Togliatti VS Chelmet Čeljabinsk


Togliatti

Chelmet Čeljabinsk

Togliatti (T1) VS Chelmet Čeljabinsk (T2)

Togliatti

Chelmet Čeljabinsk

Zaujímavé

Togliatti

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Togliatti.
  • Až 3 zápasov tímu Togliatti skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
  • Togliatti už 5 zápasov v rade neremízovali.

Chelmet Čeljabinsk

  • 57% prehier (4 zápasov) z celkového počtu 7 tímu Chelmet Čeljabinsk.
  • 29% zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 7 zápasov.
  • 6 z celkového počtu 7 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 86%.
  • Chelmet Čeljabinsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Chelmet Čeljabinsk už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 75%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
16.09.2020 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
03.10.2019 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:0,2:2,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
09.12.2018 09:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti under 2:3 1:1,1:0,0:2
14.09.2018 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0

Togliatti

3 - 0 - 1

Chelmet Čeljabinsk

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 15:00 Togliatti Gornyak Uchaly over 1:6 1:2,0:3,0:1
18.09.20 17:00 Togliatti Kurgan over 5:2 1:0,1:1,3:1
16.09.20 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
08.09.20 18:30 Rostov Togliatti under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.09.20 16:00 Tambov Togliatti under 3:2 1:1,0:0,2:1

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
18.09.20 17:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
16.09.20 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
11.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm under 1:3 1:1,0:2,0:0
09.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
07.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk under 5:0 0:0,1:0,4:0
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2020 18:00 Zvezda Chekhov Togliatti porovnaj tímy
01.10.2020 18:00 Dynamo Tver Togliatti porovnaj tímy
03.10.2020 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti porovnaj tímy
05.10.2020 16:00 Ťumeň Togliatti porovnaj tímy
10.10.2020 15:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
12.10.2020 17:00 Togliatti Karelia SKA porovnaj tímy
14.10.2020 17:00 Togliatti Khimik Voskresensk porovnaj tímy
16.10.2020 17:00 Togliatti Ryazan porovnaj tímy
22.10.2020 17:30 Almetievsk Togliatti porovnaj tímy
24.10.2020 15:00 Iževsk Togliatti porovnaj tímy
26.10.2020 15:00 Molot-Prikam'e Perm Togliatti porovnaj tímy
28.10.2020 15:00 Toros Neftekamsk Togliatti porovnaj tímy
05.11.2020 16:30 Bars Kazan Togliatti porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
16.11.2020 16:00 Togliatti Ermak Angarsk porovnaj tímy
18.11.2020 16:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
20.11.2020 16:00 Togliatti Novokuzněck porovnaj tímy
26.11.2020 16:00 Samara Togliatti porovnaj tímy
02.12.2020 13:00 Novokuzněck Togliatti porovnaj tímy
04.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti porovnaj tímy
06.12.2020 10:00 Ermak Angarsk Togliatti porovnaj tímy
11.12.2020 16:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
13.12.2020 14:00 Togliatti Bars Kazan porovnaj tímy
17.12.2020 16:00 Togliatti Samara porovnaj tímy
22.12.2020 16:00 Togliatti Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
24.12.2020 16:00 Togliatti Toros Neftekamsk porovnaj tímy
27.12.2020 14:00 Togliatti Iževsk porovnaj tímy
29.12.2020 16:00 Togliatti Almetievsk porovnaj tímy
11.01.2021 17:00 Ryazan Togliatti porovnaj tímy
13.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Togliatti porovnaj tímy
15.01.2021 17:00 Karelia SKA Togliatti porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti porovnaj tímy
21.01.2021 16:00 Togliatti Ťumeň porovnaj tímy
23.01.2021 14:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
25.01.2021 16:00 Togliatti Dynamo Tver porovnaj tímy
27.01.2021 16:00 Togliatti Zvezda Chekhov porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Yuzhny Ural Orsk Togliatti porovnaj tímy
02.02.2021 14:30 Gornyak Uchaly Togliatti porovnaj tímy
04.02.2021 14:30 Kurgan Togliatti porovnaj tímy
06.02.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti porovnaj tímy
11.02.2021 16:00 Togliatti Tambov porovnaj tímy
13.02.2021 14:00 Togliatti Voroněž porovnaj tímy
15.02.2021 16:00 Togliatti Rostov porovnaj tímy

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.09.2020 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
29.09.2020 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
01.10.2020 15:30 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
05.10.2020 16:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck porovnaj tímy
09.10.2020 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
11.10.2020 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
13.10.2020 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
22.10.2020 15:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.10.2020 10:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
26.10.2020 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
01.11.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
03.11.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
07.11.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň porovnaj tímy
11.11.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.11.2020 17:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
25.11.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
27.11.2020 17:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
01.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
05.12.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
13.12.2020 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
15.12.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
17.12.2020 17:00 Dynamo Tver Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
19.12.2020 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
26.12.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
28.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov porovnaj tímy
13.01.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž porovnaj tímy
17.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov porovnaj tímy
22.01.2021 13:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2021 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
26.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Samara porovnaj tímy
06.02.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti porovnaj tímy
11.02.2021 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2021 14:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 6 2 1 2 -2 6 19 13 10
2. Tambov 6 2 1 1 0 1 20 19 9
3. Penza 5 4 0 0 1 3 13 10 8
4. Kurgan 7 2 1 0 3 -2 14 16 8
5. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 2 11 9 7
6. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 2 9 7 7
7. Yuzhny Ural Orsk 4 1 1 1 -1 5 15 10 7
8. Bars Kazan 5 3 0 0 2 9 18 9 6
9. Gornyak Uchaly 5 3 0 0 2 5 18 13 6
10. Ermak Angarsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
11. Dinamo St. Petersburg 4 3 0 0 1 2 10 8 6
12. Rostov 5 1 1 0 2 -1 12 13 6
13. Chelmet Čeljabinsk 7 0 1 1 3 -1 13 14 5
14. Novokuzněck 2 2 0 0 0 4 6 2 4
15. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
16. Togliatti 5 2 0 0 3 -4 12 16 4
17. Khimik Voskresensk 4 0 1 0 2 1 10 9 4
18. Ryazan 3 0 1 0 1 0 5 5 4
19. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 -1 7 8 4
20. Toros Neftekamsk 4 0 1 0 2 -3 10 13 4
21. Dynamo Tver 6 0 1 0 4 -6 13 19 4
22. Samara 4 1 0 2 -1 -3 7 10 4
23. Karelia SKA 3 0 0 1 1 -3 5 8 1
24. Iževsk 6 0 0 1 4 -13 7 20 1
25. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Voroněž 4 0 0 0 4 -9 6 15 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tambov 4 2 1 0 0 4 16 12 8
2. Yuzhny Ural Orsk 4 1 1 1 -1 5 15 10 7
3. Kurgan 4 1 1 0 1 1 8 7 6
4. Ermak Angarsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
5. Zvezda Chekhov 4 2 0 1 0 3 10 7 5
6. Chelmet Čeljabinsk 4 0 1 1 0 3 11 8 5
7. Almetievsk 2 2 0 0 0 6 8 2 4
8. Penza 2 2 0 0 0 2 4 2 4
9. Sokol Krasnoyarsk 3 0 1 0 1 1 6 5 4
10. Togliatti 3 2 0 0 1 0 9 9 4
11. Rostov 4 0 1 0 2 -3 8 11 4
12. Gornyak Uchaly 4 2 0 0 2 0 12 12 4
13. Ryazan 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
14. Bars Kazan 1 1 0 0 0 2 3 1 2
15. Samara 2 1 0 0 1 -1 2 3 2
16. Dynamo Tver 4 -1 1 0 3 -5 6 11 2
17. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Molot-Prikam'e Perm 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Karelia SKA 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
23. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
24. Khimik Voskresensk 2 0 0 0 2 -2 4 6 0
25. Iževsk 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
26. Voroněž 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 2 9 7 7
2. Dinamo St. Petersburg 3 3 0 0 0 3 7 4 6
3. Almetievsk 4 0 1 2 -2 0 11 11 6
4. Novokuzněck 2 2 0 0 0 4 6 2 4
5. Khimik Voskresensk 2 0 1 0 0 3 6 3 4
6. Bars Kazan 4 2 0 0 2 7 15 8 4
7. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
8. Penza 3 2 0 0 1 1 9 8 4
9. Toros Neftekamsk 4 0 1 0 2 -3 10 13 4
10. Gornyak Uchaly 1 1 0 0 0 5 6 1 2
11. Rostov 1 1 0 0 0 2 4 2 2
12. Zvezda Chekhov 2 1 0 0 1 -1 1 2 2
13. Ryazan 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
14. Samara 2 0 0 2 -2 -2 5 7 2
15. Dynamo Tver 2 1 0 0 1 -1 7 8 2
16. Kurgan 3 1 0 0 2 -3 6 9 2
17. Karelia SKA 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
18. Tambov 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
19. Iževsk 4 0 0 1 2 -9 5 14 1
20. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Sokol Krasnoyarsk 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
24. Chelmet Čeljabinsk 3 0 0 0 3 -4 2 6 0
25. Togliatti 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
26. Voroněž 2 0 0 0 2 -5 2 7 0