HokejLive.netRuskoVHL › Program

VHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
30.01.2020 13:30 Kazzinc-Torpedo - Novokuzněck
15:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk
16:30 Almetievsk - Sokol Krasnoyarsk
31.01.2020 14:00 Karaganda - Nomad Astana
16:00 Samara - Torpedo Gorky
17:00 Ryazan - Heilongjiang Harbin
17:00 Dynamo Tver - Penza
17:30 Rostov - Zvezda Chekhov
01.02.2020 11:00 Gornyak Uchaly - Chelmet Čeljabinsk
13:00 Humo Tashkent - Dinamo St. Petersburg
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk
13:00 Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk
14:00 Iževsk - Ermak Angarsk
15:00 Almetievsk - Ťumeň
02.02.2020 08:00 ORG Beijing - Tseng Tou Jilin
11:00 Rostov - Tambov
12:00 Kazzinc-Torpedo - Nomad Astana
14:00 Togliatti - Torpedo Gorky
14:00 Samara - Bars Kazan
03.02.2020 14:30 Kurgan - Chelmet Čeljabinsk
14:30 Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk
15:00 Toros Neftekamsk - Ťumeň
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ermak Angarsk
15:00 Humo Tashkent - Karelia SKA
15:00 Iževsk - Sokol Krasnoyarsk
16:30 Khimik Voskresensk - Dinamo St. Petersburg
16:30 Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk
04.02.2020 12:30 Novokuzněck - Karaganda
12:30 Heilongjiang Harbin - Tseng Tou Jilin
16:00 Samara - Ryazan
16:00 Togliatti - Bars Kazan
17:00 Penza - Torpedo Gorky
05.02.2020 13:00 Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo
13:00 Novokuzněck - Karaganda
14:30 Kurgan - Yuzhny Ural Orsk
15:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Yugra Khanty-Mansiysk
15:30 Iževsk - Ťumeň
15:30 Humo Tashkent - Dynamo Tver
16:30 Khimik Voskresensk - Karelia SKA
16:30 Almetievsk - Ermak Angarsk
16:30 Tambov - Rostov
17:00 Voroněž - Gornyak Uchaly
17:00 Zvezda Chekhov - Dinamo St. Petersburg
06.02.2020 16:00 Togliatti - Ryazan
17:00 Penza - Bars Kazan
07.02.2020 14:30 Chelmet Čeljabinsk - Yuzhny Ural Orsk
14:30 Kurgan - Gornyak Uchaly
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ťumeň
16:00 Iževsk - Yugra Khanty-Mansiysk
16:30 Khimik Voskresensk - Dynamo Tver
17:00 Voroněž - Rostov
17:00 Zvezda Chekhov - Karelia SKA
08.02.2020 11:00 Tseng Tou Jilin - ORG Beijing
15:00 Penza - Ryazan
09.02.2020 15:00 Zvezda Chekhov - Dynamo Tver
10.02.2020 11:30 Torpedo Gorky - Humo Tashkent
11:30 Tseng Tou Jilin - Samara
11:30 Heilongjiang Harbin - ORG Beijing
17:30 Rostov - Gornyak Uchaly
17:30 Dinamo St. Petersburg - Tambov
11.02.2020 12:00 Ermak Angarsk - Karaganda
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Nomad Astana
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Kazzinc-Torpedo
15:00 Ťumeň - Novokuzněck
12.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin - Togliatti
12:30 ORG Beijing - Samara
12:30 Bars Kazan - Humo Tashkent
14:30 Chelmet Čeljabinsk - Molot-Prikam'e Perm
14:30 Gornyak Uchaly - Almetievsk
14:30 Kurgan - Toros Neftekamsk
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Iževsk
16:30 Torpedo Gorky - Khimik Voskresensk
17:00 Karelia SKA - Tambov
17:30 Dinamo St. Petersburg - Voroněž
13.02.2020 12:00 Sokol Krasnoyarsk - Karaganda
12:00 Ermak Angarsk - Nomad Astana
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Novokuzněck
15:00 Ťumeň - Kazzinc-Torpedo
14.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin - Penza
11:30 Heilongjiang Harbin - Samara
11:30 ORG Beijing - Togliatti
14:30 Kurgan - Almetievsk
14:30 Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikam'e Perm
14:30 Chelmet Čeljabinsk - Iževsk
16:30 Torpedo Gorky - Zvezda Chekhov
16:30 Dynamo Tver - Tambov
16:30 Karelia SKA - Voroněž
16:30 Ryazan - Humo Tashkent
16:30 Bars Kazan - Khimik Voskresensk
17:30 Dinamo St. Petersburg - Rostov
16.02.2020 08:00 ORG Beijing - Penza
08:00 Heilongjiang Harbin - Togliatti
10:00 Chelmet Čeljabinsk - Toros Neftekamsk
10:00 Ermak Angarsk - Kazzinc-Torpedo
11:00 Gornyak Uchaly - Molot-Prikam'e Perm
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Novokuzněck
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Karaganda
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Almetievsk
13:00 Ťumeň - Nomad Astana
13:00 Kurgan - Iževsk
15:00 Ryazan - Khimik Voskresensk
15:00 Karelia SKA - Rostov
15:00 Dynamo Tver - Voroněž
15:00 Bars Kazan - Zvezda Chekhov
17:00 Heilongjiang Harbin - Penza
18.02.2020 16:30 Bars Kazan - Torpedo Gorky
17:00 Ermak Angarsk - Novokuzněck
17:00 Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo
17:00 Gornyak Uchaly - Iževsk
17:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Nomad Astana
17:00 Chelmet Čeljabinsk - Almetievsk
17:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk
17:00 Ťumeň - Karaganda
17:00 Tambov - Voroněž
17:00 Ryazan - Zvezda Chekhov
17:00 Dynamo Tver - Rostov
17:00 Kurgan - Molot-Prikam'e Perm