza - Molot-Prikam'e Perm |
2:3 |
2:1,0:1,0:1 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Iževsk |
3:4 |
0:2,2:1,1:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Ťumeň |
2:7 |
0:2,2:2,0:3 |
|
16:30 |
Tambov - AKM |
2:3 |
1:1,0:2,1:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Toros Neftekamsk |
4:1 |
3:1,1:0,0:0 |
|
16:00 |
Samara - Chelny |
5:2 |
2:0,2:2,1:0 |
|
15:30 |
Saratov - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:5 |
1:1,1:2,1:2 |
14.01.2024 |
13:00 |
Gornyak Uchaly - Khimik Voskresensk |
2:1 |
1:0,1:1,0:0 |
|
13:00 |
Norilsk - Novokuzněck |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
|
13:00 |
Kurgan - Ryazan |
2:1 |
0:1,0:0,1:0 |
|
13:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Dinamo St. Petersburg |
1:4 |
0:3,1:1,0:0 |
|
11:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Dynamo Altay |
2:5 |
2:1,0:1,0:3 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Karelia SKA |
2:1 |
0:0,0:0,2:1 |
13.01.2024 |
15:00 |
Voroněž - Zvezda Chekhov |
4:1 |
0:0,3:0,1:1 |
|
15:00 |
Penza - Chelny |
6:3 |
2:3,3:0,1:0 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Toros Neftekamsk |
0:4 |
0:1,0:3,0:0 |
|
11:00 |
Rostov - AKM |
0:2 |
0:2,0:0,0:0 |
|
10:00 |
Saratov - Ťumeň |
2:3 |
1:1,1:2,0:0 |
12.01.2024 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Karelia SKA |
3:1 |
1:0,1:1,1:0 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Ryazan |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Dinamo St. Petersburg |
3:1 |
1:0,1:0,1:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Dynamo Altay |
1:4 |
0:1,0:1,1:2 |
11.01.2024 |
13:30 |
Omskie Krylia - Tambov |
4:2 |
1:2,2:0,1:0 |
10.01.2024 |
15:00 |
Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
0:1,2:1,1:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Karelia SKA |
2:5 |
1:3,0:0,1:2 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Dinamo St. Petersburg |
1:4 |
0:0,1:0,0:4 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Almetievsk |
3:0 |
1:0,1:0,1:0 |
09.01.2024 |
15:00 |
Ťumeň - Penza |
2:3 |
0:0,2:0,0:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Bars Kazan |
5:1 |
2:0,2:1,1:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Saratov |
3:2 |
1:0,2:0,0:2 |
|
11:00 |
Novokuzněck - Tambov |
4:5 |
2:2,1:1,1:1 |
08.01.2024 |
15:00 |
Chelny - Molot-Prikam'e Perm |
1:7 |
1:2,0:3,0:2 |
|
15:00 |
AKM - Almetievsk |
5:1 |
3:0,1:1,1:0 |
|
15:00 |
Ryazan - Sokol Krasnoyarsk |
2:4 |
1:1,0:1,1:2 |
|
15:00 |
Voroněž - Rostov |
2:1 |
0:1,1:0,1:0 |
|
13:00 |
Gornyak Uchaly - Karelia SKA |
3:2 |
2:1,0:1,0:0 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Iževsk |
7:3 |
2:1,5:2,0:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Samara |
5:3 |
2:0,1:2,2:1 |
07.01.2024 |
13:00 |
Ťumeň - Bars Kazan |
2:0 |
1:0,1:0,0:0 |
|
12:30 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Penza |
7:2 |
0:1,4:0,3:1 |
|
11:00 |
Novokuzněck - Saratov |
4:3 |
3:1,0:1,1:1 |
|
11:00 |
Dynamo Altay - Tambov |
1:2 |
0:1,0:0,1:1 |
06.01.2024 |
15:00 |
AKM - Samara |
11:4 |
3:1,4:1,4:2 |
|
15:00 |
Chelny - Iževsk |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Molot-Prikam'e Perm |
2:1 |
0:1,1:0,1:0 |
05.01.2024 |
11:00 |
Dynamo Altay - Saratov |
4:3 |
3:1,0:1,1:1 |
29.12.2023 |
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Sokol Krasnoyarsk |
4:1 |
0:1,0:0,4:0 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Norilsk |
6:2 |
1:2,1:0,4:0 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Samara |
7:1 |
3:0,3:1,1:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Voroněž |
4:3 |
0:1,1:2,2:0 |
|
13:00 |
Ťumeň - Almetievsk |
4:3 |
0:0,1:2,2:1 |
28.12.2023 |
17:00 |
AKM - Bars Kazan |
3:0 |
1:0,1:0,1:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Gornyak Uchaly |
2:1 |
0:0,2:0,0:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Čeljabinsk |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
27.12.2023 |
17:00 |
Karelia SKA - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
0:2,2:1,1:0 |
|
17:00 |
Ryazan - Norilsk |
4:5 |
1:2,2:3,1:0 |
|
15:00 |
Ťumeň - Samara |
8:0 |
2:0,2:0,4:0 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Almetievsk |
2:5 |
1:3,0:1,1:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Iževsk |
4:1 |
2:0,1:0,1:1 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Rostov |
2:4 |
1:2,1:0,0:2 |
|
11:00 |
Novokuzněck - Voroněž |
1:3 |
0:0,0:2,1:1 |
26.12.2023 |
17:00 |
AKM - Penza |
2:3 |
1:2,1:0,0:1 |
|
16:30 |
Tambov - Saratov |
8:0 |
1:0,4:0,3:0 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Bars Kazan |
3:1 |
1:1,0:0,2:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Gornyak Uchaly |
3:4 |
0:0,1:0,2:3 |
25.12.2023 |
17:00 |
Karelia SKA - Norilsk |
1:3 |
1:0,0:2,0:1 |
|
17:00 |
Chelny - Toros Neftekamsk |
3:5 |
0:1,1:2,2:2 |
|
13:00 |
Novokuzněck - Rostov |
4:3 |
1:1,0:0,2:2 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Voroněž |
2:1 |
1:1,0:0,0:0 |
24.12.2023 |
13:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Gornyak Uchaly |
3:2 |
1:0,0:2,2:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Penza |
4:1 |
0:1,4:0,0:0 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Kurgan |
1:3 |
1:2,0:0,0:1 |
23.12.2023 |
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Norilsk |
3:0 |
3:0,0:0,0:0 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:3 |
0:2,1:1,1:0 |
|
11:00 |
Dynamo Altay - Rostov |
3:0 |
2:0,0:0,1:0 |
|
10:00 |
Almetievsk - Omskie Krylia |
2:3 |
1:2,0:0,1:0 |
22.12.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Kurgan |
2:5 |
0:0,1:0,1:5 |
21.12.2023 |
16:30 |
Almetievsk - Novokuzněck |
1:0 |
0:0,0:0,1:0 |
|
16:30 |
Tambov - Karelia SKA |
4:3 |
1:2,0:0,2:1 |
|
16:00 |
Samara - Omskie Krylia |
5:2 |
2:0,1:1,2:1 |
|
15:30 |
Saratov - Ryazan |
1:4 |
0:2,1:2,0:0 |
|
15:30 |
Iževsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
0:4 |
0:1,0:3,0:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Ťumeň |
3:0 |
3:0,0:0,0:0 |
19.12.2023 |
17:30 |
Rostov - Dinamo St. Petersburg |
6:3 |
2:2,2:0,2:1 |
|
17:00 |
Chelny - Yugra Khanty-Mansiysk |
0:3 |
0:1,0:2,0:0 |
|
17:00 |
Penza - Omskie Krylia |
4:1 |
2:0,0:0,2:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Ryazan |
2:0 |
0:0,1:0,1:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Dynamo Altay |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
|
16:30 |
Tambov - Khimik Voskresensk |
6:4 |
4:2,1:1,1:1 |
|
15:30 |
Iževsk - Ťumeň |
2:3 |
0:1,2:0,0:2 |
|
15:30 |
Saratov - Karelia SKA |
2:5 |
0:2,2:2,0:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Zvezda Chekhov |
3:4 |
1:3,1:0,1:0 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - AKM |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
|
10:00 |
Samara - Novokuzněck |
1:5 |
0:4,0:0,1:1 |
18.12.2023 |
13:00 |
Norilsk - Yuzhny Ural Orsk |
1:6 |
1:3,0:3,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Gornyak Uchaly |
1:2 |
1:1,0:0,0:1 |
17.12.2023 |
16:00 |
Samara - Dynamo Altay |
4:3 |
2:0,1:2,0:1 |
|
15:00 |
Chelny - Ťumeň |
1:6 |
0:0,0:0,1:6 |
|
15:00 |
Penza - Novokuzněck |
3:1 |
1:0,2:0,0:1 |
|
15:00 |
Voroněž - Karelia SKA |
4:0 |
0:0,3:0,1:0 |
|
14:00 |
Iževsk - Zvezda Chekhov |
4:3 |
2:1,1:0,0:2 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:4 |
1:2,1:0,0:2 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - AKM |
4:3 |
1:1,2:2,0:0 |
|
11:00 |
Tambov - Dinamo St. Petersburg |
0:4 |
0:2,0:2,0:0 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Omskie Krylia |
4:1 |
1:1,2:0,1:0 |
|
11:00 |
Rostov - Ryazan |
1:2 |
1:0,0:1,0:0 |
|
10:00 |
Saratov - Khimik Voskresensk |
2:10 |
0:1,1:4,1:5 |
16.12.2023 |
11:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk |
4:3 |
2:0,0:2,2:1 |
|
11:00 |
Norilsk - Gornyak Uchaly |
3:0 |
0:0,1:0,2:0 |
15.12.2023 |
17:30 |
Rostov - Karelia SKA |
5:2 |
1:1,2:1,2:0 |
|
17:00 |
Voroněž - Khimik Voskresensk |
3:0 |
1:0,2:0,0:0 |
|
17:00 |
Chelny - Zvezda Chekhov |
0:3 |
0:1,0:1,0:1 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Novokuzněck |
2:3 |
0:1,0:0,2:1 |
|
17:00 |
Penza - Dynamo Altay |
4:5 |
1:2,2:1,1:1 |
|
16:30 |
Tambov - Ryazan |
3:1 |
2:1,1:0,0:0 |
|
15:30 |
Iževsk - AKM |
1:4 |
1:1,0:3,0:0 |
|
15:30 |
Saratov - Dinamo St. Petersburg |
1:5 |
0:3,1:0,0:2 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Ťumeň |
2:3 |
0:1,1:2,1:0 |
14.12.2023 |
13:00 |
Norilsk - Chelmet Čeljabinsk |
2:4 |
1:0,0:2,1:2 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Kurgan |
3:0 |
0:0,1:0,2:0 |
13.12.2023 |
17:30 |
Rostov - Khimik Voskresensk |
1:2 |
1:1,0:0,0:0 |
|
17:00 |
Chelny - AKM |
1:3 |
0:1,1:1,0:1 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Dynamo Altay |
3:2 |
0:1,2:1,1:0 |
|
17:00 |
Voroněž - Dinamo St. Petersburg |
2:7 |
1:1,1:5,0:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov |
4:1 |
1:0,2:1,1:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Molot-Prikam'e Perm |
1:6 |
1:1,0:4,0:1 |
12.12.2023 |
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Čeljabinsk |
6:1 |
2:0,1:1,3:0 |
|
13:00 |
Norilsk - Kurgan |
1:3 |
0:0,0:2,1:1 |
11.12.2023 |
17:00 |
Ryazan - Samara |
1:2 |
0:0,0:1,1:0 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Penza |
2:1 |
0:0,1:1,0:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Iževsk |
5:4 |
0:1,1:1,3:2 |
|
13:00 |
Novokuzněck - Molot-Prikam'e Perm |
2:5 |
0:3,0:1,2:1 |
10.12.2023 |
13:00 |
Gornyak Uchaly - Tambov |
5:3 |
1:1,2:1,2:1 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Saratov |
1:0 |
1:0,0:0,0:0 |
09.12.2023 |
15:00 |
Ryazan - Bars Kazan |
1:2 |
0:0,1:0,0:1 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Penza |
7:3 |
2:0,3:1,2:2 |
|
15:00 |
Karelia SKA - Almetievsk |
3:0 |
1:0,0:0,2:0 |
|
11:00 |
Novokuzněck - Iževsk |
3:2 |
2:1,1:1,0:0 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Samara |
4:1 |
0:0,3:1,1:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:4 |
0:0,1:1,2:2 |
|
11:00 |
Dynamo Altay - Molot-Prikam'e Perm |
2:3 |
0:2,0:0,2:0 |
|
08:00 |
Omskie Krylia - Chelny |
1:2 |
1:0,0:1,0:1 |
08.12.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Voroněž |
3:4 |
1:1,1:3,1:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Rostov |
4:3 |
1:0,2:2,0:1 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Saratov |
6:2 |
2:0,2:2,2:0 |
|
14:30 |
Kurgan - Tambov |
1:2 |
0:1,1:0,0:0 |
07.12.2023 |
17:30 |
Dinamo St. Petersburg - Almetievsk |
3:4 |
0:2,1:1,2:0 |
|
17:00 |
Ryazan - Penza |
4:3 |
1:0,2:2,0:1 |
|
17:00 |
AKM - Yugra Khanty-Mansiysk |
5:1 |
1:0,2:1,2:0 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Samara |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Bars Kazan |
3:1 |
0:0,0:1,3:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Toros Neftekamsk |
2:4 |
0:2,0:1,2:1 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Iževsk |
1:0 |
0:0,1:0,0:0 |
|
13:00 |
Novokuzněck - Chelny |
10:1 |
3:0,1:0,6:1 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Ťumeň |
3:2 |
2:0,0:0,0:2 |
06.12.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Tambov |
4:1 |
0:1,4:0,0:0 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Rostov |
1:5 |
0:2,1:1,0:2 |
|
14:30 |
Kurgan - Saratov |
6:1 |
2:1,3:0,1:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Voroněž |
3:4 |
1:1,2:2,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Norilsk |
4:3 |
1:0,0:1,2:2 |
05.12.2023 |
17:00 |
AKM - Ťumeň |
1:4 |
0:1,1:1,0:2 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Bars Kazan |
2:3 |
1:0,0:1,1:2 |
|
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Samara |
4:2 |
1:0,3:2,0:0 |
|
17:00 |
Ryazan - Almetievsk |
2:4 |
0:1,1:1,1:2 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Penza |
5:2 |
1:2,3:0,1:0 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Chelny |
7:2 |
0:1,3:1,4:0 |
|
13:00 |
Novokuzněck - Toros Neftekamsk |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
04.12.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Saratov |
6:3 |
0:0,2:1,4:2 |
|
14:30 |
Kurgan - Rostov |
3:1 |
1:0,1:1,1:0 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Tambov |
6:3 |
3:1,0:1,3:1 |
|
09:00 |
Gornyak Uchaly - Voroněž |
7:3 |
1:1,3:2,3:0 |
03.12.2023 |
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan |
2:1 |
1:1,1:0,0:0 |
|
14:00 |
Iževsk - Molot-Prikam'e Perm |
4:2 |
1:1,0:0,3:1 |
|
11:00 |
Dynamo Altay - Toros Neftekamsk |
3:2 |
1:0,2:2,0:0 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Almetievsk |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
02.12.2023 |
13:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Rostov |
2:3 |
0:0,1:1,1:1 |
|
13:00 |
Kurgan - Voroněž |
4:3 |
0:3,2:0,2:0 |
01.12.2023 |
17:00 |
Chelny - Karelia SKA |
2:3 |
0:0,1:1,1:2 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - AKM |
0:2 |
0:0,0:0,0:2 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Novokuzněck |
3:1 |
1:1,1:0,1:0 |
30.11.2023 |
17:00 |
Penza - Gornyak Uchaly |
0:2 |
0:0,0:1,0:1 |
|
16:00 |
Samara - Yuzhny Ural Orsk |
4:0 |
2:0,2:0,0:0 |
|
15:30 |
Saratov - Sokol Krasnoyarsk |
5:4 |
1:0,4:1,0:3 |
29.11.2023 |
17:00 |
Chelny - Dinamo St. Petersburg |
3:4 |
1:1,1:2,1:0 |
|
15:30 |
Iževsk - Ryazan |
3:2 |
0:0,1:1,1:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Khimik Voskresensk |
6:5 |
4:2,1:0,0:3 |
|
15:00 |
Ťumeň - Novokuzněck |
3:4 |
1:2,0:2,2:0 |
|
15:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Altay |
6:0 |
1:0,3:0,2:0 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Karelia SKA |
5:2 |
2:0,1:0,2:2 |
|
14:00 |
Zvezda Chekhov - Omskie Krylia |
4:0 |
1:0,1:0,2:0 |
28.11.2023 |
17:00 |
Bars Kazan - Gornyak Uchaly |
5:3 |
1:0,2:3,2:0 |
|
17:00 |
Penza - Yuzhny Ural Orsk |
3:2 |
2:0,1:1,0:1 |
|
16:30 |
Tambov - Sokol Krasnoyarsk |
4:1 |
3:1,0:0,1:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Kurgan |
5:3 |
1:2,1:1,3:0 |
|
16:00 |
Samara - Chelmet Čeljabinsk |
0:2 |
0:1,0:0,0:1 |
|
15:30 |
Saratov - Norilsk |
1:5 |
0:2,0:3,1:0 |
27.11.2023 |
17:00 |
Chelny - Ryazan |
1:3 |
0:0,1:0,0:3 |
|
17:00 |
AKM - Omskie Krylia |
5:0 |
1:0,2:0,2:0 |
|
15:30 |
Iževsk - Khimik Voskresensk |
1:2 |
0:0,0:1,1:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Dinamo St. Petersburg |
0:1 |
0:0,0:0,0:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Karelia SKA |
2:0 |
0:0,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Ťumeň - Dynamo Altay |
7:4 |
1:2,4:2,2:0 |
|
14:00 |
Zvezda Chekhov - Novokuzněck |
3:1 |
2:1,0:0,1:0 |
26.11.2023 |
15:00 |
Almetievsk - Gornyak Uchaly |
4:1 |
2:0,1:0,1:1 |
|
15:00 |
Penza - Chelmet Čeljabinsk |
1:4 |
1:0,0:0,0:4 |
|
15:00 |
Voroněž - Sokol Krasnoyarsk |
2:3 |
0:0,0:0,2:2 |
|
14:00 |
Samara - Kurgan |
4:5 |
1:1,3:0,0:3 |
|
11:00 |
Tambov - Norilsk |
2:3 |
0:0,1:2,1:1 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk |
6:2 |
3:1,2:1,1:0 |
25.11.2023 |
15:00 |
Chelny - Khimik Voskresensk |
1:4 |
0:0,0:0,1:4 |
|
14:00 |
Iževsk - Karelia SKA |
2:3 |
1:2,1:1,0:0 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Dinamo St. Petersburg |
2:6 |
1:2,1:1,0:3 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Ryazan |
4:5 |
3:2,1:1,0:2 |
|
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Omskie Krylia |
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Dynamo Altay |
1:0 |
1:0,0:0,0:0 |
|
11:00 |
AKM - Novokuzněck |
3:2 |
0:0,1:0,1:2 |
24.11.2023 |
17:30 |
Rostov - Sokol Krasnoyarsk |
2:5 |
1:4,1:0,0:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Norilsk |
1:2 |
0:1,1:0,0:0 |
|
17:00 |
Penza - Kurgan |
2:3 |
2:2,0:0,0:0 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Chelmet Čeljabinsk |
1:3 |
0:1,1:1,0:1 |
|
16:30 |
Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk |
0:3 |
0:1,0:0,0:2 |
|
16:00 |
Samara - Gornyak Uchaly |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
23.11.2023 |
17:00 |
AKM - Dynamo Altay |
1:2 |
1:0,0:0,0:1 |
|
15:30 |
Iževsk - Dinamo St. Petersburg |
3:2 |
0:0,0:1,2:1 |
|
15:00 |
Ťumeň - Omskie Krylia |
1:2 |
0:1,0:1,1:0 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Khimik Voskresensk |
3:4 |
0:0,1:1,2:2 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Ryazan |
4:1 |
1:1,2:0,1:0 |
22.11.2023 |
17:30 |
Rostov - Norilsk |
2:5 |
1:1,0:1,1:3 |
|
17:00 |
Bars Kazan - Kurgan |
0:3 |
0:1,0:1,0:1 |
|
16:30 |
Almetievsk - Chelmet Čeljabinsk |
7:1 |
0:0,4:0,3:1 |
21.11.2023 |
17:00 |
Karelia SKA - Chelny |
4:0 |
2:0,0:0,2:0 |
|
14:00 |
Ťumeň - Yugra Khanty-Mansiysk |
6:3 |
4:0,1:3,1:0 |
|
12:30 |
Novokuzněck - Zvezda Chekhov |
5:6 |
1:2,4:1,0:2 |
20.11.2023 |
15:30 |
Saratov - Tambov |
2:4 |
0:0,1:3,1:1 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Penza |
4:3 |
2:0,0:2,2:1 |
19.11.2023 |
15:00 |
Karelia SKA - Toros Neftekamsk |
6:2 |
1:1,2:0,3:1 |
|
15:00 |
Dinamo St. Petersburg - Chelny |
5:1 |
4:0,1:0,0:1 |
|
11:00 |
Dynamo Altay - Zvezda Chekhov |
1:2 |
0:0,1:0,0:1 |
|
11:00 |
Khimik Voskresensk - Molot-Prikam'e Perm |
5:6 |
2:3,2:2,1:1 |
|
11:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Voroněž |
4:7 |
0:2,2:1,2:4 |
18.11.2023 |
13:00 |
Gornyak Uchaly - Samara |
4:6 |
1:1,2:3,1:2 |
|
13:00 |
Kurgan - Penza |
3:2 |
0:1,1:1,1:0 |
|
13:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Bars Kazan |
3:5 |
2:1,1:1,1:3 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Almetievsk |
4:2 |
0:1,4:0,0:1 |
17.11.2023 |
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Toros Neftekamsk |
2:0 |
0:0,0:0,2:0 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Iževsk |
1:2 |
0:1,0:0,1:0 |
|
17:00 |
Ryazan - Molot-Prikam'e Perm |
0:3 |
0:1,0:1,0:1 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Chelny |
2:1 |
1:0,1:1,0:0 |
|
13:30 |
Omskie Krylia - Zvezda Chekhov |
2:4 |
1:0,0:2,1:2 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - AKM |
1:2 |
0:0,0:1,1:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Voroněž |
1:2 |
0:0,1:1,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Rostov |
7:5 |
1:2,1:1,5:2 |
|
12:30 |
Novokuzněck - Ťumeň |
1:2 |
0:1,0:0,1:1 |
16.11.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Penza |
3:2 |
2:0,1:1,0:1 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Almetievsk |
5:4 |
2:0,1:1,1:3 |
|
14:30 |
Kurgan - Samara |
6:1 |
2:0,4:0,0:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan |
3:1 |
1:0,0:1,2:0 |
15.11.2023 |
17:00 |
Ryazan - Chelny |
6:3 |
4:0,1:2,1:1 |
|
17:00 |
Karelia SKA - Molot-Prikam'e Perm |
0:2 |
0:0,0:1,0:1 |
|
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Iževsk |
5:1 |
3:0,1:1,1:0 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk |
4:2 |
1:1,1:0,2:1 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Tambov |
0:5 |
0:2,0:1,0:2 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Ťumeň |
4:7 |
3:2,0:2,1:3 |
|
13:00 |
Norilsk - Rostov |
8:3 |
3:0,2:0,3:3 |
|
12:30 |
Novokuzněck - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:7 |
1:3,2:2,1:2 |
|
11:30 |
Omskie Krylia - AKM |
1:4 |
0:1,1:1,0:2 |
14.11.2023 |
15:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Samara |
5:3 |
3:1,1:1,1:1 |
|
14:30 |
Kurgan - Almetievsk |
4:3 |
1:1,0:1,2:1 |
|
14:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Penza |
3:1 |
1:0,0:0,2:1 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Bars Kazan |
4:3 |
3:1,0:1,1:1 |
13.11.2023 |
17:00 |
Ryazan - Toros Neftekamsk |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
|
17:00 |
Dinamo St. Petersburg - Molot-Prikam'e Perm |
3:6 |
2:2,1:2,0:2 |
|
16:30 |
Khimik Voskresensk - Iževsk |
5:2 |
2:0,3:1,0:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Tambov |
1:4 |
0:2,1:2,0:0 |
|
13:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Saratov |
5:3 |
2:1,1:0,2:2 |
|
13:00 |
Dynamo Altay - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
12:00 |
Omskie Krylia - Ťumeň |
3:4 |
2:1,1:2,0:0 |
12.11.2023 |
13:00 |
Kurgan - Bars Kazan |
4:3 |
1:1,2:1,0:1 |
|
13:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Almetievsk |
4:1 |
0:0,2:0,2:1 |
|
09:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Samara |
1:0 |
1:0,0:0,0:0 |
11.11.2023 |
15:00 |
Ryazan - Iževsk |
2:4 |
1:2,0:0,1:2 |
|
15:00 |
Chelny - Novokuzněck |
1:8 |
0:2,1:2,0:4 |
|
09:00 |
Norilsk - Saratov |
5:2 |
3:1,2:1,0:0 |
|
08:00 |
Omskie Krylia - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:2 |
0:2,1:0,2:0 |
10.11.2023 |
17:30 |
Rostov - Gornyak Uchaly |
3:7 |
0:2,2:2,1:3 |
|
17:00 |
AKM - Zvezda Chekhov |
6:1 |
2:1,3:0,1:0 |
09.11.2023 |
17:00 |
Chelny - Dynamo Altay |
2:1 |
0:0,1:1,0:0 |
|
17:00 |
Penza - Karelia SKA |
1:2 |
1:0,0:1,0:0 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Novokuzněck |
4:3 |
0:0,3:1,1:2 |
08.11.2023 |
17:30 |
Rostov - Kurgan |
1:3 |
0:2,1:0,0:1 |
|
17:00 |
Voroněž - Gornyak Uchaly |
2:3 |
0:0,1:1,1:1 |
|
15:00 |
Ťumeň - Zvezda Chekhov |
4:3 |
2:0,1:1,1:2 |
07.11.2023 |
17:00 |
Penza - Dinamo St. Petersburg |
5:3 |
2:1,1:1,2:1 |
|
17:00 |
Chelny - Omskie Krylia |
3:2 |
1:0,1:1,1:1 |
|
15:00 |
Toros Neftekamsk - Dynamo Altay |
4:0 |
2:0,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Novokuzněck |
4:3 |
2:1,0:0,1:2 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Karelia SKA |
1:2 |
1:1,0:1,0:0 |
06.11.2023 |
15:00 |
Voroněž - Chelmet Čeljabinsk |
4:1 |
2:0,2:0,0:1 |
|
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Zvezda Chekhov |
2:1 |
0:0,0:0,1:1 |
|
13:00 |
Ťumeň - AKM |
1:0 |
0:0,1:0,0:0 |
|
11:00 |
Rostov - Yuzhny Ural Orsk |
3:4 |
3:1,0:0,0:2 |
|
11:00 |
Tambov - Kurgan |
3:4 |
1:1,0:2,2:0 |
|
10:00 |
Saratov - Gornyak Uchaly |
3:4 |
1:0,0:1,2:2 |
05.11.2023 |
16:00 |
Samara - Ryazan |
1:2 |
0:0,0:0,1:2 |
|
15:00 |
Penza - Khimik Voskresensk |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
15:00 |
Almetievsk - Karelia SKA |
1:5 |
0:0,0:1,1:4 |
|
14:00 |
Iževsk - Novokuzněck |
1:2 |
0:0,0:1,1:0 |
|
13:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Dynamo Altay |
6:2 |
1:1,2:0,3:1 |
|
13:00 |
Toros Neftekamsk - Omskie Krylia |
4:3 |
1:1,0:2,2:0 |
|
11:00 |
Norilsk - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
2:2,2:1,0:0 |
|
10:00 |
Bars Kazan - Dinamo St. Petersburg |
1:2 |
0:0,0:2,1:0 |
04.11.2023 |
15:00 |
Voroněž - Yuzhny Ural Orsk |
1:3 |
0:1,0:0,1:2 |
|
11:00 |
Rostov - Chelmet Čeljabinsk |
2:4 |
0:2,1:1,1:1 |
|
11:00 |
Tambov - Gornyak Uchaly |
2:6 |
1:3,0:2,1:1 |
|
10:00 |
Saratov - Kurgan |
3:4 |
2:1,1:1,0:1 |
|
09:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - AKM |
3:0 |
1:0,2:0,0:0 |
03.11.2023 |
17:00 |
Penza - Ryazan |
1:3 |
1:0,0:3,0:0 |
|
16:30 |
Almetievsk - Dinamo St. Petersburg |
4:3 |
1:0,2:0,0:3 |
|
15:30 |
Iževsk - Dynamo Altay |
0:3 |
0:0,0:2,0:1 |
|
15:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Omskie Krylia |
5:4 |
2:3,2:0,1:1 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Khimik Voskresensk |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
10:00 |
Samara - Karelia SKA |
4:5 |
2:3,0:0,2:1 |
02.11.2023 |
17:00 |
Voroněž - Kurgan |
3:2 |
1:2,2:0,0:0 |
|
16:30 |
Tambov - Chelmet Čeljabinsk |
2:3 |
1:2,1:0,0:1 |
|
15:30 |
Saratov - Yuzhny Ural Orsk |
1:4 |
0:2,0:0,1:2 |
01.11.2023 |
16:30 |
Almetievsk - Khimik Voskresensk |
3:1 |
1:0,0:0,2:1 |
|
16:00 |
Samara - Dinamo St. Petersburg |
3:2 |
1:1,1:0,0:1 |
|
15:30 |
Iževsk - Omskie Krylia |
1:2 |
0:0,0:1,1:1 |
|
11:00 |
Bars Kazan - Ryazan |
1:3 |
0:1,0:0,1:2 |
31.10.2023 |
17:00 |
AKM - Chelny |
2:1 |
1:0,1:0,0:1 |
|
16:30 |
Tambov - Yuzhny Ural Orsk |
1:2 |
0:1,1:1,0:0 |
|
16:30 |
Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk |
2:3 |
1:0,0:2,1:0 |
|
15:30 |
Saratov - Chelmet Čeljabinsk |
3:4 |
2:1,1:2,0:0 |
|
09:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Ťumeň |
3:2 |
1:1,0:1,1:0 |
30.10.2023 |
17:00 |
Karelia SKA - Rostov |
3:2 |
1:1,2:0,0:1 |
|
16:30 |
Almetievsk - Ryazan |
5:2 |
1:2,2:0,2:0 |
|
16:00 |
Samara - Khimik Voskresensk |
4:1 |
1:0,2:1,1:0 |
|
14:30 |
Gornyak Uchaly - Norilsk |
6:3 |
2:1,2:1,2:1 |
|
12:30 |
Novokuzněck - Penza |
0:3 |
0:0,0:2,0:1 |
29.10.2023 |
13:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Chelny |
5:0 |
0:0,3:0,2:0 |
|
11:00 |
AKM - Toros Neftekamsk |
2:3 |
0:3,1:0,1:0 |
|
11:00 |
Zvezda Chekhov - Molot-Prikam'e Perm |
3:6 |
1:2,2:3,0:1 |
28.10.2023 |
16:00 |
Dinamo St. Petersburg - Rostov |
2:2 |
0:1,1:1,1:0 |
|
16:00 |
Karelia SKA - Voroněž |
3:1 |
1:0,2:0,0:1 |
|
14:00 |
Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk |
2:5 |
1:1,1:1,0:3 |
|
14:00 |
Kurgan - Norilsk |
2:6 |
1:2,1:1,0:3 |
|
12:00 |
Dynamo Altay - Penza |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
08:00 |
Novokuzněck - Bars Kazan |
3:2 |
2:0,0:1,1:1 |
27.10.2023 |
18:00 |
AKM - Molot-Prikam'e Perm |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
17:30 |
Zvezda Chekhov - Iževsk |
2:1 |
0:0,2:1,0:0 |
|
16:00 |
Ťumeň - Chelny |
4:2 |
1:2,0:0,3:0 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Toros Neftekamsk |
3:2 |
0:0,1:0,1:2 |
26.10.2023 |
18:00 |
Karelia SKA - Saratov |
3:5 |
1:1,0:0,2:4 |
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Voroněž |
1:2 |
0:1,0:1,1:0 |
|
18:00 |
Ryazan - Rostov |
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Norilsk |
5:2 |
0:0,3:2,2:0 |
|
15:30 |
Kurgan - Sokol Krasnoyarsk |
3:5 |
0:2,2:1,1:2 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Penza |
1:3 |
0:0,1:1,0:2 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Bars Kazan |
1:4 |
0:0,0:3,1:1 |
|
13:30 |
Novokuzněck - Samara |
5:2 |
1:1,1:0,3:1 |
25.10.2023 |
18:00 |
AKM - Iževsk |
3:1 |
1:0,1:1,1:0 |
|
17:30 |
Zvezda Chekhov - Chelny |
5:2 |
3:0,1:1,1:1 |
|
16:00 |
Ťumeň - Toros Neftekamsk |
5:1 |
1:0,3:0,1:1 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Molot-Prikam'e Perm |
3:4 |
1:1,0:2,2:0 |
24.10.2023 |
18:00 |
Ryazan - Voroněž |
1:0 |
0:0,0:0,1:0 |
|
18:00 |
Karelia SKA - Tambov |
7:1 |
3:0,1:1,3:0 |
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Saratov |
9:2 |
3:1,2:0,4:1 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Rostov |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Sokol Krasnoyarsk |
0:3 |
0:0,0:1,0:2 |
|
15:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Norilsk |
1:2 |
1:0,0:1,0:1 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Bars Kazan |
3:0 |
0:0,2:0,1:0 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Samara |
2:3 |
1:0,1:1,0:1 |
|
13:30 |
Novokuzněck - Almetievsk |
3:1 |
0:1,2:0,1:0 |
23.10.2023 |
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Iževsk |
3:2 |
1:0,1:0,0:2 |
|
16:00 |
Ťumeň - Molot-Prikam'e Perm |
1:2 |
1:0,0:1,0:0 |
22.10.2023 |
16:00 |
Ryazan - Saratov |
3:2 |
2:1,0:1,0:0 |
|
16:00 |
Dinamo St. Petersburg - Tambov |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
|
12:00 |
Khimik Voskresensk - Voroněž |
5:0 |
1:0,1:0,3:0 |
|
12:00 |
Dynamo Altay - Almetievsk |
3:2 |
1:1,1:0,0:1 |
|
10:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
2:2,0:0,1:1 |
|
09:00 |
Omskie Krylia - Samara |
3:2 |
1:0,1:2,1:0 |
21.10.2023 |
14:00 |
Ťumeň - Iževsk |
3:1 |
0:0,1:0,2:1 |
20.10.2023 |
18:00 |
Ryazan - Tambov |
2:1 |
0:0,0:1,1:0 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Saratov |
6:0 |
2:0,2:0,2:0 |
|
15:30 |
Kurgan - Chelmet Čeljabinsk |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
|
15:30 |
Omskie Krylia - Almetievsk |
3:2 |
0:0,1:1,1:1 |
|
12:00 |
Bars Kazan - AKM |
1:2 |
0:1,1:0,0:1 |
19.10.2023 |
18:30 |
Rostov - Novokuzněck |
1:5 |
0:0,0:4,1:1 |
|
14:00 |
Norilsk - Karelia SKA |
3:2 |
1:1,1:1,1:0 |
18.10.2023 |
18:00 |
Penza - AKM |
1:2 |
0:0,1:0,0:1 |
|
18:00 |
Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:4 |
1:0,1:2,0:2 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Tambov |
2:3 |
1:1,1:0,0:1 |
|
17:00 |
Samara - Zvezda Chekhov |
5:2 |
0:0,3:0,2:2 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Chelmet Čeljabinsk |
1:3 |
0:1,1:1,0:1 |
|
15:30 |
Kurgan - Yuzhny Ural Orsk |
4:2 |
1:1,1:0,2:1 |
17.10.2023 |
18:30 |
Rostov - Dynamo Altay |
1:4 |
0:1,0:1,1:2 |
|
17:00 |
Voroněž - Novokuzněck |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
|
14:00 |
Norilsk - Dinamo St. Petersburg |
6:3 |
2:2,0:1,4:0 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Karelia SKA |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
16.10.2023 |
18:00 |
Penza - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:0 |
0:0,1:0,1:0 |
|
18:00 |
Bars Kazan - Ťumeň |
2:1 |
0:1,0:0,1:0 |
|
17:30 |
Almetievsk - Zvezda Chekhov |
4:1 |
1:0,0:1,3:0 |
|
17:00 |
Samara - AKM |
2:4 |
0:2,1:0,1:2 |
|
16:30 |
Iževsk - Toros Neftekamsk |
2:1 |
0:1,0:0,1:0 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Chelny |
11:1 |
3:0,4:0,4:1 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk |
2:3 |
0:0,0:0,2:2 |
15.10.2023 |
16:00 |
Voroněž - Dynamo Altay |
5:1 |
0:1,3:0,2:0 |
|
12:00 |
Rostov - Omskie Krylia |
2:4 |
0:2,2:0,0:2 |
|
12:00 |
Norilsk - Ryazan |
4:2 |
0:1,2:1,2:0 |
|
12:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Dinamo St. Petersburg |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
|
11:00 |
Saratov - Novokuzněck |
1:4 |
1:1,0:1,0:2 |
14.10.2023 |
16:00 |
Almetievsk - AKM |
1:2 |
0:0,0:1,1:0 |
|
16:00 |
Penza - Ťumeň |
1:9 |
0:2,0:6,1:1 |
|
15:00 |
Samara - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:1 |
1:1,0:0,0:0 |
|
15:00 |
Iževsk - Chelny |
3:1 |
1:0,1:0,1:1 |
|
14:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Yuzhny Ural Orsk |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
14:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Toros Neftekamsk |
5:4 |
3:2,1:1,1:1 |
|
12:00 |
Bars Kazan - Zvezda Chekhov |
1:2 |
1:1,0:0,0:1 |
13.10.2023 |
18:00 |
Voroněž - Omskie Krylia |
0:3 |
0:1,0:1,0:1 |
|
17:30 |
Tambov - Novokuzněck |
3:1 |
1:0,1:0,1:1 |
|
16:30 |
Saratov - Dynamo Altay |
6:2 |
2:1,4:0,0:1 |
|
16:00 |
Karelia SKA - Kurgan |
1:2 |
0:2,1:0,0:0 |
|
14:00 |
Norilsk - Khimik Voskresensk |
1:2 |
1:0,0:0,0:2 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Ryazan |
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
12.10.2023 |
18:00 |
Penza - Zvezda Chekhov |
1:3 |
0:0,1:2,0:1 |
|
17:30 |
Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:4 |
0:2,1:1,2:0 |
|
17:00 |
Samara - Ťumeň |
1:4 |
1:1,0:1,0:2 |
11.10.2023 |
18:00 |
Karelia SKA - Gornyak Uchaly |
3:2 |
1:1,2:1,0:0 |
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Kurgan |
3:2 |
1:0,0:1,1:1 |
|
17:30 |
Tambov - Dynamo Altay |
2:0 |
1:0,0:0,1:0 |
|
16:30 |
Saratov - Omskie Krylia |
3:4 |
0:0,0:3,3:0 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk |
2:1 |
2:0,0:0,0:1 |
10.10.2023 |
18:00 |
AKM - Rostov |
5:2 |
1:0,1:2,3:0 |
|
17:30 |
Almetievsk - Ťumeň |
2:3 |
1:0,1:2,0:1 |
|
16:00 |
Toros Neftekamsk - Bars Kazan |
3:2 |
1:1,0:0,2:1 |
09.10.2023 |
18:00 |
Karelia SKA - Chelmet Čeljabinsk |
6:4 |
1:2,1:0,4:2 |
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Gornyak Uchaly |
9:3 |
4:0,1:0,4:3 |
|
18:00 |
Ryazan - Kurgan |
2:5 |
1:1,0:2,1:2 |
|
17:30 |
Tambov - Omskie Krylia |
2:1 |
2:0,0:1,0:0 |
|
13:30 |
Novokuzněck - Norilsk |
2:3 |
0:1,1:1,1:1 |
08.10.2023 |
16:00 |
Chelny - Bars Kazan |
1:5 |
1:2,0:3,0:0 |
|
16:00 |
AKM - Voroněž |
1:2 |
0:1,0:1,1:0 |
|
14:00 |
Toros Neftekamsk - Penza |
3:1 |
1:0,1:0,1:1 |
|
12:00 |
Zvezda Chekhov - Rostov |
3:2 |
0:0,2:1,1:1 |
07.10.2023 |
16:00 |
Dinamo St. Petersburg - Chelmet Čeljabinsk |
3:7 |
1:2,1:3,1:2 |
|
16:00 |
Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk |
4:3 |
0:1,2:2,1:0 |
|
16:00 |
Ryazan - Gornyak Uchaly |
3:1 |
1:0,0:0,2:1 |
|
12:00 |
Khimik Voskresensk - Kurgan |
2:4 |
1:0,1:1,0:3 |
|
12:00 |
Dynamo Altay - Norilsk |
2:3 |
0:0,1:0,1:2 |
|
08:00 |
Novokuzněck - Sokol Krasnoyarsk |
4:3 |
2:1,1:0,1:2 |
06.10.2023 |
18:00 |
AKM - Saratov |
7:0 |
3:0,2:0,2:0 |
|
18:00 |
Chelny - Penza |
2:1 |
0:0,2:1,0:0 |
|
16:30 |
Iževsk - Bars Kazan |
1:2 |
0:1,0:0,1:1 |
|
16:00 |
Ťumeň - Rostov |
4:0 |
1:0,1:0,2:0 |
|
16:00 |
Toros Neftekamsk - Almetievsk |
4:3 |
0:0,2:1,1:2 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Samara |
3:1 |
0:0,2:1,1:0 |
|
12:00 |
Zvezda Chekhov - Voroněž |
2:3 |
1:1,1:0,0:1 |
05.10.2023 |
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Yuzhny Ural Orsk |
1:7 |
0:6,1:1,0:0 |
|
18:00 |
Ryazan - Chelmet Čeljabinsk |
1:4 |
0:0,0:3,1:1 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Gornyak Uchaly |
4:0 |
2:0,2:0,0:0 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Norilsk |
4:7 |
1:4,2:3,1:0 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Sokol Krasnoyarsk |
3:2 |
2:0,0:1,0:1 |
04.10.2023 |
18:00 |
AKM - Tambov |
4:1 |
1:0,1:0,2:1 |
|
18:00 |
Chelny - Almetievsk |
2:4 |
0:2,1:1,1:1 |
|
16:30 |
Iževsk - Penza |
0:4 |
0:3,0:1,0:0 |
|
16:00 |
Ťumeň - Voroněž |
3:2 |
2:0,0:1,0:1 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Rostov |
4:0 |
0:0,3:0,1:0 |
|
16:00 |
Toros Neftekamsk - Samara |
6:1 |
2:0,4:1,0:0 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Bars Kazan |
3:2 |
0:2,2:0,1:0 |
|
15:00 |
Zvezda Chekhov - Saratov |
12:3 |
1:1,4:1,7:1 |
03.10.2023 |
18:00 |
Ryazan - Yuzhny Ural Orsk |
1:2 |
0:1,1:1,0:0 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Chelmet Čeljabinsk |
4:1 |
0:0,1:0,3:1 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Sokol Krasnoyarsk |
5:3 |
3:1,0:2,2:0 |
02.10.2023 |
18:00 |
Chelny - Samara |
1:4 |
0:1,0:0,1:3 |
|
16:30 |
Iževsk - Almetievsk |
3:9 |
0:2,2:4,1:3 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Penza |
1:0 |
0:0,0:0,1:0 |
|
16:00 |
Ťumeň - Saratov |
4:1 |
2:1,2:0,0:0 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Voroněž |
0:1 |
0:0,0:0,0:0 |
|
15:30 |
Kurgan - Novokuzněck |
2:3 |
0:0,2:2,0:1 |
|
15:00 |
Zvezda Chekhov - Tambov |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
01.10.2023 |
16:00 |
Karelia SKA - Dinamo St. Petersburg |
5:3 |
1:1,1:1,3:1 |
|
12:00 |
Khimik Voskresensk - Yuzhny Ural Orsk |
5:4 |
1:2,2:1,1:1 |
30.09.2023 |
15:00 |
Iževsk - Samara |
1:7 |
0:2,0:2,1:3 |
|
14:00 |
Ťumeň - Tambov |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
|
14:00 |
Kurgan - Dynamo Altay |
4:3 |
0:1,1:1,2:1 |
|
14:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Almetievsk |
2:4 |
2:1,0:0,0:3 |
|
14:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Saratov |
6:1 |
2:1,3:0,1:0 |
|
12:00 |
Rostov - Toros Neftekamsk |
2:4 |
0:1,1:3,1:0 |
|
10:00 |
Gornyak Uchaly - Novokuzněck |
0:2 |
0:0,0:2,0:0 |
|
09:00 |
Norilsk - AKM |
1:2 |
0:2,1:0,0:0 |
29.09.2023 |
18:00 |
Ryazan - Dinamo St. Petersburg |
1:3 |
1:1,0:0,0:2 |
28.09.2023 |
18:30 |
Rostov - Chelny |
4:3 |
0:1,2:0,1:2 |
|
18:00 |
Voroněž - Toros Neftekamsk |
2:4 |
0:1,2:1,0:2 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov |
2:1 |
1:0,0:0,1:1 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Novokuzněck |
0:2 |
0:1,0:0,0:1 |
|
15:30 |
Kurgan - Omskie Krylia |
6:3 |
3:0,2:0,1:3 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Dynamo Altay |
4:1 |
1:0,2:0,1:1 |
|
14:00 |
Norilsk - Zvezda Chekhov |
5:2 |
1:1,2:1,2:0 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - AKM |
2:4 |
2:0,0:2,0:2 |
27.09.2023 |
18:00 |
Ryazan - Karelia SKA |
4:5 |
1:2,1:1,2:1 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Dinamo St. Petersburg |
5:3 |
3:1,1:1,1:1 |
26.09.2023 |
18:30 |
Rostov - Iževsk |
1:2 |
0:0,0:1,1:1 |
|
18:00 |
Voroněž - Chelny |
9:0 |
5:0,3:0,1:0 |
|
16:30 |
Saratov - Toros Neftekamsk |
2:3 |
0:0,0:2,2:1 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Dynamo Altay |
3:0 |
1:0,0:0,2:0 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Omskie Krylia |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
|
15:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Novokuzněck |
4:5 |
2:1,2:2,0:1 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Zvezda Chekhov |
4:2 |
0:2,1:0,3:0 |
|
14:00 |
Norilsk - Ťumeň |
1:3 |
1:0,0:1,0:2 |
25.09.2023 |
17:30 |
Khimik Voskresensk - Karelia SKA |
4:2 |
1:0,2:0,1:2 |
24.09.2023 |
16:00 |
Voroněž - Iževsk |
5:1 |
2:1,2:0,1:0 |
|
16:00 |
AKM - Kurgan |
1:4 |
0:2,1:1,0:1 |
|
16:00 |
Penza - Samara |
2:3 |
0:1,0:1,2:1 |
|
14:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Omskie Krylia |
4:3 |
1:1,2:1,0:1 |
|
13:00 |
Norilsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
1:5 |
0:0,1:3,0:2 |
|
12:00 |
Rostov - Molot-Prikam'e Perm |
5:6 |
2:3,1:2,2:1 |
|
12:00 |
Bars Kazan - Almetievsk |
1:2 |
0:1,0:0,1:0 |
|
12:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Ťumeň |
1:2 |
1:2,0:0,0:0 |
|
12:00 |
Tambov - Toros Neftekamsk |
2:1 |
0:0,2:0,0:1 |
|
11:00 |
Saratov - Chelny |
5:0 |
3:0,1:0,1:0 |
|
10:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Dynamo Altay |
1:2 |
0:0,1:2,0:0 |
23.09.2023 |
12:00 |
Khimik Voskresensk - Ryazan |
1:5 |
0:0,1:4,0:1 |
22.09.2023 |
18:00 |
Penza - Almetievsk |
5:2 |
3:0,0:0,2:2 |
|
18:00 |
Bars Kazan - Samara |
7:5 |
1:1,2:1,4:3 |
|
18:00 |
Voroněž - Molot-Prikam'e Perm |
2:1 |
2:1,0:0,0:0 |
|
18:00 |
AKM - Gornyak Uchaly |
2:5 |
1:0,1:4,0:1 |
|
17:30 |
Tambov - Chelny |
3:5 |
0:0,2:1,1:4 |
|
17:30 |
Zvezda Chekhov - Kurgan |
2:3 |
1:0,0:1,1:1 |
|
16:30 |
Saratov - Iževsk |
5:4 |
2:2,1:2,1:0 |
|
14:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Omskie Krylia |
4:2 |
2:1,2:1,0:0 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:1 |
0:0,1:1,0:0 |
21.09.2023 |
13:30 |
Novokuzněck - Dinamo St. Petersburg |
0:2 |
0:0,0:1,0:1 |
20.09.2023 |
17:30 |
Almetievsk - Samara |
3:2 |
2:1,1:0,0:1 |
|
17:30 |
Tambov - Iževsk |
5:2 |
2:0,0:0,3:2 |
|
17:30 |
Zvezda Chekhov - Gornyak Uchaly |
2:4 |
0:3,1:0,1:1 |
|
16:30 |
Saratov - Molot-Prikam'e Perm |
2:3 |
1:1,1:0,0:1 |
|
16:00 |
Toros Neftekamsk - Norilsk |
4:3 |
0:1,2:0,1:2 |
|
16:00 |
AKM - Chelmet Čeljabinsk |
3:0 |
0:0,1:0,2:0 |
|
16:00 |
Ťumeň - Kurgan |
2:3 |
1:0,1:2,0:0 |
19.09.2023 |
14:00 |
Dynamo Altay - Dinamo St. Petersburg |
4:1 |
0:1,3:0,1:0 |
|
13:30 |
Novokuzněck - Karelia SKA |
1:0 |
0:0,0:0,1:0 |
18.09.2023 |
18:00 |
Penza - Rostov |
2:0 |
0:0,1:0,1:0 |
|
18:00 |
Bars Kazan - Voroněž |
2:3 |
0:2,1:1,1:0 |
|
18:00 |
Chelny - Norilsk |
5:4 |
2:0,0:1,2:3 |
|
18:00 |
AKM - Yuzhny Ural Orsk |
1:2 |
0:0,1:0,0:2 |
|
17:30 |
Tambov - Molot-Prikam'e Perm |
0:4 |
0:1,0:2,0:1 |
|
17:00 |
Ťumeň - Gornyak Uchaly |
2:1 |
0:0,0:1,1:0 |
|
16:00 |
Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk |
4:0 |
0:0,2:0,2:0 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Kurgan |
0:6 |
0:2,0:2,0:2 |
|
15:00 |
Zvezda Chekhov - Chelmet Čeljabinsk |
2:1 |
0:1,1:0,1:0 |
17.09.2023 |
12:00 |
Dynamo Altay - Karelia SKA |
2:3 |
1:0,1:0,0:2 |
|
09:00 |
Omskie Krylia - Dinamo St. Petersburg |
2:5 |
0:1,1:1,1:3 |
|
08:00 |
Novokuzněck - Ryazan |
3:4 |
3:2,0:0,0:2 |
16.09.2023 |
16:00 |
Penza - Saratov |
3:1 |
0:1,0:0,3:0 |
|
16:00 |
Chelny - Sokol Krasnoyarsk |
0:3 |
0:0,0:2,0:1 |
|
15:00 |
Iževsk - Norilsk |
2:1 |
1:0,0:1,1:0 |
|
15:00 |
Samara - Voroněž |
2:3 |
1:1,0:1,1:0 |
|
14:00 |
Ťumeň - Chelmet Čeljabinsk |
2:1 |
0:0,0:1,1:0 |
|
12:00 |
Bars Kazan - Rostov |
4:3 |
1:2,2:0,0:1 |
|
12:00 |
Zvezda Chekhov - Yuzhny Ural Orsk |
3:4 |
2:2,1:1,0:0 |
|
10:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Gornyak Uchaly |
3:2 |
0:1,2:0,0:1 |
15.09.2023 |
14:30 |
Omskie Krylia - Karelia SKA |
2:3 |
1:2,0:0,1:0 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Ryazan |
4:3 |
1:3,2:0,1:0 |
|
13:30 |
Novokuzněck - Khimik Voskresensk |
2:7 |
1:3,1:1,0:3 |
14.09.2023 |
18:00 |
Bars Kazan - Saratov |
3:1 |
1:1,1:0,1:0 |
|
18:00 |
Penza - Tambov |
1:2 |
0:0,1:2,0:0 |
|
17:30 |
Almetievsk - Voroněž |
3:0 |
1:0,0:0,2:0 |
|
17:00 |
Samara - Rostov |
3:2 |
0:1,1:0,2:1 |
|
16:30 |
Iževsk - Sokol Krasnoyarsk |
3:4 |
0:1,2:1,1:2 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Norilsk |
4:3 |
2:1,0:2,2:0 |
|
16:00 |
Ťumeň - Yuzhny Ural Orsk |
2:3 |
1:0,1:1,0:1 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Čeljabinsk |
4:2 |
3:0,0:2,1:0 |
|
15:30 |
Kurgan - Toros Neftekamsk |
2:4 |
0:2,2:1,0:1 |
13.09.2023 |
14:30 |
Omskie Krylia - Ryazan |
2:4 |
1:0,1:0,0:4 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Khimik Voskresensk |
3:7 |
0:2,2:3,1:2 |
12.09.2023 |
18:00 |
Penza - Voroněž |
1:2 |
0:0,0:1,1:0 |
|
18:00 |
Bars Kazan - Tambov |
3:4 |
0:0,2:2,1:1 |
|
17:30 |
Almetievsk - Rostov |
4:1 |
0:0,2:0,2:1 |
|
17:00 |
Samara - Saratov |
1:2 |
1:1,0:0,0:1 |
|
16:00 |
Yugra Khanty-Mansiysk - Yuzhny Ural Orsk |
4:2 |
1:0,1:0,2:2 |
|
16:00 |
Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk |
0:3 |
0:0,0:2,0:1 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk |
5:4 |
4:0,1:2,0:2 |
|
15:30 |
Kurgan - Chelny |
0:1 |
0:0,0:0,0:1 |
11.09.2023 |
18:30 |
Dinamo St. Petersburg - AKM |
0:4 |
0:0,0:3,0:1 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Khimik Voskresensk |
4:6 |
1:1,2:1,1:4 |
10.09.2023 |
16:00 |
Almetievsk - Saratov |
1:2 |
0:1,1:0,0:1 |
|
15:00 |
Samara - Tambov |
1:4 |
0:1,0:2,1:1 |
|
14:00 |
Kurgan - Iževsk |
3:2 |
2:0,0:2,1:0 |
|
14:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Toros Neftekamsk |
3:2 |
1:0,2:2,0:0 |
|
14:00 |
Gornyak Uchaly - Chelny |
3:1 |
1:1,1:0,1:0 |
09.09.2023 |
16:00 |
Dinamo St. Petersburg - Ťumeň |
0:3 |
0:1,0:2,0:0 |
|
16:00 |
Ryazan - Zvezda Chekhov |
2:1 |
1:0,0:1,0:0 |
|
16:00 |
Karelia SKA - AKM |
2:4 |
0:0,2:1,0:3 |
08.09.2023 |
18:30 |
Rostov - Voroněž |
4:0 |
0:0,0:0,4:0 |
|
17:30 |
Almetievsk - Tambov |
2:4 |
1:0,0:3,1:1 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Chelny |
6:2 |
1:0,2:1,3:1 |
|
15:30 |
Kurgan - Molot-Prikam'e Perm |
2:0 |
1:0,0:0,1:0 |
|
15:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk |
4:3 |
0:2,1:0,3:1 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Iževsk |
4:2 |
0:0,2:1,2:1 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Penza |
2:4 |
0:1,1:2,1:1 |
|
14:00 |
Norilsk - Bars Kazan |
2:1 |
1:0,0:0,1:1 |
07.09.2023 |
18:30 |
Dinamo St. Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:1 |
2:0,1:0,1:1 |
|
18:00 |
Ryazan - AKM |
2:3 |
1:0,0:1,1:2 |
|
18:00 |
Karelia SKA - Ťumeň |
4:2 |
1:0,1:1,2:1 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov |
2:3 |
0:1,2:1,0:1 |
|
14:00 |
Dynamo Altay - Novokuzněck |
4:1 |
1:0,1:1,2:0 |
06.09.2023 |
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Iževsk |
2:1 |
0:0,0:1,1:0 |
|
15:30 |
Gornyak Uchaly - Molot-Prikam'e Perm |
5:1 |
1:0,3:0,1:1 |
|
15:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Chelny |
5:4 |
2:0,2:2,0:2 |
|
14:00 |
Norilsk - Penza |
2:4 |
1:0,0:3,1:1 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan |
1:3 |
0:2,1:1,0:0 |
05.09.2023 |
18:00 |
Karelia SKA - Yugra Khanty-Mansiysk |
3:1 |
1:1,2:0,0:0 |
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg - Zvezda Chekhov |
3:2 |
0:0,2:1,1:1 |
|
18:00 |
Ryazan - Ťumeň |
2:3 |
2:2,0:0,0:1 |
|
17:30 |
Khimik Voskresensk - AKM |
3:2 |
1:1,1:1,0:0 |
|
14:30 |
Omskie Krylia - Novokuzněck |
3:4 |
0:2,2:1,1:1 |
04.09.2023 |
18:30 |
Rostov - Saratov |
6:4 |
1:0,1:2,4:2 |
|
18:00 |
Voroněž - Tambov |
4:2 |
0:0,1:0,3:2 |
|
16:00 |
Chelmet Čeljabinsk - Molot-Prikam'e Perm |
1:2 |
0:0,0:0,1:1 |
|
15:30 |
Yuzhny Ural Orsk - Iževsk |
1:3 |
0:0,1:2,0:1 |
|
14:00 |
Norilsk - Samara |
3:2 |
2:0,0:1,1:1 |
|
14:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Almetievsk |
5:2 |
3:0,1:1,1:1 |
03.09.2023 |
16:00 |
Ryazan - Yugra Khanty-Mansiysk |
2:3 |
0:1,2:2,0:0 |
|
16:00 |
Karelia SKA - Zvezda Chekhov |
5:1 |
1:1,1:0,3:0 |
|
14:00 |
Gornyak Uchaly - Kurgan |
1:2 |
0:0,1:0,0:2 |
|
12:00 |
Khimik Voskresensk - Ťumeň |
3:2 |
1:0,0:1,1:1 |
|
09:00 |
Omskie Krylia - Dynamo Altay |
8:5 |
4:1,1:0,3:4 |
02.09.2023 |
16:00 |
Voroněž - Saratov |
6:1 |
2:0,3:0,1:1 |
|
14:00 |
Toros Neftekamsk - Chelny |
6:4 |
1:2,2:2,3:0 |
|
12:00 |
Rostov - Tambov |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
|
12:00 |
Norilsk - Almetievsk |
2:3 |
0:0,1:0,1:2 |
|
12:00 |
Sokol Krasnoyarsk - Samara |
3:2 |
1:0,0:2,1:0 |
|
12:00 |
Penza - Bars Kazan |
1:3 |
0:2,1:1,0:0 |
|
10:00 |
Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikam'e Perm |
2:3 |
1:0,0:2,1:0 |
01.09.2023 |
17:30 |
Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk |
4:3 |
1:1,2:0,0:2 |