Novokuzněck VS Yugra Khanty-Mansiysk


Novokuzněck

Yugra Khanty-Mansiysk

Novokuzněck (T1) VS Yugra Khanty-Mansiysk (T2)

Novokuzněck

Yugra Khanty-Mansiysk

Zaujímavé

Novokuzněck

  • Počet remíz tímu Novokuzněck je až 3 z celkového počtu 8 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 6 zápasov tímu Novokuzněck skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 75%.
  • Novokuzněck už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 9 víťazstiev z celkového počtu 15 (60% výhier).
  • 11 z celkového počtu 15 zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
18.10.2020 12:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
13.02.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 3:2 0:2,0:0,3:0
06.09.2019 14:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk over 5:6sn 1:1,3:1,1:3,0:0,-:-
Rusko / VHL / 2018/2019
20.02.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:2 0:0,2:1,2:1
26.11.2018 13:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk over 1:5 1:1,0:3,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 12:30 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 1:4 0:1,0:3,1:0
14.09.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 1:0 0:0,1:0,0:0
25.08.2016 14:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk over 1:7 0:0,0:5,1:2
Rusko / KHL / 2015/2016
08.12.2015 13:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:2,1:0,1:1
04.10.2015 13:30 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 13:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 1:0,2:1,1:0
25.10.2011 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-

Novokuzněck

2 - 4 - 6

Yugra Khanty-Mansiysk

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.20 14:00 Novokuzněck Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.10.20 12:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
16.10.20 14:00 Novokuzněck Dynamo Tver over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
14.10.20 14:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
07.10.20 15:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.20 13:00 Ermak Angarsk Novokuzněck over 2:4 1:2,1:1,0:1
09.10.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.20 12:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
16.10.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:4 0:2,0:2,1:0
14.10.20 13:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk over 2:8 1:2,0:3,1:3
10.10.20 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 2:3 1:2,0:0,1:1
08.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan over 5:1 1:1,1:0,3:0
05.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,2:3
03.10.20 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti under 1:2 1:0,0:2,0:0
27.09.20 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:0,1:0,0:2
25.09.20 17:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:5 0:2,0:2,0:1
23.09.20 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 2:0,2:0,0:1
12.09.20 12:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:0,0:1,1:1
10.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 1:0,1:4,1:0
08.09.20 18:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
06.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:0,0:0,1:3
22.10.20 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk under 0:3 0:1,0:2,0:0

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2020 16:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck porovnaj tímy
26.10.2020 17:00 Ryazan Novokuzněck porovnaj tímy
28.10.2020 17:00 Karelia SKA Novokuzněck porovnaj tímy
30.10.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck porovnaj tímy
06.11.2020 13:00 Novokuzněck Almetievsk porovnaj tímy
08.11.2020 10:00 Novokuzněck Iževsk porovnaj tímy
10.11.2020 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk porovnaj tímy
12.11.2020 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
16.11.2020 17:00 Penza Novokuzněck porovnaj tímy
18.11.2020 16:30 Bars Kazan Novokuzněck porovnaj tímy
20.11.2020 16:00 Togliatti Novokuzněck porovnaj tímy
22.11.2020 14:00 Samara Novokuzněck porovnaj tímy
26.11.2020 13:00 Novokuzněck Penza porovnaj tímy
28.11.2020 11:00 Novokuzněck Bars Kazan porovnaj tímy
30.11.2020 13:00 Novokuzněck Samara porovnaj tímy
02.12.2020 13:00 Novokuzněck Togliatti porovnaj tímy
06.12.2020 13:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck porovnaj tímy
08.12.2020 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck porovnaj tímy
10.12.2020 16:00 Iževsk Novokuzněck porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Almetievsk Novokuzněck porovnaj tímy
19.12.2020 11:00 Novokuzněck Ryazan porovnaj tímy
21.12.2020 13:00 Novokuzněck Khimik Voskresensk porovnaj tímy
23.12.2020 13:00 Novokuzněck Karelia SKA porovnaj tímy
25.12.2020 13:00 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Ťumeň Novokuzněck porovnaj tímy
10.01.2021 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck porovnaj tímy
12.01.2021 17:00 Dynamo Tver Novokuzněck porovnaj tímy
16.01.2021 11:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
18.01.2021 13:00 Novokuzněck Gornyak Uchaly porovnaj tímy
20.01.2021 13:00 Novokuzněck Kurgan porovnaj tímy
22.01.2021 13:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
30.01.2021 11:00 Rostov Novokuzněck porovnaj tímy
01.02.2021 17:00 Voroněž Novokuzněck porovnaj tímy
03.02.2021 16:30 Tambov Novokuzněck porovnaj tímy
12.02.2021 13:00 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
14.02.2021 11:00 Novokuzněck Ermak Angarsk porovnaj tímy

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov porovnaj tímy
29.10.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž porovnaj tímy
31.10.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov porovnaj tímy
05.11.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
07.11.2020 13:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
09.11.2020 14:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
11.11.2020 14:30 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
17.11.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
19.11.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dynamo Tver porovnaj tímy
25.11.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň porovnaj tímy
30.11.2020 17:00 Dynamo Tver Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
02.12.2020 17:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
04.12.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
13.12.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan porovnaj tímy
15.12.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
21.12.2020 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.12.2020 17:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
25.12.2020 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
06.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck porovnaj tímy
08.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
10.01.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
19.01.2021 17:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
21.01.2021 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.01.2021 14:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
27.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk porovnaj tímy
09.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA porovnaj tímy
11.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 15 5 3 2 0 24 51 27 24
2. Yugra Khanty-Mansiysk 15 9 0 3 0 17 45 28 21
3. Penza 15 6 2 0 5 -1 36 37 20
4. Ryazan 12 4 3 0 2 13 34 21 20
5. Dinamo St. Petersburg 14 5 2 2 1 9 38 29 20
6. Bars Kazan 15 3 3 2 2 9 41 32 20
7. Toros Neftekamsk 14 5 2 1 3 7 43 36 19
8. Zvezda Chekhov 15 8 0 2 3 4 34 30 18
9. Rostov 12 4 2 1 2 9 31 22 17
10. Tambov 13 3 2 2 2 -1 33 34 16
11. Samara 15 -1 4 2 4 -10 30 40 16
12. Khimik Voskresensk 13 2 2 3 1 4 32 28 15
13. Dynamo Tver 14 -1 4 1 5 -7 35 42 15
14. Gornyak Uchaly 12 4 1 1 4 1 29 28 13
15. Chelmet Čeljabinsk 12 1 2 3 1 1 23 22 13
16. Ťumeň 8 3 1 2 -1 7 27 20 12
17. Togliatti 14 4 0 3 4 -11 31 42 11
18. Novokuzněck 8 1 2 1 1 7 20 13 11
19. Yuzhny Ural Orsk 8 1 2 1 1 4 20 16 11
20. Karelia SKA 12 2 1 3 2 -8 24 32 11
21. Kurgan 12 2 1 1 6 -8 18 26 9
22. Ermak Angarsk 11 3 0 2 4 -12 27 39 8
23. Molot-Prikam'e Perm 8 1 1 0 5 -8 15 23 6
24. Voroněž 11 2 0 2 5 -16 18 34 6
25. Iževsk 15 2 0 2 9 -25 20 45 6
26. Sokol Krasnoyarsk 9 -1 2 0 6 -9 13 22 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bars Kazan 7 0 3 1 -1 7 18 11 13
2. Rostov 10 2 2 1 2 5 24 19 13
3. Zvezda Chekhov 9 5 0 1 2 4 23 19 11
4. Tambov 8 3 1 1 1 0 21 21 11
5. Samara 7 1 2 0 2 0 14 14 10
6. Yuzhny Ural Orsk 5 0 2 1 -1 6 16 10 9
7. Dinamo St. Petersburg 6 2 1 1 0 6 20 14 9
8. Almetievsk 4 4 0 0 0 11 15 4 8
9. Ryazan 5 2 1 0 1 5 12 7 8
10. Toros Neftekamsk 5 4 0 0 1 7 17 10 8
11. Penza 8 2 1 0 4 -6 13 19 8
12. Dynamo Tver 8 -2 3 0 4 -2 18 20 8
13. Ermak Angarsk 9 3 0 2 2 -7 24 31 8
14. Kurgan 5 1 1 0 2 1 9 8 6
15. Khimik Voskresensk 7 2 0 2 1 0 18 18 6
16. Sokol Krasnoyarsk 8 -1 2 0 5 -7 12 19 6
17. Togliatti 7 2 0 2 1 -5 15 20 6
18. Voroněž 8 2 0 2 2 -6 15 21 6
19. Chelmet Čeljabinsk 4 0 1 1 0 3 11 8 5
20. Ťumeň 4 2 0 1 0 3 15 12 5
21. Karelia SKA 5 0 1 1 1 -3 10 13 5
22. Novokuzněck 4 -2 2 0 2 0 10 10 4
23. Gornyak Uchaly 5 2 0 0 3 -4 12 16 4
24. Yugra Khanty-Mansiysk 4 1 0 1 1 1 11 10 3
25. Iževsk 5 1 0 0 4 -8 7 15 2
26. Molot-Prikam'e Perm 4 -1 1 0 3 -11 4 15 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 11 8 0 2 -1 16 34 18 18
2. Almetievsk 11 1 3 2 0 13 36 23 16
3. Ryazan 7 2 2 0 1 8 22 14 12
4. Penza 7 4 1 0 1 5 23 18 12
5. Dinamo St. Petersburg 8 3 1 1 1 3 18 15 11
6. Toros Neftekamsk 9 1 2 1 2 0 26 26 11
7. Khimik Voskresensk 6 0 2 1 0 4 14 10 9
8. Gornyak Uchaly 7 2 1 1 1 5 17 12 9
9. Chelmet Čeljabinsk 8 1 1 2 1 -2 12 14 8
10. Novokuzněck 4 3 0 1 -1 7 10 3 7
11. Ťumeň 4 1 1 1 -1 4 12 8 7
12. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 0 11 11 7
13. Bars Kazan 8 3 0 1 3 2 23 21 7
14. Dynamo Tver 6 1 1 1 1 -5 17 22 7
15. Karelia SKA 7 2 0 2 1 -5 14 19 6
16. Samara 8 -2 2 2 2 -10 16 26 6
17. Tambov 5 0 1 1 1 -1 12 13 5
18. Togliatti 7 2 0 1 3 -6 16 22 5
19. Rostov 2 2 0 0 0 4 7 3 4
20. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
21. Iževsk 10 1 0 2 5 -17 13 30 4
22. Kurgan 7 1 0 1 4 -9 9 18 3
23. Yuzhny Ural Orsk 3 1 0 0 2 -2 4 6 2
24. Sokol Krasnoyarsk 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
25. Ermak Angarsk 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
26. Voroněž 3 0 0 0 3 -10 3 13 0