Bars Kazan VS Ermak Angarsk


Bars Kazan

Ermak Angarsk

Bars Kazan (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Bars Kazan

Ermak Angarsk

Zaujímavé

Bars Kazan

  • Počet remíz tímu Bars Kazan je až 7 z celkového počtu 24 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 13 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 24 zápasov, to je až 54%.

Ermak Angarsk

  • 26% zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 23 zápasov.
  • Ermak Angarsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (2 z 6) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 6 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
22.11.2020 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
Rusko / VHL / 2019/2020
30.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan over 4:7 1:2,2:2,1:3
Rusko / VHL / 2018/2019
04.02.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 3:1 1:0,1:1,1:0
29.10.2018 16:30 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
Rusko / VHL / 2017/2018
09.12.2017 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.11.2017 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0

Bars Kazan

3 - 2 - 1

Ermak Angarsk

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.20 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
18.11.20 16:30 Bars Kazan Novokuzněck over 4:3sn 2:2,1:0,0:1,0:0,3:2
07.11.20 15:00 Bars Kazan Samara under 3:2 2:0,1:2,0:0
05.11.20 16:30 Bars Kazan Togliatti over 3:4 1:1,1:2,1:1
01.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
30.10.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan over 2:5 1:1,1:4,0:0
28.10.20 16:00 Iževsk Bars Kazan over 2:4 0:1,1:2,1:1
26.10.20 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 1:6 0:3,1:2,0:1
20.10.20 13:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:1
18.10.20 16:00 Bars Kazan Ryazan over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:2
16.10.20 17:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,3:2
14.10.20 17:30 Bars Kazan Karelia SKA under 3:1 0:0,2:0,1:1
10.10.20 15:00 Ťumeň Bars Kazan over 3:4 1:2,1:1,1:1
08.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan over 5:1 1:1,1:0,3:0
06.10.20 18:00 Dynamo Tver Bars Kazan under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
04.10.20 16:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
26.09.20 16:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.09.20 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
20.09.20 16:00 Bars Kazan Kurgan under 3:1 2:0,0:0,1:1
14.09.20 18:30 Rostov Bars Kazan over 0:6 0:2,0:2,0:2
12.09.20 16:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 2:2,0:3,0:0
10.09.20 17:30 Tambov Bars Kazan over 4:3 1:0,2:2,1:1
08.09.20 18:00 Penza Bars Kazan under 2:1 0:0,2:1,0:0

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.20 17:00 Penza Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
18.11.20 16:00 Samara Ermak Angarsk over 3:4 0:2,3:1,0:1
16.11.20 16:00 Togliatti Ermak Angarsk over 4:3 0:2,3:0,1:1
14.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
08.11.20 10:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 0:0,3:1,0:1
06.11.20 12:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
04.11.20 10:00 Ermak Angarsk Iževsk over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
02.11.20 12:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
28.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk under 4:1 0:0,3:1,1:0
26.10.20 16:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
24.10.20 16:00 Ryazan Ermak Angarsk under 1:4 0:1,0:2,1:1
22.10.20 18:00 Karelia SKA Ermak Angarsk over 4:2 2:1,1:0,1:1
20.10.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
16.10.20 13:00 Ermak Angarsk Ťumeň under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
14.10.20 13:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk over 2:8 1:2,0:3,1:3
12.10.20 13:00 Ermak Angarsk Dynamo Tver under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
10.10.20 11:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov over 3:5 1:1,1:2,1:2
21.09.20 13:00 Ermak Angarsk Rostov over 2:4 1:0,1:2,0:2
19.09.20 11:00 Ermak Angarsk Voroněž under 4:1 1:0,1:1,2:0
17.09.20 13:00 Ermak Angarsk Tambov over 4:2 1:0,2:0,1:2
11.09.20 13:00 Ermak Angarsk Novokuzněck over 2:4 1:2,1:1,0:1
08.09.20 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 2:0,0:0,1:1

Bars Kazan


Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 12:00 Ermak Angarsk Penza porovnaj tímy
02.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan porovnaj tímy
04.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Samara porovnaj tímy
06.12.2020 10:00 Ermak Angarsk Togliatti porovnaj tímy
12.12.2020 13:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
14.12.2020 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.12.2020 16:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
18.12.2020 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
23.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Ryazan porovnaj tímy
25.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
27.12.2020 10:00 Ermak Angarsk Karelia SKA porovnaj tímy
29.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
10.01.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
12.01.2021 15:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
14.01.2021 17:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.01.2021 15:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk porovnaj tímy
20.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
22.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
24.01.2021 10:00 Ermak Angarsk Kurgan porovnaj tímy
26.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
03.02.2021 17:30 Rostov Ermak Angarsk porovnaj tímy
05.02.2021 17:00 Voroněž Ermak Angarsk porovnaj tímy
07.02.2021 15:00 Tambov Ermak Angarsk porovnaj tímy
14.02.2021 11:00 Novokuzněck Ermak Angarsk porovnaj tímy
16.02.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 24 13 2 4 -1 34 79 45 38
2. Almetievsk 24 11 3 4 -1 33 78 45 38
3. Penza 24 12 3 0 6 18 70 52 36
4. Ryazan 24 6 6 0 6 13 70 57 36
5. Bars Kazan 24 7 4 3 3 19 71 52 33
6. Toros Neftekamsk 24 7 4 2 5 13 73 60 32
7. Rostov 24 7 3 4 3 6 55 49 30
8. Khimik Voskresensk 24 1 6 4 3 5 60 55 30
9. Gornyak Uchaly 24 5 4 3 5 2 51 49 29
10. Dinamo St. Petersburg 23 7 3 2 6 9 53 44 28
11. Ťumeň 20 8 2 4 0 8 48 40 28
12. Karelia SKA 22 6 3 4 2 8 54 46 28
13. Tambov 24 5 3 4 5 -10 61 71 26
14. Chelmet Čeljabinsk 22 1 5 4 3 7 49 42 26
15. Dynamo Tver 24 -2 7 2 8 -11 55 66 26
16. Zvezda Chekhov 24 9 1 3 7 -2 49 51 25
17. Novokuzněck 20 7 2 3 3 19 58 39 25
18. Togliatti 24 8 1 3 7 -2 61 63 24
19. Yuzhny Ural Orsk 20 4 3 2 6 -1 51 52 22
20. Ermak Angarsk 23 5 2 4 6 -14 59 73 22
21. Sokol Krasnoyarsk 23 3 3 3 8 -17 41 58 21
22. Samara 24 1 4 2 11 -21 49 70 20
23. Kurgan 24 2 2 5 8 -22 37 59 17
24. Voroněž 24 5 0 5 9 -28 41 69 15
25. Iževsk 24 2 1 3 13 -39 35 74 12
26. Molot-Prikam'e Perm 19 3 1 1 12 -27 31 58 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ryazan 14 5 3 0 3 12 41 29 22
2. Bars Kazan 12 1 4 1 1 8 31 23 19
3. Toros Neftekamsk 12 7 1 1 1 16 42 26 19
4. Rostov 14 4 2 2 2 4 33 29 18
5. Almetievsk 10 8 0 1 0 17 34 17 17
6. Karelia SKA 12 4 2 1 2 8 31 23 17
7. Gornyak Uchaly 13 2 3 1 3 0 28 28 17
8. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 1 39 38 17
9. Yuzhny Ural Orsk 11 1 3 2 0 7 33 26 16
10. Penza 13 6 1 0 5 0 29 29 16
11. Tambov 12 3 2 2 1 2 34 32 16
12. Ermak Angarsk 13 3 2 2 2 -2 37 39 16
13. Dinamo St. Petersburg 11 3 2 1 2 9 29 20 15
14. Dynamo Tver 11 -3 5 0 4 2 26 24 14
15. Samara 11 3 2 0 4 0 27 27 14
16. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 1 1 11 29 18 13
17. Chelmet Čeljabinsk 10 0 3 1 2 7 28 21 13
18. Zvezda Chekhov 12 4 1 1 4 1 27 26 13
19. Togliatti 11 3 1 2 2 -1 28 29 12
20. Ťumeň 9 5 0 1 2 2 25 23 11
21. Sokol Krasnoyarsk 12 1 2 1 5 -8 19 27 11
22. Voroněž 13 4 0 3 3 -8 25 33 11
23. Novokuzněck 8 1 2 0 3 11 26 15 10
24. Kurgan 10 2 1 2 2 -2 17 19 10
25. Iževsk 11 1 1 0 7 -13 18 31 7
26. Molot-Prikam'e Perm 11 1 1 0 8 -23 14 37 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 15 11 0 3 -2 23 50 27 25
2. Almetievsk 14 3 3 3 -1 16 44 28 21
3. Penza 11 6 2 0 1 18 41 23 20
4. Ťumeň 11 3 2 3 -2 6 23 17 17
5. Novokuzněck 12 6 0 3 0 8 32 24 15
6. Ryazan 10 1 3 0 3 1 29 28 14
7. Bars Kazan 12 6 0 2 2 11 40 29 14
8. Khimik Voskresensk 9 0 3 1 1 4 21 17 13
9. Chelmet Čeljabinsk 12 1 2 3 1 0 21 21 13
10. Dinamo St. Petersburg 12 4 1 1 4 0 24 24 13
11. Toros Neftekamsk 12 0 3 1 4 -3 31 34 13
12. Rostov 10 3 1 2 1 2 22 20 12
13. Gornyak Uchaly 11 3 1 2 2 2 23 21 12
14. Zvezda Chekhov 12 5 0 2 3 -3 22 25 12
15. Togliatti 13 5 0 1 5 -1 33 34 12
16. Dynamo Tver 13 1 2 2 4 -13 29 42 12
17. Karelia SKA 10 2 1 3 0 0 23 23 11
18. Sokol Krasnoyarsk 11 2 1 2 3 -9 22 31 10
19. Tambov 12 2 1 2 4 -12 27 39 10
20. Kurgan 14 0 1 3 6 -20 20 40 7
21. Yuzhny Ural Orsk 9 3 0 0 6 -8 18 26 6
22. Ermak Angarsk 10 2 0 2 4 -12 22 34 6
23. Samara 13 -2 2 2 7 -21 22 43 6
24. Molot-Prikam'e Perm 8 2 0 1 4 -4 17 21 5
25. Iževsk 13 1 0 3 6 -26 17 43 5
26. Voroněž 11 1 0 2 6 -20 16 36 4