Almetievsk VS Rostov


Almetievsk

Rostov

Almetievsk (T1) VS Rostov (T2)

Almetievsk

Rostov

Zaujímavé

Almetievsk

  • Almetievsk vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 24 vyhral 14 zápasov).
  • Počet remíz tímu Almetievsk je až 7 z celkového počtu 24 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 14 zápasov tímu Almetievsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 24 zápasov, to je až 58%.
  • Almetievsk ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Almetievsk už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Almetievsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

Rostov

  • 29% zápasov tímu Rostov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 24 zápasov.
  • 17 z celkového počtu 24 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 2 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
22.11.2020 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
10.10.2019 18:30 Rostov Almetievsk over 1:5 0:1,1:2,0:2

Almetievsk

2 - 0 - 0

Rostov

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
18.11.20 16:30 Almetievsk Voroněž under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
06.11.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
04.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.11.20 12:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
28.10.20 16:30 Almetievsk Penza over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
26.10.20 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 1:6 0:3,1:2,0:1
24.10.20 16:00 Almetievsk Samara under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.10.20 17:30 Almetievsk Togliatti under 3:1 2:1,1:0,0:0
15.10.20 16:30 Molot-Prikam'e Perm Almetievsk under 0:4 0:0,0:3,0:1
13.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
11.10.20 15:00 Iževsk Almetievsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
05.10.20 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
03.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Almetievsk over 1:8 0:3,0:4,1:1
01.10.20 18:00 Karelia SKA Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,2:3
23.09.20 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 2:0,2:0,0:1
21.09.20 17:30 Almetievsk Dynamo Tver over 6:2 3:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Almetievsk Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,0:0,2:0
11.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
09.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 3:4 0:1,0:0,3:3
07.09.20 15:30 Kurgan Almetievsk under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
20.11.20 16:00 Iževsk Rostov under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Rostov under 0:1 0:0,0:1,0:0
16.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Rostov over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
12.11.20 17:30 Rostov Ryazan over 6:2 1:1,3:1,2:0
10.11.20 17:30 Rostov Khimik Voskresensk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
08.11.20 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.11.20 17:30 Rostov Karelia SKA over 1:6 1:1,0:2,0:3
31.10.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
29.10.20 15:00 Ťumeň Rostov under 2:1 1:0,0:0,1:1
27.10.20 17:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.10.20 15:00 Dynamo Tver Rostov under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
20.10.20 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
18.10.20 12:00 Rostov Gornyak Uchaly under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
15.10.20 18:30 Rostov Kurgan under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.10.20 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
04.10.20 12:00 Rostov Voroněž over 6:1 1:1,1:0,4:0
02.10.20 18:30 Rostov Tambov under 1:3 0:2,1:0,0:1
23.09.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 1:3 0:2,1:0,0:1
21.09.20 13:00 Ermak Angarsk Rostov over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:30 Rostov Bars Kazan over 0:6 0:2,0:2,0:2
10.09.20 18:30 Rostov Samara under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
08.09.20 18:30 Rostov Togliatti under 4:1 0:0,1:0,3:1

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.11.2020 16:30 Almetievsk Ťumeň porovnaj tímy
02.12.2020 17:30 Rostov Almetievsk porovnaj tímy
04.12.2020 17:00 Voroněž Almetievsk porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Tambov Almetievsk porovnaj tímy
12.12.2020 11:00 Almetievsk Novokuzněck porovnaj tímy
16.12.2020 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
18.12.2020 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
23.12.2020 16:30 Bars Kazan Almetievsk porovnaj tímy
25.12.2020 17:00 Penza Almetievsk porovnaj tímy
27.12.2020 14:00 Samara Almetievsk porovnaj tímy
29.12.2020 16:00 Togliatti Almetievsk porovnaj tímy
11.01.2021 16:30 Almetievsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
13.01.2021 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
16.01.2021 15:00 Almetievsk Iževsk porovnaj tímy
21.01.2021 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Almetievsk Ryazan porovnaj tímy
25.01.2021 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
27.01.2021 16:30 Almetievsk Karelia SKA porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Ťumeň Almetievsk porovnaj tímy
02.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk porovnaj tímy
04.02.2021 17:00 Dynamo Tver Almetievsk porovnaj tímy
06.02.2021 15:00 Zvezda Chekhov Almetievsk porovnaj tímy
11.02.2021 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Almetievsk Kurgan porovnaj tímy
15.02.2021 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
17.02.2021 16:30 Almetievsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.11.2020 17:30 Rostov Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
28.11.2020 11:00 Rostov Toros Neftekamsk porovnaj tímy
30.11.2020 17:30 Rostov Iževsk porovnaj tímy
02.12.2020 17:30 Rostov Almetievsk porovnaj tímy
08.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Rostov porovnaj tímy
10.12.2020 17:00 Ryazan Rostov porovnaj tímy
12.12.2020 15:00 Dinamo St. Petersburg Rostov porovnaj tímy
14.12.2020 17:00 Karelia SKA Rostov porovnaj tímy
19.12.2020 11:00 Rostov Ťumeň porovnaj tímy
21.12.2020 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.12.2020 17:30 Rostov Dynamo Tver porovnaj tímy
25.12.2020 17:30 Rostov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
07.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Rostov porovnaj tímy
09.01.2021 13:00 Yuzhny Ural Orsk Rostov porovnaj tímy
11.01.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov porovnaj tímy
13.01.2021 14:30 Kurgan Rostov porovnaj tímy
22.01.2021 17:00 Voroněž Rostov porovnaj tímy
24.01.2021 15:00 Tambov Rostov porovnaj tímy
30.01.2021 11:00 Rostov Novokuzněck porovnaj tímy
01.02.2021 17:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
03.02.2021 17:30 Rostov Ermak Angarsk porovnaj tímy
11.02.2021 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
13.02.2021 15:00 Bars Kazan Rostov porovnaj tímy
15.02.2021 16:00 Togliatti Rostov porovnaj tímy
17.02.2021 16:00 Samara Rostov porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 24 13 2 4 -1 34 79 45 38
2. Almetievsk 24 11 3 4 -1 33 78 45 38
3. Penza 24 12 3 0 6 18 70 52 36
4. Ryazan 24 6 6 0 6 13 70 57 36
5. Bars Kazan 24 7 4 3 3 19 71 52 33
6. Toros Neftekamsk 24 7 4 2 5 13 73 60 32
7. Rostov 24 7 3 4 3 6 55 49 30
8. Khimik Voskresensk 24 1 6 4 3 5 60 55 30
9. Gornyak Uchaly 24 5 4 3 5 2 51 49 29
10. Dinamo St. Petersburg 23 7 3 2 6 9 53 44 28
11. Ťumeň 20 8 2 4 0 8 48 40 28
12. Karelia SKA 22 6 3 4 2 8 54 46 28
13. Tambov 24 5 3 4 5 -10 61 71 26
14. Chelmet Čeljabinsk 22 1 5 4 3 7 49 42 26
15. Dynamo Tver 24 -2 7 2 8 -11 55 66 26
16. Zvezda Chekhov 24 9 1 3 7 -2 49 51 25
17. Novokuzněck 20 7 2 3 3 19 58 39 25
18. Togliatti 24 8 1 3 7 -2 61 63 24
19. Yuzhny Ural Orsk 20 4 3 2 6 -1 51 52 22
20. Ermak Angarsk 23 5 2 4 6 -14 59 73 22
21. Sokol Krasnoyarsk 23 3 3 3 8 -17 41 58 21
22. Samara 24 1 4 2 11 -21 49 70 20
23. Kurgan 24 2 2 5 8 -22 37 59 17
24. Voroněž 24 5 0 5 9 -28 41 69 15
25. Iževsk 24 2 1 3 13 -39 35 74 12
26. Molot-Prikam'e Perm 19 3 1 1 12 -27 31 58 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ryazan 14 5 3 0 3 12 41 29 22
2. Bars Kazan 12 1 4 1 1 8 31 23 19
3. Toros Neftekamsk 12 7 1 1 1 16 42 26 19
4. Rostov 14 4 2 2 2 4 33 29 18
5. Almetievsk 10 8 0 1 0 17 34 17 17
6. Karelia SKA 12 4 2 1 2 8 31 23 17
7. Gornyak Uchaly 13 2 3 1 3 0 28 28 17
8. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 1 39 38 17
9. Yuzhny Ural Orsk 11 1 3 2 0 7 33 26 16
10. Penza 13 6 1 0 5 0 29 29 16
11. Tambov 12 3 2 2 1 2 34 32 16
12. Ermak Angarsk 13 3 2 2 2 -2 37 39 16
13. Dinamo St. Petersburg 11 3 2 1 2 9 29 20 15
14. Dynamo Tver 11 -3 5 0 4 2 26 24 14
15. Samara 11 3 2 0 4 0 27 27 14
16. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 1 1 11 29 18 13
17. Chelmet Čeljabinsk 10 0 3 1 2 7 28 21 13
18. Zvezda Chekhov 12 4 1 1 4 1 27 26 13
19. Togliatti 11 3 1 2 2 -1 28 29 12
20. Ťumeň 9 5 0 1 2 2 25 23 11
21. Sokol Krasnoyarsk 12 1 2 1 5 -8 19 27 11
22. Voroněž 13 4 0 3 3 -8 25 33 11
23. Novokuzněck 8 1 2 0 3 11 26 15 10
24. Kurgan 10 2 1 2 2 -2 17 19 10
25. Iževsk 11 1 1 0 7 -13 18 31 7
26. Molot-Prikam'e Perm 11 1 1 0 8 -23 14 37 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 15 11 0 3 -2 23 50 27 25
2. Almetievsk 14 3 3 3 -1 16 44 28 21
3. Penza 11 6 2 0 1 18 41 23 20
4. Ťumeň 11 3 2 3 -2 6 23 17 17
5. Novokuzněck 12 6 0 3 0 8 32 24 15
6. Ryazan 10 1 3 0 3 1 29 28 14
7. Bars Kazan 12 6 0 2 2 11 40 29 14
8. Khimik Voskresensk 9 0 3 1 1 4 21 17 13
9. Chelmet Čeljabinsk 12 1 2 3 1 0 21 21 13
10. Dinamo St. Petersburg 12 4 1 1 4 0 24 24 13
11. Toros Neftekamsk 12 0 3 1 4 -3 31 34 13
12. Rostov 10 3 1 2 1 2 22 20 12
13. Gornyak Uchaly 11 3 1 2 2 2 23 21 12
14. Zvezda Chekhov 12 5 0 2 3 -3 22 25 12
15. Togliatti 13 5 0 1 5 -1 33 34 12
16. Dynamo Tver 13 1 2 2 4 -13 29 42 12
17. Karelia SKA 10 2 1 3 0 0 23 23 11
18. Sokol Krasnoyarsk 11 2 1 2 3 -9 22 31 10
19. Tambov 12 2 1 2 4 -12 27 39 10
20. Kurgan 14 0 1 3 6 -20 20 40 7
21. Yuzhny Ural Orsk 9 3 0 0 6 -8 18 26 6
22. Ermak Angarsk 10 2 0 2 4 -12 22 34 6
23. Samara 13 -2 2 2 7 -21 22 43 6
24. Molot-Prikam'e Perm 8 2 0 1 4 -4 17 21 5
25. Iževsk 13 1 0 3 6 -26 17 43 5
26. Voroněž 11 1 0 2 6 -20 16 36 4