Samara VS Novokuzněck


Samara

Novokuzněck

Samara (T1) VS Novokuzněck (T2)

Samara

Novokuzněck

Zaujímavé

Samara

  • Z celkového počtu 25 prehralo mužstvo Samara až 52% svojích zápasov. 13 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Samara je až 7 z celkového počtu 25 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 15 zápasov tímu Samara skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 60%.

Novokuzněck

  • 27% zápasov tímu Novokuzněck skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 22 zápasov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (3 z 6) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 6 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
22.11.2020 10:00 Samara Novokuzněck under 3:2 0:2,2:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
22.12.2019 11:00 Novokuzněck Samara under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
25.01.2019 13:00 Novokuzněck Samara over 4:5pp 1:1,3:2,0:1,0:1
08.11.2018 16:00 Samara Novokuzněck under 3:1 0:0,1:1,2:0
Rusko / VHL / 2017/2018
09.12.2017 14:00 Samara Novokuzněck under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
10.11.2017 13:00 Novokuzněck Samara over 7:0 1:0,1:0,5:0

Samara

2 - 3 - 1

Novokuzněck

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.11.20 16:00 Samara Togliatti over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:4
22.11.20 10:00 Samara Novokuzněck under 3:2 0:2,2:0,1:0
18.11.20 16:00 Samara Ermak Angarsk over 3:4 0:2,3:1,0:1
16.11.20 16:00 Samara Sokol Krasnoyarsk over 3:5 2:0,1:3,0:2
14.11.20 14:00 Samara Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
09.11.20 17:00 Penza Samara under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.11.20 15:00 Bars Kazan Samara under 3:2 2:0,1:2,0:0
28.10.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Samara under 2:1 0:1,2:0,0:0
26.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Samara over 8:2 3:1,5:1,0:0
24.10.20 16:00 Almetievsk Samara under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.10.20 17:00 Iževsk Samara under 4:1 1:0,3:1,0:0
16.10.20 17:00 Samara Khimik Voskresensk under 2:1 1:0,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Samara Ryazan over 2:5 1:2,0:1,1:2
12.10.20 17:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:1,2:0,0:0
10.10.20 15:00 Samara Karelia SKA under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
05.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,2:3
03.10.20 14:00 Ťumeň Samara over 5:2 2:0,1:1,2:1
01.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Samara over 4:2 2:0,1:1,1:1
29.09.20 18:00 Dynamo Tver Samara under 2:0 1:0,0:0,1:0
22.09.20 17:00 Samara Gornyak Uchaly under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
18.09.20 17:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
16.09.20 17:00 Samara Kurgan under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 18:30 Rostov Samara under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
08.09.20 17:30 Tambov Samara over 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,3:2
25.09.20 17:00 Voroněž Samara under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.11.20 11:00 Novokuzněck Bars Kazan over 5:3 0:1,1:0,4:2
26.11.20 13:00 Novokuzněck Penza under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
22.11.20 10:00 Samara Novokuzněck under 3:2 0:2,2:0,1:0
20.11.20 16:00 Togliatti Novokuzněck over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:1
18.11.20 16:30 Bars Kazan Novokuzněck over 4:3sn 2:2,1:0,0:1,0:0,3:2
16.11.20 17:00 Penza Novokuzněck under 0:5 0:2,0:3,0:0
12.11.20 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm over 5:1 2:0,2:1,1:0
10.11.20 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,3:1,0:0
08.11.20 11:00 Novokuzněck Iževsk over 6:0 2:0,1:0,3:0
06.11.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.10.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 1:3 0:1,0:2,1:0
28.10.20 17:00 Karelia SKA Novokuzněck over 4:2 0:0,2:0,2:2
26.10.20 17:00 Ryazan Novokuzněck under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 2:4 1:1,0:2,1:1
20.10.20 14:00 Novokuzněck Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.10.20 12:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
16.10.20 14:00 Novokuzněck Dynamo Tver over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
14.10.20 14:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
07.10.20 15:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.20 13:00 Ermak Angarsk Novokuzněck over 2:4 1:2,1:1,0:1
09.10.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 09:00 Novokuzněck Samara porovnaj tímy
02.12.2020 12:00 Sokol Krasnoyarsk Samara porovnaj tímy
04.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Samara porovnaj tímy
09.12.2020 16:00 Samara Penza porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Samara Bars Kazan porovnaj tímy
17.12.2020 16:00 Togliatti Samara porovnaj tímy
22.12.2020 16:00 Samara Toros Neftekamsk porovnaj tímy
24.12.2020 16:00 Samara Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
27.12.2020 14:00 Samara Almetievsk porovnaj tímy
29.12.2020 16:00 Samara Iževsk porovnaj tímy
11.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Samara porovnaj tímy
13.01.2021 17:00 Ryazan Samara porovnaj tímy
15.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Karelia SKA Samara porovnaj tímy
21.01.2021 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.01.2021 14:00 Samara Ťumeň porovnaj tímy
25.01.2021 16:00 Samara Zvezda Chekhov porovnaj tímy
27.01.2021 16:00 Samara Dynamo Tver porovnaj tímy
31.01.2021 09:00 Gornyak Uchaly Samara porovnaj tímy
02.02.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Samara porovnaj tímy
04.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Samara porovnaj tímy
06.02.2021 13:00 Kurgan Samara porovnaj tímy
11.02.2021 16:00 Samara Voroněž porovnaj tímy
13.02.2021 14:00 Samara Tambov porovnaj tímy
17.02.2021 16:00 Samara Rostov porovnaj tímy

Novokuzněck


Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 26 13 3 1 5 20 78 58 39
2. Yugra Khanty-Mansiysk 24 13 2 4 -1 34 79 45 38
3. Almetievsk 25 11 3 4 0 30 79 49 38
4. Ryazan 26 6 6 1 6 10 76 66 37
5. Toros Neftekamsk 25 8 4 2 5 15 77 62 34
6. Bars Kazan 25 7 4 3 4 17 74 57 33
7. Ťumeň 23 8 3 4 1 11 58 47 32
8. Khimik Voskresensk 26 2 6 4 4 5 67 62 32
9. Gornyak Uchaly 26 6 4 3 6 1 58 57 31
10. Rostov 26 7 3 5 3 3 58 55 31
11. Karelia SKA 23 5 4 4 2 9 57 48 30
12. Novokuzněck 22 7 3 3 3 22 66 44 29
13. Dinamo St. Petersburg 24 7 3 3 5 8 54 46 29
14. Chelmet Čeljabinsk 24 0 6 5 2 7 53 46 29
15. Zvezda Chekhov 25 10 1 3 7 -1 53 54 27
16. Dynamo Tver 25 -2 7 3 7 -12 57 69 27
17. Togliatti 25 7 2 3 7 -1 65 66 26
18. Yuzhny Ural Orsk 22 4 4 2 6 3 60 57 26
19. Tambov 24 5 3 4 5 -10 61 71 26
20. Ermak Angarsk 23 5 2 4 6 -14 59 73 22
21. Sokol Krasnoyarsk 24 3 3 3 9 -20 44 64 21
22. Samara 25 1 4 3 10 -22 52 74 21
23. Voroněž 25 4 1 5 9 -27 45 72 17
24. Kurgan 24 2 2 5 8 -22 37 59 17
25. Molot-Prikam'e Perm 21 2 2 2 11 -27 36 63 14
26. Iževsk 24 2 1 3 13 -39 35 74 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ryazan 14 5 3 0 3 12 41 29 22
2. Yuzhny Ural Orsk 13 1 4 2 0 11 42 31 20
3. Bars Kazan 12 1 4 1 1 8 31 23 19
4. Karelia SKA 13 3 3 1 2 9 34 25 19
5. Toros Neftekamsk 12 7 1 1 1 16 42 26 19
6. Rostov 16 4 2 3 2 1 36 35 19
7. Gornyak Uchaly 15 3 3 1 4 -1 35 36 19
8. Almetievsk 11 8 0 1 1 14 35 21 17
9. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 1 39 38 17
10. Dinamo St. Petersburg 12 3 2 2 1 8 30 22 16
11. Penza 13 6 1 0 5 0 29 29 16
12. Tambov 12 3 2 2 1 2 34 32 16
13. Ermak Angarsk 13 3 2 2 2 -2 37 39 16
14. Dynamo Tver 12 -3 5 1 3 1 28 27 15
15. Zvezda Chekhov 13 5 1 1 4 2 31 29 15
16. Samara 12 3 2 1 3 -1 30 31 15
17. Novokuzněck 10 1 3 0 3 14 34 20 14
18. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 1 1 11 29 18 13
19. Chelmet Čeljabinsk 10 0 3 1 2 7 28 21 13
20. Voroněž 14 3 1 3 3 -7 29 36 13
21. Togliatti 11 3 1 2 2 -1 28 29 12
22. Ťumeň 9 5 0 1 2 2 25 23 11
23. Sokol Krasnoyarsk 13 1 2 1 6 -11 22 33 11
24. Kurgan 10 2 1 2 2 -2 17 19 10
25. Iževsk 11 1 1 0 7 -13 18 31 7
26. Molot-Prikam'e Perm 11 1 1 0 8 -23 14 37 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 15 11 0 3 -2 23 50 27 25
2. Penza 13 7 2 1 0 20 49 29 23
3. Ťumeň 14 3 3 3 -1 9 33 24 21
4. Almetievsk 14 3 3 3 -1 16 44 28 21
5. Chelmet Čeljabinsk 14 0 3 4 0 0 25 25 16
6. Novokuzněck 12 6 0 3 0 8 32 24 15
7. Khimik Voskresensk 11 1 3 1 2 4 28 24 15
8. Toros Neftekamsk 13 1 3 1 4 -1 35 36 15
9. Ryazan 12 1 3 1 3 -2 35 37 15
10. Bars Kazan 13 6 0 2 3 9 43 34 14
11. Togliatti 14 4 1 1 5 0 37 37 14
12. Dinamo St. Petersburg 12 4 1 1 4 0 24 24 13
13. Rostov 10 3 1 2 1 2 22 20 12
14. Gornyak Uchaly 11 3 1 2 2 2 23 21 12
15. Zvezda Chekhov 12 5 0 2 3 -3 22 25 12
16. Dynamo Tver 13 1 2 2 4 -13 29 42 12
17. Karelia SKA 10 2 1 3 0 0 23 23 11
18. Sokol Krasnoyarsk 11 2 1 2 3 -9 22 31 10
19. Tambov 12 2 1 2 4 -12 27 39 10
20. Molot-Prikam'e Perm 10 1 1 2 3 -4 22 26 8
21. Kurgan 14 0 1 3 6 -20 20 40 7
22. Yuzhny Ural Orsk 9 3 0 0 6 -8 18 26 6
23. Ermak Angarsk 10 2 0 2 4 -12 22 34 6
24. Samara 13 -2 2 2 7 -21 22 43 6
25. Iževsk 13 1 0 3 6 -26 17 43 5
26. Voroněž 11 1 0 2 6 -20 16 36 4