Rostov VS Penza


Rostov

Penza

Rostov (T1) VS Penza (T2)

Rostov

Penza

Zaujímavé

Rostov

  • Až 3 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.

Penza

  • 80% (4 z 5) výhier mužstva Penza.
  • 4 z celkového počtu 5 zápasov tímu Penza skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Penza už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • 33% vzájomných zápasov (1 z 3) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 3 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
16.09.2020 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
Rusko / VHL / 2019/2020
22.01.2020 17:00 Penza Rostov under 2:1 0:1,1:0,1:0
26.10.2019 12:00 Rostov Penza under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0

Rostov

0 - 1 - 2

Penza

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.20 13:00 Ermak Angarsk Rostov over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:30 Rostov Bars Kazan over 0:6 0:2,0:2,0:2
10.09.20 18:30 Rostov Samara under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
08.09.20 18:30 Rostov Togliatti under 4:1 0:0,1:0,3:1

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:00 Voroněž Penza under 2:3 0:0,1:2,1:1
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
08.09.20 18:00 Penza Bars Kazan under 2:1 0:0,2:1,0:0

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2020 14:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov porovnaj tímy
25.09.2020 14:00 Novokuzněck Rostov porovnaj tímy
02.10.2020 18:30 Rostov Tambov porovnaj tímy
04.10.2020 12:00 Rostov Voroněž porovnaj tímy
13.10.2020 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
15.10.2020 18:30 Rostov Kurgan porovnaj tímy
18.10.2020 12:00 Rostov Gornyak Uchaly porovnaj tímy
20.10.2020 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
25.10.2020 16:00 Dynamo Tver Rostov porovnaj tímy
27.10.2020 17:00 Zvezda Chekhov Rostov porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Ťumeň Rostov porovnaj tímy
31.10.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov porovnaj tímy
06.11.2020 17:30 Rostov Karelia SKA porovnaj tímy
08.11.2020 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
10.11.2020 17:30 Rostov Khimik Voskresensk porovnaj tímy
12.11.2020 17:30 Rostov Ryazan porovnaj tímy
16.11.2020 15:00 Toros Neftekamsk Rostov porovnaj tímy
18.11.2020 15:00 Molot-Prikam'e Perm Rostov porovnaj tímy
20.11.2020 16:00 Iževsk Rostov porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Almetievsk Rostov porovnaj tímy
26.11.2020 17:30 Rostov Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
28.11.2020 11:00 Rostov Toros Neftekamsk porovnaj tímy
30.11.2020 17:30 Rostov Iževsk porovnaj tímy
02.12.2020 17:30 Rostov Almetievsk porovnaj tímy
08.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Rostov porovnaj tímy
10.12.2020 17:00 Ryazan Rostov porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Dinamo St. Petersburg Rostov porovnaj tímy
14.12.2020 17:00 Karelia SKA Rostov porovnaj tímy
19.12.2020 11:00 Rostov Ťumeň porovnaj tímy
21.12.2020 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.12.2020 17:30 Rostov Dynamo Tver porovnaj tímy
25.12.2020 17:30 Rostov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
07.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Rostov porovnaj tímy
09.01.2021 13:00 Yuzhny Ural Orsk Rostov porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov porovnaj tímy
13.01.2021 14:30 Kurgan Rostov porovnaj tímy
22.01.2021 17:00 Voroněž Rostov porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tambov Rostov porovnaj tímy
30.01.2021 11:00 Rostov Novokuzněck porovnaj tímy
01.02.2021 17:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
03.02.2021 17:30 Rostov Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2021 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Bars Kazan Rostov porovnaj tímy
15.02.2021 16:00 Togliatti Rostov porovnaj tímy
17.02.2021 16:00 Samara Rostov porovnaj tímy

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.09.2020 18:00 Penza Kurgan porovnaj tímy
24.09.2020 18:00 Penza Gornyak Uchaly porovnaj tímy
26.09.2020 16:00 Penza Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
04.10.2020 16:00 Dynamo Tver Penza porovnaj tímy
06.10.2020 18:00 Zvezda Chekhov Penza porovnaj tímy
08.10.2020 16:00 Ťumeň Penza porovnaj tímy
10.10.2020 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
16.10.2020 18:00 Penza Karelia SKA porovnaj tímy
18.10.2020 16:00 Penza Khimik Voskresensk porovnaj tímy
20.10.2020 18:00 Penza Ryazan porovnaj tímy
26.10.2020 16:00 Iževsk Penza porovnaj tímy
28.10.2020 16:30 Almetievsk Penza porovnaj tímy
30.10.2020 15:00 Toros Neftekamsk Penza porovnaj tímy
01.11.2020 13:00 Molot-Prikam'e Perm Penza porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
09.11.2020 17:00 Penza Samara porovnaj tímy
16.11.2020 17:00 Penza Novokuzněck porovnaj tímy
20.11.2020 17:00 Penza Ermak Angarsk porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Penza Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
26.11.2020 13:00 Novokuzněck Penza porovnaj tímy
28.11.2020 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza porovnaj tímy
30.11.2020 12:00 Ermak Angarsk Penza porovnaj tímy
07.12.2020 16:30 Bars Kazan Penza porovnaj tímy
09.12.2020 16:00 Samara Penza porovnaj tímy
11.12.2020 16:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
18.12.2020 17:00 Penza Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
23.12.2020 17:00 Penza Iževsk porovnaj tímy
25.12.2020 17:00 Penza Almetievsk porovnaj tímy
07.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Penza porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Ryazan Penza porovnaj tímy
11.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Penza porovnaj tímy
13.01.2021 17:00 Karelia SKA Penza porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Penza Ťumeň porovnaj tímy
19.01.2021 17:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
21.01.2021 17:00 Penza Dynamo Tver porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Penza Zvezda Chekhov porovnaj tímy
27.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Penza porovnaj tímy
29.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Penza porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza porovnaj tímy
02.02.2021 14:30 Kurgan Penza porovnaj tímy
11.02.2021 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
15.02.2021 17:00 Penza Tambov porovnaj tímy
17.02.2021 17:00 Penza Voroněž porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 6 2 1 2 -2 6 19 13 10
2. Tambov 6 2 1 1 0 1 20 19 9
3. Penza 5 4 0 0 1 3 13 10 8
4. Kurgan 7 2 1 0 3 -2 14 16 8
5. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 2 11 9 7
6. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 2 9 7 7
7. Yuzhny Ural Orsk 4 1 1 1 -1 5 15 10 7
8. Bars Kazan 5 3 0 0 2 9 18 9 6
9. Gornyak Uchaly 5 3 0 0 2 5 18 13 6
10. Ermak Angarsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
11. Dinamo St. Petersburg 4 3 0 0 1 2 10 8 6
12. Rostov 5 1 1 0 2 -1 12 13 6
13. Chelmet Čeljabinsk 7 0 1 1 3 -1 13 14 5
14. Novokuzněck 2 2 0 0 0 4 6 2 4
15. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
16. Togliatti 5 2 0 0 3 -4 12 16 4
17. Khimik Voskresensk 4 0 1 0 2 1 10 9 4
18. Ryazan 3 0 1 0 1 0 5 5 4
19. Sokol Krasnoyarsk 4 0 1 0 2 -1 7 8 4
20. Toros Neftekamsk 4 0 1 0 2 -3 10 13 4
21. Dynamo Tver 6 0 1 0 4 -6 13 19 4
22. Samara 4 1 0 2 -1 -3 7 10 4
23. Karelia SKA 3 0 0 1 1 -3 5 8 1
24. Iževsk 6 0 0 1 4 -13 7 20 1
25. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Voroněž 4 0 0 0 4 -9 6 15 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tambov 4 2 1 0 0 4 16 12 8
2. Yuzhny Ural Orsk 4 1 1 1 -1 5 15 10 7
3. Kurgan 4 1 1 0 1 1 8 7 6
4. Ermak Angarsk 5 3 0 0 2 3 15 12 6
5. Zvezda Chekhov 4 2 0 1 0 3 10 7 5
6. Chelmet Čeljabinsk 4 0 1 1 0 3 11 8 5
7. Almetievsk 2 2 0 0 0 6 8 2 4
8. Penza 2 2 0 0 0 2 4 2 4
9. Sokol Krasnoyarsk 3 0 1 0 1 1 6 5 4
10. Togliatti 3 2 0 0 1 0 9 9 4
11. Rostov 4 0 1 0 2 -3 8 11 4
12. Gornyak Uchaly 4 2 0 0 2 0 12 12 4
13. Ryazan 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
14. Bars Kazan 1 1 0 0 0 2 3 1 2
15. Samara 2 1 0 0 1 -1 2 3 2
16. Dynamo Tver 4 -1 1 0 3 -5 6 11 2
17. Toros Neftekamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Novokuzněck 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Molot-Prikam'e Perm 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Karelia SKA 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
23. Dinamo St. Petersburg 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
24. Khimik Voskresensk 2 0 0 0 2 -2 4 6 0
25. Iževsk 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
26. Voroněž 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 2 9 7 7
2. Dinamo St. Petersburg 3 3 0 0 0 3 7 4 6
3. Almetievsk 4 0 1 2 -2 0 11 11 6
4. Novokuzněck 2 2 0 0 0 4 6 2 4
5. Khimik Voskresensk 2 0 1 0 0 3 6 3 4
6. Bars Kazan 4 2 0 0 2 7 15 8 4
7. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
8. Penza 3 2 0 0 1 1 9 8 4
9. Toros Neftekamsk 4 0 1 0 2 -3 10 13 4
10. Gornyak Uchaly 1 1 0 0 0 5 6 1 2
11. Rostov 1 1 0 0 0 2 4 2 2
12. Zvezda Chekhov 2 1 0 0 1 -1 1 2 2
13. Ryazan 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
14. Samara 2 0 0 2 -2 -2 5 7 2
15. Dynamo Tver 2 1 0 0 1 -1 7 8 2
16. Kurgan 3 1 0 0 2 -3 6 9 2
17. Karelia SKA 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
18. Tambov 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
19. Iževsk 4 0 0 1 2 -9 5 14 1
20. Yuzhny Ural Orsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Ťumeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Ermak Angarsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Sokol Krasnoyarsk 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
24. Chelmet Čeljabinsk 3 0 0 0 3 -4 2 6 0
25. Togliatti 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
26. Voroněž 2 0 0 0 2 -5 2 7 0