Penza VS Sokol Krasnoyarsk


Penza

Sokol Krasnoyarsk

Penza (T1) VS Sokol Krasnoyarsk (T2)

Penza

Sokol Krasnoyarsk

Zaujímavé

Penza

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 27 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Penza. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 18 zápasov tímu Penza skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 67%.

Sokol Krasnoyarsk

  • 21 z celkového počtu 26 zápasov tímu Sokol Krasnoyarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 81%.
  • Sokol Krasnoyarsk už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 7 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
28.11.2020 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza over 3:6 1:3,1:2,1:1
22.11.2020 15:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
14.10.2019 14:00 Sokol Krasnoyarsk Penza over 4:3 1:2,1:0,2:1
Rusko / VHL / 2018/2019
31.01.2019 13:00 Sokol Krasnoyarsk Penza under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.11.2018 17:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
15.12.2017 17:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
04.11.2017 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza under 2:0 2:0,0:0,0:0

Penza

2 - 1 - 4

Sokol Krasnoyarsk

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
30.11.20 12:00 Ermak Angarsk Penza under 2:0 1:0,0:0,1:0
28.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza over 3:6 1:3,1:2,1:1
26.11.20 13:00 Novokuzněck Penza under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
22.11.20 15:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
20.11.20 17:00 Penza Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
16.11.20 17:00 Penza Novokuzněck under 0:5 0:2,0:3,0:0
09.11.20 17:00 Penza Samara under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.11.20 15:00 Penza Togliatti over 4:2 1:1,1:1,2:0
01.11.20 13:00 Molot-Prikam'e Perm Penza over 1:7 0:0,0:3,1:4
30.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Penza under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.10.20 16:30 Almetievsk Penza over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
26.10.20 16:00 Iževsk Penza under 1:4 0:2,0:2,1:0
20.10.20 18:00 Penza Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
18.10.20 16:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.10.20 18:00 Penza Karelia SKA under 0:4 0:0,0:3,0:1
14.10.20 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.10.20 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 2:3 1:2,0:0,1:1
08.10.20 16:00 Ťumeň Penza over 4:5pp 1:2,1:1,2:1,0:1
06.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Penza over 3:4 0:0,1:3,2:1
04.10.20 16:00 Dynamo Tver Penza under 1:2 1:2,0:0,0:0
24.09.20 18:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:0 0:0,2:0,0:0
22.09.20 18:00 Penza Kurgan over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:00 Voroněž Penza under 2:3 0:0,1:2,1:1
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
08.09.20 18:00 Penza Bars Kazan under 2:1 0:0,2:1,0:0

Sokol Krasnoyarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Samara under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.11.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan over 5:3 3:1,2:1,0:1
28.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza over 3:6 1:3,1:2,1:1
22.11.20 15:00 Penza Sokol Krasnoyarsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
20.11.20 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
18.11.20 16:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
16.11.20 16:00 Samara Sokol Krasnoyarsk over 3:5 2:0,1:3,0:2
13.11.20 14:30 Kurgan Sokol Krasnoyarsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
10.11.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Molot-Prikam'e Perm under 2:1 0:1,0:0,2:0
08.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
06.11.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Iževsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
04.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
01.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Sokol Krasnoyarsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
30.10.20 16:30 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
28.10.20 17:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk over 5:4pp 2:0,1:3,1:1,1:0
26.10.20 17:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
24.10.20 16:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
18.10.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň under 1:4 1:1,0:3,0:0
16.10.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:4 0:2,0:2,1:0
14.10.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Dynamo Tver under 1:2 0:1,1:0,0:1
12.10.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
23.09.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 1:3 0:2,1:0,0:1
21.09.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž under 3:1 1:0,1:0,1:1
19.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
13.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.09.20 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 2:0,0:0,1:1

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.12.2020 16:30 Bars Kazan Penza porovnaj tímy
09.12.2020 16:00 Samara Penza porovnaj tímy
11.12.2020 16:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
18.12.2020 17:00 Penza Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
23.12.2020 17:00 Penza Iževsk porovnaj tímy
25.12.2020 17:00 Penza Almetievsk porovnaj tímy
07.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Penza porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Ryazan Penza porovnaj tímy
11.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Penza porovnaj tímy
13.01.2021 17:00 Karelia SKA Penza porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Penza Ťumeň porovnaj tímy
19.01.2021 17:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
21.01.2021 17:00 Penza Dynamo Tver porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Penza Zvezda Chekhov porovnaj tímy
27.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Penza porovnaj tímy
29.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Penza porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza porovnaj tímy
02.02.2021 14:30 Kurgan Penza porovnaj tímy
11.02.2021 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
15.02.2021 17:00 Penza Tambov porovnaj tímy
17.02.2021 17:00 Penza Voroněž porovnaj tímy

Sokol Krasnoyarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti porovnaj tímy
06.12.2020 13:00 Yuzhny Ural Orsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
10.12.2020 15:30 Molot-Prikam'e Perm Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
12.12.2020 14:00 Iževsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
16.12.2020 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
21.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan porovnaj tímy
23.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
25.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA porovnaj tímy
27.12.2020 11:00 Sokol Krasnoyarsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Dynamo Tver Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
12.01.2021 17:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
18.01.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
20.01.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
22.01.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan porovnaj tímy
24.01.2021 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
01.02.2021 17:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
03.02.2021 17:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
05.02.2021 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
12.02.2021 13:00 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
16.02.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 15 2 4 -1 36 83 47 42
2. Almetievsk 26 12 3 4 0 34 83 49 40
3. Penza 27 13 3 1 6 18 78 60 39
4. Ryazan 27 6 6 1 7 9 78 69 37
5. Toros Neftekamsk 27 7 5 3 4 15 85 70 37
6. Khimik Voskresensk 27 3 6 4 4 7 70 63 34
7. Gornyak Uchaly 27 7 4 3 6 2 61 59 33
8. Bars Kazan 27 7 4 3 6 13 80 67 33
9. Rostov 28 8 3 5 4 5 64 59 33
10. Ťumeň 23 8 3 4 1 11 58 47 32
11. Novokuzněck 24 6 4 4 2 22 70 48 32
12. Chelmet Čeljabinsk 25 1 6 5 2 8 56 48 31
13. Karelia SKA 24 5 4 4 3 8 59 51 30
14. Dinamo St. Petersburg 25 7 3 3 6 7 57 50 29
15. Tambov 26 4 4 5 4 -10 68 78 29
16. Dynamo Tver 27 -1 7 3 8 -12 60 72 29
17. Yuzhny Ural Orsk 23 5 4 2 6 4 64 60 28
18. Zvezda Chekhov 26 10 1 3 8 -2 54 56 27
19. Togliatti 26 6 3 3 8 -1 68 69 27
20. Ermak Angarsk 25 7 2 4 6 -10 66 76 26
21. Sokol Krasnoyarsk 26 5 3 3 9 -15 53 68 25
22. Samara 27 1 4 4 10 -26 53 79 22
23. Voroněž 27 3 2 6 8 -27 53 80 20
24. Kurgan 25 2 2 5 9 -24 38 62 17
25. Molot-Prikam'e Perm 23 1 3 2 12 -27 41 68 16
26. Iževsk 26 3 1 4 13 -45 38 83 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ryazan 14 5 3 0 3 12 41 29 22
2. Yuzhny Ural Orsk 14 2 4 2 0 12 46 34 22
3. Gornyak Uchaly 16 4 3 1 4 0 38 38 21
4. Rostov 18 5 2 3 3 3 42 39 21
5. Ermak Angarsk 15 5 2 2 2 2 44 42 20
6. Bars Kazan 12 1 4 1 1 8 31 23 19
7. Karelia SKA 13 3 3 1 2 9 34 25 19
8. Toros Neftekamsk 12 7 1 1 1 16 42 26 19
9. Tambov 14 2 3 3 0 2 41 39 19
10. Almetievsk 11 8 0 1 1 14 35 21 17
11. Novokuzněck 12 0 4 1 2 14 38 24 17
12. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 1 39 38 17
13. Dinamo St. Petersburg 12 3 2 2 1 8 30 22 16
14. Penza 13 6 1 0 5 0 29 29 16
15. Voroněž 16 2 2 4 2 -7 37 44 16
16. Chelmet Čeljabinsk 11 1 3 1 2 8 31 23 15
17. Dynamo Tver 13 -3 5 1 4 0 29 29 15
18. Zvezda Chekhov 14 5 1 1 5 1 32 31 15
19. Samara 12 3 2 1 3 -1 30 31 15
20. Sokol Krasnoyarsk 15 3 2 1 6 -6 31 37 15
21. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 1 1 11 29 18 13
22. Togliatti 11 3 1 2 2 -1 28 29 12
23. Ťumeň 9 5 0 1 2 2 25 23 11
24. Kurgan 11 2 1 2 3 -4 18 22 10
25. Iževsk 11 2 1 0 7 -12 18 30 8
26. Molot-Prikam'e Perm 12 1 1 0 9 -24 15 39 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 13 0 3 -2 25 54 29 29
2. Almetievsk 15 4 3 3 -1 20 48 28 23
3. Penza 14 7 2 1 1 18 49 31 23
4. Ťumeň 14 3 3 3 -1 9 33 24 21
5. Toros Neftekamsk 15 0 4 2 3 -1 43 44 18
6. Khimik Voskresensk 12 2 3 1 2 6 31 25 17
7. Chelmet Čeljabinsk 14 0 3 4 0 0 25 25 16
8. Novokuzněck 12 6 0 3 0 8 32 24 15
9. Togliatti 15 3 2 1 6 0 40 40 15
10. Ryazan 13 1 3 1 4 -3 37 40 15
11. Dynamo Tver 14 2 2 2 4 -12 31 43 14
12. Bars Kazan 15 6 0 2 5 5 49 44 14
13. Dinamo St. Petersburg 13 4 1 1 5 -1 27 28 13
14. Rostov 10 3 1 2 1 2 22 20 12
15. Gornyak Uchaly 11 3 1 2 2 2 23 21 12
16. Zvezda Chekhov 12 5 0 2 3 -3 22 25 12
17. Karelia SKA 11 2 1 3 1 -1 25 26 11
18. Molot-Prikam'e Perm 11 0 2 2 3 -3 26 29 10
19. Sokol Krasnoyarsk 11 2 1 2 3 -9 22 31 10
20. Tambov 12 2 1 2 4 -12 27 39 10
21. Kurgan 14 0 1 3 6 -20 20 40 7
22. Samara 15 -2 2 3 7 -25 23 48 7
23. Yuzhny Ural Orsk 9 3 0 0 6 -8 18 26 6
24. Ermak Angarsk 10 2 0 2 4 -12 22 34 6
25. Iževsk 15 1 0 4 6 -33 20 53 6
26. Voroněž 11 1 0 2 6 -20 16 36 4