Toros Neftekamsk VS Tambov


Toros Neftekamsk

Tambov

Toros Neftekamsk (T1) VS Tambov (T2)

Toros Neftekamsk

Tambov

Zaujímavé

Toros Neftekamsk

  • Počet remíz tímu Toros Neftekamsk je až 8 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 15 zápasov tímu Toros Neftekamsk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 56%.
  • Toros Neftekamsk už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Toros Neftekamsk ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Toros Neftekamsk ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Tambov

  • 35% zápasov tímu Tambov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 26 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
02.12.2020 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
22.11.2020 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
16.10.2019 17:30 Tambov Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
Rusko / VHL / 2018/2019
08.02.2019 15:00 Toros Neftekamsk Tambov under 1:3 0:1,1:1,0:1
15.11.2018 16:30 Tambov Toros Neftekamsk under 4:1 1:0,1:1,2:0

Toros Neftekamsk

2 - 1 - 2

Tambov

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.20 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
30.11.20 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:2
28.11.20 11:00 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 0:2,0:1,2:1
22.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
20.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 4:2 2:1,1:0,1:1
16.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Rostov over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
10.11.20 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,3:1,0:0
08.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
06.11.20 12:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
01.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
30.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Penza under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Togliatti under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Samara over 8:2 3:1,5:1,0:0
19.10.20 16:30 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:0
15.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
13.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
09.10.20 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
07.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
05.10.20 18:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
03.10.20 16:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
27.09.20 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:0,1:0,0:2
25.09.20 16:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 3:2 0:1,3:0,0:1
23.09.20 16:00 Toros Neftekamsk Dynamo Tver over 7:2 1:0,6:0,0:2
15.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk over 7:3 3:0,2:0,2:3
13.09.20 10:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,2:1,1:3
11.09.20 15:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
09.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.20 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
30.11.20 16:30 Tambov Molot-Prikam'e Perm over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:2
22.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
20.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Tambov under 1:3 0:0,0:2,1:1
18.11.20 16:00 Iževsk Tambov over 2:4 0:1,1:3,1:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
08.11.20 15:00 Tambov Ryazan over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
06.11.20 16:30 Tambov Khimik Voskresensk under 4:1 2:1,2:0,0:0
04.11.20 15:00 Tambov Dinamo St. Petersburg over 4:5 2:0,0:4,2:1
02.11.20 16:30 Tambov Karelia SKA under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.10.20 15:00 Ťumeň Tambov over 4:3 0:0,0:1,4:2
25.10.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 4:0 1:0,3:0,0:0
23.10.20 18:00 Dynamo Tver Tambov under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
21.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Tambov under 2:1 1:0,1:0,0:1
16.10.20 17:30 Tambov Yuzhny Ural Orsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
14.10.20 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
11.10.20 16:00 Tambov Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.10.20 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
02.10.20 18:30 Rostov Tambov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.09.20 18:00 Voroněž Tambov over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
19.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
17.09.20 13:00 Ermak Angarsk Tambov over 4:2 1:0,2:0,1:2
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
10.09.20 17:30 Tambov Bars Kazan over 4:3 1:0,2:2,1:1
08.09.20 17:30 Tambov Samara over 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,3:2
06.09.20 16:00 Tambov Togliatti under 3:2 1:1,0:0,2:1

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
08.12.2020 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck porovnaj tímy
12.12.2020 13:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
18.12.2020 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
22.12.2020 16:00 Samara Toros Neftekamsk porovnaj tímy
24.12.2020 16:00 Togliatti Toros Neftekamsk porovnaj tímy
27.12.2020 13:00 Toros Neftekamsk Ťumeň porovnaj tímy
07.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
11.01.2021 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
13.01.2021 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
17.01.2021 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
21.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA porovnaj tímy
23.01.2021 13:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
31.01.2021 15:00 Dynamo Tver Toros Neftekamsk porovnaj tímy
02.02.2021 17:00 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk porovnaj tímy
11.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
13.02.2021 13:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 16:30 Tambov Iževsk porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Tambov Almetievsk porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Ryazan Tambov porovnaj tímy
14.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Tambov porovnaj tímy
16.12.2020 17:00 Karelia SKA Tambov porovnaj tímy
18.12.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov porovnaj tímy
23.12.2020 16:30 Tambov Ťumeň porovnaj tímy
25.12.2020 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
27.12.2020 15:00 Tambov Dynamo Tver porovnaj tímy
29.12.2020 16:30 Tambov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
11.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov porovnaj tímy
13.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Tambov porovnaj tímy
15.01.2021 14:30 Kurgan Tambov porovnaj tímy
17.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tambov Rostov porovnaj tímy
26.01.2021 16:30 Tambov Voroněž porovnaj tímy
03.02.2021 16:30 Tambov Novokuzněck porovnaj tímy
05.02.2021 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Tambov Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2021 16:00 Togliatti Tambov porovnaj tímy
13.02.2021 14:00 Samara Tambov porovnaj tímy
15.02.2021 17:00 Penza Tambov porovnaj tímy
17.02.2021 16:30 Bars Kazan Tambov porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 15 2 4 -1 36 83 47 42
2. Almetievsk 26 12 3 4 0 34 83 49 40
3. Penza 27 13 3 1 6 18 78 60 39
4. Ryazan 27 6 6 1 7 9 78 69 37
5. Toros Neftekamsk 27 7 5 3 4 15 85 70 37
6. Khimik Voskresensk 28 4 6 4 4 9 72 63 36
7. Gornyak Uchaly 27 7 4 3 6 2 61 59 33
8. Bars Kazan 27 7 4 3 6 13 80 67 33
9. Rostov 28 8 3 5 4 5 64 59 33
10. Ťumeň 23 8 3 4 1 11 58 47 32
11. Novokuzněck 24 6 4 4 2 22 70 48 32
12. Chelmet Čeljabinsk 26 1 6 5 3 6 56 50 31
13. Karelia SKA 24 5 4 4 3 8 59 51 30
14. Dinamo St. Petersburg 25 7 3 3 6 7 57 50 29
15. Tambov 26 4 4 5 4 -10 68 78 29
16. Dynamo Tver 27 -1 7 3 8 -12 60 72 29
17. Yuzhny Ural Orsk 23 5 4 2 6 4 64 60 28
18. Zvezda Chekhov 26 10 1 3 8 -2 54 56 27
19. Togliatti 26 6 3 3 8 -1 68 69 27
20. Ermak Angarsk 25 7 2 4 6 -10 66 76 26
21. Sokol Krasnoyarsk 26 5 3 3 9 -15 53 68 25
22. Samara 27 1 4 4 10 -26 53 79 22
23. Voroněž 27 3 2 6 8 -27 53 80 20
24. Kurgan 25 2 2 5 9 -24 38 62 17
25. Molot-Prikam'e Perm 23 1 3 2 12 -27 41 68 16
26. Iževsk 26 3 1 4 13 -45 38 83 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ryazan 14 5 3 0 3 12 41 29 22
2. Yuzhny Ural Orsk 14 2 4 2 0 12 46 34 22
3. Gornyak Uchaly 16 4 3 1 4 0 38 38 21
4. Rostov 18 5 2 3 3 3 42 39 21
5. Ermak Angarsk 15 5 2 2 2 2 44 42 20
6. Bars Kazan 12 1 4 1 1 8 31 23 19
7. Karelia SKA 13 3 3 1 2 9 34 25 19
8. Toros Neftekamsk 12 7 1 1 1 16 42 26 19
9. Tambov 14 2 3 3 0 2 41 39 19
10. Almetievsk 11 8 0 1 1 14 35 21 17
11. Novokuzněck 12 0 4 1 2 14 38 24 17
12. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 1 39 38 17
13. Dinamo St. Petersburg 12 3 2 2 1 8 30 22 16
14. Penza 13 6 1 0 5 0 29 29 16
15. Voroněž 16 2 2 4 2 -7 37 44 16
16. Chelmet Čeljabinsk 12 1 3 1 3 6 31 25 15
17. Dynamo Tver 13 -3 5 1 4 0 29 29 15
18. Zvezda Chekhov 14 5 1 1 5 1 32 31 15
19. Samara 12 3 2 1 3 -1 30 31 15
20. Sokol Krasnoyarsk 15 3 2 1 6 -6 31 37 15
21. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 1 1 11 29 18 13
22. Togliatti 11 3 1 2 2 -1 28 29 12
23. Ťumeň 9 5 0 1 2 2 25 23 11
24. Kurgan 11 2 1 2 3 -4 18 22 10
25. Iževsk 11 2 1 0 7 -12 18 30 8
26. Molot-Prikam'e Perm 12 1 1 0 9 -24 15 39 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 13 0 3 -2 25 54 29 29
2. Almetievsk 15 4 3 3 -1 20 48 28 23
3. Penza 14 7 2 1 1 18 49 31 23
4. Ťumeň 14 3 3 3 -1 9 33 24 21
5. Khimik Voskresensk 13 3 3 1 2 8 33 25 19
6. Toros Neftekamsk 15 0 4 2 3 -1 43 44 18
7. Chelmet Čeljabinsk 14 0 3 4 0 0 25 25 16
8. Novokuzněck 12 6 0 3 0 8 32 24 15
9. Togliatti 15 3 2 1 6 0 40 40 15
10. Ryazan 13 1 3 1 4 -3 37 40 15
11. Dynamo Tver 14 2 2 2 4 -12 31 43 14
12. Bars Kazan 15 6 0 2 5 5 49 44 14
13. Dinamo St. Petersburg 13 4 1 1 5 -1 27 28 13
14. Rostov 10 3 1 2 1 2 22 20 12
15. Gornyak Uchaly 11 3 1 2 2 2 23 21 12
16. Zvezda Chekhov 12 5 0 2 3 -3 22 25 12
17. Karelia SKA 11 2 1 3 1 -1 25 26 11
18. Molot-Prikam'e Perm 11 0 2 2 3 -3 26 29 10
19. Sokol Krasnoyarsk 11 2 1 2 3 -9 22 31 10
20. Tambov 12 2 1 2 4 -12 27 39 10
21. Kurgan 14 0 1 3 6 -20 20 40 7
22. Samara 15 -2 2 3 7 -25 23 48 7
23. Yuzhny Ural Orsk 9 3 0 0 6 -8 18 26 6
24. Ermak Angarsk 10 2 0 2 4 -12 22 34 6
25. Iževsk 15 1 0 4 6 -33 20 53 6
26. Voroněž 11 1 0 2 6 -20 16 36 4